Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

i nie mow padorka zwe jeszcze w siatke grasz bo sie w Tobie zakocham i co bedzie hehe;) a jak sie zakocham to tak glupio wyglada m i sie smieje ehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe nie nie! Ja tylko wybrałam sietkę jako najmniejsze zło! miłością tego nie darzę niestety. Poza tym siatka jest na sali gimnastycznej na którą jest najbliżej z mojego wydziału :) Masz moje zaproszenie na n-k. Dooooobry jest stilnox. Nasenno-orbitująco-uspokajający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pandorko zapomnialas napisacc ze ma cudownego psiaka hehehehehe no chyba ze chcesz byc orginalna heheheh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Anullko - wracaj prędziutko do zdrowia !!! coś się trzyma długo te choróbsko :( a ja przed chwilką skonsumowałam :D D W I E porcje Łazanek i tak się objadłam że nawet nogą nie mogę ruszyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka ja jestem sierota !!!!!!!!!!!!!!! Patrzcie co ja przegapiłam: Nie palę już 101 dni (+ 15g19m22s). Ilość niewypalonych papierosów: 2032. Będę żyć dłużej o 15 dni (+ 12g40m27s)! Zaoszczędzone pieniądze: 559,01 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi dobrze ze przegapilas dobra oznaka:D gratulujemy braaaaaaaaaaaaaaaaaaaawooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane robaczki...ja sie tylko przywitam i spadam,bo nie mam weny do pisania( w przeciwieństwie do leloofa:P) pozdrawiam nadal pachnąco:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej kurde tak planuje sobie czasem przez jakies trzy minuty przewaznie mnie taka mysl nachodzi maxymalnie ze moze by tak sie juz uspokoic spowazniec troche ale gdzies nie umiem ale moze kiedys dojde do 10 minut hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec to mu powiedz ze sie zgadzasz :) dudka bo jestem szczesliwa :) to praca moich marzen :) nie to nie jest praca to powolanie :) a gdzie dodob ?? ani na gadu sie nie odzywa ani tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich pachnąco. chorym zdrówka życze wytrwałym dalszej wytrwałości potrzebującym -siły a Tym którzy mnie poznali , przyjeli lub zaprosili dziekuję. fajnie tu na topicu. w pracy byłam i tylko myślałam kiedy wróce i na topic wejde. cholerka pare dni zastępstwa mi sie trafiło i musze siedziec w pracy do 16 . stanowczo zadługo czasu na nic nie ma. tylko jeszcze mój bilansik na dziś zamieszcze Nie palę już 28 dni (+ 09g30m21s). Ilość niewypalonych papierosów: 567. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 08g07m08s)! Zaoszczędzone pieniądze: 198,77 zł! i pozdrawiam wszystkich w środowy wieczór pachnąco BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella przyjelam ale teraz juz spadam musze sie za piec wziac zeby juz dzis nie trzeba bylo dokladac i spac spokojnie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze się Wam chyba czymś pochwalić:)) dzisiaj jak siedziałam w pracy i myslałam sobie,że jestem demna ze mnie pale.. po 1 jak przechodziła paląca osoba koło mnie ja miałam odruch wymiotny NAPRAWDE!!!!smród papierochów działa na mnie bardzo źle.Jak rozmawała ze mną osoba paląca to ja miałam ochote jej powiedziec,że naastępnym razem jak ma zamiar ze mna rozmawiac to zeby nie paliła przed,bo śmierdzi i mi to przeszkadza;D heh wredna jestem wiem wiem:) po 2 jak słyszalam kobietki,które ściskało zeby zapalić i tylko o tym mówiły bo je ssało,to im wsółczułam ze smierdziel tak zawładnął nimi...(no swoje latka to one już miały) po 3 stwierdziłam,że jestem dumna z siebie( myslałam,że mi duma klate rozerwie:P) że ja nie mam tego problemu,że siedze te 8 godzin,nie wkurzam się,bo mis ie chce palić,ze mysle tylko o pecie a nie moc doprowadza mnie do szału...ajj jakie fajne uczucie;)) az sie sama do siebie uśmiechałam:))) a teraz mój bilansik:) Nie palę już 85 dni(11g12min34 s) Ilość niewypalonych papierosów: 1538 Będę żyć dłużej o 11 dni z kawałkiem:P Zaoszczędzone pieniądze: 499.51 zł !!!!:)) i jestem dumna z siebie:):):):):):):):):) i z Was też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Widzisz Monisiaaaaa🌻jak my smierdziałysmy papieroskami ...dopiero teraz czujemy..bo jak paliłam nie czułam tego smrodka od kogos...wczoraj była taka starsza kobietka w sklepie [bo pracuje w sklepie]i taki atak kaszlu ją złapał nawet nie pomyslałam ze ona moze palic ...dzisiej ja obsługuje i czuje od niej papierosy .....pomyslałam sobie jak mi jej zal ...zapytałam czy pali papieroski powiedziała ze tak ...jak ten nałog rzadzi ludzmi i ile trzeba miec siły zeby nie palic ....i trzymajmy sie dzielnie ...zal mi tych wszystkich ktorzy palą ...sama paliłam i nie raz marzyłam zeby przestac palic ...narazie marzenie sie spełniło i niech trwa dalej......pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 1975
byłam z Wami tu kiedyś Głupstwo popełniłam i po pół roku zapaliłam dziś sie umówiłam na 6 grudnia na biorezonans Os kilku dni Was poczytuje i zazdroszcze Wam że nie palicie dołączam do Was 6 grudnia i mocno Trzymajcie kciuki Pozdrawiam Was Wszystkich trzymam kciuki Złośliwiec Tobie za wytrwałość na topiku Jesteś wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj:) to widze bedziesz chciala sobie sprawic prezent na mikolaja:) to czekamy na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola53--------------jestem i nie palę:):):) trzymam się , choć powoli motywacja mi spada, ale czytam topik codziennie i różne artykuły i się trzymam:) mój bilans: Nie palę już 38 dni (+ 07g13m26s). Ilość niewypalonych papierosów: 1532. Będę żyć dłużej o 11 dni (+ 16g52m26s)! Zaoszczędzone pieniądze: 689,41 zł! Jest mi ciężej ....śni mi się papieros, dzisiaj w nocy w śnie spaliłam dwa papierosy, poprostu kongo.... ale ja wiedziałam że po miesiącu moja motywacja opadnie o 30 %, kiedyś Julka tu pisała że są osoby które rzucaja na kilka miesięcy i kilka nie palą, mam czasami wrażenie że ja jestem tego typu osobą, bo łątwo rzucam palenie i łatwo wracam do palenia, .... choć jeszcze sie nie boję, bo mam świadomość złego w paleniu i smrodu i bardzo mi to przeszkadza jak ktoś rozmawia ze mną po fajce, bardzo mi to śmierdzi. A do tego wiecie że ja mam męża który pali i nie jest mi łatwo, ale dzięki temu ze pali wciąz mam świadomosc tego smrodu, bo niestety nie za ładnie pachnie jak wraca z dworu z fajki i siada obok mnie na kanapie:)....,,,, ogólnie jestem smutna, nie chce mi się nic, coś mnie jakiś dół łapie coraz mocniej, ciezko mi i smutno:( Ale nie zapale!!!!!!!! Poczekam ze pół roku jak dół się utrzyma to wtedy kopne siebie sama w tyłek;) i nie zapale przez kolejne pół roku;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam;) jestem z siebie dumna, wczoraj byly u mnie kolazanki.....obalilysmy szampana....i choc stalam z nimi na balkonie jak palily nie skusilam sie:) Nie palê ju¿ 21 dni (+ 11g50m32s). Iloœæ niewypalonych papierosów: 300. Bêdê ¿yæ d³u¿ej o 2 dni (+ 07g09m59s)! Zaoszczêdzone pieni¹dze: 54,16 €!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, witam kochani. bardzo się cieszę, ze już tak długo udaje mi się nie palić. w sumie to pierwszy raz w życiu rzucam. no kiedyś na nowy Rok postanowiłam, że rzucę, ale 1 stycznia już o 13 godzinie kopciłam. też czasem myślę o papierosie że mi go brakuje. ja miałam taką manię, iż gdy szłam do łazienki czesać sie czy malować, to ten papieros palił się i leżał na popielniczce i w każdej chwili mogłam po niego sięgnąć. teraz mi tego brakuje, dlatego idąc rano do łazienki biore ze sobą kawe i kłade ją na pralce i czasem popijam. pozdrawiam Was wszystkich mio drodzy. i wklejam mój bilansik Nie palę już 19 dni (+ 04g45m21s). Ilość niewypalonych papierosów: 345. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 15g21m14s)! Zaoszczędzone pieniądze: 114,72 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza i spokuj bezenie;]:D czwartkowa rada leloofa : nie palcie jednej fajki ani jednej tylko jedej ani pol ai tak nie myslcie o tym bo koniec:( nie wiem czy sie jeszcze odwaze czy nabiore sil wkurzylem sie strasznie pozdro dla was pachnacych od smrodziuch lelucha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a noi wiecie ktos musi palic bo jab=kby tak wszyscy rzucili to ile osob by prace stracilo noi mialbym poczucie winny ze jakies male dziecko tailandi gloduje bo mi sie zachcialo rzucac fajki no:D ale mi w ryłu smierdzi feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli co leloof??poległes po raz kolejny na polu bitwy??:( nie wiem co napisać:( ehhhh opzostawie to bez komentarza,tzn prawie....bo z takim mysleniem to Ty napewno nie rzucisz palenia..a robisz sobei na złosc tyko... u mnie ok,włąsnie wstałam po ponad godzinnej drzemnce,bo to ranne wstawainie dzisiaj mnie juz wykonczyło,a to jeszcze jutro tak musze...ehhh pozdrawiam nadal pachnąco:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek12
leleof dawaj na biorezonans, szczerze to czuć było że zapalisz bo strasznie sie meczyłeś i cały czas o fajach myślałeś , a tak się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×