Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Aleleluja ! Aleluja ! dwa tygodnie bez śmierdziula :D Witajcie pachnidełka 🖐️ Pachnę sobie już dwa tygodnie :D i przyznam sie wam ,że nawet nie przeczytałam tej książki do końca :D i jednak można :D Już nie mam tego uczucia nudy jak nie paliłam ,juz mi minął ten odruch zajmowania sobie rąk jakąś robotą aby tylko nie myśleć :D Nie liczę ile zaoszczędziłam nie paląc bo min. wiem ile traciłam na miesiąc i przehulałam całą tą kasę na siebie i dzieci i nawet mężulkowi się coś dostało :D Dla każdego coś :D jakie piękne uczucie bez wyrzutów sumienia ,że traci się kasę na coś nie zdrowego, nic nie wnoszącego w nasze życie :) Także moi mili :D 🌼 PACHNIEMY ,NIE PALIMY 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjekkk 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wielki gratulacje!!!!!!!!! . Jesteś wielka. Jak tam mąż dorósł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILKA_MB
SIEMKA Ja tez sie trzymam. Ciezko bylo przez weekend, ale dalam rade. Dokładnie nie liczylam ale z 400 zl juz mam w kieszeni :-) .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję wszystkim i pozdrawiam:)!!! No pogoda taka jakaś.. Słoneczko niby świeci ale chmurki są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marjolka :D 🖐️ No kurcze mąż nie ugięty jak na razie :D popracuję nad nim jeszcze może się bardziej zmobilizuje :D jak zrobi to na siłę to bedzie raczej marny skutek :D a jak sam dojedzie do tego ,ze to jest zwykłe przyzwyczajenie to może będzie mu lżej odrzucić to cholerstwo :D Najgorzej jak siądzie przed kompem :D pali jak lokomotywa ,wtedy napadam na niego jak zbój :D wczoraj mu powiedziałam ,że szynki na święta już wędziliśmy i nie musi nam podwędzać mieszkania :D Oj zły był jakbym mu broniła bawić sie najlepszą zabawką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam 5 dzien :D lepiej mi sie oddycha :) topik extra , bo mozna sie fajnie wspierac :D dla mnie to wielki sukces ze 5 dni bez papierosa :) beda nastepne , pozniej tygodnie miesiace i lata :D Wierze w to całym soba :D pozdrawiam wspierajacych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumka
hej! bardzo mi wstyd ale wczoraj wieczorem miałam mały kryzys i zapaliłam. palac zdałam sobie sprawe ze kocham to robić. jak wypaliłam miałam wyrzuty sumienia, w nocy nie mogłam spac bo miałam głód. od rana jestem rozdrażniona i niestety odbija sie to na moim dziecku. Wielkie dzieki ze przyjełyście mnie do grona! wierze ze uda mi sie wygrać z nałgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola 🌼 🖐️ jak zdróweczko psinki :D i czy już może chodzić na spacerki 🖐️ lumka 🌼 mi też było żal rozstać się ze śmierdzielem bo nie wiedziałem że nie palić to coś pięknego inne życie inny świat :D ja nie pamiętałem tamtych lat w których nie paliłem to tak jak bym z paczka fajek się urodził ja tez w pierwszych dniach przeżywałem horror a co moja rodzina przeżyła to się w głowie nie mieści tego nie da się opisać ale to jest już historia tak mi teraz jest dobrze bez śmierdziela :D ze nie wyobrażam siebie ze śmierdzielem nie licząc tych najmłodszych lat w których podpalałem po parę fajek to tak już na dobre paliłem 40 lat ostatnio 3paczki dziennie 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 a to mój bilansik BP :D Nie palę już 1487 dni (+ 16g34m45s). Ilość niewypalonych papierosów: 89261. Będę żyć dłużej o 681 dni (+ 20g35m55s)! Zaoszczędzone pieniądze: 29 902,58 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsenna niapaląca
Niedawno minął miesiąc niepalenia nadal czasem tak mi się chce papierosa , ze mam ochotę krzyczec na szczęscie nie często nie wiem co z tym zrobic Nie palę już 33 dni (+ 02g11m21s). Ilość niewypalonych papierosów: 992. Będę żyć dłużej o 7 dni (+ 14g00m06s)! Zaoszczędzone pieniądze: 337,53 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam wszystkich, strasznie dawno mnie tu nie było. Dalej niepalaca i pachnaca:) Nie pale juz ....245 dni....:) W ogole nie mysle o papierosach, to juz ponad 8 miesiecy i czuje sie jakbym nigdy nie palila.Przypominam palilam nalogowo 7 lat. Przyznam ise tylko do jednej rzeczy po ok 4 miesiacach pociagnelam sobie jednego maszka od kolezanki tak z ciekawosci i...bylo OKROPNIE. Nigdy wiecej nawet nie pomyslalam o jednym maszku:) Pozdrawiam serdecznie i na prawde mozna zapomniec zupelnie o papierosach:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia ------> Witaj :):):) szkoda że Pandorka zaginęła na dobre nawet nie odpisała na mojego @ :( Monikaaaaa ------> mam nadzieję że nadal BP ??? Anulko moja kochana a Ty ????? co u Ciebie ??? Sadny też się coś dawno nie odzywała .... a mój bilans Nie palę już 245 dni (+ 16g11m57s). Ilość niewypalonych papierosów: 9826. Będę żyć dłużej o 75 dni (+ 01g36m59s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 439,44 zł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się melduję nadal pachnąca a oto mój bilansik: Nie palę już 268 dni (+ 02g15m11s). Ilość niewypalonych papierosów: 4289. Będę żyć dłużej o 32 dni (+ 18g24m31s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 544,22 zł! Pozdrawiam wszystkich rzucających i życzę aby się udało,czytam Was kochani codziennie i jest to mój drugi nałóg-zresztą bardzo przyjemny🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumka
złoświec: dziekuje ci za słowa otuchy. ja pale 7 lat ale też właśnie zaczełam bardzo wcześnie, ze mam wrażenie ze urodziłam sie z papierosem,od południa jest juz duzo lepiej i myśle ze z wami dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BILANSIK ;D Nie palę już 79 dni (+ 10g41m50s). Ilość niewypalonych papierosów: 1588. Będę żyć dłużej o 12 dni (+ 03g18m03s)! Zaoszczędzone pieniądze: 778,56 zł! PACHNIEMY, NIEPALIMY :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezsenna niapaląca🌼 WOW to juz 33 dni:D-widzisz, mimo wszystko jakos zleciało:) Nieprzejmuj sie-Ja byłam niedorzycia pierwszy miesiac i to straaasznie, drugi juz ciut lepiej, ale ten trzeci juz jest super!!! Trzeba sobie wytłumaczyc dlaczego sie nie chce palic, jak wiele korzysci z niepalenia. I jakie straszne zło te fajki- gorzej niz narkotyki!!! a fujjj Buziaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chce sie wam palić to spójrzcie na zaoszczędzoną kwotę Złośliwca:). Oczy z orbit wychodzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i oczywiście pozdrawiam całe grono:) Melduneczek:) 🌻 Nie palę już 197 dni (+ 11g57m32s). Ilość niewypalonych papierosów: 7899. Będę żyć dłużej o 60 dni (+ 08g19m15s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 554,96 zł! 🌻 Za 3 dni mam 200 dni...................można nie palić, sama jestem w szoku, bo ja wstawałam z łóżka i już podpalałam fajkę, a jak się kładłam to dopalałam druga paczkę ..........zawsze:) No normalnie można nie palić;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Jest zimno i deszczowo.Deszcz jest potrzebny:). Szkoda, że jest tak zimno.:( Zapraszam na kawę. Miłego dnia:D:D Dla przypomnienia...........NIE PALIMY> PACHNIEMY.🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 wszystkim życzę miłego dnia bp :) 🌼 u mnie dzień pochmurny ale nie pada a przydał by się deszcz marjola 53 🌼 dzięki chętnie napiję się z tobą kawy :D pachnaca aga 🌼 30stka z Gdańska 🌼 ja-ka 🌼 neri 11 🌼 Ania.B 🌼 zabcia 26 🌼 tatarak 🌼 bezsenna niepaląca 🌼 vitalijka 🌼 7.10 🌼 ryjekkk 🌼 lumka 🌼 MILKA_MB 🌼 Regres 🖐️ wymieniłem ostatnia stonkę 🖐️ :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnąca Aga 🌻. Dzisiaj nie musiałaś tak wcześnie wstać? :D:D:D Złośliwiec🖐️:D. Z pieskiem na spacery chodzę. Ona teraz nie lubi długich spacerów :(. Mam psa inwalidę.Noszę ją po schodach. Ryjekkk🌻 mąż sam do tego dojrzeje:)Jesteś dla niego dobrym przykładem:D:D Ja-ka 🌻 żona Złośliwca za te pieniądze kupiła samochód:D:D:D Milka MB🌻 Regres🖐️ będą miesiące i lata :D:D:D Lumka🌻 dajesz radę? :) Bezsenna niepaląca🌻 gratuluję tego miesiąca:D:D:D Zabcia26🌻 piękny wynik :D:D:D Ania B 🌻 masz taki sam staż jak Zabcia:D Neri111 🌻 ciekawe czy kupiłas sobie coś za te pieniądze?:D Vitalijka🌻 30stka z Gdańska🌻 rozumiem, że będzie impreza:D:D:D Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjolu🌻ja też mam psinkę i tak jak Ty noszę już 2 lata po schodach,ale czasem się zastanawiam czy mnie nie wykorzystuje,bo jak wracamy ze spaceru i ktoś znajomy idzie do nas to mój jamnik wyskakuje po schodach pierwszy,cieszy się i obszczekuje i jakoś wtedy nie trzeba go wnosić :D:D:D cwana bestia ;) Mogę się pochwalić,że za zaoszczędzone pieniądze za fajki kupiłam właśnie tuż przed świętami mebelki :D Pozdrawiam,miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumka
hej! wczorajszy dzień mam zaliczony,ale dzis wypaliłam juz dwa papierosy. i koniec z tym nie zamierzam wiecej palić. podziwiam was wszystkich, jesteście moimi bohaterami. ja z kazdym dniem coraz bardziej watpie czy kiedykolwiek uwolnie sie. tak czy innaczej bede tu zagladać i trzymac za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Jestem tu pierwszy raz, palenie rzuciłam 43 dni temu. Lumka chciałabym bardzo Ci pomóc i może skorzystasz z metody, która mi bardzo pomogła. Przedewszystkim wazne jest to, ze chcesz rzucic palenie, to najważniejszy punkt kuracji. Pomogła mi bardzo książka Allena Carra, prosty sposób na rzucenie paleniea, o której mówi sie na tym topiku, jest bardzo dobra, wyjasnia wiele, pierze mózg, i wyjasnia wiele aspektów. Dugim bardzo ważnym czynnikie było przyjmowanie tabletek Tabex, które sa wspaniałe, przyjmuje się je 25 dni, przez 5 dni możesz palic zmniejszając wypalone papierosy, 6 dnia nie powinno sie już palić, nie ma głodu nikotynowego, tabletki przyjmujesz zmniejszając dawki zgodnie z załączona ulotką. Nie miałam pragnienia zapalenia, sa naprawdę dobre. Tabex jest na receptę, zalecany przez osrodki luracji antynikotynowej, ale można kupić też bez recepty, zależy od apteki. Ja oaliłam papierosy ponad 30 lat, paczkę dziennie, byłam w silnym nałogu, jak do tej pory daje radę. Mam często jeszcze przypomnienie o zapaleniu, nie jest to głód nikotynowy, jest to przyzwyczajenie, że w okreslonych sytuacjach paliło się, 53 dni to początek drogi, nie wpadam w euforię bo zdaje sobie sprawę w jakim byłam nałogu.Osiągnę sukces jesli wogóle nie będę pamiętać o paleniu, czekam na to. Lumka wierzę, że dasz radę, z tym topikiem na pewno, masz tu wsparcie i wiele rad, nie poddawaj sie walcz dalej. ?Forum jest wspaniałe, jest tu wiele osób z ogromnymi sukcesami. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę 43 dni, w tekście jest pomyłka(53).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pale 43 dni, w tekście jest pomyłka(53)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palê ju¿ 1 dzieñ (+ 15g20m33s). Iloœæ niewypalonych papierosów: 39. Bêdê ¿yæ d³u¿ej o 0 dni (+ 07g12m46s)! Zaoszczêdzone pieni¹dze: 7,86 €! Zaczynam od nowa po dluzszej przerwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania B jestem nie martw sie ciagle pachnaca :) jakos nie mam ostatnio weny tworczej,mam teraz troche latania po lekarzach jak nie onkologia to jeden dentysta potem dziecka dentysta i wogole ostatnio wstkie u dentysty siedzimy :) ale jestem z wami ciagle myslami pozdrawiam i trzymam kciuki wkleje moj bilansik Nie palę już 438 dni (+ 01g46m36s). Ilość niewypalonych papierosów: 8761. Będę żyć dłużej o 66 dni (+ 22g16m17s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 811,24 zł! buziole 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×