Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

a ja wyobrazcie sobie antybiotyki biore i bede brac jeszcze poltora miesiaca :o wiec w najblizszym czasie nie zabije zadnej szarej komorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE A TU FAJNIE DZIS!!!!!JAK nigdy!!!:D:) ja se piwko pije i jak bede miala ochpote to jeszcze jedno se wypije:classic_cool::P;) aaaaa z ta waga tpo faktycznie rozwalacie mnie:D jak sie spodnie w praniu skurczyly to normalne ze sie nie miescimy:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po co sie zamartwiac wagą, teraz znowu do łask wracaja kształty rubensowskie, więc jesteśmy trendy:) Nawet na pokazach mody kościotrupy maja zakaz wstępu na wybieg:) A kalkulator..... no cóż, nikt mnie jeszcze tak dokładnie nie przeliczał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia ano na tradzik, tetralysal :o jak rzucilam palenie tak ponad rok mam problemy z cera. Nigdy wczesniej nie mialam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacja kupilam ksiazke .......south beach..program dla serca... cztero stopniowy program ktory moze uratowac twoje zycie .....i biore sie od jutra ostro za czytanie ....i stosowanie ...bo u mnie waga strasznie szaleje .... a ksiazka jest wydana przez swiatowej slawy kardiologa ARTHUR AGATSTON ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec kochani 11 kilo:):):) serio bardzo szybko chudnę ale zle sie to odbija na mojej skórze :(:( mam rozstępy na szczescie mało ich jest:) muszę sobie poradzić z głodem nikotynowym i zacznę dalej chudnąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie poprostu nie moge wytrzymac jak czytam wypowiedz marisol naprawde jak mozna palaczy nazwac smieciami sama palilam i nie zycze sobie aby mnie ktos obrazal ciekawa jestem czy w rodzinie marsol tez sa smieci bez urazy ale krew mnie o malo nie zaleje jak to przeczytalam ciekawe po co ta osoba tutaj dyskutuje jak jest taka czysta i nie zna problemu i dyskutuje ze smieciami sory ale dluzej nie wytrzymam ide odreagowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mojego rekordu nikt nie pobije:P 7 lat temu, za czasów dinozaurów, kiedy byłam jeszcze młoda i piekna :D moja waga łazienkowa pokazała magiczne cyferki 75 kg 😭 po niespełna 2 miesiącach ta sama waga pokazała 55 kilo :classic_cool: do dziś nie mam pojecia jak ja to zrobiłam, od tamtej pory nie mogę juz wrócić do tej wagi:( ale za to mam 2 najwspanialszych dzieciaków na świecie:D no i jakies 5 kilo za wiele:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie duzo schudlas. w takim tempie to rzeczywiscie mozna sie rozstepow nabawic ale co najgorsze szybko utracone kilogramy powracaja najczesciej - po pol roku znowu waga pokazuje wiecej :o najlepiej chudnac wolniutko. NIe forsowac przy tym organizmu. Ja wiem ze nie jestem w stanie codziennie biegac wiec sie nie zmuszam. Wole chudnac powoli nie zmieniajac gruntownie trybu zycia. Dla mnie silownia konczy sie po miesiacu i nie oszukuje sie ze bede sie ruszac cale zycie. W zimie na 100% nie bede maszerowac jak nie moge sie doczekac kiedy w samochodzie temperature przyzwoita osiagnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac kochani ...kicia poszla odagowac 🌻widzisz kicia jacy są ludzie . rewelacja naprawde jutro ksiazka w ruch juz nawet wam nie powiem ile waze ale dla mnie to szok...dobrej nocki wszystkim zycze👄👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok kochanie zegnam was ide lulu:) jutro koniecznie musimy podpisach listek:) i dzid tez udało sie cały dzien BP buziaczki wszystkim sleeeeee👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE, na całe szczęście :) żle mi sie napisało :( sformułowanie nie takie:P dwujkę najwspanialszych dzieciaków:) mam parkę dziewczynke i chłopczyka, jest miedzy nimi 2 lata i 2 tygodznie róznicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie :) ja sie nie moge zdecydowac na dziecko, ciagle jest czas na wszystko tylko nie na to :o najlepiej jak ktos wpadl w mlodosci i teraz ma juz fajne dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowych snów dziewczyny i chłopaki:) A ja jescze jakis film oglądnę, coś ostatnio mam problemy ze spaniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo chciałam dzidziusia:) Myślałam, ze jestem już gotowa na dziecko, teraz wiem że nigdy nie jest sie na to gotowym... Powiem Ci tylko jedno, macierzyństwo to cięzki kawałek chleba ale nie ma nic piękniejszego i bardziej wzruszającego niż słowa dziecka - mamusiu, kocham cię tak mocno jak duży jest cały nasz świat albo i jeszcze bardziej:) Naprwdę, za wszystko inne zapłacisz kartą Master Card:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się rozbrykały dzisiaj no :) 👄 i dobrej nocki wszystkim życzę 👄 🌼 🌼 i kobietki jak wy tyyyyyyle dałyście radę schudnąc w taki krótkim czasie jak jeden, dwa miesiące to jesteście silne, nie ma co. Gratulacje!!!!! :) Dla Was to rzucanie to pestka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieć Dobry!!! Dzisiaj mija mi TYDZIEŃ !!!!!!1 Nananananaanan Ale się cieszę, muszę przyznać, że dla mnie już to jest dużym sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×