Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość fragles69
skubaniec,hehe.....dobra,aco do prawdziwosci tego testu,to moze....hmmmmm....w innym zyciu....zaraz ,zaraz ,gdzie moja sciaga do znaczkow....o jest....prosze....:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he porąbaniec ty masz wene :) super ci wychodza dziela :) kochani wszystkim zdrowych spokojnych i oczywiscie BP swiat smacznych zajaczkow i mokrych jajek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczorka sobotniego:)Najpierw się pochwalę: Nie palę już 146 dni (+ 01g07m19s). Ilość niewypalonych papierosów: 2044. Będę żyć dłużej o 15 dni (+ 14g51m12s)! Zaoszczędzone pieniądze: 715,62 zł! Widzę,że strasznie wesoło na naszym topiku,dzięki SP:) miłe to bardzo:) Pozdrawiam serdecznie wsie ludzi ,z ników nie wymieniam:) Dobrych Świąt życzę:)Buziole kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paliłam przez 5 lat, czasy studiów. Egzaminy, stres, zaliczenia, nie dałoby się chyba wytrzymać bez. Po tych paru latach tak sobie myślę że to jednak nie było najlepsze rozwiązanie w walce ze stresem. Rzuciłam 7 dni temu i mam nadzieje że wytrwam w postanowieniu, przyłączam się do was pachnące dziewczyny. Życzę wszystkim wesołych i radosnych świat bez dymka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorowo Słuszna decyzja Conni.Zauwazyłem,ze od czasu mego wejścia coraz więcej osób podejmuje życiowe decyzje i rzuca z nałogiem.Nie poczuwam się do żadnego guru może zawsze tak mieliscie.Miłe jest ze taki zaciąg nastepuje.🌻 Sadny dzień może energia wyzwolona tak powoduje tyle radosci,że wszystko sie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farbowana_lisica-----> spory sukces tylko jak najdłużej mieć pozytywne myślenie i wszystko się udaje.:classic_cool: Trudno mi tutaj wszystkich wymieniać,poniewaz bardziej musze sie zaasymilować na tym topie. Od 1 kwietnia 2010 nie palę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich wieczorową porą:)) Przesyłam wszystkim 🌻 🌻 🌻 witam nowych członków ekipy, connie_23---> trzymam kciuki 🌻 PS ---> zmień nick na guru ❤️ Wszystkim życzę spokojnego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=Ny7ziyp5V50&NR=1 __________________ ___________________ ___________________ ___________________ __________________ ________________ __________ ______________________ ________________c _____________________d _____________________ _____________________ ___________________ _____________ _______________ __________________ ______________________ _____________________ _________________ ______________________ _________________ ___________ ............((_,** **,_)) ((_,****,_)) ((_,****,_)) *****WESOŁYCH ŚWIĄT***** Pełny koszyk dziś naszykuj, wyśmienitą upiecz babkę. Na śniadanko wielkanocne każdy ma niemałą chrapkę. A już jutro po kryjomu nalej wody pełne wiadra. Zaskocz w poniedziałek z rana babcię, wujka albo szwagra. ja moi drodzy przyjaciele idę spać,bo padam po dzisiejszym dniu... lolorowych snów Wam życze... 👄👄👄 melduję się nadal pachnąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.............$...$....$ ..........$................$ ........$....................$ ......$........................$ ....$............................$ ..$...............................$ .$.................................$ $.....................( ...$ $... ( ........( .$ $..( ....( $ .$( ..( $ 19; ..... ( ---(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)...( @ -----(_)(_)(_)(_)(_)(_).......@( -------(_)(_)(_)(_)(_)...( @ ---------(_)(_)(_)(_)......@( ---------(_)(_)(_)(_) .( @ .......... 19;....@( ...........................( @...... .............................@( ... ......................( @......... .........................@.......... ......................@ ........... (*. (*. .*) .*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( i koszyczek noewyszedł... idę spać...bo zasmiecam topik.... :( PRZEPRASZAM WAS ZATO......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................DRODZY PRZYJACIELE..............................................................................................................................................................WYBACZCIE.......................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie nadal pachnaca nie wiem ile to już dni bo przez te święta trocche sie pogubiłam,z okazji świąt wielkiej nocy życzę wam kochani wszystkiego naj naj i wytrwałości w nie paleniu pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* * WESOŁYCH ŚWIĄT * * * $$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$ $$$$$$$ $$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$ $$$$$ $$$$$$$$ $$$$$$ $$$$$$$$$ $$$$$$$ $$$$$$$$ $$$$$ $$$$$$$ $$$$$$$ $$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w swiateczny poranek ja juz po sniadanku :D chcialam sie tylko pochwalic ze za chwile skoncze 18-tke i bede pelnoletnia hahahaha:D Zycze wszystkim milo spedzonego Swieta i oczywiscie BP Pozdrawiam aha ja nadal nie kopce 🌻🌻🌻🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Przyjemnego dnia Pachnącego oczywiśćie.🌻 Basiek1 szok!szok! szoK! Liczy sie intencja i zamysł niepalenia.Ten poczatek zaskoczenie a pózniej pełna aprobata.🌻❤️🌻 Więc dużo zdrowia,błogosławieństwa bożego,powodzenia w życiu osbistym. Duzo wytrwałości w postanowieniu Teraz chyba taki tort co przedstawiam mamy się czestować? http://www.cukiernia-krol.pl/images/offer_tort_pietrowy.jpg wiec juz zakanszam:P więc wino też mamy czerwone http://www.zwiadowca.pl/katalogproducentow/zwiadowca/186/prezentacja/zalaczniki/186_080506103203244_wina_gruzinskie.jpg i białe http://d.wiadomosci24.pl/g2/34/8d/e2/71432_1216567493_922a_p.jpeg Wybieram koniak francuski delikatny smak jest super http://open-bar.pl/photos/likiery/alize/alize.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 200 dni (+ 02g00m55s). Ilość niewypalonych papierosów: 6002. Będę żyć dłużej o 45 dni (+ 20g27m42s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2401,00 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stetryczaly Introwertyk
Mamuśka 44 a te ciągłe przypominanie nie utrudnia myślenie o paleniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 337 dni (+ 16g48m46s). Ilość niewypalonych papierosów: 4727. Będę żyć dłużej o 36 dni (+ 02g45m52s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2245,70 zł! :D:D:D Zbliżam sie wielkimi krokami do rocznicy :D :D:D niedzielnie 🖐️ pozdrawoam ciepło bywalców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm wszystkich bardzo 🌻 wiosennie ja też już z pełnym brzuszkiem Basiek1 --->wszystkiego najlepszego Sto lat!!! 👄 tort pyszny Mamuśka44---> G R A T U L U J E !!! Piękny wynik 👄 SP--->ale imprezkę zafundowałeś solenizantce brawo!! 👄 Regres ---> 👄 SI ---> od jak dawna nie palisz ??? Może się przedstawisz chociaż :P Złośliwiec--->👄 Fragless 69--->🌻 Madziuchna--->🌻 sadny dzien---> 🌻 bella1962---> 🌻 jullka01--->🌻 kairanka--->🌻 jovik---.🌻 GraceR---> gonię cie 🌻 farbowana lisica---> 🌻 kalina---> 🌻 pachnąca aga---> 🌻 connie_23 ---> 🌻 to już chyba wszyscy prawda? mam nadzieję że nikogo nie ominęłam ;) na wszelki wypadek dla wszystkich jeszcze raz ❤️ 🌻 Nie palę już 69dni (+ 5g4m46s). Ilość niewypalonych papierosów: 2042. Będę żyć dłużej o7 dni (+ 02g10m52s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1.123,10 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w to świąteczne popołudnie, dziękuje za miłe przyjecie do grona tego forum --> żabce, a także --> Stukniętemu Porąbańcowi. Kolejny dzień już za mną bez dymka oczywiście. Myślałam że z każdym następnym dniem będzie łatwiej ale nic z tego. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze mnie zabko ominełas ,widocznie nie naleze do waszego grona ale i tak was lubie i bede do was zagładac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×