Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martitka

JAKA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ?? ?? ?? ?? ??

Polecane posty

Gość Agusia...
co myslicie na temat bialej kiecki na 100dniowke????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzka
??? do Agusi: troche ryzykowne, ale orginalne. kazdy powtarza, ze jest to 100dniowka i suknie musza byc balowe i ciemne blebleble. Dlaczego nie jasne? Ja zakladam dluga, jasna sukienke, bez zadnych tam kół, kwiatów, szali. Zdaje mi sie ze bede jedyna w jasnej kreacji, ale nie przejmuje sie tym. Jezeli biala sukienka wpadla ci w oko, to czemu nie. Wszystko zalezy od tego jak wygladasz i jakie dobierzesz dodatki, mi.in.makijaz, bo musi byc kontrast, zeby wszystko nie zlewalo sie ze soba. No i karnacje tez powinnas miec ciemna, badz po solarce, wtedy bedzie luksio. Rowniez zalezy to z jakiego materialu jest wykonana sukienka, czy jest krotka, czy dluga, balowa czy skromniejsza. Jezeli masz na oku dlugo, atlasowa sukienke z odkrtytmi plecami badz wiazaniami, wcieciem w dekoldziku- to luksio, bo w takiej sukience na pewno bym posza. Moze ma jakies wstawki np. srebne, moze zlote obszycie? Na pewno tylko osoba odwazna poszlaby w bialej sukience na 100dniowke! do odwaznych swiat nalezy.Trzeba znosic standardy 100dniowkowe!!!!!! (czyli bordo gorsecik i czrny dol(-;) i sie wyrozniac.... Pomysl mi sie podoba, ale duzo zalezy od tego jaki typ urody prezentujesz, rowniez od dodatkow, ma-upu,fryzurki. Pozdrawiam. jka masz fote to rzuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzka
do anulka-88 Popieram Cie w 100% ale wytlumacz to takim pudernicom i bufiastym panna jak MADZIACZEK- to jest typ wiesniary, ktora ma 19 lat, a zaklada kiecke dla emerytki, ale za 800zl oooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzka
Aguska Co sadzisz Ty na temat kremowej, wpadajacej w zloty odcien kiecki na 100dniowke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peti89
do Dzidzki: Kremowa czy zlota na 100dniowke? pewnie! To sa najmodniejsze kolory, na pewno bedzies orginalnie wygladala, poniewz, jest to atlas a atlas zawsze swietnie sie uklada. Do agusi: uwazam tak samo jak Dzidzka, dobry pomysl, ale o tym zadecyduje Twoja uroda i dodatki, ktore podkresla kreacje i nadadza jej kontrastu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peti89
Macie racje, ze Madziaczek to typ babki- pudernicy i zadufanej w sobie, pustel lalki z prowincji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peti89
jak sie nie mam wygladu i gustu ( tyczy to sie MADZIACZKA) to zadne pieniadze nie pomoga, zeby wygladac jak kobieta, czyli zmyslowo, ponetnie, delikatniw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peti89
ja mam skromna, delikatna, dluga sukienke w kolorze delikatnego zlota. Moze podobna do Ciebie Dzidzka, bo rowniez mam wyciecia do samej pupy (-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja2323
heeeee ja rowniez mam jasna, skromna i dluga sukienke w kolorze kremu. No to panny poszalejemy sobie na 100dniowce i jasnych odcieniach!! fajnie, ze nie jestem sama. Przylanczam sie do tego, ze MADZIACZEEK to pusta idiotka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja2323
Agus popieram, dzidzke, ze bieli bedziesz sie na 100% wyrozniala, ale czemu nie, o to tu chodzi, zeby byc orginalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żyraffka1988
Agusia... jak założysz białą sukienkę musisz się przygotowac na sporą krytykę, większośc osób pewnie stwierdzi, że wyglądasz jakbyś szła do ślubu a nie na studniówkę, ale jeśli się tym nie przejmujesz to spokojnie możesz założyc taką sukienke... Dzidzka dzięki za radę ;p bo właśnie nie chciałam brązowego makijażu, tylko coś ze złotem, bo brąz jest już nudny i taki banalny ;p;p Właśnie dziewczyny macie długie sukienkie, czy krótkie?? Bo moja jest krótka i wydaje mi się, że taka trochę nie bardzo "studniówkowa" ;p http://zyraffka1988.blox.pl/2006/10/suknia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estusia
Siemka! Ja mam stódniówkę 13 stycznia,a po sukienkę jadę w środę:( I cholerka mam problem..Wiem że chcę mnieć do ziemi,bordową, czy coś w tym stylu,ale ja mam dużo kasy z 18-nastki,i tyle tego wyboru będzie że nie bedę wiedzieć jaką mam wybrać :(..! Prosze ludziki,doradźcie mi!!! Bo to już w środę!!..Dzięki z góry Wam..papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żyraffka1988
Estusia no mi się wydaje, że musisz poprzymierzac różne sukienki i wybrac tą, w której będziesz najlepiej wyglądała no i przede wszystkim dobrze się czuła. Ja np nie przymierzałam żadnych innych sukienek, zobaczyłam jedną i wiedziałam, że muszę ją miec ;p pozdrawiam i życzę udanych zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzka
Żyraffka1988 mi sie Twoja sukienka podoba (jest sliczna i kobieca) Na forum przewazaja sukienki dlugie, balowe, ale jak jest w rzeczywistosci na 100dniowkach, to sama wiesz najlepiej. Sa i dlugi, sa i krotki. Fakt faktem Twoja nie jest typem balowej sukieneczki i bardzo dobrze. Jezeli jestes zgrabna, masz boskie nogi, to trzeba swoje atuty podkreslac. Poza tym jestes na topie, bo jest szal na krotki sukieneczki i na na lata 50. Mi sie b.podoba pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzka
Estusia Jezeli myslisz o bordowej sukience, to musisz liczyc sie z tym, ze ten kolor jest juz mnie modny niz byl 2, 3 lata temu. Musisz na spokojnie sie rozejrzec, bo jest tyle swietnych kolorow, ktore za razem sa ladne i modne, poczawszy od fioletu, kremu, czrewieni, brazu,turkusu i zlota. Sama wiesz najlepiej w jakim kolorze bedzie ci do twarzy. Ja osobiscie odradzalabym ci sukienki w kolorze bordo. Jezeli ma to byc natomiast sukienka atlasowa w tonacji bordowej, to czemu nie, bo atlas + bordo slicznie wyglada ( z satyny bordowa odradzam!!!!!!) Dlugosc zalezy od ciebie, jak ci zapewne wiadomo, sa teraz modne krotkie badz dludie (ale skromne) sukienki. Balowe sa nie wygodne i robia z ciebie babe po 40, stara pudernice-ale to jest tylko moje zdanie. Najwazniejsze zebys sie dobrze czula, mogla w niej wygodniej chodzic, tanczyc, siedziec, no i zeby twoj facet mogl cie zlapac bez problemu za tyleczek(zartuje) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żyraffka1988
Dzięki Dzidzka :) właśnie dlatego kupiłam krótką, bo nie chce się postarzac i tak mi dają zawsze więcej lat niż mam ;p Hmm... ciekawe, czy ktoś będzie miał turkusową sukienkę, wydaje mi się, że to może ciekawie wyglądac :D:D:D Pozdrawiam i życzę udanej studniówki (moja już 27 stycznia ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzka
Żyraffka1988 Prosze! Rowniez zycze milej zabawy...Haha bawimy sie tego samego dnia 27!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żyraffka1988
dzidzka a gdzie sie bawisz, bo jeszcze sie okaze, ze bawimy sie w jednym miejscu hehe ;p pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka1010
a co myslicie o czerwonej sukience z satyny? zupelnie gladkiej, bez ramiaczek, przylegajacej do ciala leciutko rozszerzajacej sie ku dolowi... lepiej dluga czy krotka? wydaje mi sie, ze krotka w tym kolorze moze zle wygladać, jak sadzicie? przynajniej bede oryginalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciaaaa
mam ten sam problem.... ide na 2 studniowki i nie mam sukienki....a jaka kupic? mała czarna,czy jakas wyzywajaca?? POMOCY!!!!SOS:(!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciaaaa
JA PI,,,,,, HE HE JEDNA STUDNIOWKA 27 A DRUGA 13.... CHYBA NIE WYROBIE..;:( CO JA MAM NA SIEBIE W.ŁOZYC??DZIEWCZYNY POMOCY!!!:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzka
Żyraffka1988 hehe No ja bawie sie w Sochaczewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzka
truskawka1010 Czerwone zawsze sa na topie na 100dniowke ( i zawsze pasuja) Moim zdaniem lepiej prezentowalaby sie czerwona dluga, bo krociutka i do tego opieta moze byc za bardzo ordynarna i wygladac skapo. Jezeli lubisz sexi sukienki, podkreslajace sylwetke i Twoje atuty, to mozesz zaryzykowac. Na pewno nie obedzie sie bez krytyki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzka
Kiciaaaa Zalezy jak wygladasz i co lubisz nosic. Teraz modne sa krociutkie i skromniutkie ( nie kazdemu to pasuje) To jest 100dniowka, wiec nie nalezy z siebie robic zadnej skapo ubranej panny, a tym bardziej pudernicy(to jest moje zdanie) Odradzalabym Ci sukienek w typie balowych i z gorsetami, gdyz jest taki wybor slicznych sukieneczek, ze nie nalezy nosic standardow i czuc sie nie dobrze. Na pewno znajdziesz cos wystrzalowego i bedziesz sie wyrozniala.(-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzka
truskawka1010 To jest 100dniowka, wiec jakis umiar musi byc. W koncu nie ubierzesz sie tak, jak do klubu czy na melanz. Musisz dobrac stroj odpowiedni do sytuacji, zeby sie nie skompromitowac, a tym samym, zeby sie wyrozniac i pieknie wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnaaaa
Rarytas ty pusty debilu!Wazeliniara ma racje, a to jak sie wyraza wcale nie swiadczy o jej poziomie ty wieśniaro głupia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhuhuhuhuhuhuhuhu
i tak będziecie wyglądać albo jak tanie dziwki albo stare pudernice :D:D A "Twój styl "do łapy i przejrzeć co modne ,a nie tak czekać na pseudo -kolekcje rodem z bazaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaarola
Nikt wam nie doradzi na forum jak macie sie ubrac. Nikt wam nie powie prawdy czy wasza sukienka jest ladna. Dziewczyny! jakbyscie nie znaly siebie, zadna z was nie powie drugiej co o tym mysli, gorzej, jeszcze ja zacheci by sie skompromitowala. Liczcie na siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabbbi
Kaaarola masz w zupelonosci racje. Panny sa obludne i zazdrosne, ale coz nic sie na to nie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×