Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Bore - sama przez kilk amiesięcy tworzyłam ten topik wydobywając go z zakamarków kafe :P i nadal twierdzę, że jeśli ktoś znika (nawet bez podania przyczyny), to prawie zawsze sie znajdzie ktoś inny, kto się zainteresuje losem zniknętego - tyle w tym temacie :P:P:P na imieniny postawiłam martini i jakieś ciasto, więc nie proś mnie o to drugi raz :P:P:P a o urodzinach już zapomniałam ;) (chociaż pyszna wołowinka była :D) wakacje? - spędziłam częściowo w Wawie, częsciowo w Chorwacji (przepiękne są Plitvickie Jeziora lub Park rzeki Krka), częsciowo koło Zawoi grając przez 4 dni w brydża i częsciowo w okolicach Olsztyna bawiać się z gromadka 8 psów i śpiewając przy ognisku :) czy Was olałam? nie - miałam potwornego doła w czerwcu i stąd cisza (no i eksperyment) no to odbrego weekendu - jadę popracować z dzieciakami na świetlicy profilaktycznej, a potem czas na ożywianie kontaktów towarzyskich i rodzinnych do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Boruś kochany, wzruszyłeś mnie do łzów :) Ta biedna AIR już klawy nawet nie widzi ale pisze :P hehe ja nie mogę :D Mała - następnym razem z dołem się zgłoś do nas, wtedy cię przynajmniej nie wpędzimy w jeszcze większego :) Wszystkiego dobrego 🌻 Tak przy okazji, gdzie jest Nina? Zagubiona w trasie? Miłego dnia życzę wam dzieci kochane :D [moc słońca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby to powiedział Smerf Maruda: Nie cierpię eksperymentów :P I rozumiem że w czasie dołów robi się irracjonalne rzeczy. Saszka a u Ciebie jak, już lepiej? Odpoczywasz? A stopka też mi się podoba :D S.J.Lec ma w swoim dorobku dużo ciekawych przemyśleń :D Gio jaki masz gg?? Tygrysek ważne jest to że nie machasz tylko łapką.. ale piszesz do nas, opowiadasz co u Ciebie, odpisujesz na nasze też czasem nudne posty.. i to jest ważne :)❤️ 🌻 dla wszystkich co tu są. Gdyby Was nie było to mnie też by nikt nie czytał :) A u mnie od 8 robota, najpierw jakies kanapy, lodówka, rowery stare ze strychu.. A teraz niby mam jechać do tesco po jedzenie dla kota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7777777777777777777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Niemiec mi też wyraźnie daje się we znaki... I jeszcze wam się przyznam, że mi się mała z majorkiem myliły całą wiosnę :D, nie wiem dlaczego? może że blisko siebie mieszkają i obydwie na m? I jak piorun szczelił w drugą część topiku uzmysłowiłam sobie, że gdyby szczelił np w całą kafe - to ja Was może znajdę, ale Wy mnie nie - bo macie za malo danych... chyba tylko Gio...gdyby miala taką potrzebę i głowę do tego - bo mało ma na głowie, no nie? :) Bo ja skrzynki jeszcze nie pozbierałam do kupy po zniknięciu tamtej... (mam na razie tylko Gio, Smyka, Tygryska i Airkę chybawszystko) ale zaraz się wezmę, na razie jeszcze przewróciło się niech leży, trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mamy nowe lozko :D Szam, ha ha ha, troche takie babskie, falbanki i koronki, ale podoba mi sie i niech tak zostanie. Lato takie cieple i piekne tak mnie wciagnelo ze jedynie mialem czas aby was przeczytac od czasu do czasu. Dziekuje za wszystkie emalie ktore od was dostaje i za to ze jeszcze o mnie pamietacie. Cala wiosna i do polowy lata bylem zajety roznymi domowymi projektami, a gdy je prawie ukonczylem, to sie tak rozleniwilem ze nic mi sie nie chcialo. Teraz, to znaczy dzsiaj albo jutro rozpoczynam kolejny, ale tym razem w domu. Bedzie to szafa na cala sciane w sypialni. A gdy to skoncze to bede kontynuowal wykanczanie centrum rozrywkowego w \"piwnicy\". Bede z tym zajety do Nowego Roku, albo i dalej. Miedzy czasie postaram sie wyslac do was troche zdjec. Jesli wy macie jakies ktore jeszcze nie otrzymalem to wysylajcie. No to narazicho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, za mną też nigdy nikt nie płacze 😭 :P ale ja nie eksperymentuje, ja zwyczajnie nie mam skąd pisać. czasem uda mi sie cichaczem w domu do kompa zasiąść ale to rzadkość (strasznie biedna jestem bez tego kompa, no nie?!) Air...a jakby tak korespondecyjny kurs pisania bez patrzenia na klawe dla diabłów? ;) Tygrysek...a jakże, kto tu dzień po dniu pilnuje topiku...to oczywiste;) mam wolny wieczór, co tu począć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kasiek - hihihi, chcielibyście wszyscy klawy nie widzieć, nie? :) Trochę trudno to będzie opisać, najlepiej się zaopatrzyć w taki program \"Mistrz klawiatury\" i tam jest wszystko krok po kroku pokazane i napisane. Ja mogę tylko napisać, że pozycja wyjściowa to lewa ręka -> mały na a, serdeczny na s, duży na d, wskazujący na f. Prawa ręka -> wskazujący na j, duży na k, serdeczny na l, mały na ;. Potem lewy wskazujący obsługuje: gtbv, duży ec, serdeczny wx, mały qz tablok, caps lock. A prawa wskazujący hymn, duży i, , serdeczny o. , mały p/\' enter górnego taba i alta. No i powoli sobie ćwiczyć. Jest to łatwiejsze niż się wydaje z powyższego opisu. A ja się pochwalę, że wczoraj udało mi się osiągnąć prędkość 180 znaków na minutę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air...no dobrze ci idzie ten korespondencyjny kurs...;) ale ja słaby kursant :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️ Gio masz racje, zanedbywalem towazystwo i nie ma na to usprawiedliwienia. :O dla wyjasnienia to wszystko przez to ze zmienilem prace i nie mam juz tyle czasu co przedtem aby bywac na internecie. A w domu to nie mam tyle czasu. Wczoraj bylem na malej imprezce, a za dwie godziny wybieramy sie z Basia na 40 urodziny do naszej kumpeli. Zapowiada sie swietna zabawa, ------------------------------czego i wam zycze----------------------. Ciagle jestem do tylu z sprawami kafeterii i nie wiem co u was nowego. Czy majorek juz urodzila ? Margot jest juz mezatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony - super że wpadłes :) Już myslałam że Cie liście w ogrodzie przysypały albo co? ;) U nas rzeczywiście troche nowego się wydarzyło bo ślub Margotki, Majorkowa urodziła Małgosię a Szamka się przeprowadza, Borewicz ma ostatnio dużo spotkań z niebieskimi ufoludkami bo za szybko jeździ ;) Poza tym to mamy piękną jesień, dla mnie zaczął sie nowy rok akademicki a dla Airki kurs pisania bez podglądania.. Czekamy na zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borecki ja to np nie pisże, gdyz się nie nadaję :D;):P Ale impra wczoraj była dopiero się pozbierałam :D Parę fotek poszło cobyś nie zapomniał jak wyglądam i zobaczył jak teraz mieszkamy :) Nie są do forwardowania :P Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM ŚLICZNY TYŁECZEK I NOGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie pod luzkiem ..bez butelki i zagrychy ale ze skrzydelkami na ,,ostro,, prawdziwie diabelskimi !!:DMoj aniol mnie dzis nimi uraczyl !! taaa a wie dobrze ze moge pozniej polknac wszystkie krany w domu z woda .Te kurze skrzydelka przwie 3 kg dostal od kolegi za pomoc przy samochodzie a ja tak podejrzewam ze to dla rownowagi ..cos tego mego aniola tak podejrzanie chwieje na nozkach! ide zamknac okna bo naprawde mi pofrunie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanka z ranka MAM ŚLICZNY TYŁECZEK I NOGI>>>> a to ciekawe :D:D Airka ...ja Cie bardzo prosze ..Ty nie płacz ..bo przez łzy nic nie będzie widać co piszesz;):D duży na d, wskazujący na prawa ręka, serdeczny na krok, a prawa wskazujący na duży D. No i powoli sobie ćwiczyć i się pochwalę, że wczoraj udało mi się osiągnąć prędkość 180 e.... ja nic nie kumam z tej nauki;) ;):D:D bardziej niż Kasiek :) Mała ..no;):D widzisz, jednak nie boli pisanie:) a foty ze skoku widziałem [ukłon w gaciach od przodu] ..ja to jedynie po piwo mogę skoczyć:D Kasiekkkk...qrde, normalnie zapomniałem o Tobie. Cholera ten niemiec od Gio jest zaraźliwy .. to normalnie dramat;). Gio ..widzisz Znudzony z tajniaka siedział,leniwie ..juz nawet nie chrzci nowych diabłów, że niby co loty na mietle zakazane? Fakt był narodowy test na prawo jazdy i wszyscy oblali:D to może znowu na mietłach ?:D Nina ..jak tam wesele? Saszka ..no ..własnie do dawaj jakieś namiary na siebie:) Blondi ..z toba konie kraść..to pestka więc do czego się nie nadajesz ?;) fot nie widziałem ale jak obacze to podziękuje :) Kaya.. dawaj ino migiem ..bom głodny!!! Znudzony ...a wiesz ..że juz mialem Ci Tego sms-a pisać, tylko uleciało mi z głowy, bo też ździebko zalatana mam głowę..ale milo że jesteś bo ..jeszcze rok ..tak sam pociągnęw porywach z Linkingiem ..i będę Ci dawać rady jak zakładać tipsy;):D:D a ..jak juz i wszyscy sie przeprowadzaja ..to i ja też sie przeprowadzam ..od 01.11 mam nadzieję ze będę na nowym mieszkaniu, nie własne...ale ładniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tipsów to tu chyba nikt nie ma :P:D A czy na reporterkę to nie wiem.. ale jakiś tytuł mogę mieć, Gio co proponujesz? :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio bedę wysyłać od jutra, jak ktoś jeszcze chce to przyjmuję zgłoszenia do 12 w południe :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zbulwersowana filmem
"Ostatnie tango w Paryżu".Film powstał w 1972 roku, ale ja się zbulwersowałam wczoraj! W 2005! To skandal, co zaproponował publiczności reżyser! Takie filmy powinno się wycinać i nie dopuszczać do rozpowrzechniania! Masło! Skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zbulwersowana filmem
Mnie się nie podoba! Jaki tyłeczek i nogi?! Obwisły Brando ! Mam prawo się oburzać! A ta młoda aktorka? Kto wie, jak potyczło się jej życie? Może ma skrzywioną psychike do dziś?O tym nie pomyslałaś? ! Własnie! On tez nie pomyślał! Rozpowrzechniaja bez cięć i TAKIE skutki! Mało to draństwa na świecie? Jeszcze zaśmiecają nam TV filmami o maśle! Nie powiem gdzie! A żona samobójstwo popełniła! Nie dziwię się! SKANDAL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa jest !! to skandal!! że mamy rok 2005 a ty sie podniecasz filmem z 1972 roku wiadomo że to masło juz jest zjełczałe! to Skandal!! :D:D Gio ...jeszcze nie wiem ..ale może i sie dowiem, bo juz wiem że tampony maja taki sam skład jak i koszule męskie, tyle że my koszule nosimy jako odzienie wierzchnie:D:D tipsiasz!!! wypraszam sobie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hehehe to ja też się zwirzę, że mam tyłeczek i nogi też mam :) A Brando nie żyj, więc jego tyłek zostawmy w spokoju :D Ale wyście weszli wczoraj na wysoki poziom humoru :P podoba mi się i poproszę więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zwierzyć się chciałam, tam wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam pewna, ze napisalam wczoraj posta ale jakos go nie widze.... zaginal w akcji?? jestem tym zbulwersowana :P ech znow byla nocna glupawa i znow mnie ominela, wrrrrrr w kazdym wczoraj urzeadzilam sobie mega spacerek!!!! wedrowalismy z kolega troche wzdluz torow, troche posrod dzialek, duzo po lesie (wstyd sie przyznac, ale nie wiedzialam, ze w Wawie jest rezerwat przyrody!!)... niesamowite klimaty.... czulam sie jakbym wyjechala do jakies malenkiej miejscowosci na wakacje... las, zero samochodow, slonce, domki jak na wsi.... A w nogach to mam spokojnie ze 20 km...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam diabołki :D Ale się działo! I znowu mnie nie było.... Jestem jeszcze półprzytomna po wczorajszym weselu...było....dziwnie... Nie wiem jak to ująć....Weselicho na 120 osób, full wypas, ludzie z tzw. \"górnej półki\" , panowie przy boku mieli takie laski (kobiałki znaczy), że oczy bolały! Wszystkie w stylu a\'la Doda albo Ewa Sonnet....spalone na solarium, z mega tipsami ( tak Borewicz, tak!) i wszystkie w prawie jednakowych , superdrogich kreacjach: gorset i długa, marszczona szeleszcząca spódnica! Tylko kolorem sukien się różniły :) Czułam się trochę dziwnie...może dlatego, że nie piłam, bo ktoś musiał prowadzić... Było za dużo alkoholu, goście już po 21.00 uwaleni...ktoś rzygał w kącie (fuj!), jakieś dwie laski kłóciły się dobrą godzinę o to, gdzie która miała zarezerwowane miejsce (?!) i całkiem na serio bałam się, że zaraz się będą lały!!! Jestem lekko zniesmaczona, a na dodatek mój mąż podsumował mnie następująco: jesteś dziś jakaś dziwna, nie umiesz się bawić, zrobiłaś się jakaś....APODYKTYCZNA (?!).... On za to był radosny jak skowronek, miałam uczucie, że jest tym zajączkiem z reklamy Duracell....a darł się tak, że do teraz boli mnie głowa.... Nie jadę na poprawiny- mam to gdzieś! Nie wiem co mi się stało....zazwyczaj bawię się świetnie na takich imprezach, a tu nie mogłam się nawet \"przemóc\" i wysilić.... Dziczeję czy co? Czy jeśli człowiek nie umie się czasem odnaleźć w jakimś towarzystwie to oznacza, że jest nudny i apodyktyczny? Mam lekkiego doła powiem wam.... I tylko wam to moge powiedziec, bo z moim D. od wczoraj za dużo nie rozmawiam...dobrze, że chociaz się wytańczyłam, bo inaczej chyba bym umarła z nudów!!!! Przepraszam, że tak wam wywalam, te swoje żale.... Ale to nie jest o Brando i o tangu w Paryżu, więc może mi wybaczycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz jak spuściłam z krzyża to musze wam powiedzieć, że was ..... uwielbiam!!! Znudzony się pojawił :D Witaj i zaglądaj częsciej i pisz, bo tu ciebie brakuje! Elles ci bardzo ładnie wszystko stresciła co się u niektórych działo- faktycznie niezła z niej reporterka !! Borewicz- no tak...tampony, tipsy...ekchem...czy ty chcesz nam coś powiedzieć :D ?? Tygrys- fantastyczny sposób na spędzenie dnia. uwielbiam takie wędrówki. Ja dziś przegoniłam moją sunię 40 minut i patrzyła na mnie z lekkim wyrzutem.... Pomarańczowi od tyłeczków i od bulwersacji- nieźle, nieźle! A gdzie dzień dobry albo kilka słów o sobie ? Mała- zapomniałam podziękowac za zdjęcia ze skoku! Zazdroszczę! A jaki pan instruktor przystojny...uła!!! I nie eksperymentuj już na nas, bo my jak widac się nie nadajemy na króliczki...czy te.....świnki doświadczalne... Mam dziś okropną ochote na pizzę- nie jadłam już pysznej pizzy ze 3 tygodnie chyba...trzeba nadrobić! Idziecie na wybory ludziki? Ja zaraz wybywam właśnie.... Ogólnie to uważam, że i tak jak zagłosujemy to będzie do bani...ale będę spać spokojnie- che, che...że spełniłam obowiązek jakiśtam :) Zmykam na przejażdżkę. Całuję was w różki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, Znudzony, Link, Igo i inni, moglibyście tu częściej bywać bo Mi tu Borewicz zbabieje do reszty i co ja wtedy zrobie :D:D Jak mi zacznie tipsy zakładać i maseczki.. (ale przecież on w maseczce to już ma zdjęcie!! :D) Zbulwersowana ale ja nie wiem o co chodzi, Co Ty tak krzyczysz, jakie zdjęcia, jakie draństwo, no cholera bo zaraz ja sama dostanę skrzywienia psychicznego, zaczne myśleć o samobójstwie i nikt się też dziwić nie będzie, taką psychozę tu siejesz, wizje obwisłych tyłków i nie wiadomo czego jeszcze obwisłego, teraz będzie mi się to pojawiać przed oiczami, o matko, wiesz jak to na mnie działa? chcesz mnie mieć na sumieniu? :P Nie pomyślałaś o tym? Skandal! :D Gio :D Ja tam nic o tipsach nie wiem, o tamponach mu nie opowiadam, ja nie wiem skąd to się wszystko wzięło ale jak ze mną przestaje to mu może stawać... :P:D:D:D Nie mam nic przeciwko :D Tygrys ale sorki, ja już dostaję pomieszania, to ile ty miałaś tych \"wczoraj\" że z każdym... I co z każdym.. tam robiłaś.. Tygrys, Ty tak z każdym?? :D:D;) O jeeezu, i to jeszcze w lesie i na działkach? :D:D:D No ja rozumiem.. dlaczego Ci wstyd się przyznać.. ale jak już wszyscy się zaczęli zwierzać, łącznie z Airką... :D Hhaha.. że co miałaś w nogach... aż tyle? :D:D:D 20 km o kurde...!! :D Nie no ja myśle że to już lekka przesada!! Nie moge.. tez sie oplułam.... :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina :) Ja w sumie bym tak samo na tym weselu się nie odnalazła.. Skoro inne dziewczyny zamiast na ślub przyszły jak na konkurs miss polski.. :P I się Tobie nie dziwię wcale że się dziwnie czułaś, zwłaszcza kiedy D dobrze się bawił musiałaś się czuć troszkę wyobcowana w takim chyba zepsutym towarzystwie... Nie martw się, jak dla mnie możesz być Dzikuska ;):D🌻 Bo ja też dziczeję... :) Stwierdzam że moje talenta dziennikarskie są niepodważalnym faktem... teraz będe czekać na nagrodę pulitzera :D ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj....Elleska ..co Ci tam zwisło że Ci obwisło :P:D to nie wiesz żę Tygrys miała randki z netu i gości porozstawiała jak sztafety co 5km...to i spacer był długi:D;) Gio...sie nie martw:D a i za co Ty mnie przepraszasz ..że niby co? ja to poczucia humoru nie mam!? :D, to że nie pluje na monitor bo mam nowy ..to wcale nie znaczy że sie nie smieje:D:D a przeprowadzam sie w wekend przed 01.11. tylko jakos wiadomo datyje sie pewne sprawy najlepiej od pierwszego :) Nina ..tyż na wybory ide ...i nie martwcie sie ..fason jeszcze trzymam :D chodzę bez podpasek:P:D Airka...a cos więcej!? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×