Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość Page
dziewczyną wątpię, że kiedyś się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczysz bedzie dobrze musisz tylko postanowić rozstać się ze smierdzielami, po co ci one? szkoda kasy, zdrowia, życia... tylko na początku jest kiepsko potem już lecą dni i jest radość z każdego dnia bez papierosa,,, Naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Page
tylko ja się staram i nic mi nie wychodzi nie wiedziałam ze to aż tak uzależnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nałóg straszny ale ludzie przestają palić to nie musi być uzależnienie do końca życia... Nie może być... Są tu ludzie którzy palili po kilkanaście lat nawet po kilkadziesiąt i przestali ;) są tu po to żeby pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Page
mi brak silnej woli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz że chyba większość ludzi na tym topiku tak o sobie myślało... Jest książka która przekonuje że rzucenie palenia może byc łatwe i proste ja jestem w trakcie mimoże jakiś czas nie pale może powinnaś przeczytać nic nie tracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Page
idę spać bo źle się czuję dobranoc i dzięki :) może zajrzę jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🌻🖐️ Pozdrawiam pachnaco:D Zycze wszystkim milego dnia BP--:D Za potrzebujacych trzymam kciuki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ siemka 🖐️ pozdrawiam wszystkich serdecznie 🌼 życzę miłego dnia BP 🌼 zapraszam na kawę i herbatę zieloną > na wszystkich chętnych czeka zaparzona :D basiek1 🌼 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam:) Ile nowych twarzy??? Ale to bardzo miłe. Wróciłam, ale padam na pysk. melduje sie cała i BP- wypoczęłam.... Jak sie pozbieram to napisze. Wesołych i zdrowych świąt Wam życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam pachnąco 🌻 zlosliwiec ---> ja się skuszę na tę herbatkę 👄 basiek1---> 🌻 jovik ---> 🌻 Dla wszystkich 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowych pogodnych i radosnych ŚWIĄT WIELKANOCNYCH smacznego jajka oraz LANEGO PONIEDZIAŁKU dla wszystkich naszych 🌼 PRZYJACIÓŁ🌼 życzy ZŁOŚLIWIEC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stetryczaly Introwertyk
Hejka🌻 Najlepiej zabawne macie tutaj powiedzonka o.........zapachach.Świetnie to ktoś wymyslił:D:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stetryczaly Introwertyk
melduje sie cała i BP- wypoczęłam....------o co tu biega Bez Psa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę sobie przy kawie i właśnie dotarło do mnie że to bedą moje pierwsze Święta bez śmierdziela.;)) :)) . Czyż to nie suuuper? Dla wszystkich którzy też mają pierwsze pachnące święta 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 199 dni (+ 04g36m15s). Ilość niewypalonych papierosów: 5975. Będę żyć dłużej o 45 dni (+ 15g33m18s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2390,30 zł! No ta ja się melduję oczywiście bp. Zyczę Wszystkim Zdrowych bezdymnych Świąt Wielkiej Nocy. Warto nie palić i poczuć smak wielkanocnych potraw. Trzymajcie się kochani dzielnie . Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zając ______$$$_______________$$$ _____$___$_____________$___$ ____$_____$___________$_____$ ____$______$_________$______$ ___$_______$_________$_______$ ___$________$_______$________$ ___$________$_______$________$ ___$_________$_____$_________$ ___$_________$_____$_________$ ____$________$_____$________$ ____$_________$___$_________$ ____$_________$___$_________$ _____$________$___$________$ _____$________$___$________$ ______$_______$___$_______$ ______$_______$___$______$ _______$______$___$_____$ ________$_____$___$_____$ _________$____$$$$$____$ _________$$________$$ _______$$____________$$ ______$_____$$__$$_____$ _____$__________________$ ____$____________________$ ____$ ________$$$$________$ $$$$$$$$____$_____$___$$$$$$$$ ____$_______$_____$______$ ___$$$$$_____$$$$$____$$$$$ _$$_$__________$_________$_$$$ _____$______$__$__$_____$ ______$______$$_$$_____$ _______$$____________$$ _____$$$$$$$______$$$$$$$ _____$__$$$$$$$$$$$$$$__$ _____$_____$$$$$$$$_____$ _____$___$$$$$$$$$$$$___$ ______$______$$$$______$ ______$____$$____$$____$ _____$$___$________$___$$ ___$$__$$$$________$$$$__$$ __$_____$____________$_____$ __$____$______________$____$ __$____$ ______________$____$ ___$$$$$______________$$$$$ _______$______________$ ________$____________$ __$$$$$$$$__________$$$$$$$$ _$________$$______$$________$ $_____________$$_____________$ $___________$$__$$___________$ $$$$$$$$$$$$$____$$$$$$$$$$$$$ Obiecany hazok czyli zając wielkanocny. Wykonała tego zająca przeurocza dziewczyna podpisując się jako to ja zając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesołych świąt wielkanocnych🌻❤️🌻👄🌻 **___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Od 1 kwietnia 2010 nie palę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stuknięty brawo :) Dla całej ekipy z tego topiku życzenia Wesołych i Radosnych ŚWIĄT przesyła Regres :D 🖐️ ps. nie wymieniam z nicków , bo nie chcę nikogo pominąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez przesylam wszystkim: Wesolych radosnych Swiat Smacznego jajka oraz mokrego Dyngusa SP---alez sie napracowal piekny ten zajac i reszta tez trzymam kciuki za wytrwanie🖐️ zabka-----🌻 jovik----🌻 zlosliwiec---🖐️ i dla calej reszty🌻🌻🖐️🖐️ apropo ja tez juz poswiecilam jajka teraz chwile odpoczywam i lece do kuchni nadal pachnaca papaski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek 1982
Witam Życzę wszystkim wesołych Świąt Wielkaocnych :) fragless jestem jestem tylko troche zalatana ale nadal pachnąca SP witaj na pokładzie żabka kurde faktycznie, moje też pierwsze, nie smrodne święta aj ale jaja :P rzucaczka a Ty gdzie się szwędasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragles69
Spotkałam dzisiaj kurczaka Co po baziach skakał. Za nim kurka podążała I pisanki malowała. Wtem baranek się ukazał I życzenia złożyć kazał: Szczęścia i radości moc Na tą Świętą Wielką Noc! dla wszystkich pachnacych i majacych zamiar pachniec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×