Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Balbinka :D Trzymaj się kobieto, z tą głowa to może idz do neurologa, ja tak zrobiłam i teraz od miesiąca ma trochę spokoju :D co prawda 3 razy dziennie musze brać prochy, ale wole to niz to ciągłe uczucie że za chwile gałki oczne mi wypłyną :( Basiek 🌻 Keke🌻 Aga🌻melduj się, co u Ciebie, mam nadzieję, że dalej BP Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ame4lka -> witamy w naszym gronie🌻👄🖐️ Trzymamy kciuki. zlosliwiec🖐️ jak tam? wiesz juz coś? Daj znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jestesmy jak taka jedna wielka grupa wsparcia :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwiec 🖐️szybkiego powrotu do zdrowka i do nas na topik!:) Balbinka 🌻trudno!stalo sie i zapalilas ale najwazniejsze, ze nie chcesz tak naprawde dalej palic!!!!!! Amazonio🌻:D Fado🌻:) Aga🌻:) Keke🌻:) Blanka🌻kiedy na rowerek?:D:) Basia🌻:) A mi dzis 5\"miesiacow\" stuknelo jak nie pale:classic_cool::D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko no co Ty!!!jakie \"pipy\":P dziekuje za ten sliczny \"dywanik\'👄🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ame4lka
Hej ludziska witam ponownie. Amazonka - wnikliwie przeczytałam twój tekst i przyznam ze jestem pod wrażeniem, takie roznegliżowanie problemu!!! A sama to wymyśliłaś czy kopia? Nadal nie palę i mam 1 kg mniej!! DAM RADĘ!! Juz to wiem!!! Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio hej Wam nie zapaliłam wczoraj dzis też choc dziś mnie nie ciągnęło wczoraj miałam doła i pewnie dlatego tak sie działo. Chce być pachnąca tylko czy sie uda? Musi sie udac i mi i Wam wszystkim. Ide zrobić obiadek bo niedawno wróciłam z pracy musiałam najpierw tu zajżeć Napewno tu siade potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ame4lka
Hej Balbina - walka z wagą to mój wieczny temat , bo u mnie z wagą to góra i w dół , ale mam silną wolę to fakt i czym trudniejsze zadanie tym bardziej się staram. Podpowiem jak zwalczać słabości ale warunek trzeba chcieć, Paliłam 22 lata i uwierzcie uwielbiam palenie, nie wiem co ale lubię, czuję się silniejsza, orginalna , ładniejsza , wyzwolona AAAAAAAAAle bełkot co??? Zycie!! robimy wiele irracjonalnych rzeczy!! Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ame4lka
Witaj Agnieszka1975, polecem zrezygnować ze wspomagaczy typu plasterki, gumy, tabletki- wydłużają tylko czas oczyszczenia z nikotyny!!! Popracuj nad myślami i zmień nawyki zachowań, Bez wspomagaczy szybciej się oczyścisz i przestaniesz mieć potrzebę. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, widzisz, z każdym dniem będzie coraz lepiej, zobaczysz :D ame4lka -> nie każdy ma taką silna wolę jak Ty żeby jechac na początku bez wspomagczy :p, poza tym ona bierze chyba tabex a w nim nie ma nikotyny, on właśnie wypiera nikotyne z organizmu. :) Co do tekstu to pisałam, że to nie moje tylko Allana Carra z książki \"Prosta metoda\" Ale przyznaj, że MY palacze zdajemy sobie z tego wszystkiego sprawę :( tylko jakoś ciężko nam się z tym pogodzić, dopiero gdy czytamy dociera to do nas ze zdwojona siłą, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ame4lka
Amazonka - dokładnie tak jest jak piszesz, ten tekst naprawdę trafia, muszę go druknąć i dać paru takim co jeszcze nie zaczęli myśleć o rzuceniu, a w kwestii woli to mam nadzieję że tak jest. narazie udaje mi się ale w chwilach stresowych mam taką chęć na fajki że ooooooooooo, ale mówię sobie wówczas : no tak i znalazłaś powód do zapalenia!!!! Sama się besztam i to działa !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle dziewczyny że codziennie będzie lepiej Aj ja nie biore zadnych wspomagaczy ja byłam jak keke na biorezonansie i było ok do wczoraj poprstu wczoraj se wkurzyłam i moja myśl była zapalić i pewnie to dlatego tak sie cholernie męczyłam potem, ale dziś jest dobrze i bardzo sie ciesze że wczoraj nie zapaliłam bardzo mi keke pomogła i amazonka tym zdaniem które czytałam ze sto razy a potem to co napisalam wydrukowałam sobie i mam w tporebce by w chwilach słabości czytac. ame4lka chyba dobrze napisałam trzymam kciuki byś wytrwała bardzo cie podziwiam bo ja teraz walczę by nie przytyć ale coż chyba tak silnej woli jak Ty to nie mam. Gratulacje dla ciebie A wiecie chyba wam nie pisałam ze ja byłam bardzo za żuceniem tego świństwa w poście bo nie jem nigdy wtedy słodycyz i stwierdziłam że może uda misie nie przytyć Mykam na zakupy dla wszystkich pachnacych 🌼🌼🌼🌼🌼🌼;););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnace pozdrowionka dla wszystkich bp i gratulacje dla setuni 5miesiaca bp🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki za życzenia i gratulacje.Amazonko, to nic, że drugi raz, ja rzeczywiście wzięłam rozwód z petem 28.02.Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pamięć.Obecnie mało się udzielam na topiku,bo mam huk pracy,a wieczorem jestem tak skonana, że nie widzę klawiatury.Jest mi bardzo przyjemnie, że pamiętacie o mnie.Trzymam się dzielnie ale od czasu do czasu widzę pecika na horyzoncie,i jak wiecie im bardziej się do niego zbliżam tym bardziej on się odemnie oddala.Mamy coraz szersze grono borykające się z problemem, ale damy radę, bo najgorzej jest się zmobilizować, a póżniej już z górki.Jak popatrzę na moją ulubioną ławeczkę pod bzami gdzie wspomagałam monopol tytoniowy, to aż mi ślinka leci.Muszę tą ławeczkę przenieść w inne miejsce, bo żle mi się kojarzy.Ale się rozpisałam. Amazonka,dzięki za pamięć🌼 Setunia,duża bużka👄 Słoneczkooo,dziękuję za pamięć🌼 Blanka147 jak tam du..ia po rowerku?🌼 Złośliwiec, kurcze, wracaj do zdrowia, napisz jak wyniki badań🌼 Agnieszka 1975🌼 Keke, jesteś niezawodna w udzielaniu rad i szybkich odpowiedziach🌼 Fado,duża bużka👄 Balbina 723, co tam, było minęło, zaczynać od nowa🌼 Ame4lka,witaj,witaj w gronie BP, ja paliłam 30 lat🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzisiaj puściutko no to milutkiegi i pachnącego wieczorku życze\' jajestem pachnąca i kurde ciesze siekazdym minionym dniem bez śmierdziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️🌼 Setunia wszystkiego dobrego na ta 5-ke zycze Ci wiecej takich piatek.....:D 🌼👄❤️:)❤️👄🌼 👄❤️🌼:)🌼❤️👄 ❤️🌼👄:)👄🌼❤️ amazonka...🌼 Keke...🌼 ame4lka..🌼 Agnieszka1975..🌼 rolf...🖐️ kominek...🌼 mmm757...🖐️ zlosliwiec...🖐️czekamy na Ciebie milej nocki wszystkim...:D 🌼🖐️🌼🖐️🌼🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy, walsnie sie konczy moj 12 dzien bez fajki, jeszcze dwa dni i walna dwa tygodnie :D nawet nie mam kiedy myslec o smierdzielu, zaczela mi sie druga zmiana w pracy i wracajac do domu padam na twarz :-0 kominek - dzieki za dobre slowo, milo mi i zawsze do usług :):) 🌼 Aga- ciesze sie ze dajesz rade i trzymaj sie dalej a jak Cie dalej bedzie ciagnelo to zaiwaniaj na drugi biorezonans (Pani mowila ze tak mozna) 🌼 amazonka🌼 seti🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie dzisiaj stuknelaq mi 80-ka jeszcze 20 dni do stodniowki nie chwalac sie Czasami ja se tak mysle po co my sie tak meczymy przecierz to jest straszne ten odwyk i nie wierze ze inni przechodza to bez stresu. Ja tak naprawde to nie chce palic ale ten cholerny smierdziel siedzi w tej pustej glowie i nie odchodzi a najgorzej jest w domu. Wiem ze wszyscy tutaj maja problemy jeden mniejsze drugi wieksze,wiec dziewczyny i chlopaki musimy sie trzymac i nie palic bo to i tak nic nam nie da tylko moralnego kaca. Zycze nam wszystkim wytrwalosci w postanowieniu ze nie zapalimy nigdy wiecej.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia wow !!!!!!80 !!!!!!!!!!kupa czasu juz BP!!!gratuluje🌻❤️👄]❤️👄🌻🌻]❤️👄]❤️👄🌻🌻]❤️👄]❤️👄🌻🌻]❤️👄]❤️👄🌻🌻]❤️👄]❤️👄🌻🌻]❤️👄]❤️👄🌻🌻 Masz racje , ze odwyk jest straszny i meczacy ale na pewno to wszystko ma sens!!!!!ja tez miewam mysli o smierdzielu;) ale zapalic bym nie zapalila jeszcze miewam glod fiszyczny, mam czasami \"slonia na klacie\":o ale zaraz staram sie pomyslec o czyms innym:) keke oby tak dalej, teraz juz z gorki🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×