Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martitka

JAKA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ?? ?? ?? ?? ??

Polecane posty

ewelinkaaaaaaa myślę za mam an sprzedaż sukienkę która by ci odpowiadała..mogę przesłac zdjecia na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajsa
ja też mam w tym roku studniowke, i wielki problem z sukienka, mam jakąs taka dziwna tendencje ze wwole sie wyrozniac niz zalozyc cos co wiem ze ktos moze miec mimo iz bedzie to np. ladne. Wiem jedno ze napewno nie bedzie to gorset, myslalam o krotkiej sukience, ale wszyscy mowia ze na studniowke nie wypada, wiec juz sama nie wiem.. i jeszcze co do kolorow, ja chcialam cos w kolorze: zoltym, pomaranczowym, albo zielony (ale nie ciemne) pewnie ktos uzna mnie za freak'a albo wiesniare ale co mi tam :] jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyraffka1988
Kaja ja uważam, że jeśli dobrze będziesz się czuła w żółtej lub pomarańczowej sukience to czemu nie ;p nie ważne co inni pomyślą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyraffka1988
poprzedni link nie działał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyraffka1988
poprzedni link nie działał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy27
a co do krawcowej to gdzie takiej szukac. a moze polecicie mi kogos??? mam w glowce jak chce wygladac w ten piekny dzien:) widzialam w internecie jak ma mniejwiecej sie ukladac... jaka gora jaki dol... itp.... ale potrzebuje pomocy w osobie krawcowej. prosze o rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczka
Zyraffka ja bym założyła do takiej sukienki buty albo czarne klasyczne albo złote. Sukienka podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subbiektywny kanarek
Miałam studniówkę w prehistorycznych czasach, bo 6 lat temu :P Poszłam w czerwonej, krótkiej sukience, bo nie chciałam sukni balowej, z gorsetem i plątającym się zwojem materiału pod nogami. Byłam wyjątkiem, ale czułam się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinkaaaaa
ja juz mam kreacje na studniowke.bo pod koniec sierpnia mialam wesele i zakladam to samo a mianowice.spodnice z gorsetem.kupilam to jako komplet.material "sliski" w kolorze ecre.gorset i spodnica sa z takiego pomarszczonego materialu.mialam do spodnicy kolo ale nie zakladalam.spodnica jest u gory dopasowana a na dole sie rozszerza i wyglada naturalnie a nie tak sztucznie jak z tym kolem.i wygodniej sie tanczy.do tego buty na obcasie okolo 3cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyraffka1988
NO ja właśnie myślalam o złotych Buziaczka tylko jakoś nie mogę żadnych ładnych znaleźc, gdyby ktoś znał jakiś sklep internetowy, albo jakieś fajne buty na allegro to wklejajcie linki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa123
Dziewczyny ja Studniówke mialam w tamtym roku. Zakup sukienki byl dla mnie koszmarem,nic mi sie nie podobalo!!!!! Sukienki kosztowaly 400 zl,a nie dalabym za nie 100 zl.Bylam bliska zalamaniu:) bo moje wszystkie kolezanki mialy juz w domku swoje sukienki a ja ciagle szukalam:) Bylam w Radomiu, Puławach, Warszawie, 3 razy w Nadarzynie no i trafilam na to swoja prawie wymarzona. Sukienka jest 2 czesciowa: gorset i długa spódnica. Spódnica sklada sie z 3 częsci. 1 to koło ale nie takie sztywne,lekko rozszerza spodnice,pozniej jest druga warstwa z materialu takiego slizgiego( nie znam sie ale wyglada jak aksamit,jedwab) 3 warstwa to t.j siateczka. Na calej sukience lacznie z gorsetem wtopione,badz wszyte,nie wiem jak to ujac sa takie dodatki,ktore mienia sie. nie sciemniam sukienka jest bardzo ladna. moji znajomi naprawde byli zachwyceni moja kreacja, gdyz do pozna narzekalam ze nie podoba mi sie zadna sukienka. dokladnie tak opisuje moja sukienka,bo moze ktos chcialby ja odkupic. ja kupilam ja w nadarzynie za 390 zl. wydawala mi sie droga,ale warta tej ceny. dlatego gdyby ktos bylby zainteresowany to moglabym odsprzedac za 250 zl. gdyby ktos chcial,tylko tak serio bo nie mam aparatu cyfrowego i zdobycie troche trudu by mnie to kosztowalo to napiszcie maila na evaa110@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewunia
Ewa 123 ... mam pytanie ... jakiego koloru jest ta sukienka ? i czy da sie z niej wyciagnac te koło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa123
Kolor sukienki to czarny.Wiesz co mozna po prostu nie zakladac tej warstwy z kolem. bo kazda ta warstwa jest oddzielnie. ale powiem Ci szczerze,ze wtedy sukienka gorzej sie prezentuje. bo to kolo to nie taki drut to raczej taka sztywna tasma. ja osobiscie to to kolko tak pozginalam i zmniejszylam.troche na tym posiedzialam zeby dobrze sie ulozylo. musialabys go sobie ulozyc wedlug siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianka1234567

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianka1234567
Jak myslicie? Lepiej zalozyc dluga czy krotka sukienke? Jasna czy ciemna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr9016
hej a ja właśnie wybieram się na studniówkę mojego chłopaka, ale nie wiem w jaką sukienkę się ubrać. na pewno nie założe długiej z gorsetem bo po pierwsze jestem niezbyt wysoka a po drugie ja jestem tam tylko osobą towarzyszącą i nie mam zamiaru sie nie wiadomo jak stroić. za 2 lata mam swoja studniówkę takze wtedy sie zrobie na bostwo :D a teraz elegancko i noramalnie bez cudów. chciałabym sie wyróznic ale tak pozytywnie :P marzę o czarnej sukience wiazanej na szyi lub na ramiaczkach, długośc lekko za kolana. moglaby miec tez jakas falbankę albo cos takiego :) poza tym strasznie podobają mi się też czarne sukienki w białe grochy. piekne!! tylko czy moglabym w takiej iść? i jeszcze jak się uczesac, doradzcie, pliska :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh...czytam to washe forum i czytam.... uważam,że każdy ma swój gust i swój własny styl. Na studniówce powinnłyśmy czuć się swobodnie,a nie skrępowanie,że np. nadepniemy na falbankę.. ja w styczniu też mam studniówkę,a dokładnie 13 :P.. sukienkę Qpiłam 2 dni temu.. Jest śliczna.. czarna ledwo za kolano .. wiązana (na styl gorsetu) na pleckach.. a za przodu..na biuście ma śliczne brokatowo-srebne zdobienia i kokarkę a\'la lata 60 ;) Jest przepiękna. Do niej założę czarne buty na szpilce (kaczusce) i jakieś dodatki... kupiłam czarny naszyjnik z kolczykami na tzw. żyłce (perełki na żyłce) ale przymierzając wszystko do kupy stwierdziłam,że mi nie pasuje :( ..i teraz nie wiem.. chyba będę musiała kupić kolię ale przylegającą do szyi (bez przesady...) ..jest ich pełno na allegro..za niewielką cenę.. Dziewczyny jak myślicie dorzucić do niej jeszcze czarny szal..?? Czy dać se spokój?? Aaa.... i torebka na drobiazgi obowiązkowo ;) Pozdrawiam ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga 345
a mi sie dokladnie podobaja te swie sukienki. i uprzedzam ze to nie moja osobista reklama. sama ide w tym roku na studniowke do chlopaka i mam duzy problem z sukienka. tylko nie wiem ktora wybrac.... kazda szkola ma inne wymogi. np u mnie w szkole moga byc tylko i wylacznie czarne,ale studniowke mam na szczescie dopiero za rok. co o nich myslicie? dołaczam linki http://www.allegro.pl/item140976966_sliczna_sukienka_s_t_u_d_n_i_o_w_k_o_w_a_.html http://www.allegro.pl/item140991806_sliczna_czerwona_sukienka_p_l_i_s_o_w_a_n_a_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari9016
halo!! proszę, pomóżcie mi z wyborem sukienki! czy może być czarna w białe groszki?? wiecie, nie chcę zrobić wstydu chłpakowi, a wręcz przeciwnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×