Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Ale mecz!!!! Pomocna pomaranczko, chodzi o tani hotel, najlepiej w centrum, albo gdzie jest dobry dojazd (takze nocnymi ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :) uprzejmie donoszę, ze sąsiedzi wczoraj nie remontowali :D aadvark - witaj 🌻 wierszyk boski :) troszkę po łebkach przeleciałam newsy, bo idę spać jestem skonana :( na szczęście mam poczucie, ze pracy ubywa... a jutro przyjeżdża Aniołek :) zlocik - oczywiście jestem za - tylko nie wiem, jak mam lipiec zaplanować, bo albo mnie nie będzie w pierwszej albo w II połowie - jakaś niezdecydowana jestem ale mam nadzieję, że już wkrótce wyląduję u pulmunologa i się dowiem, czy na wycieczkę mogę jechać i wtedy wybiorę chyba I połowę lipca (ze względu na tzw. s\'prawy kobiece\' ;) ) no to papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Za bardzo nie wiem co napisać jak napisać i ile, nie gniewajcie się że to będzie trochę lakoniczne , Mieliśmy z Elą wypadek samochodowy i ... Ela jest w szpitalu od ponad dwóch tygodni, nie wiem kiedy wyjdzie, lekarze raz mówią że w tym tyg. a raz że nie wiadomo.Proszę nie pytajcie co i jak ...jak Ela wyjdzie ze szpitala, w odpowiednim momęcie wszystko Wam opowiemy.Nie miałem wcześniej czasu ...ani też nie wiedzieliśmy z Elą czy pisać i kiedy a i głowy do tego też nie było. Proszę tylko o pozytywną dawkę fluidów dla Eli. I dziękujemy że o nas pamiętaliście 🌻 Gorąco pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TONY fluidów dla Elles !! 🌼❤️😘 - aż mnie zmroziło, wypadki samochodowe są przerażające - ktoś kto ma numer do elles, proszę o przekazanie, że szczecin bardzo gorąco pozdrawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borek, pozytywne fluidy w dawce ogromnej Ela ma zapewnione🌻 jakby cos jeszcze bylo potrzebne - mow!! ❤️ Kluseczko, rano przekaze Twoje pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze kochany, az zesztywinialam! Potezna dawka pozytywnych mysli dla Elleski...!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, Gio, trzeba było tak krakac? upominac borewicza? no i masz... wykrakane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim niefortunnie doswiadczonym - ogromna dawka pozytywnej energii i zyczen aby wszystko "obrocilo sie" na dobre. Siedze jeszcze chwile choc padam na morde - upieklam chleby i "dochodza" jeszcze kilka minut wiec musze czekac. Mam jutro gosci wiec podejme ich "chlebem i sola" jak tradycja nakazuje :) I nic wiecej ;) :P Jakbym sie nie pokazala w najblizszych dniach to znak ze mnie goscie zameczyli na zaboj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Diableta :) Macie pozdrowienia od Eli :) Pisze, ze jeszcze sie jakos trzyma ale ma juz dosyc. Na dodatek sie podziebila bidna... Mysle, ze nie ma co biadolic, krakac a trzeba w Elleske i Borka moc pozytywnych fluidow slac!! ❤️ Glupia pogoda.... rano jak szlam z psem bylo ladnie i slonecznie a teraz jest mgliscie i ponuro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Pozytywne fluidy dla Elles i Borewicza wysłane! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Trzymajcie sie i dajcie przeciwnościom! aardvark- chleb własnej roboty? Mmmmmm...już czuje ten zapach! :) Moje niezatarte wspomnienie z bardzo wczesnego dzieciństwa to wakacje u ciotki na takiej prawdziwej, polskiej wsi i właśnie ten pieczony w domu chleb- wielki, okrągły bochen.... To niesamowite, ale ja TEN zapach i smak czuję do dziś! Kluska- ale fajna praca! Sekretarka u prokuratora :) Mnóstwo pracy, ale ile nowych rzeczy się można nauczyć! Super! Trzymam kciuki nadal :) pomarańczowy nicku- no nie wiem tak dokładnie co to znaczy \"tani\" w Warszawie.... Ja sypiam służbowo pod Warszawą w motelu i tam np. jest 150 zł/ dobę i to sporawo dla mnie jest. Może tak do 100 zł? Nie wiem.... Może reszta towarzystwa, która zamierza nocowac się wypowie i wtedy wyciągniemy jakąś średnią? :) dzięki za pomoc! Mecz słyszałam z sypialni- niezła akcja z wywaleniem bramkarza :) Barcelona 2:1 :) Pozdrawiam z dolnego śląska i znikam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być : Trzymajcie sie i NIE dajcie przeciwnościom- ofkors :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles, Borewicz- ~~~~ ~~~~ ~~~~ Pozytywne fluidy plyna! ❤️ Kluska- trzymam kciuki za prace, bo ciekawa. A i dobrze miec znajomosci w prokuraturze, tak na wszelki wypadek ;) Nina- dla mnie tanio to tak max 40zl za nocleg, ale nie wiem czy w Wa-wie to mozliwe... Aardvar - ja tez mam dzisiaj gosci! Ja nie pieke chleba, ale robie salatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja się waham, bardzo waham...bo można się nauczyć, można mieć szansę na rozwój, ale znowu 800 zł wypłaty...cholera, po co ja te studia kończyłam ? :| Ellesku, trzymaj się, jestes dzielna - leżałam 10 dni po wypadku i już miałam po uszy, mam nadzieję, że wszystko się leczy, goi, że nie boli, że czujesz się coraz lepiej i trzymam za rączkę :) Tygrysku - dziękuję :) A dziś imieniny aleksandry, więc ciacho stawiam oraz cukierkiróżne do wyboru :) Kawa zaraz będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czejoł :) No się porobiło. Kurde, zła jestem! wiosna, maj, kwiatki kwitną, ptaszki śpiewają i nie można się tym cieszyć, bo się ciągle coś dzieje, niepokój w sercu i w duszy. Do d.... z taką wiosną, idźcie do boru! Z Elleskiem jestem na smsach i ONA mnie pociesza. Taka dziewucha! Pisze, że potrzeba nam czasu i optymizmu :D znowu się poryczałam, wy mnie wykończycie :) Co do noclegu to ja wiem, że w Warszawie tanio nie będzie, jak zresztą w Poznaniu, myślałam raczej o jakimś schronisku młodzieżowym, namiocie w parku :D a może wcale noclegu nie trza, noc się przegada w knajpie, a potem prosto na dworzec. Ja sprawdziłam na sobie, 24 godziny mogę nie spać i mniej więcej kumać o co chodzi :P hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kluska - sto lat, sto lat :) całuski cukierki ciasteczka :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Praca faktycznie fajna, ale płaca kiepska. Kurde!!!!!!!! czy w tym kraju będzie jeszcze normalnie? ale jestem dzisiaj zła, jakiś bunt się we mnie obudził :P dziwią się, że młodzi, wykształceni ludzie wyjeżdżają z tego kraju, ale się już nie dziwię. Rządzą nami oszołomy, ludzie, którzy powinni w jaskiniach siedzieć zarabiają kupę szmalu, a ty się człowieku ciesz, że masz pracę za 800 zł. Skandal. Klusia życzę Tobie, sobie i wszystkim NAM, żeby było lepiej, żeby kiedyś w końcu było dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzień dobry mówię ;) ale w ogóle nie wiem, co się działo. Wczoraj wieczorem troszkę czytałam, ale co zajrzę, to widzę nową stronę.. :) Wracam czytać :) P.S. właśnie jem śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przywabil mnie zapach ciasta... to ja was pyszna kawa poczestuje - Jacobs Gold :) znow sie w detektywa zabawiam - tym razem poszukuje danych per capita o ekspoercie UE Kluseczko -> wszystkiego najlepszego, najwspanialszego, wymarzonej pracy, 6 w lotka, malo zmartwien i duzo przyjemnosci w zyciu 👄 👄 👄 🌻 nic nie mow o wyskosci plac... ale powiem Ci, ze chyba wolalbym dostawac mniej a robic cos ciekawego i rozwojowego, niz za gruba kase zasypiac z nudow... Air -> bo Elleska to jest niesamowita i wspanial dziewczyna!! z drugiej strony dobrze, ze ma o kim myslec i czyims problemami sie przejmowac... lzy oczyszczaja organizm, wiec pozbedziesz sie wszystkich toksyn :) no pewnie, ze spac nie musimy, po co?? ;) Nineczko -> 100 za 1 osobe?? moim zdaniem to duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska- ja to sie nie umiem zachowac... To ja dokladam jakis torcik boja tez podpisuje sie pod tymi imieninami :) A i doloze pyszna salatke, ktora zrobie na wieczorny najazd rodziny S. Minaowicie: rukola, szynka parmenska, pomidorki koktajlowe, mozzarella i grzaneczki na czosnku! Z przepisu pominelam papryke, ale mysle ze i tak bedzie pyszna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻kluska 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 o taki bukiecik zrobilam, spiewam sto lat /nikogo w robocie nie ma bo na szkoleniu to nie slysza;)/ wznosze toast za Twoje powodzenie kawka od Tygrysa:) i sie czestuje w zamian slodkosciami /takie przy diecie moge;)/ 6 w totka tez zycze i wtedy bedziesz mogla jakikolwiek hotel w Wawie wziac i jeszcze innych zaprosic;), pracy wymarzonej tez zycze i za bajecznie duze pieniadze:) i jeszcze zycze tego co sie standardowo z zyczeniach zyczy:D i tym co potrzebuja pozytywne fluidy sle!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mialam napisac ze ostatnio jak bylam w Poznaniu nie spalam 41 godz:P maz mnie musial lekko upic zebym poszla w koncu spac:) - tak dziala zla adrenalinka, ale mysle ze dobra moze jeszcze lepiej zadzialac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ja sie pisze oczywiscie na zlot (o ile ktos chce mnie zobaczyc... :D )ale w gre wchodzi tylko w weekend... Moze byc nawet tak jak kiedys - spotkanie dosc wczesnie rano (ja jade 2.5 godziny do Wawy, jesli juz musi byc w Warwszwie :P ) a rozstac poznym wieczorem albo na drugi dzien. Cena noclegu nie jest az tak istotna, w koncu zlot jest raz na pare lat i moge sie szarpnac, byleby nie byla to cena zaporowa!!! :D (Apartament prezydencki albo cuś ;) ) Milego dnia wszystkim, a szczegolne cieplo dla Eli ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wszystkiego NAJ dla naszej KLUSECZKI 🌻 :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles, Borek ❤️ 👄 🌼 Borek! Ty to powinieneś w d.. dostać! Jak mogłęś sięzasnatawiać, czy tu coś napisać? ona tam biedna sama już dwa tygodnie, jakbyś napisał, to miałaby przynajmniej co poczytać (smski) :) Ślę pozytywną energię na szybkie wyzdrowienie ;) Nina heh ja też zapominam, żeby w końcu napisać jak mój luby ma na imię (Paweł), bo jego nie podałam, a córci tak ;) Aardvark 🖐️ witaj 🌼 Air nosek do góry i weź z tej sytuacji najwięcej dobrego - ile da się wyciągnąć :) Kurcze, tyle napisałyście, że już nie pamiętam, co wczoraj czytałam i dziś na początku :) Zresztą dużo nie napiszę, bo już Gosia chce jeść (może potem). Dla wszystkich buziaczki 👄 ogromne, bo jesteście kochane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska: zdrowia, szczescia, pomaranczy niech Ci facet nago tanczy zyczenia zlozylam a teraz dawaj to ciacho i kawe :P no dobra masz jeszcze \"galubowo cwieta\" 🌼 Zaraz ide gosci odebrac - oni przyjezdzaja na 12 dni. Powitam ich chlebem i sola a szynke to niech se sami upoluja ;) Kurcze mnie z kolei dzisiaj glupawka chwyta ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo !! ❤️ Kawa :) - jakobsik, ciasta: sernik na zimno, karpatka, drożdżowe, szarlotka na kruchym oraz te na f... :) Proszę wybierać :) Dziekuję wszystkim za życzenia, piękne są, połowa by mi się spełniła i byłoby ...ech, marzenia :) Adavark, lepiej żeby mój facet nago nie tańczył :P ale dzięki 😘 Tygrysku, też bym tak wolała, ale ja się muszę utrzymać za te pieniądze, mieszkanie, inne opłaty stałe, utzrymanie i dentysta...to jest bardzo bardzo trudne... Madżorek :D helioł :) ja mam wrodzona głupawicę, i tylko czasem mi odpuszcza ;) Na zlot się niestety z przyczyn odległościowo -finansowych nie zapisuję...ale na zdjęcia to owszem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ghana - czy dobrze rozumuję, że ty też masz dzisiaj imieny? No to jeszcze raz: sto lat sto lat, zdałoby się coś wypić..... szczęścia, zdrowia i dużo radości. Alleluja i do przodu :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Kawę sobie muszę zrobić bo zasypiam, czyżby znowu miało padać? Miałam cappucino ale mi wyszło, ale dzisiaj zakupki z mamą to ją znowu naciągnę :D jednak jestem rozpieszczoną jedynaczką :P Zjazd w weekend musowo :) Na razie tylko tak orientacyjnie się zbieramy, ale widać, że parę sztuków by nas zjechało. W sumie do lipca jeszcze chwila :) siano oszczędzać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe - Airku, dam Ci moje średnie 850 zł na samodzielne życie, pokaż jak oszczędzać ;) I tylko powiem - mieszkanie 300, net 20, dentysta w tym miesiącu 2 razy po 170 :) Hie hie :P Mogę próbować nie jeść - ale to chyba się wtedy i tak nie zobaczymy :P Ghana - Ty też ? Jakoś tak nie dokojarzyłam :) Jeśli tak, to bukiet narcyzów. Jeśli nie, to i tak bukiet, a co tam :) Życzę spełnienia marzeń, jak zawsze :) Głodna jestem - canapca z serem i sałatą czeka, lecę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.. jak zwykle o czymś zapomniałam :) o życzeniach!! ;) Kluska 🌼 Ghana 🌼 wszystkiego Wam, co najlepsze, samych uśmiechów, głupawek i kompanii do zabawy; kasiory dużo, pracy fajnej i mało; i miłości szczerej i prawdziwej :) :D ❤️ Ja chętnie torcik skosztuję i sernik, karpatkę (mniaam), afy różne i inne pyszności :D Idę zaraz na spacerek, tzn. jak nas wyszykuję ;) A tu kurcze.. słonko ucieka za chmury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez dzisiaj! Tylko zawsze zapominam o imieninach, bojakos nigdy nie obchodzilam, ale dzis \"tesciowie\" sie wprosili, bo wyczili ze mam imienininy i zrodzil sie maly zjazd rodzinny :) Ja tez jestem za weekendem! W koncu pracowac trzeba! I juz zbieram pieniazki! Kluska doskonale cie rozumiem- ja do tego wszystkiego mam jeszcze kredyt, troche ponad 300 zl(moze wzrosnac bo w CHF), i jeszcze studia, ale to powinnam juz spalcic w nastepnym miesiacu. I z tego wszystkiego to najczesciej S. placi rachunki, bo mi juz nie starcza i troche mi z tym zle, bo jestem za rownymi udzialami w utrzymaniu domu :) No i dlatego szukam pracy lepiej platnej i moze mi sie uda jak przejde przez kolejne etapy, chociaz dzis mi sie snilo, ze dostalam ta prace, ale za jeszcze gorsza kase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×