Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Dzień dobry :) Śnieg rano padał, trochę zabieliło, ale topnieje - nie wiem, czy jeszcze gdzieś jest :) Ja chętnie kawę, ale.. nie mogę. Dostałam @ i nie chcę, żeby mnie zalało.. :o I na szczęście już tabletka zaczęła działać, bo mnie ostro bolało.. (a miało po porodzie już nie boleć ;) ). Dzień Teściowej.. buhahahaha Tygrysek wiedziałam ! ;) i te daty znałam też :D Dzięki :) Ghana 🖐️ Air 🖐️ Gawron między drzwi najlepsze hehe :D Nina A jak Julka przywitała żłobek po dłuższej przerwie? Katar witaminką C i Calciumem zaciukaj ;) Mnie też katar dopadł, ale myślałam, że to efekt wczorajszej wizyty, gdzie był też pies..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zadziwiająca jest ta pogoda. Właśnie świeci słońce i lecą wielkie płaty śniegu, pięknie to wygląda :) zakładam kaptur i jadę do domu. Bardzo się dzisiaj na jogę cieszę, czuję się taka zasiedziała i ociężała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawronku, mam śledzie, dobre rolmopsiki z papryką, marchewką i cebulką. Nadal reflektujesz? :) Pamiętaj, że u mnie zawsze (no, prawie zawsze) jakieś są, bo oboje z mężem lubimy. Pogoda jest bardzo feee. \"Między drzwi\" ją! :P Mam babskie wyjście dziś wieczorem. Idę na \"Lejdis\" na 20.15. Airku, nie żałowałaś, prawda? Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) coś w tym tygodniu jest nie tak z powietrzem, albo z ciśnieniem, albo diabli wiedzą z czym, ale czuję się cały czas jakbym była niewyspana i lekko nieprzytomna...wczoraj po jodze stwierdziłyśmy z kumpelą, że nie chce nam się wracać do domu, ćwiczenia były mocno energetyzujące, więc to pewnie dlatego. Poszłyśmy do Sfinksa na herbatę i się zasiedziałyśmy półtorej godziny :) no tak, a rano trzeba wstać, do tego wieje znowu mocno. Gosikka - i jak Ci się na \"Lejdis\" podobało? ja nie żałowałam, że poszłam na tej film, moja mama też nie, a babcia była i \"taki to był wulgarny film\" :P hehehe zdecydowanie nie jest to film dla babć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, zamkneła mi sie karta z pisaniną :( , wiec tylko pozdrawiam was od rozbrykanej Rokity i spadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :) u mnie piekne slonce, a rano termometr pokazywal -4 ale co tam! ja jak Misio wierze w wiosne :D dzisiaj jets Dzien Olimpijczyka! a takze, uwaga Ghana, Swieto Niepodleglosci w Ghanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana! Sto lat w takim razie! 🌻 A wczoraj był podobno Dzień Teściowej, ale ja mam teściową jak Mount Everest, więc ani mi w głowie było się wspinać na wyżyny, nie wymyśliłabym chyba żadnych życzeń, które nadawałyby się do druku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam czasu się poryczeć. się poryczałam ostatnio jak na wjeździe do Krakowa wysłuchałam w radio że właśnie za pół godziny w kosciele mariackim pogrzeb profesora wiktora zina, a ja nie mogłam nawet na chwilunię sie zatrzymac, tylko autostrada-konsulat-autostraada... Air, czy byłobu dla ciebie wielkim kłopotem odebrac na grunwaldzkiej228 (do godz17) aparat i nadac go na dworcu na konduktorską do katowic? jest wybrany, mam go kupic, tylko do jutra wieczorem musialby dojsc... (pytam nieśmiałao i niekoniecznie, bo np dla mnie dzisiaj coś takiego byłoby nie do zrobienia... :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Saszka - kurczę! bardzo bardzo bym Ci chciała pomóc, ale ja pracuję do 17, a nijak się z pracy nie wyrwę, bo pilna robota jest na wczoraj...a w dodatku sama znowu siedzę, bo szef ma \"masę spraw\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) No cóż.. Dzień Mężczyzny zaraz po Dniu Kobiet, to.. trochę nie fair .. :D A do tego następnego dnia ten mój mężcyzna ma urodziny.. haha :) Dzisiaj od rana pięknie świeciło i grzało słonko (chociaż w nocy mróz jak u Tygryska) na błękitnym niebie :) Teraz już nie świeci, ale jest pogodnie. No i znów.. wieje :o Tak mi się nie chciało wyjśc z domu.. ;) Czuję się też niewyspana, chociaż zdaje się, że na \"szubidu\" (you can dance) ;) przysnęłam już - potem mnie budził jeszcze parę razy Paweł. (robił mi monitor ;) ). Do tego głowa mnie bolała i podbrzusze.. Pospałam chyba trochę, obudził mnie listonosz.. i wyrwałam z dzieckiem na spacer ;) (a dokładniej na plac zabaw ;) ). I to z dzieckiem bez pieluszki :) A \"między drzwi\" ja znam z innego kontekstu.. ;) - taki sposób po pohamowanie faceta.. hehehe Cynamon 🖐️ :) Gawron ja słyszałam :o bo wyjątkowo oglądałam Dzień Dobry tvn (bo mi zdjęli porannych Chirurgów :) ) Air 🖐️ Tygrysek 🖐️ Ghana 🖐️ Saszka 🖐️ Gosikka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce jest juz tylko wspomnieniem... nastaly szare chmury... ale nic to przed chwila w radiu powiedzieli, ze weekend bedzie juz cieplo, powyzej 10 stopni!! :D tym razem ja wygralam bilety, wiec wieczorem znow ide na pokaz przedpremierowy, tym razem \"Swiadek bez pamieci\" - recenzje ma calkiem nie dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Airku, "Lejdis" fajne :) Nie jakieś super ambitne kino ;) ,a le kto powiedział, ze zawsze ma być ambitnie ;):D A zabawnie nawet było. Fajny film na dzień kobiet, na babski wieczorek (co juz poniektóre zaplanowały ;) ). Pogoda bleeee :O Zimno i wogóle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gosikka - :) no pewnie, że nie każdy film musi być ambitny :) a na \"Lejdis\" po prostu trzeba iść z kumpelkami, jaki by ten film nie był i cokolwiek by ludzie o nim mówili, to ja tam znalazłam kilka swoich tekstów, elementów rozmów w kobiecym gronie, pewnie że był przekoloryzowany i podretuszowany, ale gdzieś tam odnalazłam siebie i swoje niektóre przemyślenia, choć nie identyfikuję się z żadną z bohaterek :) jedynie z jakimś ogólnym duchem kobiecym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasszka
Macie ucałowanka od Rokity, i trochę smsów które utknęły w mojej komórce, w tel skrócie: męcząco, intensywnie, pogoda kapryśno-malownicza, salsa, rumba, walc angielski i skręty carvingowe = duży uśmiech i bolące wszystko jutro jadę do austrii na tydzień, jak nie kupię aparatu to nie będzie zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasszka :) Zyczę udanego wyjazdu! ;) Dzięki za info od Rokitki :D bo Lejdis jest po prostu dla lejdis :D Nazastanawiałam się, nawybierałam.. ale w końcu mam nowy monitor kupiony jednak.. już w innym sklepie.. haha :) bo stary zaczął szwankować.. a dokładnie to niemiło i złowieszczo piszczeć :) Mam Was teraz na dużym ekranie :) Gadaczkę sobie powiększyłam i wydłużyłam.., a Kafeterię mam prawie całą na lewej połowie ekranu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaszę światło :) ale.. zostawiam malutką nastrojową świeczuszkę :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeeeeeen doooobry :D a co to za resztki wosku na podlodze?? ;) wiosna powrocila! i nic to, ze jest szaro i cos kapie z nieba! termometr pokazuje +4 a na krzaczkach sa zielone paczki :D (a ja jem paczka na sniadanie :P) Film byl dobry, w kazdym razie mnie sie podobal :) na dzien kobiet ide na maraton fitness ale nie w moim klubie a w taim nowym, gdzie pracuje nasz najlepszy instruktor - Piotrek. W ramach rozkrecania klubu zrobili maraton, wejscie otwarte dla kazdego, a ze bedzie sporo znajomych to ide! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejo :D Jest tak jak Tygrysek mówi, znowu wiosna, choć bez słonka, to wiatr cieplejszy i te pączki :) A moja mama była wczoraj na babskim wieczorze i wróciła po północy do domu :D hehehe się rozbrykała ta moja matka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka - baw sie dobrze! nawet jezeli nie bedzie zdjec! Ja w ramach dznia kobiet ide na koncert Waglewskich. I chce sobie kupic jakieś kolczyki :) Ale Rokita ma fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Idę dzisiaj do filharmonii :) brzmi to bardzo bardzo poważnie prawda? hehe a co? trochę kultury się przyda. Byłam dotychczas tylko raz i to było w Dzień Dziecka, muzyka była piękna, takie kompozycje dla dzieci, jakieś kołysanki, odgłosy zwierząt (to oczywiście znane utwory, ale ja profan się ni w ząb na muzyce klasycznej nie znam) wszystko byłoby super, gdyby nie to, że na sali było pełno dzieciaków i o skupieniu można było zapomnieć, tym razem będą sami dorośli, więc się będę napawać atmosferą kultury wysokiej ;) A w ramach Dnia Kobiet tata zaprosił mamę i mnie na obiad, fiu fiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :) Tygrysku - Maraton powiadasz? :) U mnie też, ale ja mam jutro dzień z moimi chłopakami i nie idę :P Tak, dzisiejsza pogoda była lepsza, duuużo lepsza od wczorajszej, choć było tochę mokro :) Ghana, ja tez się napaliłam na kolczyki...z okazji Dnia Kobiet :D Fajne sa na allegro, ale może znajdę coś w normalnym sklepie :D Jeśli nie, to będę miała prezent z odroczeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów zazdroszczę Twojej Mamie, AIR. Tobie też. Mój mąż najprawdopodobniej zrobi tak: Zadzwoni do swojej mamy i złoży jej życzenia, a może nawet do niej pojedzie, ale chyba nie. Zadzwoni do takiej jednej wykopaliskowej cioci, złoży jej życzenia. Opowie mi co kupił swoim dziewczynom z rejestracji i pielęgniarkom z okazji Dnia Kobiet. Na moje pytanie (ok. 23) czy nie uważa, że ja też jestem kobietą odpowie szczerze zdumiony: \"Myślałem, że ty tego socjalistycznego święta nie obchodzisz\" Tak jest co roku! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby WIOSNA wszystkich z domu wygnala? u mnie 10 stopni na plusie i slonce :D kurtka poszla w kat, wyciagnelam bezrekawek a i tak w rozpietym caly czas chodzilam :D wyciagnelam psa na dlugi spacer, wyczyscilam rower, napompowalam kola i zrobilam pierwszy w tym roku krotki \"rajd\", jutro na fitness jade na dwoch kolkach :D jippie :D maraton zaczyna sie o 17, bedzie sprawdzona i dobra ekipa, takze nie ma lekko, o jakies nagrody trzeba bedzie ostro walczyc :D ale nie dla nagrod biore udzial, a dla przyjemnosci, zwlaszcza, ze Piotrek poprowadzi aeroboxking :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano wiosna :D mam nadzieje. tance olewam, nie umiałam do tej pory i zyje, może joga? może kiedyś ;) ale jak wiosna to zimowe kilogramy trzeba zrzucić z okazji dnia kobiet byłam na warszatach progesteronu i było ekstra Majorek...ten wasz Ptak w soboty czynny jest w jakich godzinach? milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejo :D Mam nadzieję, że miło spędziłyście/spędzacie Dzień Kobiet :) Ja do 13 sprzątałam mieszkanie, bo trochę od rana poleniuchowałam, a potem zgodnie z planem, obiad, łażenie po mieście (byliśmy w takich miejscach, że ja pierwszy raz widziałam :) fajnie, że własne miasto kryje w sobie tyle tajemnic), a na koniec kino \"Motyl i skafander\"...polecam ten film, naprawdę warto go zobaczyć. Przed chwilą zjadłam kilka czekoladowych cukierków, teraz popijam zieloną herbatą i jest git :D a wczoraj w filharmonii było super miałam super miejsce, na balkonie zaraz nad orkiestrą, więc jakbym umiała to bym mogła nuty czytać :P świetny koncert był, a poza tym obserwowanie muzyków z bliska jak grają to dodatkowa atrakcja. A jutro cały dzień leniuchuję w domu, może w końcu nadrobię zaległe \"Zwierciadła\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×