Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

kachna11 🌼 byłaś i jesteś z nami 🌼 widocznie przez omyłkę Ciebie żabka pominęła :D jestes zuch dziewczynka i super ze o swoje się upominasz zaglądaj tu częściej bo omijanie topiku już nie jednemu na dobre nie wyszło pisz jak najwięcej co dziennie to pomaga jesteś mile tu widziana przecież niczym się nie różnimy mamy ten sam śmierdzący problem :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna 🌼 ominela cie przez przypadek :) nie sposob spamietac wszystkie osoby ktore sie tu u nas zadomowily :) tyle nas jest :) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popołudniowo pachnący może juz? 4 dzień.Bezboleśnie.:P Ściągawkę skopiowałem: Złośliwiec--->:classic_cool: Fragless 69--->🌻 Madziuchna--->🌻 sadny dzien--->🌻 bella1962--->🌻 jullka01--->{kwiat] kairanka--->🌻 jovik---.🌻 GraceR---> 🌻 farbowana lisica--->🌻 kalina--->🌻 pachnąca aga--->🌻 connie_23 ---> 🌻 kachna11......> 🌻 żabka......>🌻 Basiek11----.🌻 Regres----->:classic_cool: Oczywiście dla wszystkich mówię cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani ja zartowałam pewnie że wiem że przez przypadek żabka mnie pomineła chociasz nie zawsze mogę pisać bo mały mi nie pozwala ale za to lubie was czytać .pozdrawiam i przesyłam pozdrowionka dla wszystkich bywalcu na tym topiku nadal pachnąca no i chyba przejedzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka:)co tam u was kochani?u mnie nuuuuda,chyba coś mi się w głowie poprzestawiało,bo ostatnimi czasy nie lubię wolnych dni....jakiś kryzys wieku wczesnośredniego chyba haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SP--->Tak trzymaj ;P Wyjaśnie tylko że chciałam wiedzieć jedynie skąd jesteś i ile masz lat. Nie jestem aż tak wscipska żebyś musiał mi opowiadać o sekretach swojego życia, o ludziach którzy cię obserwują itp 👄 connie _23 ---> każdy jest mile witany na tym topiku , jak to cudownie że coraz więcej osób decyduje sie rzucić śmierdziela Miłego wieczoru kochani {kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragles69
🌻 fajnie mocv pisac kwiaty....dalej pachne,ale prt tuz tuz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka nie przejmuj sie ja żartowałam przecież nic takiego sie nie stało nie obrażam się o takie rzeczy .Jestem zła ale na nikogo z tego topiku święta przechlapane tak strasznie boli mnie gardło od piątku że tragedia nie można przełknąć śliny ,ale za to w ogóle nie myślę o petach .Miłej i pachnącej nocki życzę:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna11---> wiem coś o przechlapanych świętach, po moim odchudzaniu - czytaj bieganiu- nie dość że nie mogę biegać to jeszcze nie mogę normalnie chodzić... tak mam opuchnięte stopy. A wszyscy mówią że sport to zdrowie... Moge spytać ile lat ma twój maluszek , jeśli nie jest to ściśle tajne 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten smingusowy poranek czekam na was z wiaderkiem wody :D uwaga-chluuuuuuup---------:D A tak na ogol to jest :( mimo to zycze Wam mokrego Dyngusa i BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Smingusowo-dyngusowo :D basiek1 🌼 ochhhhhhhhh jestem cały mokry :D musze się zrewanżować : i chlustttttt :D oooooocho cho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SP-------he he moje maluszki to juz troche stare sa hi hi hi w tym roku skoncza 7 i 14 latek :) podpisuje liste i spadam w gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjemnego dnia oczywiście jak ktos to zauwazył pachnącego🌻 Basiek11 to podwójnie oblany jestem,gdyz wracajać z żoną z miejsca uduchowienia lunął porzadny deszcz.Wczoraj piękna aura a dziś deszczowo i zimno.niesamowite skoki temperatur. Nie wiem ilu was tutaj ze śląska ale tradycja jest u nas taka,że męższczyżni oblewają panie perfumem.Otrzymują za to "wspomagacza płynnego" a dzieci (chłopcy} kroszunki czyli pisanki.Też inne łakocie lub słodycze.Jutro dopiero Panie mają pełne prawo odwzajemnić sie ale tylko woda. Wiec gwoli tradycji perfumuje główki wszystkim obecnym tutaj Paniom i oczywiscie nie palę.Bedzie to bardzo ciężki dziś ten dzień poniewaz jak wcześniej nadmieniłem po "wspomagaczu" mam ogromną ochotę na smierdziela.Wiec będę tutaj wchodził i oczekiwał "pocieszenia"moralnego aby nie dac sie skusić,jakby nie było to już 5-ty dzień Bez Pieroństwa.:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka mój maluch ma 2 latka aja kochani jadę na ostry dyżur nie daje rady dalej odezwie sie wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny dzień pisałem wcześniej ale powtórzę Pochodzę z Zabrza.Tylko już dłuzszy czas nie mieszkam tam,po ożenku zmieniłem miejsce zamieszkania.Teraz mieszkam w okolicy gdzie miejscowość nieduża otoczona z trzech stron lasami.Kazdy powiew wiatru niesie zapach lasu bardzo intensywny teraz bardziej się czuje jak sie nie pali.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz sądny dzień że większość tutaj ze śląska jest?Tak ładnie literacko piszą ,ze nie sposób poznać.Nie wiem czy tutaj ktoś potrafi jeszcze pisać gwarowo.Byłem kiedys na portalu sląskim chwilowo i zauwazyłem,że parę osób mówi przedwojenna gwara.Reszta mówi juz powojenna gwara.Mozzna jeszcze słyszeć ta gware w Bytomiu,Rudzie Śląskiej ale już w zaniku jest.Tradycje niestety giną. Od 1 kwietnia 2010 nie palę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przedpołudniowo:)A ja Wam powiem,że nigdy nie lubiłam lanego poniedziałku...Nie wiem,ale dla mnie to najgłupsze święto w roku wrrr SP sadny dzień miała chyba na myśli ,że jesteśmy z regionu Sląska,bo tak naprawdę to gwarą to chyba mało kto mówi....Zwłaszcza na takim krańcu Śląska jakim jet Jaworzno gdzie aktualnie mieszkam.Większość mieszkańców i tak czuje większą przynależność do Małopolski raczej. Ale fakt,jest nas tu kilka osób z tego regionu:) Pozdrawiam Was przyjaciele serdecznie,z ników nie wymieniam,bo z moją sklerozą na pewno kogoś pominę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja się przywitam pachnąco w moim 70 dniu bez ... jak mu tam było??? Cholercia zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SP---> Trzymaj się dzielnie po "wspomagaczu" dla ciebie żebyś pamiętał że pachnieć jest bezcenne 🌻 kachna11---> Jesteśmy z tobą ❤️ basiek 1---> jestem calutka mokra zlośliwiec ---> 👄 sadny dzień 🌻 farbowana_lisica ---> 🌻 Dla wszystkich 🌻 🌻 🌻 Miłego dnia kochani przyjaciele 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×