Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Brrr.... a u mnie mróz.... no ale w koncu połowa listopada.... Kurde... wczoraj tak się opisałam.... prawie do kazdego... a tu co... zawiesił się komputer... a potem... internet mi nie chodził i przepadło... ale juz mi się nie chce pisać, wiec sobie wyobraźcie... ze... że jednak cos do każdego napisałam ;) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa... a wypowiedzenie \"miłe złego początki a koniec załosny\" to nie zdanie... tylko równoważnik zdania, z tego, co mi się wydaje... wiec... orzeczenia nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry :) Zima nadchodzi! Podobno od czwartku ma padać snieg. ja nieee chceeeee......... Ja chce snieg na swieta, sylwestra i na weekendy i ....juz...starczy :) A w radio już usłyszałam o 3 wypadnięciach z drogi ! Na trasie Jelenia-Wrocław! Ludzie nie mają wyobraźni czy co? asia- zaimponowalas mi z tym rownowaznikiem! ja kompletnie nic juz nie pamietam ze szkolnych czasow , a tak wogole to gramatyka i rozbieranie wiersza na czesci pierwsze to zawsze byl dla mnie horror! Co autor ma na mysli- kurde! Ale i tak kochalam j.polski, kochalam moja cudowna polonistke, ktora potrafila co poniektorych zachwycic inna literatura niz sztampowy spis lektur ! Znikam do pracy rodacy :) saszka- 👄 dla zabkobolacych tez 👄 Miłego dnia! To mówiłam ja NINA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo, Asia, ale... czy ktoś ma inny pomysł?? poczekamy aż się nam pani mgr zjawi, może ona cośdoda... :) :) Opłakaliśmy już chłopców z Placu Broni - Lektur szkolnych ciąg dalszy : mamo, jaki jest Latarnik? krótki to dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hehehe według mnie to w zdaniu \"miłe złego początki lecz koniec żałosny\" nie ma orzeczenia :D są za to dwa podmioty \"złego\" i \"koniec\" :) co wy na to? Byłam wczoraj na przedstawieniu. W ogóle to było to w takim małym teatrze \"Ósmego dnia\", który zajmuje całe piętro kamienicy i jak się wchodzi to ma się uczucie, że się odwiedza znajomego. Scena jest niewielka, a widownia jeszcze mniejsza to stwarza bardzo intymną więź między aktorami a widzami. A samego przedstawienia nie da się opowiedzieć. Tytuł \"Pasażer\", składało się z kilku krótkich scenek, dziejących się nie tylko w pociągu. Najbardziej podobał mi się monolog kobiety, która chciała przestać ciągle myśleć za męża i syna i zrobić coś tylko dla siebie bez wyrzutów sumienia. A moja przyjaciółka miała bardzo wyczerpującą rolę :P biegała w tę i z powrotem, krzycząc; potem tańczyła, potem leżała i waliła pięściami w podłogę - doskonale dopasowali tę rolę do jej charakteru :D a w międzyczasie grała na gitarze i na flecie :) bardzo interesujące przeżycie, lubię takie eksperymenty. Zaznaczyć trzeba, że to jest teatr amatorski, żadna z osób nie jest profesjonalnym aktorem, myślę że stąd taka świeżość i radość z grania co się udziela widzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A może to \"początki\" są pierwszym podmiotem? Uuuuuu Saszka, ale dałaś zagadkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz w domu :D jedna scena (odc 617) to lubie!! i slonce pieknie swieci... ale wieje... okrutnie... brr zimne wietrzysko... \"mile zlego...\" to jest przyslowie vel powiedzenie :D :D :D Air -> och, jak ja bym z checia poszla na takie przedstawienie... uwielbiam taka experymentalna sztuke... Nina -> uwazaj na drodze, dobrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wiatr dzisiaj mocno wieje, myślę że prognozy o śniegu stają się coraz bardziej prawdopodobne :) Mam dzisiaj zajęcia z prawa pracy księgowości, czy jakoś tak. Kadry mi bardzo dobrze wchodziły do głowy i mam nadzieję, że teraz będzie podobnie. Pierwszy raz tej jesieni zakładam nauszniki i idę :D Saszka - no dalejże powiedz nam o tych początkach miłych i końcach żałosnych, bo ciekawa jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - a jaki to serial był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R8
...to może coś tak mniej mięcej: podmiot to ta co zaciążyła jak bylo miło a orzeczenie - to o wysokości alimentów?... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa... zapomniałam o podmiotach... jesli chodzi o podmioty.. to chyba są to \"złego początki\" i \"koniec\"... no ale nie wiem... tez za gramatyką nie przepadam... AIR - tez bym chętnie sobie do teatru skoczyła... ehh.. ale w Staszowie nie ma.. nawet amatorskiego :/ wiec jak czasem w Kielcach jestem, to do Żeromskiego skocze... ale tak to... mam problem z obcowaniem ze sztuką na tej płaszczyźnie.. Nina - a tam zaimponowałam... ehh.. kto wie, czy dobrze powiedziałam, ze to równoważnik... no ale tak... zdanie to nie jest... bo bez orzeczenia.... zawiadomienie.. też raczej nie.. bo się da orzeczenie wstawić... a dalej.. dalej chyba w gramatykę zagłębiona nie jestem.... i juz chyba nie będę...:) Saszka - pamiętam.... Chłopców z Placu Broni.... ehh... ile razy bym tego nie przeczytała, to wzruszam się do łez... piękna ksiązka... a Latarnik... nie przepadam za Sienkiewiczem... aaa... ja to się zawsze mylę... Ty masz syna, tak? czy córkę? Tygrysek - własnie.. w jakim serialu? Bo ja Cię nigdy nie widziałam... bo na TV nie mam czasu... no ale jakbyś powiedziała, kiedy będziesz... to zostawiłabym wszystko i wgapiałabym się w telewizor..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńko, córkę i dwoch synów i dziewczynę syna :) już naprowadzam. Więc w jego interpretacji jest to zdanie równorzędnie złożone a orzeczenie drugiego zdania jest w trybie rozkazującym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję że dojechałam do domu :) Tygrys- dzięki za troskę. Ja zasadniczo uważam na drodze ...chyba... saszka- zagadka jak widac boska! Ja nie mam pojęcia to się nie wypowiem ;) Jeszcze chciałam wam napisać, żebyście za mnie trzymali kciuki, ale to chyba bez sensu, bo wyniki będą za 2 tygodnie- nikt by tyle czasu nie wytrzymał! Ale po tych 2 tygodniach napisze wam coś więcej ....Teraz sza! Żeby nie zapeszyć. Wystarczy moja pełna mobilizacja :) Jestem padnieta, idę sobie poleniuchowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszkaaaaa : \"mamo, jaki jest Latarnik? krótki to dobrze\" rewelka!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"miłe złego poczatki, a koniec żałosny\" chyba żałosny bedzie mój koniec.... skoro nie mogę znaleźć tutaj tych orzeczen i podmiotów :P Kurde, Szaszka... niezła ta zagadka :) Nina - ja już trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam sie pochwalic, ze jutro mam epizod w \"Klanie\" :) Ekspedientki w sklepie jubilerskim, maly i pewnie nie mowiony ale jestem zadowolona, bo daja podwojna stawke :D dzis bylo \"samo zycie\" (to cos z gazeta zwiazanego) Asienko -> juz napisalam gdzie i jak mozna mnie uchwycic :) Nina -> bede przez 2 tygodnie trzymac za Ciebie mocno zacisniete kciuki - mentalnie :) Dobrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia, nie przejmyj się tak bardzo, to jest z gatynku \"inteligentna głupawka\" a nie \"poważny problem\". pomysł z alimentami też niezły :) Tygrysek, normalnie sobie na temn klan zapoluję, a w nocy też leci? Bo ja ostatnio stwierdziłam, że przez ostatnich 10 lat widziałam teleekspres chyba ze trzy razy :) nie mam jak popatrzeć w telewizor przed dwudziestą. To nie wiesz, czy epizod jest mówiony czy nie? Gio, chodząmi po gowie twoje dalekie południowe kraje... puścisz farbę? czy to tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hmmmm Saszka - to jest naprawdę piekielna zagadka i się wkurzam, że nie mam pojęcia o co chodzi z tym orzeczeniem, bo według mnie go tam nie ma, a lecz według mnie nie jest orzeczeniem. Szkoda, że już nie chodzę na żadne zajęcia studyjne i nie mam kogo zapytać :) Nina - trzymam kciuki w ciemno :D Tygrysek - uhu, \"Klan\" to jakby kolejny szczebel w karierze statysty :P hehehehe Asia - no ja niby w Poznaniu mieszkam, ale rzadko bywam w teatrze, choć nie są trudno dostępne :P tak sobie normalnie radzę, ale jak czasami pójdę na jakieś przedstawienie to czuję, że to jest coś dobrego, fajnego i postanawiam bywać częściej, a potem znowu nie chodzę. Super było w liceum, chodziłyśmy z koleżanką co miesiąc do teatru, bo jej mama pracuje w wydawnictwie i dostwała bilety, a my korzystałyśmy :) Dzisiaj miałam pierwsze zajęcia z księgowości - teoria Bogu dzięki :P a jutro mam już zaliczenie :D hehehe kto ten program układał? ja się napewno dużo z tego nauczę :) przez sen chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) no nie mogę : wg tego kawalarza podmiotm jak przytomnie zauważyliście KONIEC, a orzeczeniem LECZYĆ w trybie rozkazującym, czyli LECZ (ja leczę, ty leczysz) A na gramatyce to ja się nie znam, tylko na kawałach. Nigdy na przyklład nie pamiętam czy przed lecz powinien być przecinek czy nie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewiczu - W S Z Y S T K I E G O N A J W S P A N I A L S Z E G O !!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼❤️❤️🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼❤️❤️🌼 🌼❤️❤️🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼❤️❤️🌼 🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️🌼🌼❤️❤️❤️🌼🌼❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️🌼🌼❤️❤️❤️🌼🌼❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, źle ze mną, nie zauważyłam flaszki, dopiero jak została poparta etykietą. Czy to gorzołecka-borowiczóweczka?? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSTRYK zapalam Wam swiatlo :D Borewicz -> wszystkiego Naj, Naj, Najlepsiejszego!!! 👄 🌻 Saszka -> ano nie wiem, okaze sie na miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewiczu!!!1 Wszystkiego, naj, naj, naj-cudowniejszego! :) Spełnienia marzeń zawodowych i prywatnych, samych życzliwych ludzi wokół i ..... ty sam wiesz najlepiej co! 🌻 ❤️ 👄🌻 ❤️ 👄🌻 ❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄🌻 ❤️ 👄🌻 ❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄🌻 ❤️ 👄🌻 ❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄🌻 ❤️ 👄🌻 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Saszka - hehehe no to jest faktycznie żatrem potraktowane :) bo \"lecz\" w tym zdaniu to nie jest rozkaz od \"leczyć\" :D \"lecz\" to spójnik, tak jak \"ale\" :D ale mi szare komórki rozruszałaś i za to ci dziękuję :P Borewicz - kłaniam się pięknie solenizantowi. Życzę ci wszystkiego czego sam sobie życzysz, czyli po prostu spełnienia marzeń, zdrowia i sił, żebyś się mógł tym wszystkim cieszyć :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem :) Nic nie mowilam, tylko bylam hihihi :P calkiem fajnie bylo... a na jaka cudowna bizuteria sie napatrzylam... ach... a te ceny :P nakrecilismy juz wszystko, duble, zblizenia etc a tu kamerzysta mowic, ze cos sie popsula, nic sie nie nagralo, wiec dawaj od poczatku.... Aha, odcinek 1024 "Klan"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tam ;) Postanowiłam, że przeczytam sobie te wszystkie ostatnie zaległości.. ale.. ekhm.. nabazgraliście tyle.. a jednak czytanie zabiera czas... a mi zostało jeszcze z 10 stron ;) Jednak warto było, bo uśmiałam się nieźle z ciekaweej rozmowy i wiertarkach oraz o tym, co to można robić w kąpieli :D Reszty nie wiem ;) Zdążyłam zauważyć (po wielkim \"wieńcu\", że Borek miał imieninki, zatem: Borek 🌼 Wszystkiego najlepsiejszego, cudnej ukochanej i wzajemnego zrozumienia ;) 👄 A my już jesteśmy po pierwszym szczepieniu, po wyjściu ze szpitala (bo tam miała od razu w 1szej dobie), dzielnie to zniosła Małgonia. Przy okazji została zważona i nasz mały Pucek waży już 4600g ;) Oj przybywa jej wałeczków i tym podobnych :D Ale się brzydko porobiło (nie zaczyna się zdania od ale.. - ale.. co tam ;) ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×