Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Czesc :D Wrocilam z pracy, tadam! :P Czy na sali jest lekarz? Bo chyba umieram z przemęczenia :P Ghana - delicious bardzo mi sie podobaja (te zielone...?) i nie są za słodkie, nie nie :) Chcialam sobie kupić perfumy na allegro, odbiór na miejscu, sprawdzony sprzedawca, ale aukcje sa tylko prywatne i pan nie odpowiada na moje prosby o zaproszenie :o W takim razie jego strata, kupie sobie w sklepie i juz :P U mnie już Mikołaj był, w niedzielę :) Dobranoc, bo się przewracam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No lekarz to moze nie, ale ja jestem :) Jeszcze pisze, ale chyba zaraz skoncze, bo jak jutro to przeczytam, to moge sie zdziwic co za bzdury :) tych zielonych chyba nie wachalam, ylko czerwone... musze chyba isc znowu, dobrze, ze galeria krakowska jest do 22 , to moze zdaze podskoczyc jutro po pilatesie :) dobra dobra - juz wzywa strategia - brrr az mnie wzdryga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie zamykam i otwieram Podłóżko! Dziennnn dobry i milego dnia! Obym nie zasnela gdzies pod biurkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek!! :) pospapal sobie dzisiaj 15 minut dluzej, niby malo a mnie lepiej :) i nadal czuje sie rozluzniona i zrelaksowana po masazu... Air -> wiem, ze latem jest latwiej kiedys o tym mowilas :) a ja sie chyba skusze na ten masaz tajski, dziewczyna opowiadala, ze miala kilka smiesznych sytuacji, bo ludziom masaz tajski kojarzy sie z masazem erotycznym i np dzwonili do niej Panowie dopytujac sie o szczegoly a gdy ona wytlumaczyla, ze to nie tak jak mysla, bo masaz wykonuje sie w ubraniu to rezygnowali :P Donia -> ja nie znam na stepperach a na stepach/stopniach jedynie, wiec nie umiem Ci doradzic... Ghana -> czemu, czemu sie nie odezwalas? ja wczoraj nie mialam NIC do roboty i z przyjemnoscia bym sie z pracy wyrwala i z Toba po sklepach powloczyla... bede pilnowac ale pokaz jak wyglada, zebym obcego faceta nie obserwowala ;) jak sie czujesz dzisiaj? Kach -> trzymaj sie dzielnie, qrcze wiem, ze to tylko slowa ale nic madrego mi do glowy nie przychodzi, wiec sle duzo pozytywnej energii, teraz chociaz dokladnie wiem co robisz :) Majorek -> goraco bylo!!! i to jak :D Rokita -> znam to uczucie i TAK, musi po czyms takim byc lepiej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Słoneczko chyba wyłazi zza chmury i dzień być może nie będzie ponury :P hehehe jaki piękny częstochowski rym mi wyszedł :) Ghana, Kach - trzymajta się dziewczyny! 🌻 Tygrysek - hahaha niezła historia z tym masażem tajskim \"erotycznym\" :) Dermika - możecie sobie podać ręce z moim tatą, tylko on swoją komórkę wrzucił przez przypadek do pralki Frani :P Majorek -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wsadzilam noge w kanapki:P Moje ulubione angielskie sniadanie to nie frytki, nie platki a.....CRUMPETS:P takie fajne okragle w smaku troche jak ciasto nalesnikowe, ale cale w babelkach podawane grillowane z maslem, serem i w mojej wersji z ketchupem:P A do mnie przywedrowal juz Mikolaj:) i przyniosl w pocztowej kopercie cudnie pachnace herbaty:) jak mnie dluzej nie bedzie, znaczy zapilam sie na smierc:P Dziekuje Mikolaju:) Ja tez lubie masaze, u profesjonalisty nie bylam, za to jak mnie Jasiek podrapie po pleckach, o matko, orgazm:P sie chlop przynajmniej nie musi nameczyc:P Donia, ale na pomachanie nam lapka napewno masz czas:) i dziekuje za kompliementy:) Moja maszyna dziala, choc wczoraj nie mialam lacznosci z netem, pewnie przez ten ketchup:P a co telefonow, jeden z moich modeli, utopil sie drugiego dnia po zakupie zaraz przed jedna z pierwszych randek z Jaskiem w khy toalecie:D Mialam problem jak Mu opisac te cala sytuacje, bo komu topi sie nowy telefon w ...:P tylko takiej sierocie jak mi:D Aha, moj maraton do elfiej :p sylwetki rozpoczety:) wczoraj wybrykalam 500 kalorii:) prosze trzymac kciuki, bo moj slomiany zapal i lenistwo nie wezmie tym razem gory, ale wsparcia potrzebuuuuuuujee:) Misiu, a propos Twoich wyczynow sportowych, przeczytalam w ostatnim poscie: boli mnie tylek pod zebrami i se pomyslalam hihi, Boze jaka Ona chuda, wszedzie kosci:P A Majorek tez, tak sie kurczy bidulka na zime, ze az obraczka spada:) Buziakuje wszystkich cmoook i spadam pocwiczyc, tylko potem troche za bardzo podekscytowana jestem i jak tu spac?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nawet nie zdążyłam wszystkiego przeczytać, ostatni miesiąc bez zyciorysu - pomiedzy bankiem a róznymi domami... róznymi bo z dnia na dzień musiałam szukać nowego mieszkania, chwile u rodzicow ale szybko stamtad uciekalismy (jednak sie za bardzo przyzwyczailismy do samodzielnosci i zbyt duzo \"dobrych rad\" bylo ;) ) potem przeprowadzka - ale to nie takie proste, jeszcze sie do konca nie udalo przeprowadzic, niby nic nie mamy a tydzien rzeczy przewozimy ;) Ooo, o kosmetykach i prezentach to ja bym sobie mogła porozmawiac bo ostatnio rzadko ma okazje pomyslec o pierdołach...tylko czasu nie mam ;) Ale uwielbiam perfumy bambusowe Yves Rocher - leciutkie i delikatne AGD to generalnie taki sobie prezent, jakbym dostała robota kuchennego od męża to by za nim leciał ;) Ja w tym roku postawiłam na oryginalność i zamowilismy dla niektorych piekne kalendarze z wlasnymi zdjeciami ( www.superfoto.pl/kalendarze_ze_zdjeciem.html ) a dla mamy koszulke SuperMama :) (z logo takim jak supermen) , a do tego kazda rodzina dostanie piekną bombkę z almi decor i osobiscie przygotowanego piernika z zyczeniami imiennie. no nie wiem czy będą zadowoleni, ale ja mam z tego super radoche chociaż :D Nie wiem co ja bym chciala dostać bo nie mialam czasu pomyśleć nawet :D Tygrysku...kazdy mężczyzna i kobieta widzą kobiecość różnie wiec najwazniejsze być kobiecą dla TEGO FACETA ;) z tańcem już nie mam problemów - przestałam sie poprostu przejmować ze depcze notorycznie po butach :p :D a jesli chodzi o reszte to zawsze cos wyleje (np. sok porzeczkowy na kolege na weselu - luzik ) , ewentualnie sie przewróce czy coś strące - potraktujmy to jako urok czy coś w tum stylu ;) Air...jak czytam o twojej rodzinie to troszke zazdroszcze, u mnie nigdy tak ciepło nie było. Gruby Misiu...wg. mnie Bosch jest najlepszy, a ja marze o pralce z wyświetlaczem ktory wskazuje czas prania...aktualnie mam pralke ręczną :D Nina...jak na złość teraz mam TVN Style...szkoda że nie wczsniej... pozdrawiam i zmykam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęsknię za Rokitą NADAL ❤️ lekarz na sali był, ale jakiś czas temu zszedł był z przemęczenia :P siedzę sobie, piję kawkę, przyglądam się Zabieganym i .... cieszę się, fizycznie odczuwam radośc, że tym razem to nie ja!!!!! małpa ze mnie, nie? że jak wszyscy meldowali o urlopach, że się nic nie dzieje, w pracy nuda, to ja nie miałam siły nawet wydac głosu... a teraz ja nic nie robię!!!!!!! dobra, spadam bo lecę na 12 na jakąś prezentację katalogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja narzekalam wczoraj na bark pracy? chyba ktos to uslyszal, bo dzisiaj od rana jestem zasypywana samymi pilnymi pismami, jedno z terminem na dzis nawet... takze znikam zaszyc sie w papierach! :) Air -> no coz ludziom Tajlandia kojarzy sie dosyc jednoznacznie... Cynamonku -> czuj sie zmotywowana! juz ja przypilnuje, zebys regularnie i ladnie cwiczyla! takze moja droga, dzisiaj co najmniej 45 minut prosze sie poruszac! i smacznego :) Kasiek -> wlasnoerczny prezent to rewelacyjny pomysl! przeprowadzka? a mnie sie wydawalo, ze Wy juz macie swoje mieszkanie a nie wynajmowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, wlasnie dzisiaj jest: Międzynaradowy Dzien Wolentariusza - Dzień Pomocy Cierpiącym, w zwiazku z tym kupuje kalendarz wspierajacy Schronisko dla Zwierzat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry :) Smutno mi bylo, bo rano nie działała Kafe i nie mogłam z Wami napić się porannej kawki :( Ale teraz jest, niunia śpi, więc matka hop do kuchni, obiad się gotuje, a ja mam dzbanek czerwonej herbaty i klepie w klawiaturę :) Tygrys- musze cie wypytać o masaż, bo ja NIGDY nie byłam na profesjonalnym, a moje ciało błaga o taki! Wczoraj mnie małżon wymasował, ale nadal boli mnie kark....chyba skumulował mi się stres, mam uczucie, że u karku mi wisza dwie stalowe kule....ostatnio w nocy się zlapałam na tym, że jak się przebudzam, to już mam napiety kark i mocno zaciśnięte szczęki! To znaczy , że nawet śpię spieta??!!! Troche mnie krepuje, że obca osoba bedzie mnie dotykac, masowac mi wałki i różne takie ;) Ale chyba sie skusze. Tygrys napisz jak jest na masażu. Jutro Mikolajki :)! Ciekawe co mi Mikołaj przyniesie? Ja dla D. mam grę \"Wiedźmin\"- marzy o niej totalnie! A dla Julki zabawkę edukacyjna i teletubisie :) Pooglądamy i pobawimy się jutro razem :) Ale mi służy ten urlop! Nadrabiam czas z dzieckiem, bawimy się, przytulamy, fisiujemy, ja chce tak więcej, wiecej! Jak czytam o tym jak dużo pracuje ghana....to nie obraź się, ale wzdrygam się automatycznie! Może kilka lat temu lubiłabym to, takie zabieganie, brak czasu, kariera....ale teraz coś się we mnie wypaliło...może to Julka, może wyeksploatowanie...nie wiem..... Ale WIEM jedno: nie chce już tak dużo pracować, chcę zarabiac na życie, ale mieć czas dla dziecka, dla małżona, dla siebie.....po prostu. Wczoraj spedziliśmy wspólnie z D. baaaardzo romantyczny wieczór, jak za dawnych czasów.....była wspólna kąpiel, świece, pogaduchy ( i nie tylko) w wannie ;) Normalnie, aż mi się łzy zakręciły w oczach, bo było jak za dawnych czasów! Teraz wprawdzie to wszystko nie może być tak spontaniczne jak wczesniej, trzeba planowac, pilnowac czy Julka śpi.....ale warto. Jade dziś po południu z młoda na zakupy, skończył mi się żel do mycia twarzy i kilka innych drobiazgów. Musze dorwać Swiat Kobiet, Kluseczko to jest wywiad z witchblade? Uwielbiam te dziewczyne, jest niesamowita! A dla AIR mam info: w ostatniej \"PAni\" jest konkurs na opowiadanie, reportaz lub felieton: CZERWONE JABLKO MIŁOŚCI! Termin nadsyłania prac do 5.01, więc spinaj się i pisz! Trzymam kciuki, a i ja cos od siebie tam wyslę ;) To jest odpowiedź na twoje przemyślenia, emocje.....opisz to koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ninka - opis wieczoru z D. mmmrrrr boski :) O \"Pani\" pomyślę :) dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, umieram, moj mozg przestaje funkcjonowac.. a dzis nie zapowiada sie tak duzo lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana, poumierajmy razem:P to prawie jak oswiadczyny:P Czekalam na mr postmana z moimi perfumami i nie moglam spac, auuuuuuuuuu. Do tego w swoimi szalenstwie zgodzilismy sie na kontynuowanie nocnej zmiany. Zaproponowano mi fajna prace z cieplym krzeselkiem i jeszcze tylko czekam na decyzje generalnego ..Poza tym mam superasnego managera na mojej zmianie, i nie mowie tu o Jasku:P i gdyby nie moj Polowek, to chyba bym sie zakochala:p obiecal, ze znajdzie mi cos ciekawego u siebie i ze sie mna hehe zaopiekuje:P taki dobry czlowiek:) Ninko, ach, och, jak rozkosznie:) moj Luby to aromatyczny typ, ostatnio wracalismy z pracy i w radio - bed of roses no i ja sie podekscytowalam, juz nas widzialam na naszym giga lozu w bialych platkach bo tylko takie mi pasowaly kolorystycznie:P... a Jasiek owszem, ale On tego nie bedzie przygotowywal:P Kasiek, to naprawde fajowe pomysly na prezenty, wiesz? bo to tak najmilej jak ktos i czas i serce wklada...:) Pasiaku rozbrykany:) nudzilas sie to masz:P czasem trzeba uwazac na swoje zyczenia bo a nuz sie to dostanie, hihi :P P.s. Perfumy trafione:) szukam nowych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapierniczam od rana, wszystko włącznie ze mną upierniczone :p ale pierniczki muszą być! co to byłaby za choinka bez pierniczków własnej roboty? wypróbowałam nową (dla mnie) metodę zdobienia tychże! pierniczki z otworkami wypełniłam witrażykami z mielonych landrynek! i efekt jest! :D majorek, no niestety, żebym nie wiem jak schudła... biust mi się nie zmienia, bo ja mam przerost tkanki gruszołowej :( ciążkie cholerstwo :o czy ktoś nie widział mojej rozpiski, co i kiedy mam zrobić, by ze wszystkim się wyrobić do świąt? taaaaaa... oczywiście że mam pomocników, zosię, tonię i wojtusia :D maciek jeszcze do pomocy się nie garnie, choć? jest świetny w froterowaniu podłóg brzuszkiem ;) a tak serio, -mama zrobi pierogi, siostra kulebiaczka, śledzie i faszerowane pieczarki, ja zajmę się resztą :) baaaaaaaardzo to lubię! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeeeeeeee!! slonce :D widze slonce :D zrobilam sobie nagrode - czyli zajrzenie pod lozko, poniewaz zdazylam z odpowiedzia na pismo, dzis do 15 :) Cynamonku -> ja sie ciesze, ze moje zyczenie sie spelnilo :) naprawde wole prace od nudy... fajni ludzie w pracy to bardzo wazna sprawa, dobrze ze takich masz :) jak herbatki? Ghana -> przytulam!! jesli tylko mozesz, wrzuc na luz, bardzo ladnie Cie prosze... Gruby Mis -> a mnie nie wychodza witrazyki z landrynek :( nie pisz o tylu smakowitosciach, bo zaslienie klawiature! ;) Ninka -> ale co ja jeszcze moge Ci powiedziec? naprawde warto! mialam kiedys przyjemnosc sprobowac naprawde super masazu, robionego nie przez profesjonaliste i nie umowa sie do tego, co potrafi prawdziwy masazyst(k)a... moj krak zostal wczoraj dosyc mocno potraktowant, czulam momentami bol ale taki przyjemny (kobitka powiedziala, ze jak bedzie za bardzo bolec mam dac znac)... autentycznie czulam jak ze mnie caly stres sie usuwa... jak miesnie z twardych kulek sie rozluznianiaja... mowiac szczerze to jak sie lezy na brzuchu z zamknietymi oczami, to czlowiekowi jest tak dobrze, ze nie ma szans sie stresowac jakimis waleczkami, naprawde Ninko! Jesli masz mozliwosc - wybierz sie! wow ale romatyczny wieczor... suuuuuuper, chyba tego bytlo Ci trzeba? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek=> kurde, ale megapost :D:D:D A co to znaczy \"przeładować kompa\"? :O bo ja nie wiem.... :) Kach=> ja mam z perfumami inaczej - muszę na sobie sprawdzić, bo wiele zapachów na mnie pachnie inaczej, niż na kimś innym. Już 2 razy się tak nadziała, :P Musisz poznać swoją zapachową miłość, koniecznie? Bo może się okaże, że to tylko zauroczenie ;):) Misiu=> o tak, zapomniałam! Green tea E. Arden tez jest fajne, zwłaszcza na lato. Ale te \"podstawowe\" bo te inne edycje są do kitu :P:D Tygrys=> Ja z tobą nie gadałam live, ale czy ty nie masz czasmi tak, jak ta Marzenka? :D:D😘 A co do kanciastości - przestań wreszcie, bo pomyśle, że kokietujesz nas :P:D O tak, Airek elfem łóżkowym jest! Popieram! To wrażenie jest chyba samonarzucające się :D Cynamonek=> Ślicznie to napisałaś do Air, popieram. Crumpetsy? :O pomyślę :) Muzyka? ja jestem taki rtochę muzyczny kundel :) Ale od razu myślę o U2 , o tak polski rock (Tigre;) ), trochę poważnej,....miałam już różne etapy ostatnio \"piosenki tik-taka\" ;):D:D:P Rokitko=> ❤️ :) Dobra, została mi ostatnia strona,a le wysyłam bo nie otwiera jej :O i znó mi posta wciągnie :O😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygyrys - mam nadzieje, ze jak to dzisiaj przygujemy, to czwrtek i piatek wraca do normalnosci. Bo juz od poniedzialku przygtowuje nastepna prezentacje -a wlasnie w srode jestem w wawie - raczej napewno :) A romantyczny wieczora.. dzis aniol wraca, ale nie spal od 37 godzin, a po pierwsze ja nie wiem o ktorej ja bede w domu - to tyle z romantyzmu! A le dzieki temu za nim tesknie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ninko, z Witchblade :) i zdjęcia są :D i w ogooooole :) zasypiam. Siedzę, ale śpię. Ratunku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzejmie prosze przyjac do wiadomosci fakt, iz ja widze w sobie wewnetrzna i ruchowa kanciastosc. nie koniektuje nikogo, stwierdzam fakty. i juz! koniec tematu ;) :P a tak w ogole to nikt sie nie pyta o zdjecia z Krakowa... (a są) z maratonu tez sa (ale malo ciekawe, podobne do tych co ostatno byly :P)... Ghana -> czy chociaz weekend, tak dla odmiany, macie wolny i spokojny? w srode uprzejmie prosze dac znac jak bedziesz miala chociaz kilkanascie minut wolnych! Gosikka -> a nie wiem, trzeba to sprawdzic na wlasnej skorze ;) Kluska -> to sie poloz i spij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! (przemykam cichcem :P) Tygrys, ja ładnie proszę o fotki z grodu Kraka i znikam do mojej jaskini :P Pozdrawiam, Cass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cynamonek=> wysyłam porcję wsparcia, kubełek samozaparcia i pudełko silnej woli :D Dasz radę, jak nie ty to kto ;) :classic_cool::D Tygrysku=> chyba trzeba będzie :D😘 Niech mi ktoś powie, dlaczego mi tak kafe muli 😭 Przez ostatni tydzień jest masakra :O Nie mogę wejść na stronę, jak już wejdę, to załamka przy przechodzeniu na nastepną stronę (albo bardzo długo, albo bez skutku, albo jedno i drugie), a o wyslaniu posta bez problemów mogę tylko pomarzyć :O Zwylke znika gdzieś w czeluściach netu, tak długo śle :( Straszliwie duzo czasu to zajmuje, a tego szkoda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umęczonam po stepie okrrrutnie, ale prysznic postawił mnie na nogi :) jak ja lubie się tak \"ściurac\"! Już wiem czemu nie lubię jogi! Bo ja na koniec zajęc, podczas rozciagania, podczas wyciszenia i niektorych pozycji z jogi...mam okropne bóle w okolicy ledźwiowej kręgoslupa! dziś mnie tak złapał, że nie mogłam się podnieść! Kurcze, to ta praca, auto, siedzenie...eh......jak to obejśc? jak? jak rozluźnic to miejsce? Kluseczko- czytałam! MAm ten numer, super fotki, a jaki ciepły felieton! Jej mąz to cudowny facet, aż mi łzy stanęły w ocach ( co ja taka placzliwa jestem?!) Julce -bidulce ida górne zeby...bidulka się męczy, jest placzliwa, tylko mamunia się liczy :) Nocki sa okropne, ale da się przeżyć! Nie damy się zębom! Tym bardziej niewyklutym :) A - 11.12 jestem w stolycy! tygrysku nie wiem jak z czasem, bo o 13.00 mamy spotkanie, a wieczorem Wigilie słuzbową....ale OCZYWIŚCIE dam ci znać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ninka - właśnie dlatego powinnaś wykonywać ćwiczenie z jogi, właśnie na kręgosłup w odcinku lędźwiowym. Główna zasada, kość ogonowa pod siebie, nie wyginaj lędźwi przez wypchnięcie pośladków, kręgosłup musi być prosty, płaski, bez tego wklęśnięcia w lędźwiach, zawsze kość ogonowa pod siebie, a najłatwiej to zrobić wypychając biodra do przodu, duża duża ulga dla kręgosłupa. Jak leżysz w relaksie na plecach, to podłóż pod kolana zwinięty koc, wtedy lędźwie będą leżały płasko na ziemi. Spróbuj, kilka razy poćwicz przed lustrem, opanujesz ten ruch i będziesz go wykonywać odruchowo. Tygrysek - chcę zdjęcia z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nocą ;) Katar uniemozliwia mi normalne funkcjonowanie :-0 masakra mega przeziebienie , rzadko choruje ale konkretnie :-0 Ninko ja mam dokłądnie takie same bóle podczas tego rozluzniania ... Airku ja tez skorzystam z Twojej porady :) Gossika ja miałam przez kilka dni ten sam problem ale juz wczoraj i teraz dzis spoko sie laduje.. hmm może jeszcze po łączach do Ciebie \"naprawione\" nie doszło ;) :D Nas juz dzis Mikołaj odwiedził :D Dzieci przeszczęsliwe :) To małe mimo że nie rozumie to z radości azskakała do góry :D:D:D a strasza sie nie spodziewała paczki bo juz nie wierzy wiec zaskoczenie i radocha była fajna :) Daliśmy prezenty wczesniej bo maz od rana do wieczora w pracy a chciał zobaczyc radośc córeczek no i nie zawiódł sie :) Tygrysku mój adres meilowy sie nie zmienił tak ze czekam na zdjecia z otwartymi rekami ;) :) macham łapka🖐️ do wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapalam swiatlo, u mnie jeszcze ciemno:) Wskakuje na bieznie i jak bede miec sily to moze odrobina szoppingu:p wkoncu dzis mikolaj a moj angielski mi nic nie przyniesie to chyba sama musze sie zmikolajic:P Gosikka, dziekuje za wsparcie❤️ Donia, [herbatka z cytrynka i miodem] i grzej sie grzej👄 Tygrysku, wiesz, ze jeszcze nie sprobowalam?:( od kilku dni tylko lozko, bieznia,praca:(no i chwilka na Diablach oczywiscie:D dzis sobie zrobie wolniejszy dzien, pod kocem i z kubkiem w lapce, bo takich herbat sie nie pije duszkiem, je sie celebruje:) Dla Ninki i biednej Julinki 🌻 Dobrego dnia Wam zycze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas juz był Mikołaj Żałuje, że nie zrobiłam fotki Julce, ale miała mine , gdy zobaczyła paczkę w łóżeczku! Teraz siedzi i namiętnie ogląda nowe Teletubisie (nawet jej oko nie drgnie), a jednocześnie próbuje łapką przesuwać klocki na zabawce: kolejce Mula A matka dostała płytki CD, w tym upragnione CD+DVD z koncertu HEY dla MTV Jak młoda zaśnie , to od razu zapuszczam, oglądam i słucham. Musze powiedzieć, że ja rano się rozczuliłam widząc radoche Julki z paczki....nawet mi się łza zakręciła, bo wróciły wspomnienia..... Czasy, gdy mamunia wkładała mi paczkę pod poduchę, a ja udawałam, że śpię...a po jej wyjściu macałam przez papier i próbowałam zgadnąc, co w niej jest.... A teraz : to MY (ja i Daniel) jesteśmy Mikołajami ......... Cynamonku 👄 Tygrys- no jasne, że chce fotki! AIR-dzięki za radę, spróbuje wprowadzić w życie twoje wskazówki. Może faktycznie to ulży moim sztywnym , obolałym plecom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja jestem ślepa
mam przed nosem 01/2008 numer Świata Kobiety, ale nie widzę artykułu - wywiadu z Witchblade :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonjour :) Jestem totalnie i potwornie niewyspana... nie wiem dlaczego, bo spalam normalnie a nieprzytomna jestem na maxa... na francuskim nic nie kojarzylam, juz dwa razy wpadlam na rozne meble... pomocy!! Gosikka -> mam to samo z kafe 😠 Ninka -> ja sie dzisiaj umecze, potem sauna i beda spac az milo :D rozumiem Twoj bol w kwestii ledzwi, ja na dodatek takze tam mam za bardzo wygiety kregoslup ale dobrze Air mowi, to da sie wycwiczyc! staraj sie zawsze jak lezysz na plecach, przyklejac je do podloza, troszke pomaga... Koniecznie daj znac, to moze chociaz na kawe bys wpadla do mnie :) wyobrazam sobie ta mine Julki i te jej wielkie oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygyrs - już dzisiaj mam wolniejszy dzien :), a a niol weekend mam mieć mniej więcej wolny, ale napewno cala sobote przespi, bo sypia teraz po 3-4h na dobę - ostnio nie spal wogole. Ja w sobote biore udzial w przeprowadzce siostry - jako ze nie moge dalej nic nosic, to bede dyrygowac, panami, ktorzy przewioza meble- czyli co gdzie dac - To mi się podoba :) Nina - to moe na m sie uda 12 spotkac w warszawie?? Ja mam tylko jedno spotkanie, i powinnam miec troche luzu - najwyzej wroce pozniejszym pociagiem. Cynamonek - a co oni nie maja mikolaja 6 grudnia?? Ja wczoraj szukalam prezentu po 21 - a szukalam piwa Peroni - i nalazlam :) ale nie bylo latwo! Dziewczyny jestescie wspaniale!!! Buziaki dla wszystkiech! Gruby miś - zagłosowalam - Polska ma już ponad 11% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×