Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martitka

JAKA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ?? ?? ?? ?? ??

Polecane posty

Gość orangemisia
Cześć. Ja w styczniu idę jako osoba towarzysząca na studniówkę mojego chłopaka. Dodam że nikogo poza nim tam nie znam. Chciałabym się pokazać z jak najlepszej strony,jak każda chciałabym wyglądać ładnie. Tylko problem w tym,że ja nie jestem szczupła,prawdę mówiąc jestem gruba(odchudzam się,mam na to 3 miesiące,więc myślę,że mi się uda coś zrzucić),ale pomijając to to chce wybrać taką sukienkę żeby wyglądać optycznie szczuplej. Macie może jakiś pomysł? Jaką sukienkę wybrać żeby wyglądać szczuplej? pozdrawiam Proszę o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po studniówce
hej, myśle że powinnaś sie zastanowić co masz w sobie najładniejszego i najatrakcyjniejszego. Może biust?? W 3 miesiace przy racjonalnym(!!) odchudzaniu powinnaś troszke zrzucić, ale bez przesady, twój chłopak cie kocha jaką jesteś wiec nie stosuj drakońskich diet. jeśli masz ładne łydki to ubierz sukience za kolano.Jesli ładną szyje ramiona i biust wybierz cienkie ramiączka, raczej sukienka dosyć dopasowana powinna być , tylko nie wybieraj BOMBKI - to poraźka:) wyslij mozę zdjęcia swojej figury to coś wymyslimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym teraz miala wybierac to poszlam bym w czarnej spodnicy z tafty za kolano i do tego bialej bluzce z jakiegos blyszczacego materialu. spodnica lekko z kola najlepiej na podszewce, ktora by ja uniosla. jednakze moja studniowka byla 7 lat temu (boze jak czas leci) i poszlam w naprawdej ostro-czerwonej sukience, prosty kroj, z kwadratowym dekoltem, na szerokich ramiaczkach. mysle, ze wygladalam ladnie. aha, na nogach mialam lekkie sandalki na szerokim obcasie. pod sukienka i tak malo widac ale jedyna nie mialam poobcieranych nog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orangemisia
Już po studniówce dziękuję za radę. Podoba mi się ta pierwsza sukienka. Wiem,że mój chłopak mnie kocha taką jaka jestem. Ale chciałabym też podobać się innych,a nie wyglądać jak beczka;) Podobają mi się czarne i czekoladowe proste w miarę sukienki za kolana,na ramiączkach. Tylko czy będą mi takie sukienki pasować? Nie wiem.. [img=http://img359.imageshack.us/img359/8961/s6300061va2.th.jpg]Moje zdjęcie to moje zdjęcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po studniówce
Wyglądasz bardzo ładnie, bedziesz prezentowac sie super:) no coś za kolano w ciemnym kolorze , z jasnymi dodatkami na ramiaćzkach bedzie rewelacja:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po studniówce
i nei wyglądasz jak beczka, jesteś bardzo dziewczęca, proporcjonalna w wielu krojach bedzie ci dobrze , ale moim zdaniem super własnie byłoby w tej pierwszej sukience, jest bardzo ciekawa, elegancka a nie bedziesz wyglądać jak matrona :) jak maja to w zwyczaju postrzać sie młode sliczne laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia530
Hej dziewczyny:) Mam taki mały dylemat, gdyż kupiłam już sukienkę na studniówkę jednak podjęłam tą decyzję chyba zbyt pochopnie i teraz zastanawiam się czy jest ona odpowiednia na taką okazję... Sukienka jest śliczna i ładnie w niej wyglądam ale jest krótka - troszke przed kolano i przylegająca (nierozkloszowana u dołu). Koloru brązowego. Najbardziej martwi mnie ta długość ;/ nie wiem czy pasuje na studniówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzi
Hmmm jeśli jest ona dość krótka i przylegająca do ciała, to podczas tańca może Ci się podwijać do góry, a jeśli dobrze zrozumiałam to masz jeszcze dużo czasu na pooglądanie innych. Naważniejsze jest żebyś się dobrze w niej czuła. Ja sie troche czasu na forum nie odzywalam, bo poświęciłąm ten czas na buszowanie po allegro:D i oto efekty... http://www.allegro.pl/item429038288_najpiekniejsza_suknia_koktailowa_s.html#photo http://www.allegro.pl/item435420059_maxmara_obledna_mega_sexy_zobacz_fotki_38.html#photo http://www.allegro.pl/item418210926_luksusowa_suknia_wieczorowa_balowa_leona_lee.html#photo Czekam na wasze opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia530
Dzięki wielkie Marzi:) Tak dobrze zrozumiałaś, mam jeszcze dużo czasu ale właśnie w tej co kupiłam chyba nie będe sie dobrze czuła bo myślę że większość dziewczyn będzie w długich sukienkach. No trudno najwyzej ta przyda sie na inne okazje a kupie sobie nową. A te sukienki z allegro są bardzo ładne:) sama buszowałam na allegro i wszystkie je widziałam:D podobają mi się. Ta stronka od blimpilli też fajna:) Warto zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelson
Też potrzebuje w tym roku sukienkę na studniówkę. I też jestem beczka. Dobierzecie mi coś do mojej 'figury'? Duże cycki - C - można wyeksponować Wielki bebech - zakryć grube uda i nieładny tyłek.. - zakryć grube ramiona które trzeba czymś zakryć. Lubie wszystkie kolory więc to akurat bez różnicy. Ale nie mam pomysłu na siebie na tą studniówkę. http://images32.fotosik.pl/366/0dffadc934ba9809med.jpg http://images31.fotosik.pl/367/a0114e468f8fe1fb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia530
Do ewelson: na tych zdjęciach co załączyłaś to jesteś Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelson
no raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia530
Sorry ale zdziwiłam się bo naprawdę nie wiem czego Ty chcesz od swojej figury?! Nie jesteś beczka!!! Nie masz czago zakrywać. Naprawdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelson
Oj jestem. Waże 63 kilogramy, to sporo jak na dziewczynę:):) Mam dużo do zakrycia... W zasadzie to mogę pokazać tylko łydki i cycki. A chciałabym wyglądać ładnie... Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia530
Jak dla mnie to wyglądasz szczupło - mówię szczerze. Ja Ci proponuję w takim układzie (skoro już musisz to wszystko zakrywać;)) sukienkę z dużym dekoltem, na brzuchu marszczoną i u dołu rozkloszowaną taką do kolana:) no a na ramiona jakiś ładny szal albo bolerko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelson
sukienki bez ramion odpadają, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia530
Jeśli chcesz zakryć ramiona to odpadają, chociaż ja myślę że nie powinnaś ich zakrywać. Ale najważniejsze jest żebyś sie dobrze i swobodnie czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje_sie
Nie zrozum mnie źle. Ja nie mam nawet pół kompleksu. Osobiście uważam, że jestem śliczna ze swoją nadwagą. Mój chłopak też mi codziennie powtarza, że jestem bóstwem:) Ale ja po prostu nie lubie pokazywać ciała obcym. Nie chce narażać się na krytykę itd. Ja lubie siebie, ale inni niekoniecznie muszą lubić fałdki wyeksponowane... A tego jednego dnia nie chce być egoistką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia530
Rozumiem Cię;) to fajnie że nie masz kompleksów, ale w sumie po co się przejmować ludźmi, co o Tobie pomyślą i czy przypadkiem krytycznie na Ciebie nie spojrzą... ten wieczór jest dla Ciebie. No ale jak nie lubisz pokazywać ciała obcym to możesz się ubrać tak jak już pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia530
A i jeszcze pomyślałam że mogłabyś ubrać też sukienkę typu babydoll. Są śliczne i świetnie maskują wystający brzuszek i fałdki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzi
Hej to jak wybrałyście którąś z tych wyżej wymienionych przezemnie sukienek dla mnie? moje wymiary to : wzrost:170 waga:54kg włosy długie, Bląd, niebieskie oczy, Co do ewelson to chyba dziewczyno zgłupiałaś, masz bardzo ładną figure i masz co eksponować jedyne co to mozesz ukryć brzyszek, co się da zrobić w sukienkach typu cleopatra w likkach co wczesniej podała to taka biała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tisha
Hej:) Też idę w tym roku na studniówkę i zaczynam się zastanawiać nad sukienką... Co byście mi poleciły? Mam 170 wzrostu, ok 60-65 kilo (dawno nie widziałam wagi :>). Mam gęste, ciemnobrązowe, kręcone włosy, piwne oczy, karnację średnią, może jasną. Jestem z natury wielką romantyczką więc wszystkie obcisłe, świecące czy króciótkie kiecki odpadają :D Byłabym wdzięczna za podpowiedź :) Narazie myślałam o kolorze zielonym, czerwonym? Albo coś orientalnego? Aha Marzi, śliczna jest ta pierwasza sukienka, ta koktajlowa. Strasznie mi się podoba :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzi
Tisha więc jeśli jesteś romantyczką pasowała by do ciebie właśnie ta sukienka co ci sie u mnie podoba:) Na pewno cis zwiewnego:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orangemisia
do ewelson: masz naprawdę ładną figure,nie rozumiem dlaczego mówisz że jesteś gruba. Ja tak mogę mówić o sobie bo waże 68kg!! a mój wzrost to nie całe 170cm!! i nadal nie widzę żadnej sukienki dla siebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzi
Ja też sie dziwie, że dziewczyny przy takich wymiarach mówią ze są grube, a ja sama przy 54kg. i 170cm sądze ze mam tu i uwdzie za dużo bo słysze to od swojego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×