Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martitka

JAKA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ?? ?? ?? ?? ??

Polecane posty

Gość czikita1213
; ). tez mam czarna w kolano.... skromna ale urocza ; ) . buty wypada isc z odkrytymi palcami ? gdyż bardzo nie podobają mi sie buty zapinae na kostce gdyz skracają noge a niestety wiekrzosc jest taka... buty zapwene czarne i z szpilką tez mogezaszalec bo mam wysokiego partnera ; ) . ale co z włosami i tobebką ??? też się bawię 25 stycznia.. a wiec juz niegługo . ; 0 .mam lekki strez przed tą imprezą ; ) .ale mam fajnego i tańczącego partnera wiec myślę za bedzie fanie i zyczę dziewczeta 100 % na maturze. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikita1213
; ). tez mam czarna w kolano.... skromna ale urocza ; ) . buty wypada isc z odkrytymi palcami ? gdyż bardzo nie podobają mi sie buty zapinae na kostce gdyz skracają noge a niestety wiekrzosc jest taka... buty zapwene czarne i z szpilką tez mogezaszalec bo mam wysokiego partnera ; ) . ale co z włosami i tobebką ??? też się bawię 25 stycznia.. a wiec juz niegługo . ; 0 .mam lekki strez przed tą imprezą ; ) .ale mam fajnego i tańczącego partnera wiec myślę za bedzie fanie i zyczę dziewczeta 100 % na maturze. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozan z odkrytymi palcami ;) ja miałam sandałki - tylko takie cieniutkie paseczki, i wiele dziewczyn tak miało ( w tamtym roku) :) milej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 20
Myślę,że to dobry wybór na pewno będziesz wyglądać, świetnie a poza tym będzie Ci wygodnie, wiem co mówię na połownikach męczyłam się z długą spódnicą i gorsetem. To było straszne teraz zamierzam na studniówkę kupić coś krótszego. A tym,że będziesz się wyróżniać się nie przejmuj w końcu czy musisz być taka jak inne, na pewno będziesz świetnie wyglądać w swojej sukience i będziesz się świetnie bawić. ŻYCZĘ UDANEJ STUDNIÓWKI :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisjak
Proszę pomocy!! Powiedzcie mi czy wygodnie jest iść na studniówke w sukience z kołem??? Mam taką i nie wiem czy dobrze zrobiłam że ją kupiłam. Która z Was miała taką i dobrze się w niej czuła????Proszę piszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki19732
Cześć !!! A ja mam taki dylemat: idę na studniówkę jako nauczyciel i chciałabym wykorzystać jedną ze starych sowich kreacji. Najnowsza moja to wściekło czerwona długa sukienka - i tu dylemat - czy wypada iść nauczycielce w takim odważnym kolorze na studniówkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest pani młoda, to czemu nie? Zazwyczaj tym starszym nie wypada ;) Tylko nie wiem, czy to się "opłaca", bo np. moja wychowawczyni powiedziała, że ona tylko wpada na poloneza i szybko ucieka. Myślę, że w mojej szkole wielu nauczycieli tak zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisjak: Wydaje mi się, że sukienka z kołem nie jest zbyt wygodna jeśli chodzi o siedzenie i inne sytuacje kiedy będziesz blisko czegoś lub kogoś. Niestety nie miałam nigdy takiej sukienki, więc nie wiem jak to jest naprawdę, ale pamiętam jak przed I komunią siostra straszyła, że będzie latać z sekatorem i przecinać te koła ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki19732
heja! hihi... za starszą panią się nie uważam, chociaz już pare wiosen mam (28), w szkole w której uczę grono pedagogiczne i pracownicy szkoły bawią się do rana. Nie chciałabym być źle spostrzeganą za ostry kolor sukienki wiec za to pytam Was - dla których jest własnie studniówka młodych dziwczyn jak byście zareagowały na nauczycielkę ubraną w ostrym czerwonym kolorze (może np. z stonowaną czarnym szalem). Sukienka nie jest na szeleczkach, prosta poszerzana ku dołowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki, myślę, że uczennice bardziej zwrócą uwagę na to, czy ta sukienka pasuje do Ciebie i jak w niej wyglądasz, a nie na kolor. Masz 28 lat i wszystko Ci pasuje, no może za wyjatkiem bialej sukni, którą rezerwuje się raczej na ślub. Problem w tym, że możesz być wzieta za uczennicę, ha, ha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki19732
haha - akurat by mi nie przeszkadzało żeby ktoś wziął mnie za uczennicę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja myślę, że możesz założyć taką sukienkę. Będziesz miała respekt wśród uczennic i uczniów pewnie też :classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia.
Eh, mam problem... W lutym idę z kumplem na studniówkę... Jako os. towarzysząca, oczywiście. I teraz problem... jaką sukienkę wybrać? Będzie szyła mi ją krawcowa, ale zupełnie nie wiem jaki krój. Orientuję się jedynie w tym, że ma być bordowa. Jestem dość wysoka i szczupła... Lepiej, by sukienka była krótka, czy długa? I jaką ma mieć górę? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikita1213
ooo. .. ja uwazam ze jesli jestes tak młodą nauczycielka.. ( w sumie to . podziwam Cie ze wybrałas taki zawód ) ; P . to .. mozesz isc w sukience... czerwonej. .tylko uwazam ze .. musisz. sprawic. zeby nie zaziła.. bo . ; ). to sie moze nie spodobac. reszczcie . przypuszczam ze starszego grona pedagogoicznego. ; ) a ja naadal . mam tylko sukienke. która z biegiem czasu podoba mi sie coraz mniej .. ; 9. ehh. mam nadzieje ze się chociaz wybawimy. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chelsea91
Hej dziewczyny:) a czy wśród was jest ktoś taki, kto (tak jak ja) idzie jako osoba towarzysząca i zna niestety tylko swojego partnera?:( okropnego mam stresa przed ta studniówką bo mam wrażenie że wszyscy się będą znać a ja będę jedynie włóczyć się za moim chłopakiem:( juto lece po sukienkę, upatrzylam sobie czarną, za kolana, z zielonym szerszym pasem. nie wiem tylko czy taka sukienka przyda mi się na zbliżające się wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikkka
do przedmówczyni ;) nie martw sie kochana ja tez wybieram sie na studniówke i znam tylko swojego partnera ale mysle sobie ze jesli partner jest w porzadku nie bedziesz miala problemu z zaklimatyzowaniem sie w jego gronie znajomych bynajmniej ja tak to sobie wyobrazam :)) wielki usmiech i do przodu to bedzie piekna noc ;) bawcie sie dobrze moje kochane :* gdzie kolwiek byle w dobrym gronie znanym czy dopiero poznanym wazne jest nastawienie :)) powodzenia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chelsea91
dzieki bardzo za te słowa:) na tym forum zanalazłam wszystko czego potrzebowałam i teraz coraz mniej sie stresuje:) jeszcze raz wielkie dzieki!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikita1213
ojj. dziewczyny. troszeke . sie.... podbudowałyscie.. haha . ja tez mam. strsa. ; P i tez nikogo niwe znam prócz kolegi z którym ide . . ale ddamy rade . słonca usmiech na buzioe . towarzyskie jestesmy . damy rade . ;d .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka....
hej;) no super wreszcie studniówka... a dokładnie za dwa tygodnie... a ja nie mam sukienki... jestem wysoka, szczupła ale nic odpowiedniego nie moge znalezc:/ przymierzalam juz tyle sukienek... Najfajniejsze wydaja mi sie te typu "bombka" Czy możecie mi powiedziec gdzie znalazlyscie swoje kreakcje i w jakiej kwocie sie zmieściłyście? Z górydzieki, pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chelsea91
zależy z jakiego miasta jestes;) ja w galerii w Opolu znalazłam swoją za 160zł;) czarna, do kolan, wiązana na szyi. a ja za tydzień studniówka:O życze wszystkim miłej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam studniówkę dopiero w lutym :P Stresik to mam tylko przed tym, zeby fryzura i makijaż się udały :P Suknię szyłam, wyszła całkiem inaczej niż miała ( :O ), ale i tak mi się podoba :D. Oczywiście czarna ;) ze srebrnymi elemantami i bolerkiem. Tylko wygladam w niej strasznie szczupło, aż za szczupło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka P
a ja bede miala jasno żółta sukienke,taki kolorek jak kate hudson w filmie "jak stracic chlopaka w 10 dni" ;P bedzie dluga ladnie dopasowana i u dolu lekko rozszerzona(zebym mogla sie w niej jakos poruszac),na szyje(takie trojkaciki) i z wycieciem na plecach:D jaszcze dokladnie niewiem jak bedzie wygladac bo dopiero jest szyta.Ale mam nadzieje ze bedzie boska ;PJak mysliscie srebne szpileczki beda ladnie wygladaly,a moze zlote?Zastanawiam sie nad bizuteria czy cos delikatnego srebnego,czy perelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mickeymouse
jeżeli kolor masz dokładnie identyczny jak ten w filmie to buty zdecydowanie złote! wyobraź sobie, ta sukienka plus coś takiego http://www.schaffa.pl/produkt364.html , moim zdaniem super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola89898989
Mam pytanie... Jaki kolor sukienki bedzie najllepszy dla mulatki z ciemnymi włosami ? Czarny? bo zastanawiam się tez nad brązowym lyb czerwonym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczkaP
buciki sliczne...tylko gdzie ja takie znajde :/ Bym wolala kupic w sklepie,bo z rozmiarem bucika roznie bywa,nie raz sa za male,a nie raz za duze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMMD102
HMM.. Niestety już jestem po.. :(:(:(:( Było bardzo bardzo fajnie:)) I zazdroszczę wszystkim że mają to przed sobą...Większość dziewczyn było w sukienkach za kolano:)) Ja także:P Mało było sukienek gorsetowych:)) Miłej zabawy życzę:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabika
a czy wypada przepierac sie na studniowce? tzn chodzi mi o to ze na polonezie wypada byc w dlugiej sukni a ja nienawidze dlugich sukienek bo sa niewygodne.Chcialabym po polonezie przebrac sie w mala czarna za kolanko ale nie wiem czy tak wypada.Robila moze ktoras z was tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MistrzyniWrzasku
Długa czarna, fioletowa lub czerwona :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =hgnhgnhgy
pewnie, czemu nie:) skoro tak Ci wygodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×