Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martitka

JAKA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ?? ?? ?? ?? ??

Polecane posty

Gość NowaczekRobaczek
ja sukienkę już mam,kupiłam na wesele sister i postanowiłam w niej iść również na studniówkę...jest czerwona,do kolan,na ramiączka,dekold w serek a na to bolerko...jest skromniutka i dlatego taka śliczniusia:* moim największym problemem jest partner a raczej jego brak...noi buty mam 181cm.wzrostu więc o jakichkolwiek obcasach mogę zapomnieć....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiq
kurde, mam problem ..ide na studniowke.. i wlasnie doradzcie mi. czy pasuje isc w sukience czarno-bialej.. w kratkę? jest elegancka a za razem mlodziezowa i taka orginalna.. ma tak jakby gorste i z tylu jest wiazana, do kolan. mam dylemat bo boje sie ze moge sie za bardzo wyrozniac.. itd. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam do was dziewczyny male pytanko;) jaka fryzura do dlugiej prostej czarnej satynowej sukienki?????? do kasiq: tak szczerze mowiac to nie wiem czy kratka bedzie odpowiednia ja bym sie bala taka zalozyc ale jezeli ty sie w niej dobrze czujesz to czemu nie:) pozdrowki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikita1213
ja idę na studniówke. dostałam zaproszenie od kolegi . (przyjaciela) który nie jest moim chłopakiem . jestem od niego 2 lata młodsza wiec dopiero 1 klasa LO. i ze wzdledu na to nie chce sie 'rzucac w oczy' ani 'zlewac z całoscią' . boję sie trochę tego ze bede 'małolatą' i nie mam pojęcia jak sie ubrac buty sukienka .fryzura. ale chce aby jak przyjaciel mie zobaczy to aby do zatkało.szczerólnie ze na codzień zakładam jeansy koszulke i adidasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikita1213
mam nadzieje ze mi doradzicie. ;d. ja nigdy nie byłam na 100 wiec nie wiem . jak to wszysko bedzie wyglądac. .. pomózcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na dwoch studniowkach, na obu sprawdzila sie idealnie tradycyjna \"mała czarna\" +efektowne dodatki, fajna fryzura. Na pierwszej studniowce - nie mojej - jakos mi szczegolnie nie zalezalo, wiec wskoczylam w to, co bylo w szafie. Na swoja mialam dylemat...wlasnie wtedy zaczela sie epoka gorsetow, ktore bardzo kusily... (kazda dziewczyna chce sie czasem poczuc jak \"ksiezniczka\" w balowej sukni). Ale ostatecznie zdecydowalam sie ponownie na małą czarną i to był strzał w dziesiatke! Bo wyeksponował to, co mam najfajniejsze ;p No i był to stroj super wygodny do zabawy - przetanczylam cala noc, prawie nie schodzac z parkeitu, na nic sobie nie nadepnelam, nic mi nie krepowalo ruchow no i jednak wygladalm troche inaczej niz stado matronowatych pseudo ksiezniczek :P .Polecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzioolka
eech... a ja na swoją studniówke dopiero za 2 lata będęmiała okazjeisć, a w tym roku jako "osoba towarzysząca" i teżmam straszliwy problem z sukienką, tym bardzije że chodze do szkoły w której są pewne "zasady" i na obu z tych studniówek istnieje zakaz odsłaniania ramion ( odpadają sukienki na ramiączkach), dekoltu (...) a żeby było śmieszniej sukienka musi być conajmniej nad kolana... hmmm i co ja mam zrobić? zasad złamaćnie moge bo zawale sobie następne 2 lata w tej szkole a trudno bylo sie dostać więc takich rzeczy sie studniiówkąnie marnuje, ale z drugiej strony chceładnie wyglądac... eech życie Zycie :) pomóżcie!! a co do fryzury... slyszałam że najładniej i najfunkconalniej naturanie :) ługie rozpuszczone wlosy mmm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasig
błagam, nie zalamujcie mnie ze nie bedzie pasowac. ;'( tzn ja sie w niej dobrze czuje, jest elegancka, ma gorset.. ale chcialam poznac zdanie innych dziewczyn również. no tudzież dziękuje mocno za radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo brzydkie i nie modne
kratka odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifeelfree
ja bym założyła czarną albo fioletową sukienkę. Kolory eleganckie i kobiece. Może coś w tym stylu : http://www.sklep.dlaurody.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=122 na tej samej stronie znalazłam jeszcze to : http://www.sklep.dlaurody.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=149 i to http://www.sklep.dlaurody.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=125 wszystkie 3 mi się podobają :) wybrałabym coś w tym stylu. Niestety ja już swoją studniówkę mam dawno za sobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifeelfree
masz rację z tym, że wiele dziewczyn może mieć w tym roku fioletowe sukienki, ale ja bym i tak została przy fiolecie, bo po prostu bardzo mi się podoba :) Czarny jest zawsze na czasie, więc jest na pewno bardziej uniwersalny. Zawsze można jakąś klasyczną koktajlową czarną założyć i będzie super! Np. http://www.sklep.dlaurody.pl/product_info.php?products_id=144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastaa
Siemanko wszystkim. ;)) mam mały problem. Sporo dziewczyn mówie,ze na studniówke trzeba zakładać długi suknie balowe z gorseteami. Ale mi to zbytnio sie nie podoba bo czuje sie jak stara baba.. Chcialam sobie kupic sliczna czarna sukienke ze złotym dekoltem przed kolano. ale tak sie zastanawiam czy nie bede wyglądac głupio wokól tyle bedzie gorsetów itp. widziałam równiez zieloną sliczną za kolanko. jak myslicie która lepiej by pasowała. ?? jestem blondynka o niebieskich oczach ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikita1213
ja dziś kupiłam dokładnie taka samą ... jak sukienka pierwsza u koleżankiwyżej . to nie jest moja 100 wiec myśle iz nie musze sie stric w długa sukienke czy gorset... . zle sie w takiej czuje a bombka . jest swietna . ..( dorobię ramiączka,bo brak i bezustanne popraiwenie ....) moja jest czarna .. poniewaz fiolet to najmodniejszy kolor sezonu.. i dożo dzicząt moze miec sukienki fioletowe.. a przeciez jak stana obok siebie 4 dziwczyny w czarnych sukienkach to nkt nie zwróci na to uwagi.. a jak stana 4 w fioletowych.... ; ) . dlatego mam czarną .. ja niewiem co z butami i fryzurą ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon fly
a co myslicie o sukience majacej fason tzw. ryby? czy tego kroju sukienka w kolorze czarnym, obcisla, dluga, z mala iloscia falbanek na dole, cala szczypana nadaje sie na taka okazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaa1989
nie wiem co jaka zalozyc sukienke pomozcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaa1989
ja sie zastanawiam nad zlota czerwona albo turkusowa sukienka, chcialam zeby nie byla dluga i najlepiej bez plecow tylko nie wiem czy bedzie odpowiednia na studniowke....bylam na dwoch studniowkach na ktorych dominowaly gorsety i dlugie ciezkie spodnice i jak widzialam jak sie meczyly w tym czyms to doszlam do wniosku ze w zyciu tego nie zaloze. bylam na tych studniowkach w czarnych sukienkach....teraz chcialam jakis zywszy kolor, a buty to myslalam zlote albo srebrne szpilki na malym obcasie + delikatne dodatki.....co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studencikwieczny
Jako facet poradzę wam tyle, jeśli macie faceta z którym da się potańczyć to przede wszystkim ma być WYGODNA, nie ma nic gorszego, jak ciągłe poprawianie bo to ramiączko zleciało bo tam się coś przesunęło itp. Mnie to irytuje. Poza tym lepiej mała czarna niż przecudaczenie, wygodnie zwiewnie, i żeby ładnie się \"obkręcała\" przy obrotach, jak o długość chodzi, byle nie ciągnęły się po ziemi, moim zdaniem najlepsza taka za kolana i tyle. Kolor... mówi się, że faceci to daltoniści... dużo w tym prawdy, jeśli kolor nie jest tylko jakiś rażąco nie pasujący to dla faceta będzie dobry. Macie się dobrze czuć bo wtedy facet się dobrze czuje. Chyba, że idziecie z osobami które mają jeszcze sianko w głowie, i ich głównym celem jest się zbetonować, a o tańczeniu nie ma co marzyć, to wtedy co wam tylko przyjdzie do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunia
Zobaczcie dziewczyny i zrozumcie. Każda z Was (prawie każda) pisze, iż cytuje "ble gorsety, ble koki, ble sukienki z kołem," i każda z was pisze, że założy prostą sukienkę, najlepiej do kolan, i rozpuszczone włosy. A co to dykoteka? Dziewczyny jak każda ubierze się, jak pisze, to dopiero bedziecie wygladac biednie. Współczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktyde2
Hej Kaja19 :) Myślę, że sukienkę wybrałaś w sam raz. Rzeczywiście większość dziewczyn zakłada długie, masywne suknie, ale to nie oznacza, że inne są nie na miejscu. W każdej klasie zawsze znajduje się kilka dziewczyn, które ubierają krótsze sukienki, ale należy pamiętać, że musi być ona minimum do kolana :) Gorsety są już oklepane i mało dziewczęce, a oryginalność i subtelność się ceni. Moja siostra również nie miała na studniówce długiej sukni, ale delikatną sukienkę do kolana. Mnie również czeka w tym roku studniówka (25 stycznia) i nie zamierzam kupować długachnej sukni z gorsetem, którą ubiorę tylko raz. A taką sukienkę, jaką kupiłaś będziesz mogła założyć nie raz i nie dwa :) Mam tylko wątpliwości co do butów, które wybrałaś. Przyjęło się bowiem, że butami eleganckimi określa się takie, które zakrywają palce, a bal maturalny jednak jest elegancką uroczystością :) Ale oczywiście decyzję jak się ubrać musisz podjąć sama. Życzę udanej studniówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalaa
Ja też mam 25 stycznia studniówkę ;] Przy wyborze sukienki kieruję się tym - byle nie czarna, byle nie fioletowa, byle nie spódnica+gorset ;] Po prostu nie chcę wyglądać jak wszyscy - a z tego co się pytałam, właśnie takie sukienki kupiły już sobie koleżanki. Większość ma czarną do kolan. Moja będzie długa, prawie do ziemi, cała biała. Satyny i tafty bym nie zniosła - więc materiał zwiewny. Krój - z głęboookim dekoltem na plecach - całe odkryte i wiązanie złotym sznurkiem ;] Nie dziwię się, że niskie osoby wybierają krótsze sukienki- takie długie tylko skracają im nogi. Ja jestem bardzo wysoka - 179 cm, więc mam nadzieję, że będzie to dobrze wyglądać ;] Muszę tylko znaleźć ładne buty około 6cm, żeby były wygodne. Chcę zakryte palce, ale jakoś nie widzę białych butów do białęj sukienki - złotych też nie, czarne też nei bardzo O_o Najlepiej jakieś delikatne sandałki, ale takich nie chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angell
Mam sukienkę z gorsetem dopasowaną idealnie gorset z 4 różyczkami suknia na kole w dwóch odcieniach brązu :) do tańczenia poloneza mam szpilki dość wysokie (to w sumie zależy od upodobań) jednak postanowiłam w zapasie kupić tzw"baletki" w odcieniu podobnym do kolorów sukienki :)) włosy rozpuszczone wyprostowane najprościej- najładniej :) aha jak dla mnie ważny szczegół kupcie facetowi z którym idziecie krawat w odcieniu swojej kiecki ładnie to wygląda:) całuje pozdrawiam i udanych imprezek życzę :)) osobiście świętuje 10 stycznia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś18
Ja tez mam studniówke w tym roku, sukienke juz kpiłam, cały czas mówiłam ze nie chce czarnej ale kupiłam czarna ale ma złote wstawki, Góra jest bardzo obcisła a od kolan się rozszerza świetnie ukrywa to co brzydkie i pieknie podkresla to co ładne :D według mnie jest prosta ale dzieki złotym wstawkom olsniewa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyla
hmm... ja mam studniowke 2 lutego i wlasnie dzis kupilam sukienke... tez nie chcialam gorsetu i dlugiej, ale dokladnie taka zakupilam, do tego czarna...:P ale ta sukienka maskuje wszystkie niedoskonalosci mojej figury:] z dodatkow to bede miala krotki sznur perelek, barnsoletke z perel i kolczyki z perel:D wlosy rozpuszczone i chyba jakies loczki... a butow poszukuje, ale jeszcze nie mam pomyslu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzieszcie patrzec na swoje
zdjecis za pare lat i na nich kolorowe sukienki (bordowe zielone niebiskie) na studniowk powinno sie isc w kolorze czarnym ewntualnie ze wstawkami ale drobnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrrrymacz
Moja studniówkowa sukienka jest czarna, do kolan, z wiązaniem z tyłu i takimi sznureczkami z przodu. Klasyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMMD102
Wybieram sie na studniówkę z kolega. To jest jego studniówka i nie zamierzam sie robić aż tak specjalnie na bóstwo, chociaż nie zaprzeczam że chce ładnie wyglądać:) Sukienkę tak jakby już mam:] Jest do połowy łydki, wiązana na szyi, czarno -biała, z dekoltem (nie za małym i nie za dużym).. ale chyba jednak kupie nową bo nie wiem czy ta sukienka nadaje sie na studniówkę. Tylko nie wiem jakiej długości. Do kolan czy długą? Mam 170cm wzrostu jakby co hehe=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamboo
AMMD102 -> o ile sobie wyobraziłam po Twoim opisie tą którą już masz to powinna być ok :) zwróć raczej uwagę na buty - tzn wzrost Twój/partnera no i wygodę przez całą noc. po moich ubiegłorocznych błędach polecam na zmianę jakieś buciki bez obcasów, bo inaczej tak mniej więcej po północy nóżki mogą wymięknąć - dlatego rozejrzyj się za czymś np w takim stylu: http://www.schaffa.pl/produkt262.html powinny pasować do tej sukienki co masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMMD102
Dziękuje mamboo:) O wysokość obcasów jakby co nie muszę się martwić, bo mój partner jest duuuuuużo wyższy ode mnie:) ale masz racje w butach na obcasach jest niewygodnie:/ Poradzimy i jeszcze raz dziękuje:) Pozdrawiam i udanych studniówek i matur:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikita1213
; ). tez mam czarna w kolano.... skromna ale urocza ; ) . buty wypada isc z odkrytymi palcami ? gdyż bardzo nie podobają mi sie buty zapinae na kostce gdyz skracają noge a niestety wiekrzosc jest taka... buty zapwene czarne i z szpilką tez mogezaszalec bo mam wysokiego partnera ; ) . ale co z włosami i tobebką ??? też się bawię 25 stycznia.. a wiec juz niegługo . ; 0 .mam lekki strez przed tą imprezą ; ) .ale mam fajnego i tańczącego partnera wiec myślę za bedzie fanie i zyczę dziewczeta 100 % na maturze. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×