Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

cometa, hahaha..., ty też miałeś rację! :) Ania.B podzieli sobie te sądy na pół i sama wyciągnie wnioski! amazonka - to gdzie ty mieszkasz, że śniegu u ciebie zabrakło? setunia? gadzina? blanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonka, no mitologii nie trzeba czytać, aby wiedzieć, że amazonki nie padają...tak łatwo... złośliwiec - jak tam? Lepiej troszkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko & Fado dziekuje laski!:)🌻 ja tez sie ciesze:classic_cool::) Amazonka wlasnjie , gdzie Ty mieszkasz????:D:) Dzis piatek wiec tez mam jakas \"tygodniowa\"rocznice ale nie pamietam , ktora to juz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia 👄 - ja już straciłam rachubę, jerzys jest moją miarą BP, ale go nie ma..., to i nadal nie wiem... A Tobie gratuluję kolejnej \"tygodniówki\". Jak dziadek? Poprawił się na zdrowiu od BP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado a dziadek tez sie trzyma, i juz nie pamieta jak to bylo kiedy palil, a odpalal jednego od drugiego i w nocy budzil sie i palil:D ale po tylu latach palenia to wiadomo, ze jakos to sie odbilo na jego zdrowiu;) ale ma takie inhalatorki , to mu pomagaja:) ale jak na 83lata i ok 65lat palenia to i tak dobrze sie trzyma:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chryste, 65 lat palenia... i luzik + inhalatorki..., to pozdro dla dzielnej wnuczki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe.... jeśli się męczysz to jedz dużo landrynek to Ci napewno pomoźe:D (SPRAWDZONA METODA) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado lol:D:) a ja sem blonnik kupilam i wlasnie zjadlam i nie chce mi sie ejsc teraz:D a przeciez sniadanie trzeba zjesc:/:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie dzieweczki pachnące cieplutko. U nas jest pięknie słońce świeci. Jest jasno aż boli, snieg się mieni ... cudnie. No i widać ożywienie na topiku. Nie mam czasu teraz bo gonie na zabieg. I aż mnie ściska bo chwile dłużej bym chciała z Wami zostać pozdrawiamWszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti a jakie landrynki?>?mietowe??;) I gryziesz/gryzlas te landrynki?:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinko🌻jaki zabieg????mam nadzieje , ze wszystko pojdzie dobrze i wrocisz szybciutko do nas❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c z kropką
Heyo :)))) Kolejny piękny słoneczny poranek bez papierosa :D żarcik (tak naprawę to juz wogóle nie mysle o papierosach od 9 lu 10 miesięcy) Do balbina 723 : dzięx za powitanko w gronie pachnących :P Do iwonka 19_84: trzymam za Ciebie kciuki w rzuceniu - a propo to przekonałam się w 100000% że jak się rzuci a później przychodzi cos takiego " a zapale jednego - nie zaszkodzi" , lub " spróbuję jak to samkowało", lub " zapale jednego nikt się nie dowie" - to jest najgorsze co można zrobic i sobie wmawiać - OD TEGO ZACZYNA SIE POWROT NALOGU.A co do twojego chłopaka iwonko 19_84 to nie martw się on tak mówi bo chce cie w jakiś sposób zmobilizować do całkowitego rzucenia papierosów(jemu już rączki opadły na Ciebie i nie wiem co zrobić to wykorzystuje Twoj najsłabszy punkt - czyli "miłość i bliskość do niego". WEZ SIE W GARSC DZIEWCZYNO I BEZ RZADNYCH "OD PONIEDZIALKU" "RZUCE OD PIRWSZEGO" , "RZUCE OD NOWEGO ROKU", "RZUCE OD SWIAT" ITP to nic nie daje oszukujecie same siebie. Najlepiej jest nie myśleć kiedy tylko poiwedzieć sobie w danej chwili "NIE CHCE I NIE ZAPALE!!! NIE BEDZIE MNA RZADILA JAKAS GLUPIA FAJKA"... :)))) Powodzonka laleczki trzymam mocniutko kciuki -piszcie do mnie :P Ps. Jeśli chodzi o tabletki TABEX to tez je brałam - po nich fajki cholernie nie smakują chodźby nie wiem co to są BLE :) ale on wpływaja silnie na osłabienie organizmu i ja miałam zawroty głowy po nich i nudności -ogólnie sie źle czułam i kilka innych znajomych też - ale pewnie nie na wszystkich tak źle działają- ALE WIEM żE POMAGAJA SPRAWDZONE PRZEZ MOIM ZNAJOMYCH Pozdrowo\ionka dla wszystkich na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c z kropką
Heyo Beti skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ce zet z kropką - dobrze gadasz...:), gadaj więcej... setunia, błonnik zakupiłaś? To błonnik się zakupuje, taki sam w sobie? Hmmm... Napisz coś więce, bo nie jarzę... Gadzinko - tylko w żadnych kolejkach nie stój u lekarzy, najlepiej pogoń wszystkich... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle to landrynki nie są chyba miętowe, a są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mogę rzucić!!! nie chcę palić, staram się o dziecko i wiem że w ciąży palić nie będę. a teraz jakoś nie moge i już.próbowaliśmy z mężem, udalo się na kilka dni, ale samopoczucie bylo do dupy. Pomijając głód nikotynowy miałam koszmarne mdłości(nawet w nocy wstawałam wymiotować) i zgage non stop.poddalam się po ok 5 dniach, i wszystko przeszło jak ręką odjął. Ale chcę rzucić, tylko brak mi sił. palę już 14 lat... kto stosował jakieś prądy, hipnozy albo inne bajery? Może to mi coś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado tak , taki sam w sobie, czyli w tabletkach;) ma powodowac, ze mniej sie bedzie jadlo:D do tego wspomaga trawienie;) Ja mam w tabletkach ale podobno zdrowszy jest w proszku, ktory sie rozpuszcza w wodzie lub soku;) Moze sobie tu poczytaj o tym http://www.polskiblonnik.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimnonia to sprobuj z tymi \"bajerami\"mysle , ze pomoze przez samo myslenie o tym i wiare w to , ze to pomoze:)takie placebo:D:) Fado sa landrynki mietowe:)ale i tak maja cukier;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem miętowo pozdrawiam, Setunia Minimonia, na niektórych działają czary-mary, ale..., no z siebie musisz, tak sama z siebie...Nie ma innej drogi..., no nie ma..., cuda mogą wspomóc, ale...jak ty i tylko ty odwalisz kawał roboty ze sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia jak mogłam zapomnieć o Tobie :( 👄 🌼 całuski dla dzielnego dziadziusia 👄 Gdzie ja mieszkam, hmm na największym zadu...u , gdzie nic kompletnie się nie dzieje, czyli w sltolicy warmi i mazur :D :p Zazdroszczę wam tego śniegu. Jaki dziś ruch na topiku, jak na Marszałkowskiej :D Tyle nowych buziaków, ale fajnie fado nie palisz tyle co jerzys? jeżeli tak to jesteś o równo 40 dni lepsza ode mnie :) jerzys -> daj znak życia Gadzinko 👄 c z kropką beti_zama z tymi cukierkami to lepiej nie przesadzać, bo d...o urośnie, jak mi :P minimonia -> pamiętaj jedno, nie ma palcza, który nie nie może rzucić palenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka, dowieźć ci śniegu do Olsztyna, hehehe... Dużo nie zgarnę, u mnie się już topi... Dzięki za miarę w niepaleniu, no właśnie, gdzie Jerzys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, ty ten błonnik stosujesz, czytam właśnie na stronce i zastanawiam sie nad kupnem dla córci, ona ma straszne problemy z zaparciami, działa to coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fado, dawaj, ja uwielbiam zimę :D a teraz nic, zero, nul :( :P , chyba się na biegum przeprowadzę :D podobno po południu ma padać ale się jakoś nie zanosi, bo słoneczko świeci i ani jednej chmurki, tylko mrozek szczypie w poliki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka, uwaga, kryj się, rzucam..., jedna pełna zaspa dla Ciebie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, a z której strony będzie leciało :D żebym wiedziala gdzie patrzeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha..., nooo też z północy, od strony Kujaw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, czekam, ooooooooooo leci..... ała, nie w gowę no i spdło, centralnie na środek pokoju, super :D tylko tyle co okienko uchyliłam dzięki wielkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama widzisz, jakie to proste, teraz tylko bałwana i z górki... A w gę nie chciałam, tak jakoś zawirowało w powietrzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w głowę, miało być, czyli nie w głowę... Miejcie się dobrze wszyscy, zmykammmmmmmmm.... na dłuższy czas..! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko👄nmic nie szkodzi:) ja stosuje inny blonnik i dopiero dzis pierwsza tabletke wzielam, wiec jeszcze nie wiem czy faktycznie dziala:D ale tu na dietach wyczytalam , ze dziala;) A Wy sie sniezkami wirtualnie rzucacie?:D Faktycznie "ruchliwo" tu dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×