Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martitka

JAKA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ?? ?? ?? ?? ??

Polecane posty

Gość gabbbi
rarytassss ty zapiziala zdziro! spadaj na zawsze z forum! rowniez z Madziaczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... ja czytam ze wszyskie macie sukienki z gorsetami to az mi sie slabo zrobilo. Ja juz kupilam sobie sukienke..ale nie z gorsetem tylko czarna, ne prostą, moim zdaniem sliczną.ma zlote dodatki zloty pas z cekinami, wiazana na szyje. jak stwierdzila moja soistra to troche smutna jak na studniowke (bo ona lubi tylko balowe suknie). Sama nie wiem...czy dobrze zrobilam. poza tym siega mi do kolan. nie chce wygladac troche niestosownie. prosze powiedzcie co o tym myslicie... pozdrawiam....,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze potrzebuje waszych rad... kupilam sukienke za 600 zl i teraz juz nei wiem czy jest odpowiednia na studniowke... maly opis: styl lat 50-60 biala w czarne groszki troche za kolanko dol rozkloszowany na koncu czarna koroneczka gore konczy czarny satynowy paseczek... podobnie jak gorsecik bez zadnych ramiaczek. i jak myslicie moze byc? mysle o bizuteri i chyba najodpowiednijesze beda perly, a co myslicie o satynowych dlugich czarnych rekawiczkach? i jakie buty do tego... z gory dziekuje za pomoc;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola mysle ze Twoja sukienka jest odpowiednia widzialam taka czarna ze zlotym pasem i bardzo mi sie podobala... no i jeszcze te cekinki:) czarna wiec eleganca napewno jest sliczna... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola mysle ze Twoja sukienka jest odpowiednia widzialam taka czarna ze zlotym pasem i bardzo mi sie podobala... no i jeszcze te cekinki:) czarna wiec eleganca napewno jest sliczna... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja 19 -> Myslę że Twoja sukienka jest bardzo ciekawa. Osobiscie takiej nie widzialam, jedynie moja wyobraznia mi mowi ze sama bym taka ubrala :P W sukience za 600zl powinnas czuc sie jak ksiezniczka :) I napewno bedziesz tak wygladac :) Co do korali to bylyby one najodpowiedniejsze. A buty...hmmm.. nie mam pojecia... Dziekuje ze mnie pocieszylas...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaa
witam;) mam 160cm wzrostu, ciemne włosy, niebieskie oczy, jasna karnacje, chcialabym zebyscie doradzily mi czy lepiej bylo by kupic sukienke dluga czy troche za kolana?? :) z kolorem rowniez mam problem;) niechcialabym czarnej :) z gory dziekuje za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia mysle ze przy jasnej karnacji ciekawie bedzie wygladac czerowna sukienka, jestes nie wysoka tak jak ja dlatego wybierz raczej krotka i lekka sukienke najwazniejsze zeby byla wdzieczna i drobna jak ty, jesli nie lubujesz czerwieni wybierz zgaszony róż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiaczek
do Karolci: polecam Ci sukienkę o długości za kolana. ja też właśnie nie jestem wysoka i taką opcję wybieram. w długich wyglądałybyśmy jak stare-maleńkie:P, a mamy przecież wyglądać młodo i pięknie, prawda:)?? ja 20 stycznia wybieram się na studniówkę mojego chłopaka i nie wiem jak sie ubrać. wiem że sukienka nie będzie długa i nic więcej:P. myślę o czarnej lub złotej, a najlepiej jakieś społączenie tych dwóch kolorków. na nóżki założę czarne szpilki i będzie pięknie:), a przynajmniej tak mi się wydaje:) Wam też?? czy rozejrzeć za czymś innym?? bo sukienki jeszcze nie kupiałam, ale 30 jadę do Wrocławia i wtedy coś muszę kupić. co mi doradzicie?? powiem, że mam ciemne, kręcone włosy (ale i tak pewnie je wyprostuję i będą rozpuszczone), mam niebieskie oczy i ciemną karnecję (wiem, trochę dziwna mieszanka, ale taka jestem:P). czekam na odpowiedzi i życzę udanych zakupów i studniówek:) muaaaah:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewzcyny wybierajcie wdzieczne sukienki, nie ciezkie gorsety i dlugie ciezkie spodnice chociaz to juz kwestia gustu... marysiaczek dobrze myslisz zeby kupic niezbyt dluga sukienke do niskeigo wzrostu to pasuje no i oczywiscie szpilki i bedzie ladnie:) a ja sie zastanawiam na butami czy ktos potrafilby mi doradzic... mianowicie zastanawiam sie czy do butkow z odkrytymi paluszkami moga byc rajstopy nei wiem jak to sie nosi..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam:)! ja juz kupilam sukienke na studniówke brązowa satynową z bolerkiem ale szczerze powiedziawszy to troche żałuję ze ja kupilam bo duzo kolezanek kupila takie same tylko ewentualnie inne kolory i bedzie troche glupio jak tak kilka dziewczyn w jednej sukience bedzie:( ale nie o to mi chodzilo... zastanawiam sie na fryzurą bo nie chce spinać włosów (mam dlugości za łopatki) jak większość włosów chcialam je pokręcic ale nie chce tylko ich kręcic tylko co jeszcze mozna zrobic?? macie jakies pomysly?? pozdrawiam:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko -> mozesz zrobic loczki z znich zrobic luzne upiecie nie zaden kok ja na slub mialam slicznei upiete luzo naprawde wszytkim sie podobalo, mozesz tez spiac w tak zwana agatke... daje wam rady dziewczyny ale dalej nie otrzymuje pomocy od was, troche nie fair...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiati
do Kaja 19 ja też mam problem z butami :( kurcze...nie umiem chodzić na obcasie a nawet 4 cm to dla mnie o wiele za dużo. Chciałabym się doradzić i prosić byś weszła na stronę www.re-reserved.pl ...następnie u góry nacisąć colletion -> wybrać czas prezentów -> na dole inspiration > powinna Ci się pojawić modelka w srebrnym sweterku...naciśnij dwa razy ">>" ( z boku z prawej) i pojawi Ci się sukienka, taka za 119...czy ona by pasowała na 100dniówkę ? nie jestem w klasie maturalnej tylko jesem zaproszona i nie chce za bardzo się stroić ? pomożesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiaczek
do Kaja19: ja już dawno widziałam tą sukienkę w katalogu, ale bardziej mi się podobała jeszcze taka inna, też z reserved, czarna, lekko za kolana, na ramiączkach. za 139 zł o ile pamiętam... Tylko, że moja koleżanka była niedawno w reserved i powiedziała, że tak jak na razie nie mają żadnych sukienek. Poczekam, mam nadzieję że do tego 30 sprowadzą, bo ja tylko na nią czekam. Ewentualnie w orsay są fajne. Taka jedna jest boska i już bym jąkupiła, tylko, że nie ma ramiączek, a ja sie boję tak iść:/. Ale taka śliczna!! złota z czarnymi koronkami:). Cudo:). gdzie są jeszcze ciekawe sukienki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka dziewczyny!!!! tak czytam Wypowiedzi na tema Studniówki i też chcialabym sie wypowiedzieć na ten temat.... mieszkam w bardzo małej miejscowości na połódniu Polski, nie oznacza to jednak ze jestem kompletnie niewychowana wieśniara nie potrafiącą sie wysłowić zy ubrac.. jestem jaka jestem i nikt tego nie zmieni!!!!! jakis czas temu miałam taki sam dylemet jak Wy.. jaka sukienke kupić jakie buciki.. mam 170cm wzrostu a moj chlopak 176cm. wiec nie moge poszalec z wysokim obcacem.. kupie buciki skromne ale z klasa,na delikatnym obcasiku...co do sukieneczki to kupilam długą w kolorze \"starego\" zlota, nie jest przesadnie ozdobiona tylko lekko upięta kwiatuszkiem z lewej strony... martwicie sie o makijaz.. niekoniecznie musi on byc szalenie mocny,lub z dodatkiem tony brokatu bo to naprawde bedzie wyglądało kiczowato.. ja postawie na makijaz delikatny i trwaly zeby nie \"splyna\" podczas całonocnej zabawy.. bo chyba wlaśnie o to chodzi... i pamietajcie niezaleznie od tego jaka sukienke kupicie czy bedzie ona za 600zl czy za 100zl macie sie w niej dobrze czuc...tak samo z bucikami czy fryzurka i makijazem... a tak poza tym Wasi faceci i tak oszaleja na Waszym punkcie!!!! bo dla nich nawet bez tony makijazu cudnych dodatkow jestescie wyjatkowe.. a jesli nie macie facetów to nie panikujcie.. zaproscie zaufanego kolege czy kuzyna z ktorym bedziecie mialy pewnosc ze sie dobrze bedziecie bawic!!!!! ŻYCZE UDANEJ STUDNIOWKI I OCZYWISCIE ZDANIA MATURKI!!!!!!! SAMA SIE BARDZO DENERWUJE... 3MAJCIE SIE CIEPLUTKO!! POZDRAWIAM PAPATKI CIUM:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sylwiatki
no pewnie ze sukienka nadaje sie na studniowke.. jest skromna prosta delikatna podoba mi sie, radzilabym ci kupic do tego srebrne sandalki na wysokim obcasiku bardzo ozdobne i eleganca bizuterie takze w kolorze srebra bardzo blyszczaca... bedzie slicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sylwiatki
pozdrawiam i zycze powodzenie w doborze dodatkow... Kaja 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiati
dziękuje serdecznie :) chyba tak zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakusiku
Hej wszystkim:)Zupełnie nie wiem jakie sukienki sa teraz na topie.Nie wiem czy nosi sie dlugie czy krotkie i jakie kolorki pasują najbardziej.Jednak wiem ze moja sukienka bedzie (bedzie- bo jeszcze jej nie kupiłam bo imprezke dopiero 9 lutego) w kolorzeczarnym lub ciemno turkusowym(słyszałam ze taki kolor nazywa sie petrol).Mam 172 cm wiec chyba powinna byc dluga.Raczej chciałabym uniknac gorsetu.Kobitki cio o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiaczek
Krakusiku, ja wcale nie myślę, że dla Ciebie sukienka musi być długa. ale oczywiście jeśli chcesz taką to będzie dobrze. wysocy to mają jednak ten wybór, bo i długie i krótkie im pasuje:). ja mam 160 cm (nawet nie całe:/ może do własnej studniówki podrosne trochę bo narazie mam 16 latek i idę jako osoba towarzysząca:)) i chcąc czy nie muszę iść w niezadługiej żeby nie wyglądało śmiesznie:P. tak więc kwestia długości zależy od Ciebie w jakiej będziesz się dobrze czuła :). a kolorek?? tak jak mówiłaś petrol będzie fajny i takie teraz się nosi podobno:) wszelkie turkusy, granaty też. dużo też słyszałam o złocie. i jak zawsze klasyczna czerń. tylko błagam nie bordo! nawet tu na forum zauważyłam że sie z tego dziewczyny śmieją, więc na takiej imprezie lepiej nie robić z siebie pośmiewiska:P. a co do gorsetu?? powiem tyle co o kolorze bordo-wszystko byle nie to! przynajmniej dla mnie! wedlug mnie kiecka typu gorset+długa spódnica=porażka. rozumiem, że każdemu może się podobać co innego, taki zestaw też, ale w tym roku to już niemodne. poza tym musisz pomyslec o komforcie i wygodzie. wyobraz sobie jak taki gorset Cie śsciska kiedy wlaśnie tańczysz ze swoim boyem. masakra. gorset uwiera, a jak tu sie uśmiechnąć? jeszcze biust znieksztalci i bedzie tyle pożytku z tego. to chyba wszystko co mam do powiedzenia:) czekam na odpowiedzi :) boooziloe:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia123
Hej 27.01 mam 100dniowke, sukienke juz kupiłam. Jest długa, z fajniutkim trenem, w kolorze złotym, z atłasu. Zastanawia się, czy taki kolor jest na topie i bedzie pasowal na 100dniowke. Dalam za nia okolo 600. Zauważylam, ze teraz modne sa odcienie fioletu, kremu, zlota oraz nadal dominuje czerwien. Natomiast gorsety i kolory bordo sa juz przestarzale. Moja suknia jest orginalna, gdyż nie lubie standardów (np.czarnych sukienek) Plecy ma odkryte do samego rowka (-; i wcieci na biusie. Wydaje sie dosyc odwazna i dla niektorych moze byc ordynarna. Najwazniejsze jest to , ze mi sie szalenie podoba. Problem mam z butami, bo nie wiem, czy lepiej kupic zlote, czy kremowe. Podobnie zastanawiam sie nad bizuteria i co najwazniejsze nad makijazem. Pomożcie mi dobrac odpowiedni makijaz Pleas Dodam, ze suknia ozdobiona jest srebna nitka i jest blyszczaca. Zastanawiam sie czy moge polaczyc kolor srebny i odcien zloty lub delikatnego brazu na powiece oka? co w na to? Karnacje ma sniada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pani to juz podziekujemy
Dzidza (karolcia_gwiazdka@buziaczek.pl) Hej 27.01 mam 100dniowke, sukienke juz kupiłam. Jest długa, z fajniutkim trenem, w kolorze złotym, z atłasu. Zastanawia się, czy taki kolor jest na topie i bedzie pasowal na 100dniowke. Dalam za nia okolo 450, bo kupowalam ja w drogim butiku. Zauważylam, ze teraz modne sa odcienie fioletu, kremu, zlota oraz nadal dominuje czerwien. Natomiast gorsety i kolory bordo sa juz przestarzale. Moja suknia jest orginalna, gdyż nie lubie standardów (np.czarnych sukienek) Plecy ma odkryte do samego rowka (-; i wcieci na biusie. Wydaje sie dosyc odwazna i dla niektorych moze byc ordynarna... ta sama osoba pod innymi nickami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pani to juz podziekujemy
to ile ta sukinka kosztowaął 450 czy 600????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie podoba mi się
W czyms takim to nie powinno sie wpuścic uczennicy na bal. To całkowity brak wyczucia przyjsc w złotej połyskliwej , wydekoltowanej z tyły i z przodu sukni. Dla mnie to w ogóle dziwkarski model, ale jeżeli komus sie podoba, to czemu nie, niech sobie zakłada. ale napewno nie na studniówkę. Chyba, że chodzi do Zespołu Szkół Zawodowych, tam są inne wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA Zazdrosna
TAAA, i zapewne te zazdrośnice, krzyczą, ze im złote, czerwone, i inne jaskrawe kreacje nie wydaja sie odpowiednie na jakby nie było uczniowska imprezę. Jasne, zakładajcie te wyzłocone , z wycięciami n a plecach, bokach, z duzymi dekoltami suknie, przeciez to super eleganckie jak uczennica przychodzi na studniowkę taka roznegliżowana. Nie ważne jak jej pójdzie matura, ważne, żeby n a studniówce wyglądała jak tania dziwka. Budujące sie te aspiracje naszych rodzimych maturzystek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiaczek
ano tak, też sie zgadzam z poprzednim. nie wypada taka sukienka i już. no jasne, taka sukienką można świetnie na siebie zrócic uwagę, ale bardziej negatywną. chyba że koleżanki po fachu. napewno powiedzą komplement:P. i jeśli któraś w takiej idzie to niech się liczy z tym, że chłpopcuy, którzy będą na bank nieźle pijani będą...dziwnie sie zachwywać. wiem, że teraz, kiedy sukienka za parę stów wisi w szafie to za późno, ale źle kupiłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hola Panie WW
Studniowka jest dla uczniow, i dziewczyny powinny stosownie do charakteru imprezy, wygladać pięknie, ale jednocześnie dziewczęco i subtelnie. Nie mam pojecia dlaczego az wszelka cenę chca robic z siebie kurwiszcza. Wiem, że na niektórych zebraniach dla rodzicow, tych przedstudniowkowych, sa pokazywane kasety z wcześniejszymi studniowkami, gdzie sa pokazywane dziewczyny, ktore przyszły ubrane dosłownie jak prostytutki. Mają byc przykładem jak nie przychodzic ubranym na studniowkę. zastanawia mnie tez, jak to jest, dziewczyny sa mlode, niewyrobione towarzysko, zrzucaja sie na te dziwkarskie sukienki z młodzieńczej głupoty, ale gdzie sa ich rodzice, dlaczego im nie powiedza , o niestosowności takiego stroju n a jakby nie było szkolna imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja19=> sukienka bardzo fajna ( chociaz ja bym sie w takiej źle czula ;( kwestia urody ;), perly beda jak najbardziej na miejscu, a buty mysle, ze czolenka, okregle noski, i jakas malutka torebeczka :) Gabrysia123=> ja mysle, ze kup kremowe buty i torebke, zawsze to praktycznizejsze i latem bedziesz mogla zalozyc, a w zlotych to nie bedziesz miala okazji chodzic ( chyba, ze odwazna jestes) ja sobie nie kupialm jeszcze sukni, szczerze to nie rozgladalam sie jeszcze, nie kreci mnie to. Planuje kupic brazowa ze zlotymi elementami (wstazeczka itp.) z jakiegos sztywniejszego materialu, np. tafta. I chyba jednak zdecyduje sie na gorset z dluga spodnica: dluga bo nie chce miec odkrytych nog (chociaz i tak sa calkiem niezle ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weneda
Kaju, Twoja sukienka może być urocza, tylko nie wiem czy zamiast pereł do tego stylu , nie lepsze byłyby duże czarne korale, takie przy szyji? Poprzymierzaj parę wersji, napewno wybierzesz właściwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×