Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martitka

JAKA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ?? ?? ?? ?? ??

Polecane posty

Gość g....nr1
do k... tuti frutii umyj się lepiej pudernico ,bo ci spod pachy zalatuje na odległość -głąbico .założe się ,że niedomyta blacharą jesteś hahaha, co zabolalo pani domu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g....nr1
tuti frutii - ty zapiziala dziwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skskskskksksk
zazdrośc dupę ściska ???buhahahahahahua ,że laska ma klasę??? Tylko zapyzialcu bierz z niej przykład!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA PIERDOLE DZIEWCZYNY, WY WIDZICIE JAKI JEST TEMAT NA TYM FORUM... JEZELI JA WAS PROSZE O RADE I ZAMIAST POMOCY CZYTAM JAKIES PŁYTKIE WYZWISKA TO COS JEST NEI TAK WY ZDAJECIE TERAZ MATURE????? ILE WY MACIE LAT... ZALOZCIE SOBIE NOWE FORUM TEMAT: \"KTORA JEST WIEKSZA KURWA\'\' TAM WYZYWAJCIE SIE ILE CHCECIE... ALE SIE WKURZYLAM MYSLAMA ZE MOGE LICZYC NA POMOC DZIEWCZYN W MOIM WIEKU.. EHH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESLI ZNAJDZIE SIE JAKAS FAJNA SYMPATYCZNA DZIEWCZYNA KTORA ZECHCIALABY MI DORADZIC WKLEJAM JESZCZE RAZ MOJ POST........ \"\" Cześć dziewuszki... Kupiłam sobie sukieneczkę w stylu lat 50, czyli biala w czarne groszki troche za kolano dol lekko rozszerzany czarna satynowa tasiemka przy biuscie dekold nie odkryty ale sukienka bez ramiaczek jest delikatna dziewczeca butki z odkrytymi palcami czarne pieta zakryta delikatne z malutka kokardka, chce zrobic loczki i lekkie luzne upiecie, jak widzicie postawilam na wdziek mlodosci. Teraz troche sie zastanawiam czy dobrze zrobilam po tym co uslyszlama od moich kumpeli kazda kupila sobie SUKNIE dluga ciezka z gorsetem... jej bede sie wyrozniac. Myslicie ze jest to nie wporzadku?? prosze doradzcie mi czy taka sukienusia jest odpowiednia...? \'\' Z gory dziekujeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
Hej Kaja19, ja też mam w tym roku studniówke zresztą w tą sobotę. Też tak jak ty postawiłam na wygode i lekkość. Nie mam zamiaru zabić sie na polonezie:P poza tym taki strój pozwala na większą swobodę. Myśle, że fajnie to wykombinowałaś i ładnie będzie to wyglądac. Ja mam sukienke za kolana czerwona, przykryta czarnym tiulem, bardzo podbną do tej http://cgi.ebay.com/Betsy-Adam-Mesh-Illusion-Party-Dress-with-Inset-Lace_W0QQitemZ270074317858QQihZ017QQcategoryZ63861QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem i uważam że takie są najlepsze:) więc nie amrtw sie nawet jeśli będziesz sie wyróżniać to i tak pozytywnie:) a mówiłaś że masz z odkrytymi palcami buciki rozumiem że nie zakładasz rajstop do sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia_16
Mam 16 lat i ide do chlopaka na studniowke. tak sie zastanawiam nad makijazem chcialabym wygladac na troszke strasza bo mam 16 lat a wygladam troche mlodo.Dziewczyny poradzcie cos!z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anns.
Do Kaja19: Taka sukienka jest super! W ogóle mi się nie podobają te wszystkie ciężkie spódnice z gorsetami... Studniówka to nie wesele ani nie sztywny bal sylwestrowy na jakiejś drogiej sali. Bez przesady. Ja mam całą czarną sukienkę na ramiączkach, troszkę za kolano, z paskiem z czarnych cekinów tuż pod biustem, z siateczką tiulową na dole i zawiązywaną na plecach jak gorset, ale do gorsetu to jej na szczęście daleko :) Idę na dwie studniówki i też się boję, że dziewczyny odwalą się na "bóstwo" w sukni balowej i że się będę wyróżniać, ale w sumie to dobrze, bo wolę czuć się lekko i młodo niż poruszać się sztywno i nie móc swobodnie tańczyć. Także, Kaja19, nic się nie martw, nawet jeśli będziesz jedyna w takiej "nie-balowej" sukni to i tak wszyscy zapamiętają Ciebie i Twoją kreację, bo cała reszta zbije się w tłum identycznych dziewczyn różniących się tylko fryzurami. Udanej zabawy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_16 jezeli chcesz miec odpowiedni makijaż na studniówkę kieruj się zasadą: albo usta albo oczy mocno podkreślone. Może spróbuj podkreślić ocz - rzęsy 2x pociągnąć tuszem i czarna kredką (jeśli masz jasna karnację i jasna włosy użyj brązowego tuszu i kredki). Bardzo ładnie wygląda efekt \"przydymionego\" oka. I najwazniejsze: nie postarzaj się na siłę, bo będziesz wyglądać jak \"stara maleńka\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja19 - masz świetny pomysł na studniówkową kreację. U mnie 80% dziewczyn miało gorsety i rozkloszowane spódnice i wyglądały jak klony. Mam też mała sugestie co do fryzury: może francuskie loki i zamiast upiecia zostawić je rozpuszczone i załozyć grubą opaskę na włosy plastikową bądź też z materiałunp taką: http://www.allegro.pl/item152023301_super_szeroka_opaska_czarna_5_cm_.html spróbuj poszukać takiej białej w czarne groszki a zapewne będziesz wyglądać niebanalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadtM
Shimmy z ciekawości jak wyglądają takie francuskie loki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s-a
ja na 100-dnówce u kolegi miałam sukienke bordo gorset w tym samym kolorze .. nie było dużo dziewczyn co miały suknie w tym kolorze natomiast dominowała czerń a teraz na mam sukienke też bordo ale gorset ecru !! i myśle że w tym roku na studiówkach przeważy Brąz !! ;) jak myślicie ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia_16
Do Shimmy: no ale wiesz jak to jest byc mloda a isc na taki bal :) nie chce sie bardzo wiekowo wyrozniac chociaz sporo osob bedzie w moim wieku :) mam bardzo jasna karnacje i jestem szatynka...to jak radzisz oczy podkreslic??ale ja nosze okulary :/kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
francuskie loki to takie grube loki, takie rurki. Włosy należy nakręcić na grube wałki i nie rozczesywać ich szczotką bądź tez grzebieniem tylko przeczesać palcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_16 to zależy od Twojego koloru oczu i koloru sukienki :) więcej szczegółów poproszę i napewno cos doradzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde felek
brąz był modny w ubiegłym roku, poniewaz w tym jest modna czerwień i złoto, niektóre dziewczyny zapominając jaki charakter m a studniowka wybieraja suknie w tych kolorach. A dominować będzie i dobrze, zawsze elegancka, ponadczasowa klasyczna czern.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UHAHAHHAHAA
i tak większość z nich wystroi się jak na wiejską zabawę do remizy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UHAHAHHAHAA
"francuskie loki to takie grube loki, takie rurki."-ZWŁASZCZA JAK SE tych loków francuskich wieśniary nakręcą :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewunia
za dwa tygodnie mam stodniowke...a nie mam kompletnie nic... szukam sukienki najlepiej dwuczesciowa ( gorset i spodnica) w kolorze czarno bialym / czarno srebrnym... jesli ktos ma taka do spzedania lub znalazl cos podobnego w interanecie prosze sie odezwac moje gg 3939787

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaa
A ty UHAHAHHAHAA jaką sukienkę SE wybrałaś, że taka przemądrzała jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UHAHAHHAHA
Ślepia by Ci wyszły na wierzch :DjAKBYŚ ZOBACZYŁA :D I JESZCZE BYŚ PEKŁA Z ZAZDROŚCI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia_16
Do Shimmy: mam niebieskie oczy a sukienka jest dluga czarna ze zloto-brazowymy haftami!nosze okulary z czarnymi oprawkami ;) juz wiecej szcegolow sie chyba nie da :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wszytkie rady... odpowiadam na pytanie ktore ktoras wczesniej zadala \'\' zakladam butki z odkrytymi palcami i rajstopy takze tylko bez tak zwanych ochraniaczy na palcach, takie rajstopki sa niewidoczne praktycznie daja tylko polysk, bez rajstop raczej nei wypada taka mala rada\" dziewczyny w ogole nie przejmujcie sie tymi popierdolonymi tekstami ktore zostawiaja od czasu do czasu jakies dziewczyny, bo to sa jakies gowniary ktore robia sobei jaja i nie maja nic innego do roboty... myslicie ze normalna dziewczyna wchodzilaby tu codziennie zeby pisac takie glupoty. NIEEE tylko gorace trzynastki:) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia16 => na Twoim miejscu oczy podkreslilabym jedynie kredka a najlepiej eyelinerem czarnym a na to np zlotym z brokatem, napewno bedzie slicznie, zadnych cieni duzej ilosci pudrow uwierz mi ze lepiej wyglada delikaty makijaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakiosa
I bedziesz wyglądać jak lampucera spod latarni :D:DBrawo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia_16
Do Sakiosa: a ty idziesz na studniowke? moze w mini i ustami na czerwono??:p jak jestes taka madra to poradz cos!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakiosa
Makijaż powinien być niewidoczny -a nie z toną pudru :DPrzy łuku brwiowym malujemy białą ! kredką i jasnym cieniem -matowym -to rozjasnia spojrzenie i powoduje ,że oko wydaje się ciemniejsze .Bardzo ładne cienie są Isa Dora matowe np delikatny róz + śliwka dla tych ,któe mają urodę jesieni czyli oczy w odcieniach brązu ...Warto pięnie wytuszować rzęsy ,żeby wydawały się długie-to robi wrażenie... Pytaj co chcesz wiedzieć -jestem wizażystką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia_16
ale mam te glupie okulary!we wszystkim mi przeszkadzaja a bez nich wygladam jeszcze gorzej :/ czy przez nie bedzie widac ten sliczny makijaz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakiosa
załóż sobie szkła kontaktowe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia_16
po pierwsze nie chce a po drugie zle bez okularow wygladam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×