Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

palaczka aga, mi艂ej zabawy w Poznaniu 馃尲 , marjolk 馃尲 dziekuje za pozdrowienia;) Oj kobitki podziwiam was , 偶e tak wczesnie wstaj臋cie w soboty; Ja w艂asnie co wsta艂am- odsypia艂am wczorajsza imprezke grubo zakrapiana alkoholem :P i najlepsze jest to, 偶e w艂asnie zawsze ba艂am sie takich imprez po odstawieniu papieros贸w a teraz wiem , 偶e oboj臋tnie ile wypije i co wypije - czy to b臋dzie piwko czy vodeczka do fajek wog贸le mnie nie ci膮gnie;) p.s No i kac faktycznie tez mniejszy o po艂owe jest bo tylko alkoholowy , nikotyna odpada:P, szkoda tylko , 偶e ciuchy tak strasznie wala fajkami Boze, co za zwierzenia .haha :D:D Aram a jak tam z Twoja motywacj膮 ? silniejsza ju偶?;) Ja pamietam , 偶e tak jak Ty psychicznie bardo chcia艂am rzuci膰 fajki ale one nie chcia艂y rzucic mnie :(, mia艂am mn贸stwo pr贸b rzucania fajek, trwa艂y kilka tygodni i ponownie wraca艂am do palenia( chyba jeszcze nie by艂am gotowa na 偶ycie bez fajek ). Kt贸regos dnia spotka艂am pewna kole偶anke , kt贸ra powiedzia艂a mi , 偶e nadszed艂 taki dzien w jej 偶yciu , 偶e nagle fajki przesta艂y jej smakowa膰. Ja modli艂am sie o taki dzie艅 mysla膰 , 偶e on nigdy w moim przypadku nie nadejdzie, myli艂am si臋;) Po pewnej imprezie przez pare dni fajki mi nie smakowa艂y - by艂am nawet z艂a na siebie bo juz nie czu艂am przejemnosci z palenia;) Pali艂am na si艂e i chyba to palenie na si艂e ( przepalenia dos艂ownie) jeszcze bardziej mnie odrzuci艂o od fajek. U艣wiadomi艂am sobie jednak, 偶e to jest w艂asnie ten dzien z kt贸rym fajki rozstaja si臋 ze mna i dalsz膮 drog臋, pierwsze dni bez palenia by艂y tylko i wy艂膮cznie przejemno艣cia a nie katorg膮;) pozdrawiam 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Palaczka Aga馃尰 Julka85馃尰 Gruni贸wka powinna艣 i艣膰 do dentysty.馃尰 Mi艂ego popo艂udnia. Jest pi臋kna spacerowa pogoda:classic_cool: Z艂o艣liwiec馃尰.Ginnett ju偶 wr贸ci艂a czekamy tylko na Ciebie:) Trzymam kciuki co by nast膮pi艂o to jak najszybciej.馃槝 Kasia3馃尰 50 mam馃尰 Gra偶ka馃尰 Aram馃尰 Zapraszam na pok艂ad.Za艂oga nie pal膮ca.:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Oj Julka85....jak ja Ci zazdrooooszcz臋:) Wszystkim, kt贸rzy rzucili ju偶 zazdroszcz臋. Jako艣 mi to nie wychodzi, tak mi si臋 chce pali膰, 偶e a偶 wstyd! Jestem pewna, 偶e nadejdzie taki dzie艅 i powiem NIE, tylko kiedy?:( dobrze wiem, jak 艣mierdzi wszystko tymi papierochami - w艂osy, ciuchy, mieszkanie.I pomimo, 偶e nie palimy w domu to i tak 艣mierdzi troche, no bo my smierdzimy.Tak bym chcia艂a przywita膰 wiosn臋 pachn膮ca:p B臋d臋 dalej pr贸bowa膰, zobaczymy efekty Wszystkich Was serdecznie pozdrawiam 馃尰馃尰馃尰 Z艂o艣liwcu, Ginett34- 馃尰馃憚 - zdrowiejcie szybciutko.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam pachn膮ce i szanowne grono... W艂a艣nie wr贸cilam dopiero z pracy i zaraz id臋 spa膰 bo jutro znowu do pracy takie to moje 偶ycie... :)) Wpad艂am si臋 zameldowa膰...oto m贸j bilansik... Nie pal臋 ju偶 49 dni (+ 20g58m14s). Ilo艣膰 niewypalonych papieros贸w: 1496. B臋d臋 偶y膰 d艂u偶ej o 11 dni (+ 10g18m20s)! Zaoszcz臋dzone pieni膮dze: 538,63 z艂! Jako艣 tak troch臋 odpu艣ci艂 艣mierdziel ale wiem 偶e musz臋 byc czujna... Ginett34-ciesze si臋 偶e u Ciebie po operacji jest ok.zdrowiej teraz szybko....鉂わ笍馃憚umnie wyniki i inne choroby w trakcie palenia tez by艂y ok.a teraz??Szkoda s艂贸w...ale mysl臋 偶e b臋dzie dobrze... Zlo艣liwiec-daj zna膰 o sobie tesknimy za Tob膮 鉂わ笍馃憚 Pozdrawiam ca艂e pachn膮ce grono,mi艂ego wieczorku i 馃憚3majcie si臋 cieplutko...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Melduje si臋:) Koniec 艣wiata. Zapali艂am wczoraj. By艂a imprezka i niestety :( Dzisiaj zn贸w strasznie sie m臋cz臋 ale nie zapali艂am. Moje wspomagacze to nicorett plastry. Jest ci臋偶ko co tu duzo m贸wi膰. Najgorszy jest g艂贸d . Mam ochot臋 po偶re膰 ca艂膮 lod贸wk臋 i do tego zapali膰. Jest 藕le. Pozdrawiam wszystkich

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam...2 marca minie p贸l roku jak nie pale i jest mi z tym zajefajnie dobrze;):):):) Z艂o艣liwiec trzymam dwa wolne kciuki za Twoje zdrowko,wierze ze b臋dzie dobrze,musi byc!!!!Wracaj do nas szybko:) Ginett Tobie tez zdr贸wka zycze! a mozna wiedziec na co ta operacja? ja tez w dalszym ciagu mam pod g贸rke,ale si臋 nie dam! buziak i milego wieczorku!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
melduj臋 si臋 pos艂usznie po tygodniu - by艂am sobie w Busku Zdr贸j na tygodniowych pieszczotkach - 艣miedzide艂ko do k膮pieli (siarka), masa偶e, gimnastyka no i bez papierosk贸w...... i tak: po pierwsze by艂o mi fajnie, jak patrzy艂am na tych biedak贸w, kt贸rzy rano przed budynkiem (a 艣nieg i mr贸z!! :( ) musieli sobie zafajczy膰 - a ja nie ;)), ale po drugie mia艂am WIELGACHN膭 !!! ochot臋 zapali膰, kiedy wzrok m贸j pada艂 na drzwi wej艣ciowe z napisem \"BEZWZGL臉DNY zakaz palenia\" jednak ja jestem przekorna i pewnie dlatego przekona艂 mnie Carr, m贸wi膮c mi, 偶e to JA nie chc臋 pali膰, ale jakbym chcia艂a, to mog臋 z艂o艣liwiec - pozdrawiam bardzo 鉂わ笍 馃槝 馃尰 no i oczywi艣cie dla starych znajomych 馃尰 pozdrowionka i dla nowych te偶 !!!! ;))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ojejkujejku im wi臋cej zakaz贸w tym wi臋ksza ochota na 艣mierdziela.Tak to dzia艂a.:( Kolorowych sn贸w.Pachn膮cych.:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ginett34
monikaaaaaaaa to by艂a poprawka operacji plastycznej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam serdecznie w ten niedzielny poranek:) Zapraszam na kawk臋. Motyl mo偶e troch臋 sportu albo jaka艣 dietka.Pozdrawiam. Oczywi艣cie nie pakimy. Mi艂ego dnia .馃尰 Z艂o艣liwiec

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
przy艂膮czam si臋 do kawki ;)) bez papieroska :) i bez ciasteczka - nie zd膮偶y艂am upiec szarlotki :( pozdrawiam, mi艂ej pachn膮cej niedzieli

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 grudni贸wka
Witam U mnie ju偶 troszk臋 lepiej to znaczy moja opuchlizna jak by mniejsza i b贸l tez poza tym dosta艂am odpraw臋 z pracy czego sie notabene nie spodziewa艂am :) wi臋c humor troszk臋 lepszy, oczywi艣cie nadal pachn膮ca marjola53馃憚 kawka jak zwykle wyborna :) palaczka aga馃憚 dzi臋kuj臋 za pami臋膰 ginett馃憚 je艣li mog臋 spyta膰 na co robi艂a艣 sobie operacje plastyczn膮? z艂o艣liwiec馃憚 wracaj do nas pr臋dziutko dla wszystkich powodzenia w walce z na艂ogiem i pozdr贸wki sta艂ych i przypadkowych forumowicz贸w

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam ponownie.:D Grudni贸wka馃尰 Ojejkujejku馃尰 Sadny dzien馃尰 Id臋 z mm i piecholk膮 na spacer szuka膰 wiosny.:) Poniewa偶 nie pal臋 to bardzi臋j t臋 wiosn臋 b臋d臋 czu艂a. Mi艂ego dnia.馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja tez z kawka ale chyba lekko sp贸藕niona;) za du偶o imprez ale czas wolny niestety sko艅czy艂 mi si臋 i nowy semestr na uczelni czas zacz膮膰 Pozdro

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam Wszystkich pachn膮co wreszcie marzec i coraz bli偶ej wiosny nie moge sie ju偶 doczeka膰 Marjolka znalaz艂a艣 mo偶e jakie艣 艣lady wiosny oby Ci sie uda艂o bo u mnie jeszcze sporo 艣niegu Nie pal臋 ju偶 123 dni (+ 02g29m13s). Ilo艣膰 niewypalonych papieros贸w: 2708. B臋d臋 偶y膰 d艂u偶ej o 20 dni (+ 16g31m04s)! Zaoszcz臋dzone pieni膮dze: 947,89 z艂! min臋艂y 4 miesi膮ce jest super bez palenia jak偶e sie ciesze 偶e mi sie udaje wytrwa膰 ale to te偶 Wasza zas艂uga...oj cz臋sto Was czytam z艂o艣liwiec... du偶o zdr贸wka i pozytywnych my艣li pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
cze艣膰 Nie pal臋 ju偶 156 dni (+ 06g06m29s). Ilo艣膰 niewypalonych papieros贸w: 4687. B臋d臋 偶y膰 d艂u偶ej o 35 dni (+ 19g23m59s)! Zaoszcz臋dzone pieni膮dze: 1聽687,54 z艂! powinna by膰 jeszcze rubryka: przyty艂am/艂em: 14 kg!!! :O od pocz膮tku niepalenia jestem na dietach: nie艂膮czenia (po raz 1) a teraz optymalnej (po raz 2), do tego codziennie orbitrek 30 min i dupa ro艣nie nadal :( ju偶 to niepalenie wcale mnie nie cieszy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Niestety wiossny nie znalaz艂am. :( Widzia艂am za to du偶o ludzi ze 艣mierdzielami.Na szcz臋艣cie mnie to ju偶 nie dotyczy.:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Co艣 tu pu艣ciutko.:( Pewnie wszyscy zaj臋ci. Mi艂ego pachn膮cego wieczoru.:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
co艣 Marjola cz臋sto strone rozpoczynasz :D ale to jest dobry znak :D:D:D Te偶 wiosny nie znalaz艂am Co艣 w tym roku zima nas pokocha艂a No ja ogl膮dam filmik a Wam mi艂ego wieczorku 偶ycze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Troche p贸藕no melduj臋 si臋, ale lepiej p贸藕no ni偶 wcale. Nie zapali艂am ani dzisiaj ani wczoraj. Jestem z siebie dumna. Tylko brzuch pe艂en i rusza膰 si臋 nie chce. Wiosna za oknem juz pachnie. Jak wychodzi s艂neczko to chce sie 偶y膰 i odchodzi ochota na 艣mierdziela. Bardzo prosze o odpowedz sk膮d bierzecie ten chyba tzw kalkulator niepalenia > Nie pal臋 ju偶 .... ile艣 dni , b臋d臋 偶y膰 d艂u偶ej ... itd. Podrawiam do jutra :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja dzi艣 \"艣wi臋tuj臋\" p贸艂 roku...ale te 艣wi臋tuj臋 to dobrze w cudzys艂owach napisane ... bo do 艣wi臋towania mi daaaleko...jestem zawalona robot膮 ...do tego od kilku dni szprycuj臋 si臋 lekami z powodu b贸lu g艂owy i z臋b贸w na przemian :(:(:(:(:( k艂opoty z c贸rk膮 i inne..... nieee noo nastr贸j mam pod艂y...... ciesz臋 si臋 偶e Was mam moi drodzy ..i wog贸le p艂akac mi si臋 chce heh... :(:(:(:(:(:(:( mo偶e jutro b臋dzie lepiej...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ania B. gratuluj臋:D P贸艂 roku kawa艂a czasu:) G艂owa do g贸ry.Wszystko musi si臋 pouk艂ada膰.B臋dzie dobrze.Zobaczysz馃槝 Link do licznika jest na stronie 853.Pozdrawiam馃尰 3majcie si臋 dziewczyny. Spokojnej nocki.馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×