Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

dzien dobry, Ja jem sniadanie i dopiero i zaraz bede pic kawke. wczoraj sie zasiedzialam na skype i dzisiaj wstalam juz po poludniu :D Witam wszystkich, ktorzy wlasnie przestali smierdziec :D i zycze wam powodzenia :) Dudko, jak ci idzie czytanie. Ja jem przepyszne sniadanko dietetyczne - fura salaty lodowej, pomidor, feta, czarne oliwki, szczypiorek, ogorek, rzodkiewka. Wszystko polane dresingiem z octu jablkowego, soku z limonki i oliwy i posypane ogromna iloscia bazylii :D Ledwie sie smiescilo na duzym talerzu :D Wszystkim, ktorzy rzucaja i nie wiedza skad sie biora dodatkowe kilogramy, moge powiedziec iz zaobserwowalam, ze jakis czas po rzuceniu czlowiek przestaje miec uposledzony zmysl smaku. Jedzenie zaczyna miec rozne, ciekawe smaki i az chce sie probowac wszystkiego. Po pewnym czasie przestalismy z mezem ostro solic warzywa bo one same w sobie maja pyszny smak i nie trzeba go dodatkowo wzmacniac :) pozdrawiam i zycze milego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelacja rewelacyjne jedzonko!!!:D tez lubie podobnie:0 a po rzuceniu palenia w ogole wiecej nie zaczelam jesc:o tzn tak mi sie wydaje:D;) az sie glodna zrobilam pyszny klaspusniaczek dzis mam:) wiec chbya dokladka bedzie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Rewelacja 🌻ja kombinuje z dietką narazie ....pisalam ile mam latek... wczesniej i zadnych dietek nigdy nie stosowałam ....a to był i jest wielki bład... ale nie jem ziemnikow od niedzieli i pieczywa...rewelacja a tą sałatke z czy własnie jesz jak z pieczywkiem czy samą........ patrze na wpisie ktora godzina to rewelacja🌻 powiem ci ze masz melodie do spania:):) a ja dziewczyny mam jakąs manie jedzienia juz mnie wkurza bo sie boje ....no dietka musi byc koniecznie raczkuje w niej ale juz cos niecos łapie i jakby lzej mi na zołdeczku ...aby na wadze jeszcze lzej sie zrobiło ....:(szczesliwa bym była... Moj maz mi dzisiej powiedział ze mi zazdrosci ze nie pale ...on pali ale o wiele mniej niz palił to juz cos.. wszystkich rzuczaczy serdecznie pozdrawiam 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cofnelam sie do 381stronki i naprawde czy nikt nie zauwazył załozycielki topiku wpisu.... A wiec jak przeczytasz Fiona 🌻🌻moj wpis to powiem Ci ze fajnie ze załozyłas ten topik....jak duzo ludzi pociagnełas za sobą ....ile ludzi tutaj sobie pomaga .... Pozdrawiam Ciebie serdecznie 🌻🌻i miło ze sie pokazałas w imieniu wszystkich masz od nas 👄🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny 🌼jak dlugo juz nie palicie?? 🌼ile palilyscie dziennie?? 🌼jaki okres w rzucaniu byl najgorszy.?? chcialabym sie do was przylaczyc.. jutro znow bede musiala kupic paczke.. a NIE CHCE!!! WYDAJE MI SIE ze nie tyle mi sie chce palic-co przyzwyczailam sie do tego.. do kawy z fajka,do fajeczki po obiedzie,przy piwku.. itd.. w tamtym tygodniu nie palilam 3dni.. prawie 4 i wogole mnie nie ciaglo.. zapalilam z glupoty,, :(i slabej woli.. zalozylam nawet temat na tym forum ale nikt nie pisal.. a dzis przypomnialo mi sie o was..bo juz kiedys tu zagladalam.. ale wyjechalam i zapomnialam.. ja najdluzej nie palilam 4mieisace.. teraz pale paczke dziennie..:( wiec...mozna sie dolaczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombasti witaj, palilam od 16 roku zycia do praiwe 29 lat. Wiekszosc czasu to byla paczka dziennie a jak byly imprezy to i wiecej. Rzucalam palenie dwa razy - raz na pol roku bez przekonania a teraz nie pale juz ponad poltora roku i mam silne postanowienie nie truc sie wiecej. Nie ciagnie mnie praktycznie w ogle. Czasem miewam chwile, ze zapalilabym ale to nie jest zadne sciskanie w zoladku. Dudko, ja zauwazylam wpis fiony tylko troche mnie zdziwilo,. ze mowi, ze popala na imprezkach :) Jem taka salatke bez zadnego pieczywa. W pierwszej fazie nie mozna pieczywa a pozniej to nawet nie ma sie ochoty. W kazdym razie mozesz jesc chleb razowy pozniej do takiej salatki. Mozesz do niej dodac tunczyka, kurczaka gotowanego badz pieczonego, cukinie, czosnek, cebulke, fasolke, jajka, awokado i co tylko chcesz. Mozesz zjesc nioegraniczona ilosc. Nie mozesz chodzic glodna wiec dobrze miec w domu wiecej takiej salatki zrobionej i jak tylko poczujesz glod to zjedz troche. Dobrze ubiec duzo kurczaka i robic sobie kanapki zawijance z salaty, kurczaka i warzyw np. z majonezem. Majonez zwykly a nie light. Produkty typu light czesto zawieraja mniej tluszczu za to ogromne ilosci cukru a my tniemy glownie cukier :) Dudko i wiekiem tu sie nie wykrecaj. Rodzice mojej kolezanki, oboje po 50-tce zmienili przyzwyczajenia jak lekarz nakazal jednemu z nich schudnac bo inaczej nie mozna wykonac operacji serca. Schudli oboje po jakies 16kg bez wiekszego cierpienia. Ja zaraz gotuje fasolke szparagowa i do tego podsmazam czosnek na oliwie. mieszam fasolke z czosnkiem, i serkiem ricotta i zajadam az mi sie uszy trzesa :D Tylko jeszcze skocze po jablka do sklepu :) Powodzenia :) Milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DODAM ZE mam 31lat.. pale od czasow LO..ale wtedy to bylo takie sobie palenie...paczka na miesiac.. potem na 3tygodnie i tak doszlam do paczki dziennie.. czyli pale od ... hm.. 15lat.. WSTYD.. wymyslilam metode.. ladny sloiczek do ktorego wrzucam 7zl..tyle ile kosztuje paczka.. za miesiac bedzie 210..za pol roku 1260...za rok.. 2520.. kurcze.. autko moznaby kupic male ..uzywane.. a ja sie truje.. wkurza mnie moja glupota..:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .lol.
macie tę zaciętość, ja niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja palenie rzuciłam 27.01.2007 to juz ponad 9 m-c. Też dużo przytyłam bo jakieś 8 kg i nie mogę tego zrzucić i mialam już chwile załamania, że chciałam zapalić po to żeby znowu schudnąć. Tylko, że ja brałam Tabex i nie wiem czy to nie będzie reklama ale muszę przyznać że nie chce się po nich palić. Nie ma takiego głodu w żołądku. Dopiero po jakimś miesiącu po rzuceniu lekarka mi powiedziała, że tak mocno się tyje. Zeby się mocniej zmotywować pisałam sobie w kalendarzyku dni ile już nie paliłam (wszyscy mówli że dopóki liczę to znaczy że nie rzuciłam palenia) doszło do 147 dniach i o tym zapomniałam. Trzymam za Was mocno kciuki i wierze że Wam się uda Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja buszuje po tym internecie czytam wszystko co dotyczy nadwagi .. I podłamłam sie bo ponioc z wiekiem ..gorzej sie chudnie...bo ble ble ble:) No ale wiesz co rewelacja 🌻zgubiłam ta stronke chyba zeby jej nie czytac:) Dzisiej nie miałam czasu ...miałam wyjazd do dentysty ale od jutra narobie sobie sałatki i bede podjadac bez ziemniakow i chlebusia.. nie bardzo lubie filecika z kurczaczka ale zmusze sie... duzo warzyw i dam rade...Dzieki ci rewelacja 🌻👄bo naprawde mi pomagasz jestes w wieku moich synowych a mam 2 kochane....jedni mieszkają bliziutko na nastepnej uliczce ...a drudzy zwieli nam do stolicy:)i jeszcze na dokładke z naszą ukochaną wnusią.. Bombasti ...🌻.ja np paliłam jak smok czasami i 1.5 paczki malboro lajty..ale sie bardzo wkurzyłam ..ze tyle kasy trace na nic praktycznie puszczam z dymem ciezko zarobione pieniadze..a było nas dwoje maz 2 paczki takze 4 paczki kupowałam dziennie....szok TERAZ kupuje 1 paczke i maz pali na balkonie bo w domu nie da rady....i jak mu sie nie chce wstac z fotela to nie pali wcale pare godzinek A powiem ze nie jest lekko juz 3 miesiac zaczełam bp dałaczaj do nas probuj bo kazdy dzien to sukces.... moja siostrzyczka zaczeła od dzisiej 2 proba.....napewno jej sie uda ....chyba poczytuje tutaj bo dałam jej tą stronke....trzymaj sie dzielnie👄 Adurka..🌻.no te kg to nie wiadomo skąd sie biorą...jejku i jesc sie chce bez przerwy....ale masz piekny wynik dla wszystkich jak zwykle 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze 4 sztuki papierosow... mysle ze po poludniu juz ich nie bedzie.. ZACZYNAM Z WAMI..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien Dobry Wszystkim :) ja nie pale od 1go wrzesnia , przytylam 2kg, bo przestalam sie pilnowac i zarlam co popadnie .Od pon . Znow sie pilnuje i zaczyna byc ok - nie jem pieczywa , ziemniakow i slodyczy.Staram sie jesc 5 razy dziennie ale malo a nie 2 razy i duzo i nie pogryzam batonikow. To normalne ,ze jak sie rzuca palenie przemiana materi zwalnia i dlatego mamy problemy. Ja NIGDY nie mam problemow z rzuceniem palenia , robie to bez problemu ale niestety wracam do nalogu po kilku miesiacach , sama nie wiem czemu . Nie obiecuje nawet sobie ,ze juz nie bede palic . Milego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kilka razy rzucalam.. ale musze powiedziec ze rzucanie palenia NIGDY u mnie nie mialo wplywu na przytycie... ja potrafie przytyc szybko palac jak smok.. a jak sie przypilnuje to rownie szybko schudnac.. takze mysle ze nie bede miala z tym problemow.. tzn,jak przytyje-czego nie chce.=to nie bede zwalac na niepalenie.. ale wierze,ze wiekszosc osob niepalac-tyje.. znam takie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC, JA DZISIAJ TRZECI DZIEN NIE PALE I NIE JEM SLODYCZY ORAZ CHRUPEK I DOCHODZE DO WNIOSKU,ZE WIECEJ MNIE KOSZTUJA TE SMAKOLYKI POKI CO NIZ FAJKI :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatniego papierosa dzis zapalilam o godzinie 14,00 POKI CO NIE PALE.. i wrzucilam do sloiczka 7zl.. na razie PIERWSZY DZIEN..... msle ze mozna juz tak powiedziec.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM:) Cos to dzisiej ciuchutko bardzo Widze ze coraz wiecej nowych osobi fajnie..ale to jest wredny nałog juz wydawałoby sie ze tyle dni nie pale to juz bedzie lekko...a tu wcale nie lzej mecze sie dalej nicoretki w ruch poszły bo boje sie zeby nie zapalic.... adurka 🌻i jak samopoczucie czy dalej cos tam probuje cie kusic papierosek? bombasti ...🌻musisz wszystko wypalic taki masz plan dawaj do nas:) kinia🌻 anulek..🌻ale papierochy smierdzą tak okropnie rewelacja🌻 ..bardzo fajnie ze piszesz co robisz do jedzonka podgladam cie i jutro zrobie tez fasolke ..tylko co to za ser nigdy go nie jadlam :(wstyd sie przyznac opisuj ja sie bardzo ciesze bo nie musze myslec co zrobic pisz kochana pisz jakies fajne dania... dla wszystkich rzuczacy dobrej nocki 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnei mi sie przypomnialao ze mi dzis 11 m-cy BP stuknelo:D:D zycze Wszystkim jaknajwiecej takich \'stukniec\":D:) 🖐️❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padochaa
moge sie przylaczyc:( nie pale 2 dzien i dusze sie!!!! chyba nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia wszystkiego najlepszego :) dudko :) serek ricotta kupisz np w aldiku :) wlsoki pyszny serek :) neutralny smak :) Ja polecam np. pokroic mloda cukinie w plasterki (cukinia ze skorka, nie obrana) i podsmazyc ja na oliwie. Jak bedzie juz lekko zlocista lub miekka to dodac czosnku i suszonej bazyli. W drugiej patelni podsmazyc kurczaka. Potem wymieszac i zajadac sie do woli - bez zadnych ograniczen :) bardzo smaczne i proste sa szaszlyki z kurczaka i cebuli i papryki. przyprawiasz czym chcesz i pieczesz na patyczkach tylko aby sie kurczak upiekl :) mozna tez podsmazyc kurczaka i czosnek, dodac do cieplego grubo pokrojone pomidory, mozna troszke podgrzac z pomidorkami i doprawic bazylia. Wczesniej pokroic baklazana w kostke i upiec w rozgrzanym do 220stopni piekarniku (jakies 20 minut lub do momentu kiedy zrobi sie go malo i sie zbrazowi) oczywiscie baklazana polac oliwa do pieczenia. wszystko wymieszac. Mozna dodac ricotte albo zjesc tak jak jest + listek salaty lodowej w drugiej fazie jest lepiej bo dochodzi ciemny makaron to juz mozna pyszne rzeczy robic. W pierwszej fazie to glownie salatki i gotowane warzywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro chyba bede modzic fasolke po bretonsku w wersji dietetycznej :) jak wyjdzie dobra to napisze co zrobilam :) zapomnialam jeszcze ze mozna robic rozne rodzaje leczo na tej diecie tylko miesko dajemy chude jak kurczaczek :) No i biogos z cukini i pomidorow + chude mieso :) Naprawde mozna robic praktycznie wszystko tyle, ze trzeba ruszyc glowa i zastapic zle produkty lepszymi :) Ja pokochalam gotowac jak zaczelam diete :) no moze troszke wczesniej :) Ale do 27 roku zycia umialam tylko ugotowac jajka na twardo i na miekko a teraz nic mi nie straszne i nawet juz kiedys pieklam pieczywo: paluszki serowe do salatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym ten topik
o dietach czy o rzucaniu palenia??? pogadajcie sobie o przepisach na gg albo coś.... tutaj wspierajcie duchowo nowo rzucających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspieramy, wspieramy ale wielu nowo rzucajacych obawia sie przytyc wiec ten off topik nie jest taki alkiem bez zasadny. ale ok koniec dietowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie mialam sie zapytac o sb.. pierwsza faze.. bo od jutra zaczynam.. i teraz ide na ryzyko i pytam... moze mi sie uda nie nie oberwe .. slyszalam ze mozna jesc tyle by nie byc glodnym ale trzeba trzymac sie zasad.. czyli jesli zamiast 2jajek rano zjem 1 a to drugie sobie gdzies jako przekaske wcisne ..to nic sie nie stanie?? padocha-a jak mozna pomoc..?? czytaj.. ja tez nie pale ale od dzis po dziesiatkach prob..kto wie czy mi sie uda.. ale probuje.. cczytam sobie co jakis czas ten topik od poczatku..bo nie bylabym w stanie od razu to przejrzec.. i tak mi lzej ze nie tylko ja mam takie problemy..tylko po prostu WSZYSCY PALACZE.. zawsze pisz co i jak ... ja tak planuje robic..nawet jak sie zlamie to napisze.. a mysle ze sie zlamie... ale paczki nie kupie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki rewelacjo.. nie znam angielskiego takze nici..ale jestem na fajnej stronce w necie.. http://dietaplazpoludnia.ilonka.org/index.php ale zawsze lepiej jak ktos cos podpowie.. nie wiem jak te porcje maja jeszcze wygladac.. czy moga byc duze.. czy lepiej mniejsze niz zazwyczaj. sprobuje.. ile schudlas na pierwszej fazie..?? dobranoc.. mam chetke zapalic.. dobrze ze nic nie mam bo na pewno bym zgrzeszyla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety palę. Kilka razy rzucałam i nawet udało mi się kiedyś wytrzymać 7 miesięcy, ale o zgrozo !!! w pierwszym miesiącu przytyłam aż 10 kilo ! Ograniczałam się potem z jedzeniem jak tylko mogłam , ale to nic nie dawało i co miesiąc przybywał mi następny kilogram. W rezultacie przytyłam aż 16 kilo ! I co było potem ? Wróciłam do nałogu ! Nie odchudzając się potem jakoś specjalnie w ciągu roku doszłam do swojej poprzedniej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×