Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martitka

JAKA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ?? ?? ?? ?? ??

Polecane posty

Gość kol z klasy
marysiaczek Nie robie z siebie dziwkai poprostu nia jestem ano tak, też sie zgadzam z poprzednim. nie wypada taka sukienka i już. no jasne, taka sukienką można świetnie na siebie zrócic uwagę, ale bardziej negatywną. chyba że koleżanki po fachu. napewno powiedzą komplement. i jeśli któraś w takiej idzie to niech się liczy z tym, że chłpopcuy, którzy będą na bank nieźle pijani będą...dziwnie sie zachwywać. wiem, że teraz, kiedy sukienka za parę stów wisi w szafie to za późno, ale źle kupiłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....eveLinka...
pomocy!!!!!!!!!! zaprosił mnie kolega na studniówke patrzyłam już za sukienkami ale nie ma odpowiedniej dla mnie mam 16 lat i wydaje mi sie że niektóre sukienki a zwłaszcza wiekszośc są dla mnie za powazne .....na ododatek mam problem z włosami nie wiem jak mam sie ucześac... prosze piszcie ewelinka665@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiaczek
do nie robię z nikogo dziwki. z ciebie też nie. ale jesli sama sie do tego przyznałaś, to wielkie dzięki za szczerość:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest różowiutko
Jezeli jestes osoba towarzyszaca, to pasuje Ci jakas skromniutka, za kolano sukieneczak. Bedziesz wygladala dziewczęco. Najlepiej zebys sie w niej dobrze czula, czyli powinna to byc moim zdaniem sukienka, a nie gorset. Teraz sa modne lata 50, wiec mozesz poszalec(-;. Kolor zalezy od ciebie, gdyz nie mam pojecia jak wygladasz (podobnie z fryzura) Jezeli masz dlugie wlosy, to kazda fryzka jest swietna, oprocz kokow (sa nie modne i robia z ciebie babulinke) Najlepiej wygladaja wlosy rozpuszczone, wycieniowane , z grzywka cieta na ukos, z jakims delikatnym balejazem, mocno podkreslone olejkiem do wlosow, ktory nada im super polysk (firmy L\"oreal Professionnel 55 zl lub wella 57zl sa the best i nadaja sie do loczkow) Jezeli wloski masz krotkie badz srednie tak jak ja to musisz cos wykombinowac, ja np. przedlozam i robie delikatnego irokezika (ale to jest moja 100dniowka) Kolor sukienki zalezy od Ciebie i Twojej urody. Kilka razy wezmiesz solarke i kazda sukienka bedzie do Ciebie pasowala. Wiem po sobie, ze modne kolory to odcienie granatu, fioletu, turkusu. kremu lub zlota. Nadal jednak dominuje czerwien i klasyczna czern. Jezeli obawiasz sie ze bedziesz sie wyrozniala i nie chcesz tego to wybierz odcienie ciemne (czern, braz) Jezeli jednak chcesz wygladac dziewczeco - to moze jakies jasniejsze pastele.Wyglada to ladniutenko, jezeli sa fajne dodatki i makijaz. Kup avanti i glamur to zobaczysz najfajniejsze kroje na bal. powodzenia i milej zabawy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kol z klasy
Jestes Dziwko Marysiaczku i mi dajesz co noc Twoj Tatus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysiaczek
tak tatusiu jestem dziwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysiaczek
tak tatusiu jestem dziwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech.... naprawde nie macie co robić tylko wyzywac sie od dziwek pudernic pustych lasek????!!!! nie lepiej wziasc do reki kasiazke i pouczyc sie do maturki... matura jest chyba wazniejsza niz caly ten cyrk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z jednej rzeczy sie ciesze w tym momencie.. ze nie musze z wami chodzic do szkoły... w mojej klasie jest 6 dziewczyn i jakos zyjemy w zgodzie!!!nigdy nie bylo miedzy nami sprzeczek obrazania sie czy mowienia jaka ona nie jest... z tego co widze to naprawde niewiele z was np Marysiaczek, malinow zycie i sara mają poukladane w glowach i wiedza co tak naprawde jest wazne w zyciu!!!! i zgadzam sie z nimi w 100% ...bo faktycznie jak to ujeła \"malinowe życie\" nikt nie bedzie ogladał waszych fotek, kaset ze studniowki tylko wasze świadectwa i wyniki maturalne!!!!!!!!!!! fakt faktem kazda dziewczyna chce wygladac slicznie na studniowce.. i kazda z was bedzie..niezaleznie od tego czy wlozy na siebie sukienke za 600 zlotych czy za 200.. czy to bedzie długa czy krotka badz z gorsetem czy bez!!!! co z tego.. jak i tak ta sukienka bedzie pozniej wisiała w szafie... pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech.... naprawde nie macie co robić tylko wyzywac sie od dziwek pudernic pustych lasek????!!!! nie lepiej wziasc do reki kasiazke i pouczyc sie do maturki... matura jest chyba wazniejsza niz caly ten cyrk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z jednej rzeczy sie ciesze w tym momencie.. ze nie musze z wami chodzic do szkoły... w mojej klasie jest 6 dziewczyn i jakos zyjemy w zgodzie!!!nigdy nie bylo miedzy nami sprzeczek obrazania sie czy mowienia jaka ona nie jest... z tego co widze to naprawde niewiele z was np Marysiaczek, malinow zycie i sara mają poukladane w glowach i wiedza co tak naprawde jest wazne w zyciu!!!! i zgadzam sie z nimi w 100% ...bo faktycznie jak to ujeła \"malinowe życie\" nikt nie bedzie ogladał waszych fotek, kaset ze studniowki tylko wasze świadectwa i wyniki maturalne!!!!!!!!!!! fakt faktem kazda dziewczyna chce wygladac slicznie na studniowce.. i kazda z was bedzie..niezaleznie od tego czy wlozy na siebie sukienke za 600 zlotych czy za 200.. czy to bedzie długa czy krotka badz z gorsetem czy bez!!!! co z tego.. jak i tak ta sukienka bedzie pozniej wisiała w szafie... pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest różowiutko
Marysiaczek i kol z kalsy spadajcie z forum Jezeli macie problem to dajcie sobie swoje nr fonu i tam sie wyzywajcie od dziwek Jestescie takie dziecine, ze kazdy ma z was polewe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest różowiutko
Marysiaczek i kol z kalsy spadajcie z forum Jezeli macie problem to dajcie sobie swoje nr fonu i tam sie wyzywajcie od dziwek Jestescie takie dziecine, ze kazdy ma z was polewe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest różowiutko
Marysiaczek i kol z kalsy spadajcie z forum Jezeli macie problem to dajcie sobie swoje nr fonu i tam sie wyzywajcie od dziwek Jestescie takie dziecine, ze kazdy ma z was polewe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest różowiutko
do EweLinki Jezeli jestes osoba towarzyszaca, to pasuje Ci jakas skromniutka, za kolano sukieneczak. Bedziesz wygladala dziewczęco. Najlepiej zebys sie w niej dobrze czula, czyli powinna to byc moim zdaniem sukienka, a nie gorset. Teraz sa modne lata 50, wiec mozesz poszalec(-;. Kolor zalezy od ciebie, gdyz nie mam pojecia jak wygladasz (podobnie z fryzura) Jezeli masz dlugie wlosy, to kazda fryzka jest swietna, oprocz kokow (sa nie modne i robia z ciebie babulinke) Najlepiej wygladaja wlosy rozpuszczone, wycieniowane , z grzywka cieta na ukos, z jakims delikatnym balejazem, mocno podkreslone olejkiem do wlosow, ktory nada im super polysk (firmy L\"oreal Professionnel 55 zl lub wella 57zl sa the best i nadaja sie do loczkow) Jezeli wloski masz krotkie badz srednie tak jak ja to musisz cos wykombinowac, ja np. przedlozam i robie delikatnego irokezika (ale to jest moja 100dniowka) Kolor sukienki zalezy od Ciebie i Twojej urody. Kilka razy wezmiesz solarke i kazda sukienka bedzie do Ciebie pasowala. Wiem po sobie, ze modne kolory to odcienie granatu, fioletu, turkusu. kremu lub zlota. Nadal jednak dominuje czerwien i klasyczna czern. Jezeli obawiasz sie ze bedziesz sie wyrozniala i nie chcesz tego to wybierz odcienie ciemne (czern, braz) Jezeli jednak chcesz wygladac dziewczeco - to moze jakies jasniejsze pastele.Wyglada to ladniutenko, jezeli sa fajne dodatki i makijaz. Kup avanti i glamur to zobaczysz najfajniejsze kroje na bal. powodzenia i milej zabawy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech.... naprawde nie macie co robić tylko wyzywac sie od dziwek pudernic pustych lasek????!!!! nie lepiej wziasc do reki kasiazke i pouczyc sie do maturki... matura jest chyba wazniejsza niz caly ten cyrk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z jednej rzeczy sie ciesze w tym momencie.. ze nie musze z wami chodzic do szkoły... w mojej klasie jest 6 dziewczyn i jakos zyjemy w zgodzie!!!nigdy nie bylo miedzy nami sprzeczek obrazania sie czy mowienia jaka ona nie jest... z tego co widze to naprawde niewiele z was mają poukladane w glowach i wiedza co tak naprawde jest wazne w zyciu!!!! i zgadzam sie z nimi w 100% ...bo faktycznie nikt nie bedzie ogladał waszych fotek, kaset ze studniowki tylko wasze świadectwa i wyniki maturalne!!!!!!!!!!! fakt faktem kazda dziewczyna chce wygladac slicznie na studniowce.. i kazda z was bedzie..niezaleznie od tego czy wlozy na siebie sukienke za 600 zlotych czy za 200.. czy to bedzie długa czy krotka badz z gorsetem czy bez!!!! co z tego.. jak i tak ta sukienka bedzie pozniej wisiała w szafie... pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech.... naprawde nie macie co robić tylko wyzywac sie od dziwek pudernic pustych lasek????!!!! nie lepiej wziasc do reki kasiazke i pouczyc sie do maturki... matura jest chyba wazniejsza niz caly ten cyrk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z jednej rzeczy sie ciesze w tym momencie.. ze nie musze z wami chodzic do szkoły... w mojej klasie jest 6 dziewczyn i jakos zyjemy w zgodzie!!!nigdy nie bylo miedzy nami sprzeczek obrazania sie czy mowienia jaka ona nie jest... z tego co widze to naprawde niewiele z was mają poukladane w glowach i wiedza co tak naprawde jest wazne w zyciu!!!! i zgadzam sie z nimi w 100% ...bo faktycznie nikt nie bedzie ogladał waszych fotek, kaset ze studniowki tylko wasze świadectwa i wyniki maturalne!!!!!!!!!!! fakt faktem kazda dziewczyna chce wygladac slicznie na studniowce.. i kazda z was bedzie..niezaleznie od tego czy wlozy na siebie sukienke za 600 zlotych czy za 200.. czy to bedzie długa czy krotka badz z gorsetem czy bez!!!! co z tego.. jak i tak ta sukienka bedzie pozniej wisiała w szafie... pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiaczek
dlaczego ktoś się podpisał "Marysiaczek"?? (to trochę wredne podszywać się pod kogoś inneego...) sorry dziewczyny, ale to forum robi się gówniane! zanim dojdzie do naszych studniówek, to nie wiem, co będzie się tutaj działo. z dnia na dzień jest gorzej... przestańmy się wyzywać i piszmy jak kulturalne i dobrze wychowane dziewczyny (bo wiele wypowiedzi świadczy, że zdzarzają się kompletne niewypały... nie mówię tu o konkretnych przypadkech, ogólnie, a jak już jedna zacznie słowem "dziwka" inne to powtarzają i dodają jeszcze swoje). jeśli to możliwe, mam taki pomysł: zacznijmy pisać na temat i z kulturą! a jak któraś nie umie napisać nic innego niż wulgaryzmy co drugie słowo,a w dodatku nie na temat to niech się powstrzyma i kliknie ten czerwony krzyżyk w prawym górnym rogu! wielkie pozdrowionka dla p3pci, Malinowego życia i Truskawki** :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka-
Do marysiaczek (cytuje Twoje slowa) ...ano tak, też sie zgadzam z poprzednim. nie wypada taka sukienka i już. no jasne, taka sukienką można świetnie na siebie zrócic uwagę, ale bardziej negatywną. . napewno powiedzą komplement . i jeśli któraś w takiej idzie to niech się liczy z tym, że chłpopcuy, którzy będą na bank nieźle pijani będą...dziwnie sie zachwywać. wiem, że teraz, kiedy sukienka za parę stów wisi w szafie to za późno, ale źle kupiłaś... SAMS SUGERUJESZ DZIEWCZYNIE "chyba że koleżanki po fachu" jEZELI KOMUS WMAWIASZ ZE JEST LATWA, BO MA SWOJ STYL, A TERAZ NA FORUM MOWISZ , ZE ROZMOWY SA NIEKULTURALNE I APELUJESZ ZEBY TO ZMIENIC- TO ZACZNIJ OD SIEBIE. TU DZIEWCZYNY NIE PYTAJA SIE CZY "wygladam brzydko czy ladnie" tylko chca uslyszec obiektywna opinie. Moglas napisac, "nie, w takiej sukience bym nie poszla, ale zycze milej zabawy" Sama powtarzasz glupie komentarze po innych dziewczynach (jeszcze glupszych) Sama gabi stwierdzila ze sukienka moze byc wyzywajaca, badz kokieteryjna, ale jej sie szalenie podaba. Nie pytala sie was, czy ciebie czy wyglada jak pingwin, syrenka, czy dziwka (jak ja okreslacie) Musisz uwierzyc w to ze czasami uroda idzie w parze z inteligencja. Mozna wygladac seksownie na 100dniowce i zadc mature na 5, mozna wygladac jak balbina i ja oblac. 100dniowk nie swiadczy o maturze, to jest bal Kopciuszkow i kazda z nas ma tak sie poczuc, dlatego nie oceniajcie osob negatywnie!!!!!!!!! Spojrzcie na siebie krytyczniej, bo nikt nie jest doskonaly. Po 100niowce wrocicie do swojej szarej rzeczywistosci i wkuwajcie, wkuwajcie. NIE WIERZE W JEDNA RZECZ, ZE ZADNA Z WAS NIE CHCE SIE POCZUC WYJATKOWO,ZMYSLOWO,Z SEKSAPILEM I U BOKU Z FAJNYM FACETEAM.?????? Osoby tak wygladajace nie sa dziwkami. Po prostu lubia i maja do tego predyspozycje, bym oczarowac wszystkich swoim seksapilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiaczek
do malutkiej:tak ale można wyglądac tak jak napisałaś, bez nie okłamujmy się gołej dupy, która tylko prowokuje i jest niestpsowna na taką zabawę. można wyglądać cudownie i seksownie w skromniejszej sukni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiaczek
do malutkiej:tak ale można wyglądac tak jak napisałaś, bez nie okłamujmy się gołej d**y, która tylko prowokuje i jest niestosowna na taką zabawę. można wyglądać cudownie i seksownie w skromniejszej sukni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majsterszyk
Jasne, ale trudno pochwalac osoby, ktore nie potrafią sie ubrać stosownie do okoliczności. Iśc na pogrzeb w obcisłej wydekoltowanej sukni, byłoby dużym nieporozumieniem, prawda? co z tego, że taka osoba zwróciłaby uwagę, skoro odczucia byłyby w stosunku do niej negatywne. Podobnie jest , ze studniowką, jest to uroczystośc uczniowska i uczennice powinny wyglądac jak uczennice, nie jak podrzędne lafiryndy. Za pół, roku jest matura, zdążysz dziewczyno , poubierac sie jak ci sie podoba, na rożne inne uroczystości, nawet teraz idz sobie w takiej sukni n aSylwestra. Twoja sprawa jak sie ubierzesz, ale nie na studniowkę. W dobrych szkołach w ogóle by cie nie wpuścili i słusznie. Bo to, że małolaty z gimnazjum, lataja do szkoły z gołymi tyłkami, z pofarbowanymi włosami, tipsami i pełnym makijażu, wcale nie jest dobre i dobrze nie świadczy, ani o rodzicach, ani o tych uczennicach, ani o szkołąch do których te małolaty chodzą. Zamiast cieszyc sie swoją dziewczęczością, robią z siebie wulgarne , stare pudernice. To samo ze studniówką, zamiast wyglądac , ładnie, zgrabnie w sukience podkreslającej figurę, ale jednocześnie stosownej na szkolną impreze dla 19 latki, robicie sie na wulgarne stare pudernice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suislik
ładnie i zdrabnie, nawet seksownie nie znaczy WULGARNIE. Wulgarnie nigdy nie będzie elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuti frutii
Po raz drugi witam na waszym topiku . OTO MOJE RADY -PROSZĘ JA WZIĄŚĆ SOBIE DO SERCA Zróbie uzytek z Waszej młodości- 1)macie piękne cery ,bez zmarszczek-to nie nakładajcie tony podkładu ,który można zeskrobywać.... 2)masz młode ,spręzyste ciało to nie zakuwaj go w szaty ,wyeksponuj to ,co ładne ,na co warto popatrzeć (ale rany boskie!!!nie biust!) 3)masz łaadne plecy ,BEZ PRYSZCZY!-pokaż je ,ale nie do samego rowa,bo to nieeleganckie ,nieestetyczne chwalić się rowem w takim miejscu jak szkoła ! 4)masz ładne ,lśniące włosy (NIE FARBOWANE!,WYSUSZONE PSEUDOZABIEGAMI )-rozpuść je ,a nie podpinaj w jakiegoś wytapirowanego KUKSA :D 5)masz ładne nogi -pokaż je w ładnych pończochach , ciekawych butach... 6)i na litość boską -obowiązują ciemne kolory -tak się przyjęło ,bo to studniowka ,a nie wiejskie wesele ... 7)BIŻUTERIA- o niej pomyślałaś?Może nie warto wydawać 600 stów na tandetę ,a lepiej kupić sobie piękną ,oryginalną bizuterie ,na ktorej kazdy oko zarzuci .Sklep YES ,KRUK i inne -warto tam zajrzeć... 8)no i te brązowe ciała z solarium...Zastanów się ...To postarza o parę lat!!!Lepiej w dobrym gabinecie zrób zabieg aromatic body touch czy redefine nutritional (odżywcza moc). WTEDY I NAGO POCZUJESZ SIE PIĘKNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka napewno powinna być taka, żebyś czuła się w niej wyjątkowo, ale zarazem mogła się w niej swobodnie bawić, a nie wsadzona w obciskający gorset zastanawiala się jak się ruszyć ...Myślę, że dobrym pomysłem jest tak jak ktos już pisał, zrobienie wszystkim obecnym psikusa i ubranie się w sukienkę, która była np modna w latach 20-30 lub poźniej i do tego jakaś charakterysyczna fryzurka - myślę, ze wtedy wszyscy zapamiętaja Twój niepowtarzalny strój i sami pożałują, że dali się ponieść obowiązującej modzie i byli ubrani jak 90% obecnych na studniówce. Miłej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki... Kupiłam sobie sukieneczkę w stylu lat 50, czyli biala w czarne groszki troche za kolano dol lekko rozszerzany czarna satynowa tasiemka przy biuscie dekold nie odkryty ale sukienka bez ramiaczek jest delikatna dziewczeca butki z odkrytymi palcami czarne pieta zakryta delikatne z malutka kokardka, chce zrobic loczki i lekkie luzne upiecie, jak widzicie postawilam na wdziek mlodosci. Teraz troche sie zastanawiam czy dobrze zrobilam po tym co uslyszlama od moich kumpeli kazda kupila sobie SUKNIE dluga ciezka z gorsetem... jej bede sie wyrozniac. Myslicie ze jest to nie wporzadku?? prosze doradzcie mi czy taka sukienusia jest odpowiednia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjkwksjsksk
sukienki z gorsetem sa zawsze modne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka nieważna ...
... ważne, żeby pod sukienką nie było majtek, bo inaczej wydłużysz sobie czas dostępu i popsujesz chłopakom z klasy zabawę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazela nr1
Do tuti frutii : Ciekawa jestem czy szanowna pani stosuje te w/w rady ???????? Jezeli Ty wybierasz sie na 100dniowke jak dziewuszka z roli, odciagnieta od pluga To powodzenia Na pewno swoja uroda, oczywiscie naturalna powalisz nie jednego chlopa. Do sukienka nieważna ... w twoim przypadku dziwko(jak moge cie tak nazwac) to sukienka rowniez jest nie potrzebna, ale jak jestes taka pusta i latwa to bierz kase za przyjemnosci, przynajmniej zainwestujesz w siebie popaprancu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysiatko**
Do gazela nr1 : Rowniez mysle podobnie, po co takie k....wypowiadaja sie na forum, a drugie smieszne paniusie pzrepisuja nam poradnik " jak byc pieknym" nie macie co robic w sylwestra Porypane cnotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka888
Jasne, ale trudno pochwalac osoby, ktore nie potrafią sie ubrać stosownie do okoliczności. Iśc na pogrzeb w obcisłej wydekoltowanej sukni, byłoby dużym nieporozumieniem, prawda? co z tego, że taka osoba zwróciłaby uwagę, skoro odczucia byłyby w stosunku do niej negatywne. Podobnie jest , ze studniowką, jest to uroczystośc uczniowska i uczennice powinny wyglądac jak uczennice, nie jak podrzędne lafiryndy. Za pół, roku jest matura, zdążysz dziewczyno , poubierac sie jak ci sie podoba, na rożne inne uroczystości, nawet teraz idz sobie w takiej sukni n aSylwestra. Twoja sprawa jak sie ubierzesz, ale nie na studniowkę. W dobrych szkołach w ogóle by cie nie wpuścili i słusznie. Bo to, że małolaty z gimnazjum, lataja do szkoły z gołymi tyłkami, z pofarbowanymi włosami, tipsami i pełnym makijażu, wcale nie jest dobre i dobrze nie świadczy, ani o rodzicach, ani o tych uczennicach, ani o szkołąch do których te małolaty chodzą. Zamiast cieszyc sie swoją dziewczęczością, robią z siebie wulgarne , stare pudernice. To samo ze studniówką, zamiast wyglądac , ładnie, zgrabnie w sukience podkreslającej figurę, ale jednocześnie stosownej na szkolną impreze dla 19 latki, robicie sie na wulgarne stare pudernice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sksksksksksks
gazela nr1 -umyj się lepiej pudernico ,bo ci spod pachy zalatuje na odległość -głąbico .założe się ,że niedomyta blacharą jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×