Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość wlasnie czy jest
jest jeszcze do kupienia tabex? pomozcie dobrzy ludzie,bo wlasnie naczytalam sie o nim takie cuda i chcialam sobie jakos zamowic. niestety nie mieszkam w polsce i tabex tutaj tylko z ebay-a mozna dostac. niestety za 30 euro!!!!!!!!! paranoja,gdyz wyczytalam,ze w polsce byl dostepny za 37 zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie-poczytaj sobie o tabexsie ijego lacinska nazwe niewierze ze niema tego w aptece tam gdzie mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie czy jest
mieszkam w niemczech. byc moze jest pod inna nazwa,ale nie wiem jak sie tego dowiedziec. bede wdzieczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palacze nie od dzis sie oszukuja ze jesli pala kilka tylko papierosow to przeciez pala \"madrze\" - no i na pewno nie spotkaja ich zadne nieszczescia zwiazane z paleniem... Naiwnosc ludzka nie ma granic - tutaj zreszta jest i topik gdzie jeden taki twierdzi ze narkotyki od czasu do czasu, jesli ktos \"kontroluje\" to tez nic sie nikomu nie stanie... takie myslenie w 99% przypadkach konczy sie przedwczesna smiercia, ot co! U mnie wsio ok - pozdrawiam stara gwardie, jesli ktos sie pojawi - tylko zlosliwiec zdaje sie byc tutaj zawsze :D Jak zawsze trzymam kciuki, szczegolnie mocno za swiezo odrodzonych pachnacych 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D Pozdrawiam Wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP :D hiden – pozdrawiam 🌼 :D rowniesz pozdrawiam tych co nas po cichu podczytują 🖐️ :D za potrzebujących trzymam kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻\"Każdego ranka dostajemy szanse na nowe życie. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach, a słońce świeci ponad nimi\"🌻 wszystkim obecnym Pachnącym Paniom i Panom życzę cudownego dzionka,-u mnie słoneczko grzeje, że hej!-dobrego humorku i samych życzliwych ludzi wokół👄👄 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygaretka
Dawno mnie tu nie było, pewnie się domyslacie dlaczego....:((((((( Jest mi z tym cholernie źle. Niby nie było tego dużo , ale nawet jeden to porażka prawda? Dlaczego tak jest ze w sytacjach beznadziejnych wydawałoby sie nie do przejscia emocjonalnie , to małe gówno potrafi postawic na nogi , uspokoić i wyklarowac myśli. Wiem , wiem to wszystko jest w mojej głowie , to nie to mi pomaga , ale czasem nie mam siły walczyc. A potem wyrzuty sumienia. Rozdarta na pół jak zwykle.... Czytam Was cały czas i podziwiam. Usuwam się w cień , żeby zebrac siły.... Trzymam kckuki mocno choc siły nadwątlone Za WAS niech Wam sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygaretka 🌻 zaglądaj do nas częściej ;) Wiem że nie jest łatwo skończyć z paleniem.Musisz do tego dojrzeć psychicznie....musisz bardo chcieć....dojrzeć do tej decyzji... obrać sobie datę i stop. Ani jednego nawet w chwilach słabości, zwątpienia. Każdy ma takie chwile.Ja nie palę 48 dni, nie ciągnie mnie wogóle, ale są takie chwile kiedy chce się zapalić...ale nie zapalę, ponieważ bardzo chcę nie palić ! Gdybym zapalił jednego....wiem że zacząłbym palić od nowa. Nawet po kilku latach niepalenia. Tym razem papieros mnie nie pokona. ;) Trzymam kciuki za niepalących i za tych co chcą rzucić 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygaretka – szkoda widocznie nie jesteś jeszcze gotowa na rozstanie się ze śmierdzielem znam ten bol żal pozbawienia się przyjemności musisz się z tym pogodzić wracaj tu do nas jak najszybciej czekamy !!!! Ja jestem szczęśliwy ze nie jestem jego niewolnikiem nie musze go już więcej nosić i jego akcesoria jest inne zycie być wolnym człowiekiem wesołym i pachnącym nie zależnym od śmierdzącego nałogu .NIE WIEDZIALEM ZE ZYCIE JEST PIEKNIEJSZE BEZ SMIERDZIELA ……nigdy więcej w te śmierdzące bagno ….:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygaretka---> nie ma co rak załamywać...zawsze można spróbować jeszcze raz...jak tylko będziesz gotowa, to wiesz gdzie wsparcia jest dużo????...:) :) :)...Pozdrawiam Cię cieplutko Alleaffar---> U mnie tez słonko przygrzewa pięknie...hmmm...:P Chłopaki---> buziaki!!!...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwieccccc
cygaretka po co sie meczyc jesli lubisz plaic to pal po co na sile sie zmuszac do rzucania ja uwielbiam palic i wiem ,ze nigdy nie rzuce bo sprawia mi to ogromna przyjemnosc ,wiec na cholere mam sie oszukiwac cygaretka badz soba nie zmuszaj sie do niczego ROB TO CO LUBISZ I ROB TO CO CHESZ BADZ ZAWSZE SOBA OMINIE CIE STRES;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygaretka-🌻jesteś mądrą dziewczynką, i zapewne-jeśli będziesz miała,jeśli zechcesz-to skorzystasz z dobrych rad,tutaj zasłyszanych🌻Nie może być inaczej.Nie martw się i nie rób sobie wyrzutów.Człowiek jest słaby i ma prawo upaść.Ale to nie znaczy,że się nie podniesie🌻 I Ty dasz radę!3mam za ciebie mocno,bardzo mocno kciuki... Jesteśmy z tobą!!! 👄👄👄 dla Pachnących Pań i Panów🌻🌻🌻 papa🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdrość to bardzo brzydka wada.....jesteś szatanem ? hehehe .....a po co ma ktoś mieć lepiej niż ty... Trzymaj się cieplutko złośliwiec :D:D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada dobra
wlasnie czy jest- czytam topik ale macie tu gosci -ile wydajesz euro na papierosy tygodniowo a za tabex nie chcesz dac 30 e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jakby nie patrzeć juz 9 dni BP :) Jest całkiem nieżle, jakichś strasznych kryzysów jak na razie nie było. Dobrze sie czuję z niepaleniem, naprawdę dobrze. Przypomniały mi sie czasy kiedy jeszcze nie paliłam, eh po co było zaczynać...Ale najwazniejsze że decyzja o rzuceniu podjęta i w realizacji:) Obserwatorko baczna: nie ma takiej potrzeby żebyś nam zachwalała uroki palenia, skoro postanowiliśmy rozstac sie z papierosem( a jest to niełatwe) to znaczy że przeważyły argumenty przeciw. Piszesz że przy zdrowym trybie zycia palenie nie zaszkodzi, to jest już bezsens sam w sobie, czy papieros jest elementem zdrowego trybu życia? :o TUTAJ PALENIE RZUCAMY, a nie debatujemy czy warto - to jest oczywiste. Cygaretko: głowa do góry, na pewno uda się rzucic, staraj się dalej 🌼 Dla całej reszty dzielnie walczących 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Tabex to Cytisine (Cytysinum). Proponuję wpisac tą nazwę w niemiecka wyszukiwarkę to może uda sie znależć nazwę handlową w Niemczech, o ile ta substancja jest tam dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) Jestem tutaj pierwszy, ale myślę że nie ostatni. Zaciekawił mnie ten temat bo sama chciałabym rzucić palenie. Najśmieszniejsze jest w tym wszystkim to, że już raz mi się udało i nie paliłam 4 lata, ale pod wpływem znajomej znowu zaczęłam palić i nie potrafię z tym skończyć :-( wtedy się udało bo po prostu musiałam wybrać albo papierosy albo chleb, teraz nie mam chyba tego \"kopa\". Bardzo chciałabym sie pozbyć tego smrodu w domu itp. W pracy jestem jedyną osoba osoba która pali, nie pale dużo, ale jednak !!! Może jakieś wsparcie od Was mi pomoże ?? Jestem słabeuszem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co wyznacz sobie date jesli jestes slaba jak mowisz zaopatrz sie w spomagacze i zagladaj tu jak najczesciej mnie pomoglo ktos powiedial nie pale od pierwszej tabletki zwykle zdanie ja sie tego trzymalem i poszlo dzis jest 18dzien BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspomagam sie tabexem niezly srodek umnie calkowicie zastapil nikotyne tak ze nawet nie bylo efektu odstawienia tylko sytuacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×