Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Gość
Brrrrrrrr zimno :P Wyciągnęłam już mój elfowy płaszcz, bo wczoraj w prochowcu zmarzłam. Saszka - czy ty żyjesz w innej strefie czasowej? o 2 w nocy siedzisz nad papierami? :o Tygrysek - \"nigdy nie mów nigdy\", ale ja bym nie wyjechała :) Dupa z tą soczewką, może masz inną krzywiznę oka i ta soczewka nie pasuje? To już czujesz powiew przygody co? ostatni dzień w pracy przed wielką podróżą :D Brzusia - trzeba się w sprawie Hubcia skonsultować z innym lekarzem. Od dawna wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć, a ta lekarka na co chce czekać? nie mam słów. Ja lubię w mieście miaszkać, na wsi mamy działkę, więc wiem, że wieś jest dobra na lato, ewentualnie wczesna jesień, a zimą to na wsi błoto i ciemno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za to moje marudzenie... soczewka schowala sie w kaciku oka, wyjelam ja, oplukalam (przewidujac klopoy zabralam pojemnik na soczewki z plynem), dalam oku chwile odpoczac i... zalozylam za pierwszym podejsciem, na razie jest ok :) aha do klubu nadal jezdze rowerem i wczoraj wszyscy sie pytali, czy nie jest mi zimno... chyba napisze sobie kartke z odpowiedzia ;) Air -> przede wszystkim to przepraszam za przekrecenie Twojego nicku w moim pierwszym poscie... jaki to jest \"elfowy plaszcz\"?? zeby bylo zabawniej to zyje w przekonaniu, ze jest piatek, nie kojarzac tego z faktem wyjazdu :P z soczewka to nie moze byc problem z krzywizna, poniewaz z prawa wszystko jest w porzadku... Gio -> jesli lece w pt. popoludniu to w czw. wieczorem mam czas ;) zaesemsuje do Ciebie ;) zalatwione - przywioze :) Ninka -> moj Ty soczewkowy guru, wyjasnij mi czy jak soczewka \"gniecie\" mi sie na oku, tzn faldki sie robia to co to znaczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - :P się domyśliłam, że to Aia to do mnie :D Elfowy płaszcz to jest mój ukochany płaszcz :D długi prawie do kostek, z dużym kapturem, materiał a\'la polar, tylko taki bardziej cienki i kolor ma zielony, czyli wypisz wymaluj elfowy płaszcz z \"Władcy Pierścieni\", jest bardzo cieplutki. A może ta lewa soczewka jest ci za duża :) Gio - a ja mam takiego skarabeusza, niebieskiego, nosiłam go w liceum, a kupiłam w muzeum archeologicznym jak byłam na wystawie mumii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio - srututu :P takie opisy liski koturny, zdjęcia zrób i pokaż, co się mamy domyślać :D A jak to się odchudzasz? przecież jesteś szczupła, a nie wierzę żebyś przy twoim trybie życia przytyła. taaaa od kogoś dostać trzeba, w sumie to mi tego skarabeuszka tata kupił, to co? liczy się na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam niedospaną noc a wstałam radosna jak skowronek :) Od 3.00 nie spałam, bo włączyło sie ogrzewanie w mieszkaniu (-4 stopnie były znowu nad ranem!) i kaloryfer przy moim łózku wydawał jakies dziwne stukotania i pobrzekiwania.... Myślałam, że to woda z niego gdzies kapie, ale nie. Coś w nim strzela- D. musi dziś zerknąc o co chodzi, bo taka sytuacja ma miejsce nawet jak go zakręcę.... Odpowietrzaliśmy wszystkie wczoraj, więc to nie może być to. Tygrysku- ty już w piątek lecisz??!!! Rany!!! My tu minusowe temperatury, a ty nurkowanie, opalanie...ech.....bosko! Masz roaming w telefonie jakbym chciała smska podesłac? Co do soczewek- to mi się wydaje, że ty je źle zakladasz...Nie wiem jak cię uczyli, w sumie każdy musi sam sobie wypracować swój własny system, ja wydłubuje soczewkę opuszkiem z pojemniczka, umieszczam ja na opuszku wskazującego lub kolejnego palca i nakładam całą powierzchnią. Ważne by jednocześnie drugą reką podtrzymywać powieke by nie zaplatała się żadna rzęsa. Potem robie \"kontrolny\" obieg gałką : góra-dół i na boki i jeśli jest OK i nie uciska to puszczam powieke i już! Dłonie muszą być suche, bo jak zmoczysz je za dużo płynem to też soczewka będzie się kleić i nie będzie chciała wskoczyć na oko. AIR- elfowski płaszczyk :) Alez ty musisz w nim wyglądać! wysoka, blondi.... ;) Gio- sukcesów w odchudzaniu życzę! pamiętam jak w styczniu zaczęłam się odchudzać i ćwiczyć, a tu w lutym BACH! i Julka przejęła władze nad moim ciałem. W nocy obudził mnie mocny skurcz, aż usiadłam i czekałam na to co dalej....Trwał ze 3-4 minuty, ale zauważyłam jedną rzecz: w czasie skurczy nalezy oddychać głęboko, przeponowo....oddychałam tak i powiem tyle - NIC NIE POMAGA :( Może odsuwa trochę myślenie o skurczu, ale i tak jestem przez te minuty spięta i mam ochote zwinąc się jak zwierzaczek....ja tak zawsze mam jak coś mnie boli. Skoro teraz te malutkie skurcze tak zamulają, to co będzie potem? .... Brzusia- ja od razu bym zmieniła lekarza! Niestety w naszym kraju pomimo zabieranych składek chodze tylko prywatnie do lekarzy...no może raz czy dwa zdarzył mi się dobry lekarz na kasę chorych ( słynna pani dermatolog, która nawiedzałam w ciązy) ale poza tym....masakra! Dla Julki tez poszukam dobrego pediatry, takiego, który da swój numer telefonu i będe mogła dzwonić, gdy coś mnie będzie niepokoić. W koncu od tego jest! Dobra, dobra- ja tu tak cwaniakuje, a przecież ostatnio sama się zastanawiałam czy dzwonić do mojego lekarza czy nie .... ;) saszka- przytulam mocno! Będzie dobrze! Tak jak pisałam w mailu. KA- uffff! Cieszę się ogromnie. Kamień z serca- prawda? ❤️ U mojego D. kontrola trwa, wrócił wczoraj wkurzony, zestresowany .... Babki przyczepiają się do podstawowych spraw, a nie podpierają tego podstawami prawnymi! Podobno mają to ująć w protokole pokontrolnym- i dobrze, ale tylko wtedy będzie on skuteczny, gdy podadzą ustawy i inne zarządzenia, które ich zdaniem regulują dane wykładnie..... Od każdego protokołu można się odwołac - najwyżej to zrobią i już! Wczoraj długo rozmawialiśmy z D. i jak na moje oko to kobitki owszem wiedzą o co chodzi, ale nie mają nalezytej wiedzy ;) Zobaczymy co z tego wyjdzie, jak na razie jedna kumpela z pokoju D. wypala dziennie po 30 papierosów, inna biega non stop do toalety! Niezły cyrk! Próbowałam wczoraj odstresowac mojego męzula, był i dobry obiadek, i zrobiłam mu kąpiel z myciem plecków ;) ..... ale dziś rano podniósł tylko powiekę i usłyszałam....: \"nie chce mi się tam iść\" Przetrzyma! Nie takie rzeczy człowiek musi znosić, ja też już miałam kilka kontroli za sobą, ciągle jakies stresy w tych naszych pracach.... Teraz mam okres \"hibernacji zawodowej\" ale za to mam inne zajęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, Air=> 😘 Tygrys=> ojej, ale masz przeboje z tymi soczewkami.... Kurcze, ja też mam -0,5, ale lekarz nie kazał nosić oklularów. A u okulisty byłam 1,5 roku temu. Chyba powinnam się tam wybrać. Gio=> 😘😘😘 dzięki za wskazówki. Już wiem, co mówić lekarzowi :) też chcę zdjęcia butów :) A jak Patusia? Ale pięknie za oknem :) Zmykam na lumpeksowe łowy :D Buziaki dla wszystkich :) Wiecie, dobrze mi tu u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bede Was dzisiaj meczyc czesto, bo nie moge sie na pracy skupic, a inna sprawa, ze za duzo jej nie mam ;) gdy napisalam te slowa byla 10:48 i szefowa przyniosla mi stos danych do zaktualizowana, mialam to zrobic do...11 :P na szczescie juz skonczylam, wiec kontynuuje wpis :) znaczy sie skarabeucze mam hurtem kupic i diabelskiej braci rozdawac?? och juz ja sobie ponegocjuje :D Air -> koniecznie musisz zrobic zdjecie siebie w plaszczyku, bo opis brzmi cudnie :) nie, nie moze byc za duzo - juz wszystko jest dobrze :) Gio -> ja dobra dusza?? toż ja zołza wstretna jestem na dodatek zlosliwa okrutnie, ale Was lubie to sie kryje ;) a te buty i kurtka to w zwiazku z odchudzaniem?? ;) Ka -> to bardzo dobrze, ze jest dobrze :) Ninka -> mnie od kilku nocych szumi nad glowa woda plynaca w rurach, ale to jest fajny dzwiek - jak strumyk :) oczywiscie, ze mam roamning!! i zadne \"chciala\" baaardzo prosze o smska gdy Julcia sie pojawi na swiecie :) zakladam je wlasnie tak jak Ty opisales, przeciez nie moze byc tak, ze prawa zakladam dobrze, a lewa zle... ta lewa jest jakby bardziej gietka... o to z plynem na palcu moze byc powodem... dziekuje 👄 za D. nadal trzymam kciuki, bedzie dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina=> napisałam posta o 2 min. wcześniej od Ciebie, w doszedł później... jak to możliwe? :D Oddychanie przeponowe dotlenia dzidziusia, więc warto tak oddychać, ale na porodówce, gdy Grzesiek mi przypominał o tym oddychaniu, to myślałam, ża mu z łokcia strzelę! :D Hubert właśnie leży i ... pluje! :D to jakaś nowość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he, ale jestem mądra!!!!!! Nie zauważyłam, że pomiędzy postami jest róznica godziny!!!!!!! No nie błysnęłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hehehehe ale mnie wtrącacie w stan głupawkowy :P Ninka o kaloryferach, Tygrys z soczewkami, Brzusia z plującym Hubciem :D hahahahaha jak głupi do sera się śmieję :P Brzusiu - nam też z tobą dobrze :D bo tu ogólnie fajnie jest, to moja ulubiona kawiarnia, otwarta całą dobę :) A o zdjęcia płaszcza nie musicie mnie prosić, ja jestem stworzenie próżne i lubię się fotografować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie juz nosi... nie wiem co ze soba zrobic, wiec biegam to tu, to tam, taka przebiezka 5 pieter po schodach na chwile uspokaja ;) Brzusiu, -0,5 mam na lewe oku za to w nim duzy astygmatyzm, prawe za to nie ma astygmatyzmu a za to duza wade... Air -> ja tez mam glupawke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, aaaa hej :D u mnie? dobrze a nawet genialnie w pt. o 10:15 wylatuje na dwa tygodnie do Egiptu :D :D :D i nie przepraszaj a witaj pod lozkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Egiptu?! jak super! milej podrozy zatem zycze i wspanialego wyjazdu. a co z praca? pracujesz gdzies? i jak tam sprawy serduchowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, ja juz od grudnia pracuje?? a serducho zdrowe, dziekuje :P hyhyhy ja juz nie moge.... rozpiera mnie energia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no..tylko kiedy ja ostatnio odwiedzalam rupiecia? :P ciesze sie ze wsio ok. a sama jedziesz na wycieczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ciekanoc, ciezki dzien... Ciezko... Tygrys- ty z Triady - to tak jak moja siostra (chyba :) ) a do jakiej miejscowosci jedziesz? Gio- ja wlasnie dostalam skarabeusza i to z dobrych rak, ale nie dziala przynajmniej na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jestem nie do wytrzymania... :P Ghana -> tak z Triada - do Hurghady, ale najpierw jest resj po Nilu :) Malutka -> z Przyjaciolka lece :) hmm mysle, ze jednak w przeciagu roku to bylas na Rupieciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - Czyli jednak najpierw rejs, a tak chciałaś nie :D Ale super, ja wiem co ty czujesz, to już można liczyć godziny do wyjazdu :) ja najdalej byłam w Grecji, ale autobusem jechaliśmy, a samolot to dodatkowa atrakcja :D Już jesteś spakowana? ale ci będzie dobrze pod afrykańskim słońcem, a my tu gruntowe przymrozki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spakowana?? ja?? w zyciuuuuuu, jutro bede sie pakowac, pewnie po nocy :p na razie mam gladkie jak marzenie nogi i slicznie wyregulowane brwi :D nabylam tez puder w kamieniu, bo przeciez nie bede sie packac fluidem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WRÓCIŁAM!!!!! właśnie dziś odebrałam kompa i mam net w związku z tym hip hip hurra!!!! polewam jakieś % ale nie wiem jakie bo mój mąż robił drinka;-) całusy dla Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam :D :D :D :D :D to ja Ci od razu i szybko poki pamietam powiem, ze stary program kosztuje kolo 800 zl a ten o ktorym Ci pisalam jest podobno naprawde dobry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tygruniu, ale w końcu gdy zdradziłam P. co mu chcę kupić, powiedział, że to dla niego zbyt skomplikowane, więc i tak nie ma co. najwyżej zorientuję się co do ACDsee. Twoja koszula wyprana i wyprasowana czeka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tygruniu, ale w końcu gdy zdradziłam P. co mu chcę kupić, powiedział, że to dla niego zbyt skomplikowane, więc i tak nie ma co. najwyżej zorientuję się co do ACDsee. Twoja koszula wyprana i wyprasowana czeka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgera...a no bylam...ale tylko chwilke...a co sie z nim stalo? z przyjaciolka? extra! najfajniejsze wyjazdy sa z babami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniknal za sprawa??? co u mnie..hmm... studjuje..pracuje..ogolnie bardzo sie ciesze..ale w pracy to tak dziwnie..mam taka falszywa pracodawczynie..mysli ze jak jestesmy polakami to mozna nas kantowac i wykorzystywac... :( ale coz..musze jakos zyc :P ogolnie to jest fajnie :) uczelnia jest super :) ludzie tez :) pogoda troche nieladna..klimat tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×