Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martitka

JAKA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ?? ?? ?? ?? ??

Polecane posty

Gość peterzc
szukasz taniej sukienki zamow u mnie masz co chesz jak za darmo Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikita1213
ooo. ; ) . ja mam buty nie bardzo wysokie. ; P ...... czarne z kokardka i bez palców.. ale mam takie pytanie . .. planuje mniec hollyłudzkie fale... i opaske z dzetów.. i . hmm nie wiem jaka bizuteria do tego.. .. sukienka czarna z cieniutkimi ramiączkami.... ? myslałam o naszujniku z takich diamencików ale mam bardzo . którtka szyje.. . to moze lepiej . długie wiszące kolszyki ? prosze o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafka83
myślę, że lepiej zostać przy długich kolczykach. Ja ostatnio wykopałam sukienkę z cekinów, dokładnie taką http://www.sklep.dlaurody.pl/product_info.php?products_id=149 Bardzo mi się podoba, myślicie, że nadaje się do kopertowej lila torebki i butów w tym samym kolorze? Czarna sukienka i lila dodatki, może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia15
Butki fajne:) Mam pytanie jak wam się podoba ta sukienka pasuje na wesle?..kupiłam ją i nie jestem pewna czy dobrze zrobiłam. Mam 16 lat myślę ,ze mała czarna zawsze zrobi wrazenie z odpwiednimi dodatkami i zawsze jest na czasie :) Jest dopasowana co podkreśla moją figurkę;) Czekam na wypowiedzi...http://www.trendylook.pl/sklep/ubrania/sukienki/1058

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia15
Czikita ...długi naszyjnik wydłuży Ci szyję, lecz jeśli kupisz przylegający do szyi napewno ją skórci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka45a
mam 165cm wzrostu i waze48...obecie opalona ale ogolnie mam jasną karnacje..co poleciłybyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulipanowa
na studniówkę jest mnóstwo możliwości. Może być długa, krótka, albo średnia. Może być wieczorowa albo koktajlowa. Mi się takie podobają: http://www.allegro.pl/item426515548_sukienka_w_groszki_h_m_38.html http://www.allegro.pl/item426507805_czarna_sukienka_z_roza_bez_plecow_river_island.html Warto też przejrzeć ofertę sklepów internetowych, mają spoko ceny. polecam: www.gendai.pl www.saltandpepper.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzi
Witam. Mam identyczny dylemat jak Wy a widze, że było i jest nas wiele bo forum "żyje" już pare lat. Czytałam niektóre Wasze opinie jednak prawda jest taka, że od 2005 roku (data pierwszego wpisu) moda nieco się zmieniła. Wcześniej praktycznie wszystkie dziewczyny wybierały długie balowe suknie, przewarznie z gorsetem. Ta moda bardzo mi się osobiście podobała, bo studniówce nadawała niezwykłego charakteru. Dziś jednak w modzie są któtkie koktajlowe sukienki, zakładane przeważnie na okazje typu wesela itp. No i co z tym mam zrobić. Całe życie marzyłam własnie o takiej balowej sukni na studniówkę, a tu się okazuje, że moda mineła, i mimo moich upodobań trzeba będzie wybrać pewnie coś innego. Nie chce na studniówce wyglądać jak odludek i wyskoczyć w balowej sukni. Dlatego też prosze was o poradę, może widziałyście gdzieś jakąś długą, bądź nawet krótką sukienke, ale godną uwagi i pasującą na studniówke?? Doradźcie mi, bardzo Was o to prosze... Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoue
ja też w styczniu mam studniówkę ale jakoś ostatnio coraz częściej sie zastanawiam: szyć czy kupić? boje sie że jak sie zdecyduje na szycie w grudniu czy coś to albo będą kolejki albo mi zrobi na szybkiego i nie będę zadowolona. byłam ostatnio na weselu brata i tam jedna laska miała taką fajną sukienkę, coś a la Marilyn Monroe, chciałabym sobie taką uszyć. no ale nie wiem czy będę zadwolona i się boje że krawcowa coś zpie***y. jestem średniego wzrostu, szczuplutka (niektórzy mówią że ZA szczupła ), ciemne włosy (narazie troszku za ramiona ale zapuszczam ^^) i mam dość ciemną karnację. chyba sięzdecyduję na sukienkę białą albo kremową. co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, ja na twoim miejscu wybrałabym sukienkę czekoladową, czerwoną, bądź ciemny fiolet... Wnioskując z twojego opisu jesteśmy podobne do siebie ;) Ja miałam długą suknię, czarną, z popielatymi/srebrnymi elementami - bardzo prosta, ale wyglądała efektownie poprzez dodane przy dekolcie cyrkonie. Teraz idę na studniówkę chłopaka i waham się pomiędzy czerwienią a fioletem ;). No i tym razem dla odmiany chcę kupić (tamta była szyta, moja wersja odbiegała od końcowego efektu, ale na szczęście było ok). No i za kolano, a nie długą. Niestety, długa suknia to pewien kłopot, na sali pełno osób, i niestety czasem się zdarzyło, że ktoś zahaczył obsacem o dół sukienki, nie mówiąc o tańczeniu kankana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Marzi, to kochana myślisz, że wszystkie miały podobne? Na mojej studniówce (w styczniu tego roku) suklienki były przeróżne, i balowe, usztywniane z drutem i proste, długie, lekko spływające, satynowe (przewaga), tiulowe, koronkowe... zdarzyła się nawet sukienka w wersji mini :D Niektóre dziewczyny wzięły sobie sukienki na przebranie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzi
No własnie, ale chyba raczej sie nie pomyle mówiąc że każda z nas chciała i che wyglądac na studniówce poprostu bosko. Widze, że lepiej jest się opisać żebyście łatwiej mogły coś dla mnie wybrać. Więc mam 170 i warze 55 w porywach do 56kg:P Blądynka, długie proste włosy, karnacja średnia ale karnet na solarium mam już zaklepany:D:P Sama nadal nic nei wymyśliłam. Inoue, ahhh też mnie kusi tak jak Ciebie wizyta u krawcowej, ponieważ słyszałam że tak sie najlepiej dopasuje sukienkę. Mimo wszystko jakoś ie jestem przekonana do profesjonalnej ręki krawcowej (bo nie zawsze taka jest):/ Inoue jesli masz ciemną karnacje to sie zastanów jasna sukienka z delikatną biżuterią, lub ciie mój opis doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynki wyglądają ok w klasycznej czerni, czekoladzie... Odcienie niebieskiego (granatowy) czy czerwieni (chociaz ona nie każdej pasuje... i ogólnie to odważny kolor) tez ładnie się prezentują. Do tego blond fale i... :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzi
Tak właśnie myślałam że jakąś ciemną kreacje, i dotego cyrkoniową biżuterię. A poprostu szału dostaje jak widze materiał czarny stopniowo ku górze przechodzący w biel (świetny efekt) Podzięlcie się linkami jakie znalazłyście:) Ja lukam jak coś znajde to pokarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoue
a tak co do solariunm, to trzeba z umiarem. oglądałam kasetę ze studniówki kilka lat wstecz i jedna dziewczyna byla tak masakrycznie zjarana, że z zamknietymi oczami wygladala lepiej bo jej sie białe nie świeciło. tez sie moze kilka razy wybiore, najwyżej 3-4, bo mnie szybciutko bierze a nie chcęna murzyna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzi
No jasne bez przesady sama widziałam pare dziewczyn które miały aż plamy od solarki, ochyda. Mnie łapie wolno więc pewnie kupie karnet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoue
a co myslicie o stosowaniu balsamu bronzującego? ja bym się bała raczej, bo jak sie zrobi ciepło to mogą wystąpić plamki (mi się kiedys zrobiły w zgięciu łokciowym :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sali może być ciepło, a balsam brązujący lubi "schodzić" ze skóry... jakby tak zabrudził sukienkę? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzi
Kurcze, szczerze nie polecam, balsam brązoryjący brudzi wszystko począwszy od bielizne, po ukienke skończywszy może nawet na koszuli pratnera., a glupio tak po tańcu żeby zobaczył ze twoja olalenizna została mu na koszuli:/ ja teraz zachodze w gowe czy z platyny (od spodu czarne) przemalowac sie na średni bląd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzi
Bardzo ładna, klasyczna czerń będzie zawsze na topie szczególnie w tak klasycznym wydaniu. Jednak musisz sobie zadać pytanie czy będzie ci się w niej wygodnie tańczyło, bo jak tu widać jest ona dość wąska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy kupowanie przez internet to dobry pomysł.... Taką sukienkę trzeba przymierzyć, sprawdzić co i jak. Niby można oddać krawcowej do przeróbki, ale czy wtedy nie straci swojego uroku? Nie wiem, nie wiem.... Ja miałam szytą i leżała idealnie. Jednak w tym roku (studniówka chłopaka) nie mam czasu na zabawy z krawcową i zamierzam jakąś kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi90
Hejka! :) Też mam w tym roku studniówkę xP Wymyśliłam sobie bardzo odważny strój i nie wiem czy nie za odważny ;) Mam na mysli krótką sukienkę (chociaż najlepiej krótki przód a z tyłu długa) a do tego muszkieterki-tylko takie mega długie :D Strasznie mi się podobają ale...no sama nie wiem.Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po studniówce
Ja też szyłam, miałam studniówke w tym roku. Szyłam w BAJOR EXCLUSIVE szyli piękne sukienki i suknie slubne. dlatego nie bałam sie że coś spieprzą jak byle jaka krawcowa. naświetliłam sprawe o co mi chodzi i wygladąłam slicznie. idealnei na miarę. zaraz załacze link ze zdjeciem , moze ktoś zgapi pomysł jak sie spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po studniówce
http://www.voila.pl/193/nvvtz/?1 http://www.voila.pl/194/k0a84/?1 http://www.voila.pl/195/b9e1c/?1 http://www.voila.pl/196/196dv/?1 Szyta była z koronek, satyny, dół z koła dlatego jest taka rozłożysta, płaciłam za wszystkie przymiarki, materiały , uszycie razem 360 zł. Ale mam nadzieje że pójde do niej może do ślubu cywilnego hehe :) jak cos to pytać:) może komuś sie krój spodoba:) buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vampiirr
Ja też mam problem z wyborem sukienki. Chciałabym znaleźć jakąś możliwe prostą i elegancką, ozdoby ok, ale tylko w niewielkich ilościach. Z jednej strony marzy mi się coś ładnie podkreślającego szczupłą figurę, z drugiej - dużym problemem jest niewielki biust. Tzn. miałam ten sam problem przy półmetku - wszelkie zawiązywane na szyi itp. nie wchodzą w grę bo to tragicznie wyglądało :( na półmetku miałam po prostu bez ramiączek, czarną, z sztywną częścią górną, spódnica zwiewna. Teraz chciałabym coś zmienić, choć nadal jestem zwolenniczką klasycznych kolorów - czerń, ciemny niebieski lub zielony, jedyny jasny kolor który akceptuję to czerwony, koniecznie z czarnym. Ale proszę o pomoc, więc nie mogę być tak wybredna :P Włosy ciemny blond, oczy niebieskie, bardzo jasna cera (zimą jestem po prostu chorobliwie blada, przed studniówką pewnie zaliczę solarium, ale u mnie to i tak niewiele daje). Jaki kolor, jaki fason? Może macie gdzieś jakieś zdjęcia, bo ja nie potrafię niczego znaleźć... :( I nie przejmujcie się tym moim wybrzydzaniem przy doradzaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vampiirr
Aj, aj... zapomniałam dodać że nie szukam całkiem długiej. Za kolano max...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×