Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martitka

JAKA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ?? ?? ?? ?? ??

Polecane posty

Gość tutifrutii
I tak większośc z Was 1)zrobi sobie koka usztywnionego lakierem+sztuczne rózyczki 2)do tego kieca z tafty rodem z Szanghaju ,najlepiej bordo ciemniejszy lub jaśniejszy ; 3)zakłujje się w deformujący piersi gorset 4)szpilki z bazarku z grubym pachem na dookoła ... 5)no i ten makijaż -maska ... ,ktory szpachelką mozna zeskrobać... A szacowne grono przygląda się czy to ta mycha z pierwszej ławki ,czy gruba Baśka z ostatniej :D:D Tak własnie wygląda 85 % lasek na studniowce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria 19
Witam mam ogromny dylemat jaką suknie kupić na studniówkę, która już za miesiąc. Myślałam o takiej bardzo charakterystycznej gdzie dół jest olbrzymi zastanawiam się czy warto. Sądze, że złota ale co do reszty to nic nie wiem. Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tutifrutii
nie zgodziłabym sie z Toba do konca, ja sukienke szyje i bedzie na ramiaczka, prosta kolor brazowy, zadnych gorsetow fujj, co do fryzury to nie bede miec koka i wpietych rozyczek, buty nie sa z czubem i nie z targu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaczek
tutifrutii I tak większośc z Was 1)zrobi sobie koka usztywnionego lakierem+sztuczne rózyczki 2)do tego kieca z tafty rodem z Szanghaju ,najlepiej bordo ciemniejszy lub jaśniejszy ; 3)zakłujje się w deformujący piersi gorset 4)szpilki z bazarku z grubym pachem na dookoła ... 5)no i ten makijaż -maska ... ,ktory szpachelką mozna zeskrobać... A szacowne grono przygląda się czy to ta mycha z pierwszej ławki ,czy gruba Baśka z ostatniej Tak własnie wygląda 85 % lasek na studniowce Heh ale zalazłaś hahaha Ja będe miała włoski rozpuszczone, lekki makijaż, szpilkii nie, 5cm obcasik -typ delikatne sandałki, poźniej zmienie na płaskie , mój gorset bardzo ładnie eksponuje biust :) Wydaje sie większy-bo jest wyrobiony specjalnie żeby nie było płasko, A co do tych wielkich sukien to akurat u mnie w szkole głównie ida w prostej kiecke na ramiączkach wiec to ja sie będe wyróżniła, i sukienka ma kolor czarny. Nie wygląda ani jak z jarmarku, ani ze wsi, pierwszego lepszego sklepu tylko na prawde szlachetnie ale nie słuchajcie się innych dziewczyn tylko siebie. ciężko stwierdzić w czym jest komu dobrze ja np mam wymiary 88-90(zależy od dnia)/63/90 174 cm wzrosu i sle wyglądam w sukience prostej bo za bardzo mi uwydatnia biodra a ja pragne je schować takze odpadła a mierzyłam takich pare. Takze kazdemu jest inaczej, jedyna rada to mierzenie wszystkiego co sie wam podoba-różnych styli i wtedy zdecydujecie co zrobicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaczek
a i nie zwracjacie uwagi na negatywne opinie innych osob bo ich zdanie wcale moze nie być lepsze od waszego.Życze powodzenia doborze odpowiedniej sukieneczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidza
Hej 27.01 mam 100dniowke, sukienke juz kupiłam. Jest długa, z fajniutkim trenem, w kolorze złotym, z atłasu. Zastanawia się, czy taki kolor jest na topie i bedzie pasowal na 100dniowke. Dalam za nia okolo 450, bo kupowalam ja w drogim butiku. Zauważylam, ze teraz modne sa odcienie fioletu, kremu, zlota oraz nadal dominuje czerwien. Natomiast gorsety i kolory bordo sa juz przestarzale. Moja suknia jest orginalna, gdyż nie lubie standardów (np.czarnych sukienek) Plecy ma odkryte do samego rowka (-; i wcieci na biusie. Wydaje sie dosyc odwazna i dla niektorych moze byc ordynarna. Najwazniejsze jest to , ze mi sie szalenie podoba. Problem mam z butami, bo nie wiem, czy lepiej kupic zlote, czy kremowe. Podobnie zastanawiam sie nad bizuteria i co najwazniejsze nad makijazem. Pomożcie mi dobrac odpowiedni makijaz Pleas Dodam, ze suknia ozdobiona jest srebna nitka i jest blyszczaca. Zastanawiam sie czy moge polaczyc kolor srebny i odcien zloty lub delikatnego brazu na powiece oka? co w na to? Karnacje ma siniada i nie musze isc na solarke, ale moze 3*nie zaszkodzi(-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidza
Jaki makijaz pasuje do sukienki w kolorze zlota, moze mial ktos z was z taki kolorem do czynienia i wie cos na ten tamt? Nie zamiaruj isc do kosmetyczki, gdyz dostaje multum kosmetykow od ciotki z oriflem i avonu i zrobie sobie sama make-up, bo nie chce miec na sobie stu warstwowej tapety, jak dla starych bab (bez obrazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaczek
Szczerze powiedziawszy nigdy nie kupiłabym sobie sukienki w kolorze złota ponieważ nie podoba mi sie ten kolor ani złota bizuteria. Moim zdaniem barwy takowe postarzają. Cięzko dobrać odpowiedni makijaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis kupiłam sukienke i jestem z niej bardzo zadowolona bo jest taka jak chciałam czyli prosta ale i bardzo elegancka i bez zadnych falban, trenów i tym podobnych udziwnien. Tylko teraz mam problem z butami bo zauwazyłam ze teraz jest szał na sandałki przynajmniej na sylwestra ale to przecierz jest zima... jak sie je nosi z rajstopami czy bez? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ggosi6. nie zgodze sie z Toba ze sukienki za 1000zł są takie same niz za 200zł. Nie wiem czy ktoras z was zauwazyła ze jesli sie chce kupic sukienke naprawde dobrą gatunkowo i elegancką to niestety trzeba wydac taką sume. I nie nie koniecznie taka sukienka jest na jeden wieczor,poniewaz najczesciej są one ponadaczasowe i bedą modne nawet za 10 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frta
spierdalaj madziaro z forum, gowno sie znasz a walisz swoje zpiziale teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidzka
Do Madziaczka: Nie pytam sie czy Ci sie to podoba, czy nie. Jezeli nie masz pojecia o makijazu to nie pisz Moja Droga, ze ten kolor jest do d....gdyz tak nie jest. Jezeli Ty lubisz standardy(czyli czrne lub bordowe gorseciki) to nie znaczy, ze kazdy jest tak zacofany jak Ty. Najlepiej siedz sobie w swojej epoce, bo nie masz pojecia co jest na topie. Wystarczy jechac do domu Mody, galerii badz butiku i zobaczyc jakie kolory dominuja. Chetnie moge Ci powiedziec, ze jest to: nadal czerwien, fiolet, turkus, granat i zloto. Automatycznie sukienki w takich kolorach sa drozsze. Ps. a do mojej sukni nie zakład sie zlota, tylko srebro, gdyz sama w sobie jest polaczona w tonacji srebnej. Moze sama napiszesz na forum jaka sukieneczke zakladasz, ale obstawiam na 100% ze jest to gorset w kolorze ( ???? bordo hihihi) napewno bedziesz sie wyrozniala, jeszcze koczka sobie strzel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidzka
Do Madziaczka: Nie wpuszczaj laska kiczu, ze dalas za swoj seksowny gorsecik az 700 zl. Po pierwsze gorset?? uuuuuuu.... po drugie za 700zl.....uuuuuuu Kto normalny kupi sukienke z gorsetem za taka kase. Nawet nie wiesz jaka moglabys miec na bajerze piekna, subtelnie podkreslajaca Twoja sylwetke sukienke (dluga) Co prawda krotkie sa na topie, ale fakt faktem wygladaja skromniutko. Tylko Prosze Ci nie mow ze znasz sie na modzie i wiesz co jest modne, gdyz Twoj zakup swiadczy o tym, ze jeszcze zyjesz 1992 roku Halo Nowoczesnosc do Madziary!!! Ocknij sie, gdybys znala sie na modzie, napewno nie kupilabys gorsetu, czyz nie? Wiadomo, ze sukienka drozsza prezentuje sie znacznie lepiej, ale gorset...... Co druga dziewczyna jezdzi do wawy na shopping przed 100dniowkowy i nie wierze, ze dla Ciebie nie bylo tam wyboru. Jasne, jezeli szuka sie sukienek na stadionie badz u chinczykow, to wszystkie sa na jedno kopyto. Moze trzeba byloby zaczac sie odchudzac, zeby zmiescic sie w rozmiar 36, a nie 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidzka
DO FRTA masz racje, popieram cie, ale nie stosuj wulgaryzmow, gdyz to dziewczynie nie pasuje i nic z tym nie zdzialasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidzka
Madziaczek tutifrutii I tak większośc z Was 1)zrobi sobie koka usztywnionego lakierem+sztuczne rózyczki 2)do tego kieca z tafty rodem z Szanghaju ,najlepiej bordo ciemniejszy lub jaśniejszy ; 3)zakłujje się w deformujący piersi gorset 4)szpilki z bazarku z grubym pachem na dookoła ... 5)no i ten makijaż -maska ... ,ktory szpachelką mozna zeskrobać... A szacowne grono przygląda się czy to ta mycha z pierwszej ławki ,czy gruba Baśka z ostatniej Tak własnie wygląda 85 % lasek na studniowce Heh ale zalazłaś hahaha Ja będe miała włoski rozpuszczone, lekki makijaż, szpilkii nie, 5cm obcasik -typ delikatne sandałki, poźniej zmienie na płaskie , mój gorset bardzo ładnie eksponuje biust Wydaje sie większy-bo jest wyrobiony specjalnie żeby nie było płasko, A co do tych wielkich sukien to akurat u mnie w szkole głównie ida w prostej kiecke na ramiączkach wiec to ja sie będe wyróżniła, i sukienka ma kolor czarny. Nie wygląda ani jak z jarmarku, ani ze wsi, pierwszego lepszego sklepu tylko na prawde szlachetnie ale nie słuchajcie się innych dziewczyn tylko siebie. ciężko stwierdzić w czym jest komu dobrze ja np mam wymiary 88-90(zależy od dnia)/63/90 174 cm wzrosu i sle wyglądam w sukience prostej bo za bardzo mi uwydatnia biodra a ja pragne je schować takze odpadła a mierzyłam takich pare. Takze kazdemu jest inaczej, jedyna rada to mierzenie wszystkiego co sie wam podoba-różnych styli i wtedy zdecydujecie co zrobicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidzka
debilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sukienkajest standardowa - dluga, z takiego swiecacego materialu, niebieska (morska), gorset. Calkiem przyjemna, nie chcialam czarnej, bordowej ani brazowej, wole sie wyrozniac chocby kolorem bo raczej faosny sukni sa podobne... wiekszosc jest teraz z gorsetami ale to chyba nie grzech... Zaplacilam 270 zl (w Ptaku pod Lodzia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha moje wlosy beda na bank rozpuszczone, lekkie roztrzepane fale :) zadnych kokow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żyraffka1988
Dzidzka ja mam sukienkę brązową z złotymi "wzorkami" i też zastanawiam się nad makijażem... Chciałam jakiś złoty cień, czy coś, jakbys znalazła coś ciekawego w necie to daj znac... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzka
Do Żyraffka1988: oki nie ma sprawy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzka
Żyraffka1988 Wydaje mi sie, ze masz o wiele latwiej z makijazem, poniewaz masz brazowa sukienke ze zlotymi wstawkami .Spróbuj wycieniować powieki następująco: linię rzęs zarysuj zimnym, metalizowanym, miedzianym cieniem. Połóż wzdłuż całej górnej powieki czarną kreskę. Pod brwiami rozetrzyj odrobinę złotego cienia. Ja robie podobny makijaz, tylko zloty cien wymieszam ze srebrnym, poniewz moja sukienka jest delikatnie zlota ze srebna nitka i chce ta srebna nitke zaznaczyc w makijazu, do tego dodam srebna bizuterje. W Twoim przypadku srebna nie pasuje. jaka masz karnacje? Jezeli sniada, to z takim makijazem bedziesz wygladala swietnie. W moim przypadku musze zabrac solarke, zeby byl niezly kontras(chociaz rowniez karnacje mam sniada, ale pare razy nie zaszkodzi isc na solare(-;Tylko nie stosuj brazowego cienia na calej powiece, poniewaz brąz na powiekach w obecności nie twarzowego światła górującego w salach balowych moze przygasic Twoja urode, i bedzie to wygladalo nie twarzowo. Zycze powodzenia!!!! Fotki Ci wysle pa. dzidzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaczek
Ale z was popierdolone wieśniary. pO pierwsze bordo jest niemodne , czarny zawsze jest na topie. a czy ja powiedzialam ze z gorestem są modne czy co...co sie komu podoba, obecnie za kolanko sukienki robia furore. Widać moje posty za bardzo was do serca biora hahaha. A makijaz ma prawo mi się nie podobac chyba co nie? :/ Widać że jesteście z jakiś podrzędnych szkół jakieś zawodówy czy cos bo reprezentujecie szczególnie niski poziom intelektualny.(oczywiście nie wszystkie) Buhaha ale ześ dała akurat moja kiecka ma rozmiar. nie widziałaś mnie wiec się nie odzywaj. W warszawie nic nie bylo zapytaj sie jeżeli kogoś stamtąd znasz...chociaż jeżeli są twojego pokroju to pewnie podoba im się wszystko.. Ale bylam w tym tyg w wawie i dopiero kolekcje sproawdzili takze sie pośpieszyłam :/ Dzidzka założe sie ze wyglądasz jak paszczur :] To idź w tej złotej przynajmniej sukienka zwróci uwage bo jej właścicielka wątpie. Nara To forum jest zrabane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaczek
Ma rozmiar S,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzka
Madziara Kazdy jedzie po tobie i kazdy ma zlewe z Twoich wypowiedzi, jestes dno kompletne! U Ciebie jest tylko jeden tekst, m.in.jaka kto ukonczyl szkole i tak oceniasz ludzi. Po tym czy sa ustawieni czy nie, rowniez po tym czy tatus i mamusia daja w kieszen. Powodzenia, moze dojdziesz daleko, ale z takim przekonaniem i tak jestes wobec forum pusta, zalosna, szpanerska i zepsuta przez zasady wpojone przez kochajacych rodzicow. Daruj sobie swoje teksty. I nie odpisuj na zadne, bo zanieczyszczasz forum!!!!!!!!!!! Zmykaj na swoja prowincje i przymierzaj swoj smieszny gorsecik. Ja nie musze sie tlumaczyc, jak wygladam, bo w porownaniu z Toba napewno jak krolowa. a ty tak bardzo sie nie irutuj, bo ci tluszczyk boczkiem wychodzi. Ps. ksdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzka
jestess popierdolona szmaciara, ktorej wydaje sie ze jest kims. Troche krytyki wobec siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzka
Madziaczek mowi: Ma rozmiar S, znaczy sie chcialabym taki miec, bo ostatnio znowu wcinalam jedzonko przed kompą jak wam doradzalam na forum. Trochce sie zapmnialam i znowu mamusia wyslala mnie na diety odchudzajac, ale tak szczerze to mam 40 uuuuuuuuuuuuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzka
ciesze sie ze moje wypowidzi doprowadzily cie do szalu!!!Dziweczyny wyrzucimy ta idiotke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce mieć sukienkę skromną dopasowaną do ciała. Gorstety i poszerzane na dole jak na slubie to nosza panie w wieku 30 40 lat... dziewczyny my mamy mlode figury i trzeba to wykorzystac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frta
ej dzidzka jestes za delitatna, trzeba mowic prosto z mostu! Elo madziaczku- jestes bufjasta szmata, ktora kazdy posuwa, lubisz sie dzielic swoja dupa, dlatego kupilas sobie kiecke czarna, zeby przykryc ta wielka wyluzdana duuupe. Twoja szkola brzmi: WYZSZA SZKOLA ZARZADZANIA SOBA I DAWANIA DUPY PROFESOROM, ZEBY ZDAC!!! Bo mamusia i tatus juz wyczerpali wklady. Moze sami sie oddadza. hmmmmm.....a twij chlopak, zrobil co trzeba i ucialk przd rodzina cichodajow. To jest w skrocie Twoj zyciorys, moze go byc znacznie wiecej, wiec wypierdalaj z forum. Nie chcemy gadac z gownem ktore smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja2323
co wy sie tak klocicie? Przeczytalam wszystkie wypowiedzi i musze powiedziec, ze tu nie mowie sie kto jaka ma sukienke tylko sie kazdego krytykuje. W sumie popieram dziewczyny, zeby taka pusta MADZIACZKA nie pisala na forum i ciagle podkreslala swoja wyzszosc, bo zawsze jest na odwrot! zapewne jest brzydka, sukienka kosztowala 200zl, a chodzi do sz.prywatnej wiec nigdy nie zrozumie prawdziwego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×