Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

No ..i tak jak mówiłem to był ostatni mecz jaki oglądałem, bicie piany w radio i mediach o tym jak to angielska drużyna jest osłabiona ..a nasza w pełni sił,że mamy szanse wygrać ble,ble,ble..ble,ble i okozało sie jak zwykłym biciem piany z jednego jajka...ech hehe..i oczywiśćie trzeba wyciągnąć wnioski..i nauka,zmiany ....pier..... gopot! Fakt gdyby nie bramkaż to ...sromotnie byśmy przegrali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katowice z kierunkiem na wrocław pociąg lub przy sprzyjających wiatrach samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J23-NweBorewicz
Dobra....już są chętni, to oki podaje termin ...moim zdaniem najbardziej dogodny, mianowicie 12.11.05 to jest sobota i proponuje godzinę 12;00, by był czas na spokojny dojazd,pogadanie i powrót :) Znudzony!!! wyrobisz się?? Tygrys,Gio,Szam postarajcie się by wam się też udało dojechać:) oczywiście to jest propozycja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie dostosuje, wolę Wrocław, bo ... nie byłam na Ostrowie 20 lat.... tylko przejazdem, wiem, ludzie tak długo nie żyją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale Borewicz nie przejmuj się, w tabeli mamy sporą przewagę nad Azerbejdżanem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airka i Nina od razu raźniej.. że ktoś mnie rozumie.. :) No i w końcu jakiś zlot się organizuje w dodatku Saszkę w końcu będzie można zobaczyć i porządnie zdiablić :D Nie ma mowy o Warszawie.. :P Warszawiaki też muszą się w końcu ze stolicy ruszyć :) Borewicz, żyło złota.. słuchaj... ;) Może byśmy jakąś spółkę założyli.. bo skoro Ty jesteś takie dobro wspólne..jak gaz czy ropa.. to za to chyba powinno się płacić co? Np. 5 zł. od każdego przeczytanego posta... :D Od razu się zbierze potrzebna sumka na mieszkanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Saszka!...nie ma jak mnie puści , jak będzie pogoda, jak mi się zechce, jak zupa będzie dobra..;) albo się będzie albo nie :) mnie w zasadzie to rybka ..czy wawka czy wrocek ..do wawki mogę dojechać i zabrać z wrocka 2 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhehe.. a dla mnie Wawka odpada, bo to będą u mnie trzy dni podróżowania, pt. do wrocławia 8h, sobota dwa razy wrocław-Wawa, niedziela 8h do Gdyni.. Aż tyle podrózować nie zniose... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, a może jak jesteś raz w tygodniu we Warszawie to udałoby ci się Szacowne Towarzystwo przywieźć do Wrocławia chociaż w jednąstronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Warszawa też może być, jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou :D ja dziś w końcu jak normalny człowiek wstałam....czyli o 7.30 :) Ja jestem za Wrocławiem! Ode mnie to 120 km, podjadę autkiem, mam gdzie się przespać jakby co, a jakby nie co ,to wracam do domku w godzinke i luzik :) Też uważam, że Warszawiacy mogliby się ruszyć z tej stolicy- a wy co? Tyłki wam poprzyrastały, pociągów nie ma? Ja jestem co miesiąc w Piasecznie pod Warszawą, to w zasadzie mogłabym i tam dojechać, ale jest jeden problem: nigdy nie wiem dokładnie kiedy tam jadę. Po prostu na pocztku miesiąca dostaję maila że np. za dwa dni spotkanie i musze jechać. Więc wtedy odpadło by planowanie wcześniej.... A ja przeważnie jestem w pierwszym tygodniu każdego miesiąca, więc 12.11 odpada... O kuna- Borewicz fotki będzie dziś robił! Z góry was przepraszam, za to ;) Ja ostatnio jestem cholernie krytyczna w stosunku do siebie... To podsumuję : na Wrocław mamy już- Elles, Borewicza, saszkę, AIR, mnie.... Na warszawę: Tygrysa, szam (zapewne), Gio, Borewicza... Kurde- trzeba by cos uściślić! Termin 12.11 jest ok, bo wtedy wszyscy mają wolne, moga spokojnie dojechać. Pozdrawiam was gorąco i znikam . Mam milion spraw do załatwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tylko na krótko...zlot możliwy jedynie w Wawie i to w piątek-sobotę...niestety we wtorki środy i czwartki mam wykłady do 19.00 i jade do domu... na razie wykłady ciekawe...tylko zadzieranie nosa przez organizatorów jest wkurzające, ot co! w ten weekend nigdzie sie chyba nie ruszam,...chciałabym w końcu trochę pomieszkać... Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie jest slonce??????????????????????????????????? za oknem wcale nie fajne chmury i w ogole nie sympatyczny deszcz :( a ja dzis znow mam statystowanie tym razem \"Samo zycie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - słońce jest u mnie :) To juz chyba ostatni dzień, więc zaraz po zajęciach idę na spacer żeby się wygrzać. Jak już mówiłam, ja dojadę wszędzie, gdzie tylko się diabły zbiorą w ilości większej :) Na razie termin 12 listopada wydaje się w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek wchodze sobie dziś na kafe, myśle sobie może sobie poczytam co tam u was słychać a tu NIESPODZIANKa - nowe wyro, hmm nie wiem czy przyjemniejsze czy lepsze ale jak narazie kurz się nie uzbierał nie ma pająków ;).... okaże się czy nie trzeba będzie przed BOżym Narodzeniem uprzątnąć pod nim ... Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, czasami tu zaglądam jako \"wolny słuchacz\" - pozdrawiam wszystkich cmoki - smoki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mag_a pamiętamy :) Miło że wpadłaś i masz suuuper stopke :D Kurcze no.. No to może w piątek zlot.. w Wawie.. na jakąś rozsądną godzinę, żeby późno w nocy nikt nie wracał..? Już sama nie wiem jak to ułożyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fatalnie...dziś absolutnie nic mi nie wychodzi... napisałam drugiego posta i szlag go trafił Jeśli przybędziecie do Wrocka to ja rzuce wszystko (prawie ;) ) i sie zjawie...chociaż należe do drętwiaków spotkaniowych ;) Gio i Ell...napewno już sie dogadałyście...obie jesteście spontaniczne i tak to wyszło ;) Borewicz...no prosze prosze, same superlatywy, daj przepis na taki sukces ;) no niestety chora jestem, a do tego obiecane mi funkcje w pracy przypadną komuś z mniejszymi umięjętnościami...nie wiem, mam ambicje...może przesadzam że chciałabym sie rozwijać zawodowo...może w dzisiejszych czasach kiedy ciężko o prace nie jest to powód do rzucenia pracy :( no, to co z tą głupawką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D No ja też czekam gdzie ten zlot będzie. Jak już mam się ruszyć, bo koziołków jakoś nie chcecie oglądać :( to i tak będę musiała gdzieś przenocować, bo nocą pociągiem na pewno nie pojadę :P Więc najlepiej sobie ustalmy gdzie i kiedy, a szczegóły sobie opracujemy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo slonca dzien caly ale na szczescie deszczu tez juz nie bylo ;) dzisiaj statystowalam w \"samo zycie\" odc 596, korytarz redakcji.... bedzie mnie widac, krotko ale na tyle dobrze, ze az mi make up lekki robili :P a jakiego fajnego faceta na planie poznalam :D Odwiozl mnie pod sam dom a na koniec buziaka na dowidzenia sobie zazyczyl ;) zlot w WARSZAWIE!!!!!! :D Mag_a => pewnie, ze Cie pamietamy!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ! my już po spotkaniu siedzieliśmy w Sphinksie w jeleniej, bo jak to zawsze Diabły siedzą w Sphinxie:) ...muszę śmiało powiedzieć..że Nina to bardzo wesoła osoba z którą można śmiało konie kraść,pogadać, poplotkować i ;):D oczywiście obgadaliśmy wsiech , najbardziej Gio:)..a co :P:D oczywiście w superlatywach... a co :) fotek kilka zrobiliśmy ..podeśle Nina ..bo ja nie mam waszych kontaktów przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj uchachałam się jak norka! I faktycznie "rogala" tj. :D miałam cały czas. Borewicz to............. Borewicz!!! Mordki się nam nie zamykały- non stop:bla, bla, bla. Biedny, aż mu jedzenie wystygło i potem kręcił, że się najadł ;) Ta- akurat! tematy poruszane to: - praca -diabły -praca -diabły- - ...praca!!! Jesteśmy zdrowo porąbani (sorry Borewicz :) ) na tematy okołopracowe, ale warto się tak powymieniać uwagami, nawet jeśli spotkały się 2 kompletnie różne branże ;) A może by tak znaleźć wspolnych klientów? Wyobraź sobie: na jednej półeczce mój X a na drugiej twoje Y ? Nie, nie- to taka tylko luźna uwaga :) ja jestem za zlotem całym sercem! Może uda nam się szczegóły dograć. Zobaczymy Buziaki dla wsiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak! Tak! Gio- piekły cię uszy? Bośmy po całości polecieli. Ale jakie pozytywy! Że Gio to, Gio tamto. Normalnie bułka z masłem i miodem polana :) No dobra- idę już lulu, bo ostatnio mam jak dziecko: o 22.00 oczka mnie pieką, spac się chce.... Lili, lili, laaaaaaaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy wsio..inne tłumaczenia ..że jesteś taka, taka i taka..ja tak nie umiem jak Ty ..więc/aż ..po prostu jesteś Super! jeśli ktoś jest innego zdania w co wątpie ..to po prostu ..nie zna Cie:) toniec ..bo wazelina się kończy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, zdjęcia już do was poszły. Kto nie dostał to słać do mnie zapotrzebowanie dorbug@interia.pl Teraz to już naprawdę dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×