Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Stuknięty porąbaniec- --->stetryczały introwertyk- duch cafe- bobasek ---> moje pytanie brzmi tak , ile posiadasz nicków może wszystkie nam je wyjawisz i skończy się ściema??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten wpis żabka jest niestosowny wyzej co zrobiłas.Zdekonspirowałaś mnie.Wiesz jakie reperkusje z tego tytułu mogę ponosić?Pisałem ci wcześniej dając do zrozumienia,.że mogę mieć wiele nicków ,którzy inni sie domyślają ale na cała cafe nie krzyczą.Tutaj jest jedna osoba co znała mnie z ducha cafe i milczała.Dlaczego taka nieostożna byłaś i ujawniłas to czego nie chciałem.Czy upoważniłem cie do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ? Moim zdaniem to co robisz jest nie szczere wobec tych z nas którzy ci próbują pomóc w rzuceniu palenia, oszukujesz podając sie za kilka osób przeczytaj od początku co pisałeś na tym forum i zastanów się czy przypadkiem nikogo nie skrzywdziłeś. Ludzie tu są szczerzy piszą o swoich uczuciach, o swoim życiu, emocjach, o swoich rodzinach problemach itp. doceń to i nie niszcz wiary w ludzką dobroć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty uważasz ,ze niegodnie postępowałem w stosunku do was?Skąd taka pewność ,ze nie mówiłem prawdy?Żabka podobną sytuację miałem tylko w nie tak dramatycznych okolicznościach jak teraz.Otóż wielka sympatię obdarzałem wcześniej poznaną kobięte.Tutaj ta osoba ją zna co znajduje sie na tym temacie.Więc też mnie rozpoznała,gdyż tak jak Tobie mówiłem o sobie i tak samo postąpiła ze mną.Więc niestey z przykrośćią ale "utemperowałem" ja delikatnie ale nasze relacje gwaltownie sie pogorszyły.Odsunąłem się na dwa miesiące od niej i znów ją po tym zagadałem.Po godzinnej rozmowie zorientowała się z kim rozmawia ale ju ż tylko dała mi do zrozumienia,że wie z kim gada oczywiście nie ujawniając poprzedniej ksywki.Ale nasze relacje juz nigdy nie powrócily do poprzednich.Czasem rozmawiam z nia ale nie jest to co kiedyś ją ceniłem.Poprostu tolerujemy sie.Ciebie nie wiem z jakim zrzadzeniem traktowałem jak tamtą osobę,nie wiem dlaczego tego nie wyczułaś.Wiesz co nie jestem pieniaczem i zostawie to jakby nic nigdy nie nastapiło.Zastanowie sie nad dalszym tutaj niestety króciutkim pobytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie mam zamiaru przepraszać . Dlaczego? Te wszystkie ksywy były na tym forum... sam się wydałeś używając tych samych tekstów. Dziwne jest to, że nie chciałeś nic nam o sobie powiedzieć a teraz jesteś taki wylewny... może tych nicków było po prostu za dużo jak na jedną osobę? Sam sobie namieszałeś , nikt ci nie kazał korzystać z tych historyjek z tych nicków to była twoja decyzja, Więc proszę nie wmawiaj mi i innym że to moja wina że się będziesz zastanawiał czy zostać na tym forum. Niebawem obwinisz mnie o to, że zacząłeś palić co jest niedorzeczne.Zmień nick na nowy i zacznij być szczery wobec ludzi którzy są szczerzy dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jakby nie było, tutaj zawsze na cafe byłem szczery i nie ostatni raz baty za to biorę.Cóż mi dają twoje przeprosiny jak "mleko zostało rozlane"Tu się nie rozchodzi czy ja tutaj będę czy nie.TYlko o to ,ze nieodpowiedzialne osoby mogą wjechać i narobić zamieszania.I kogo obarczycie odpowiedzialnością jak nie mnie.Przeciez będą głosy sie podnosić,był spokój a z chwilą mojego pojawienia się nastąpiły nieprzyjemne sytuacje.Już to przerabiałem a powiem ci,że nie oddzywałem sie w ogóle do prowokatorów a jednak zadecydowano za mnie abym poszukał sobie miejsca gdzie indziej.Nota bene znalazłem tych prowokatorów na czarnym nicku ale tam juz na temat nie mam wejścia.Nierozsadnie uczyniłem,że ujawniłem sie zbyt wcześnie.Na razie nikt nie sieje prowokacji ale zżyję sie z wami i będe musiał opuszczać temat,jak zdarzyło mi sie to poprzednio.Co z tego ,ze prowokatorów wyłapałem jak tam drzwi dla mnie są zamknięte.Były głosy abym wracał ale załozycielka tematu nie dość ,że sporadycznie przebywa to zadecydowała w taki sposób.Płoche dziewcze zaszkodziłaś czy nie zobaczymy co czas pokaże ale trochę dyskrecji powinnas zachować w stosunku do mnie,jak ci to uzmysławiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeprosiłam cię wcale!!! Ze wszystkich nicków korzystałeś ty nie ja poza tym staje się ten temat okropnie męczący Tu jest forum dla rzucających palenie i tego się trzymajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.I jeszcze podnosisz głos.Przykre.Rozumiem.Tylko czy zrozumie ta osoba .która wie jaki wiek mam?Ale to już nieistotny szczegół. ---------DOBRANOC-----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka daj sobie spokój z tym Śp. Tak" świętej pamięci" bo ty "człowieku" dla nas nie żyjesz. Koniec. Marzycielka wracaj do nas bo warto. Wczoraj usłyszałam piękne słowa, - że jeśli ktoś ma serce to potrafi płakać nad tragedią . Nie musi na zewnątrz pokazywać łez, ale może płakać jego serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich dawno was nie odwiedzałam brak czasu :( ale jestem nadal pachnaca 🌻 🌻 🌻 Nie palię już 25dni i 5:40:51 Zaoszczędziłam 202.14 PLN Nie wypaliłam 453 papierosów Będę żyć dłużej o 3,46 dni pozdrawiam wszystkich pachnąco 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie -ja nadal pachnąca ;chociaż już nie wiem który dzień bo przez Tragedię zapomniałam .Żabko cieszę się że dałaś rade ,wiedziałam że jesteś silna :)dzisiaj chcę jechać pożegnać PREZYDENTA tak bardzo mi żal tych ludzi.chociaż nie interesuje sie polityką to czuje sie tak jak bym straciła kogoś bliskiego.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczne tego posta od "posprzątania" tego tematu, mianowicie od tej godziny piszemy Tylko i wyłącznie o BP! Czytam teraz topik i oczom nie wierzę- co to za sfory!! Ludzie- weźcie sobie swoje gg i pogadajcie na privie!!! Zabka, bobasek jakis bociek.. co to jest???? Jakieś historie opowiadacie, o których nie mam czasu ani ochoty czytać!! To nie targ przekupek:( Proszę wszystkich stałych bywalców tego tematu o zignorowanie wypowiedzi, które nie maja zwiazku z BP. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie. Ja nie palę, mam nadzieje, że mnie nikt do tego nie zmusi:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pale juz 27dni(+23g15min) Ilosc niewypalonych papierosow 559 Bede zyc dluzej o1dzien(+22g35min) Ilosc zaoszczedzonych pieniedzy 265,53zl Troche lazi od rana ten smierdziel ale zara ide do pracy....bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z wami i podczytuję
Nie pale juz 286 dni Ilosc niewypalonych papierosow 6864 Bede zyc dluzej o 52 dni Ilosc zaoszczedzonych pieniedzy 2 402.72zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ;/ co tu sie dzieje?? żabka...---------co to za akcja z SP ?? oj nie lubie, rzeczywiscie mogles zostac jako SP i bylby spokuj o ile zachowywalbys sie godnie,zabka ma racje oj zostawic was na pare dni samych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie 🌻 Przepraszam wszystkich, jeśli ktoś czuje się urażony wczorajszymi postami. Dałam się wciągnąć w nie potrzebną potyczkę słowną. Jovik---> Przepraszam Basiek---> 🌻 super wynik.👄 Mamuśka--->Dziękuje 🌻 bronka12---> witaj kachna11---> dziekuje w wiarę we mnie{serce] Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 👄 👄 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego popołudnia BP 🌼 jovik 🌼 słuszna uwaga :D tylko interesuje nas temat BP :D nie narzucamy nikomu co kto ma robić tylko możemy udzielić pomocy :D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🖐️ 🖐️ ***************************🌼********************************* Jakieś historie opowiadacie, o których nie mam czasu ani ochoty czytać!! To nie targ przekupek Proszę wszystkich stałych bywalców tego tematu o zignorowanie wypowiedzi, które nie maja związku z BP. ***************************🌼*********************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien ---> wybacz jakieś mam wyrzuty za wczorajszą sytuacje Oczywiście że tobie przesyłam 👄 👄 👄 i dla wszystkich nie wymienionych 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 :D uwazam, ze już wszystko w porzadku:) złośliwiec, .zabka, sądny dzien, basiek1 🖐️ pozdrawiam.. Musze, o ile znajde czas, wrócic sie do postów sprzed mojego wyjazdu do sanatorium, bo cos mi sie wydaje, ze niektórych tu brak... czyzby polegli??? musze sie tym zająć ;) :):D (inspektor gadżet:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka🌻 jovik🌻 basiek🌻 pachnaca aga 🌻 sadny dzien🌻 zlosliwiec👄 madziuchna👄 regres👄 i dla wszystkich innych bywalców również 👄 lub 🌻do wyboru:) u mnie wieczór nudny i coś bym zjadła dobrego,ale nie wiem sama co?...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już chyba w przyszłym tygodniu zacznę znowu biegać :)) o ile opuchnięcie nie wróci... Kachna ---> jak tam twoja angina... I jeszcze się pochwalę Nie pale już 88 dni(+20g 31min) Ilość niewypalonych papierosów 2327 Będę żyć dłużej o8dzien(+01g55min) Ilość zaoszczędzonych pieniędzy 1279,85zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się rozpędziłam :)) Nie pale już 79dni(+20g 31min) Ilość niewypalonych papierosów 2327 Będę żyć dłużej o8dzien(+01g55min) Ilość zaoszczędzonych pieniędzy 1279,85zl Teraz jest dobrze ❤️ 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🌻🖐️ zabka to jeszcze 18 dni i bedziesz swietowac 100 dniowke :D dla wszystkich buziaczki trzymam kciuki za Was i za siebie bo czasami wysiadam juz i nie mam sily walczyc ale nie chce zawiesc siebie a przedewszystkim Was i chce byc wytrwala nie poddawac sie temu nalogowi jest ciezko nie tylko mi ale nam wszystkim wiec trzymajmy sie razem pokanamy tego smierdziela. Czytam sobie ten topik od poczatku wracam na te stronki jak rzucalam pierwszy raz i czytajac to sie motywuje bo niechcialabym jeszcze raz tego przechodzic bo naprawde mam dosc palenia ukrywania sie jak nastolatka palilam ponad 35-ec lat i teraz chociarz nie pale prawie miesiac to jeszcze kaszle iodrywa mi sie------moja corcia mi kibicuje chocarz jest bardzo daleko a moj maz to mysli caly czas ze se popalam po katach zadnego wsparcia ----- sorki ze sie tak rozpisalam ale czasami jest pozniej lzej a zwlaszcza jak niemasz komu sie wyzalic:) Pozdrawiam wszystkich bez wyjatku pachnacej nocki papaski 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×