Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Gio, wytłumaczyłam mamie, żeby sobie ziółka odpuściła, że bezpieczniejszy dla niej żeń szeń, a ona mi na to, że żeń szeń już dawno przestała brać z tych samych powodów (ciśnienie itp, i jeszcze mi coś tłumaczyła o przebudowie tkanek? komórek? nie pamiętam, że jej to już niepotrzebne bo za stara). W związku z tym sama je piję i nie wiem, czy to autosugestia, czy działa, ale, kurna, przestało mi być wszystko jedno, chdzę wkurzona i podjarana od kilku dni, wpychając sie w korek wjechałam facetowi w tyłek, klnę i nie umiem sobie miejsca znaleźć. I przestałam zasypiać w każdym miejscu i każdej pozycji. Dzisiaj rano pożarłam się z chłopem, potem się rozłakałam - bo póki jestem cicho to jest spokój... Ale chyba jednak lepsze to niż dotychczasowa apatia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, czy wiecie, że Gio ma niespełnione ambicje piercingowe? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen znow mglisty ale dobry :) zapalam swiatlo, wstawac leniuszki kosmate :) Gio -> ja chce zdjecie, ja!! a kolczyki w jakis dziwnych miejscach tez sa?? ;) Saszka -> hihi Twoje opowiesci sa swietne... ja tez ostatnio zmienilam stacje radiowa, ale przy gatunku muzyki pozostaje - rock radio :) A co to te straszaki?? Rzeczywiscie aktywne masz dziecko niezwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wiiiiiiiiiii :D Jak to fajnie, że mamy znowu długi weekend :) Saszka - roxy to rockowe radio nie? to coś dla mnie :D a tego septembra nie znam :P A co to są straszyki? bo się nie orientuję. Ale twoje dzieciaki mają super, że im pozwalasz trzymać tyle różnych, dziwnych zwierzaków, bo moja mama to się po długich błaganiach zgodziła na żółwia, w międzyczasie jakiś pies, potem chomiki, świnki na końcu kot, a ja bym teraz szczura chciała, ale tego by już chyba nie przeżyła :) Gio - no co jest? po długiej nieobecności taki skromny wpis? :D Tygrysek - a pewnie, że wyślę CV :) tylko mnie w tym przekonaniu utwierdziłaś, dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też dzień dobry :) U mnie na razie słońce walczy z chmurami, jutro ma być podobno piękna pogoda, więc poczekam do jutra ;) W końcu się wyspałam, saszka- zacytuję ci 7-mio letnią bratanicę mojego D. \"od tego rannego wstawania to mi się ...żyć odechciewa\"! Swego czasu to był hicior w rodzinie :) Ja niecierpię wstawać rano, ale jak musze to trudno... Odbiłam to sobie dziś, bo otworzyłam jedno oko o 9.30 i natknęłam się na otwarte jak się okazało juz od dobrych 30-stu minut oczy mojego D. który cierpliwie leżał, żeby mnie nie obudzić :) Słodki jest! Ja jak bym tylko poczuła, że to czas wstawania to bym wstała i nie zawracała sobie nim głowy- no ale on ma mocniejszy sen ;) Wczoraj byłam u mojej ukochanej kosmetyczki, ale to nie był chyba dla mnie dobry dzień na zabiegi typu: oczyszczanie twarzy i woskowanie, bo wszystko mnie bolało 4 razy bardziej niż zwykle! Miałam wczoraj małą tolerancje na ból, a poza tym wpadłam do niej zaraz z trasy i byłam jakaś taka wypluta i w y k o ń cz o n a! Dziś mam dzień pełen wrażeń, bo w końcu mój D. zakupił drewno do kominka i za jakąs godzinę ma je przywieźć, potem trzeba je będzie przyciąc i poukładać. Wieczorem w ramach odreagowywania idziemy na imprezkę do klubu, ma tam dotrzeć moja kosmetyczka z 3 innymi babami, więc mój D. biednym rodzynkiem zostanie ;) Nie zmartwiło go to za bardzo. A teraz przyznam się wam do grzechu okropnego: !!!! Zjadłam na śniadanie....... 2 kawałki odgrzanej , wczorajszej..... PIZZY!! Dopiero jak zjadłam to sobie uświadomiłam, że to okropne jest! Tak na śniadanie? Fuj! Nigdy więcej. Na śniadanie to płatki albo chlebek z czymś dobrym i dobra kawa.... AIR- syndrom biernego palenia po imprezie to jest takie cholerstwo, że ho, ho! Okropne uczucie. Ale najważniejsze, że się fajnie bawiłaś i idziesz jak burza przez wszystkie egzaminy. Składaj CV do urzędu! Fajna fucha, moja kumpela pracowała 2 lata na takim stanowisku o którym piszesz, potem ją \"podkupiła\" Straż pożarna i teraz jest nadal sekretarka, ale ma wszystkie przywileje służb mundurowych :) Fajna praca :) I fajne pieniądze :) Ja muszę sobie znaleźć kiedyś czas i chwilę spokoju by usiasc i pozastanawiać się nad tym co JA bym chciała robić w życiu. Bo przeciez nie będę całe życie jeździła jako przedstawiciel? Musze sobie znaleźć inne zajęcia....ale to za jakiś czas.... ten zawód, który teraz wykonuję jest idealny do tego, bym skończyła jakieś dobre studia, pouczyła się jeszcze języków itp. Trzeba inwestować w siebie! Dobra- już nie marudzę, bo mogłabym dziś pisac i pisać.... Zanudzę wszystkich :) Buziaki :) P.S Kluseczko 🌻 śpiewaj nam dalej, elles- i co? trzymaliśmy kciuki a ty nawet słowa nie napiszesz? Borewicz- prosze się zdyscyplinować, znalexc internet i skrobnąc parę słów- tylko nie XY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany!!!! Tyle tego napisałam?! A łyżka na to NIEMOŻLIWEEE!!! Saszka- roxy radio to super stacja! Słuchałam wczoraj we Wrocławiu, u mnie chyba \"niedolata\" :D A ta piosenka o september to chyba Green Day \" łejk mi ap łen september ends\' ;) lalalalalalalalalalalalalalala Jest November a oni dalej swoje ;) Ja teraz jestem zafascynowana powrotem Madonny na scenę! Widzieliście teledysk? Normalnie szczęka opada! Wiem, że jak się ma kasę to można tak wyglądac i tak tworzyć, ale ....i tak ją podziwiam. Jak królowa Popu to królowa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! I jeszcze mój ukochany Szymon Wydra w radiu śpiewa :) Płyta \"Bezczas\" to mój top 1 w liście prezentów dla Ninki :) Musze napisać do Mikołaja :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bim bom :) A podoba Wam się \"der ar najn miljon bajsyklz in bejżin\" ? :) Jak fonetycznie, to fonetycznie, w mojej pracy by się załamali jakby zobaczyli ;) W każdej razie mi się bardzo podoba :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SELESTE
Witam wszystkich!!!! Macie fajny kawałek utworu Jest cos dalej? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy fajny kawałek utworu ? Mogę prosić jasniej, mogę, mogę ? Bo się czuję jakaś nie-tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A straszyki i patyczaki to się oczywiście klują (z jajek) a nie kują :) tak to jest jak się pisze jedną ręką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam Was wszystkich Diabelki... ponoc jakis zlot mial byc....?? Klusecczko -> chyba wiem o ktorej piosence piszesz.... mnie tez sie podoba :) Nina -> :D :D :D jestes najlepsza!!!!!!!! :D :D :D co tam sie przejmujesz pizza na sniadanie, kiedys trzeba zaszalec :) ach jak to romantycznie zabrzmialo, ta opowiesc o przebudzeniu :) Madonne jedynie slyszalam, teledysku nie widzialam... ale wyobrazam sobie jak wyglada... roxy jest rockowo?? oho, to bede musiala chyba jej poszukac :) Ninka, kiedy bedziesz w Wawie?? wyrazam silne pragnienie osobistego Ciebie poznania.... Saszka -> ale co to za stworzenia, owe straszyki?? Seleste -> co mamy?? przylaczam sie do prosby Kluski, jasniej prosze, jasnie... jestem dopiero po 1 kawie, wiec z mysleniem kiepsko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe Roxy-fm: Bydgoszcz Warszawa Wrocław Kraków Poznań Ślask i Zagłębie, czy jakoś tak, u nas 74,5 fm, reklam jescze nie nachytali więc ich póki co nie ma i gitarki ta pięknie chodzą.... Ujęli mie, nie da się ukryć, tym że nie Katowice a Śląsk i Zagłębie :) Air, rozumiem Twój żal co do niemożności posiadania szczura, bo ja bym chiała, ale reszta domu nie bardzo... :( Dzieci wypatrzyły latem szczurą rodzinkę mieszkającą pod krzakiem na skwerku, w ruchliwym miejscu miasta, pełno psów, dzieci, ale tak zrobione gniazdo pod korzeniami dużego krzaka, że młode nie do upolowania. Łaciata, biała rodzinka. Ciekawe co będąrobić zimą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie wy???? Co jest? Oglądaliście Pana Tadeusza? Fajny jak zawsze... tylko jak Robak odmawia modlitwę przy stole to za każdym razem wydaje mi się że na końcu będzie \"qwa\" :) też macie takie wrażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nina - hehehe ja znam to uczucie wyrzutów sumienia, jak mi się czasami, rzadko, ale czasami bywa, że sobie usmażę grzanki na patelni na oleju i schrupię z dżemikiem. Pyszne to jest, ale wyrzuty są :) jakiś czas tylko na szczęście :D Ale, że twój D. chce chodzić na takie babskie party, bo mój to ucieka jak nie przymierzając diabeł od święconej wody :P Saszka - to jak te szczurki łaciate są to muszą być domowe i ktoś je wypuścił. A o zimę bym się nie martwiła, szczur sobie wszędzie poradzi, za to je lubię. Maksymalne umiejętności przetrwania. Jeżeli to chodzi o ten September to uważam, że to ładna piosenka, ale więcej niż raz dziennie bym nie zdzierżyła :P smęty takie. A \"Pana Tadeusza\" nie lubię, ani książki ani filmu. Nie mogę patrzyć na Żebrowskiego w roli Tadeusza i Bachleda też mi nie leży, Kondrat mnie wkurza, Linda to samo, jedynie Telimena jako tako, chociaż nie przepadam za Szapołowską. Tygrysek - no, Madonna się trzyma świetnie. Teledysk, o którym mówisz jest fajny, świetnie się tam tancerze ruszają, a Madonna girkę taaaaak wysoko podnosi, a ona ma w końcu 47 lat. Jest perfekcjonistką i potrafi robić show. Prawdziwa gwiazda dla mnie. Michał mi przyniósł książkę \"Złam zasady, jak znaleźć dobrą pracę\" podobno świetna pozycja i ma zmienić moje podejście do sprawy :P zasiadam do czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ogladalam \"pana tadeusza\", nawet nie widzialam, ze leci.... raz widzialam, wystarczy... Bedzie ogladac \"Harryego...\"?? ja juz kiedys widzialam ale i tak zerkne raz jeszcze :) Air -> o teledysku to Nina mowila.... ja tylko slyszalam piosenke... podzielisz sie wiedza, co ciekawego w ksiazce wyczytalas?? Saszka -> a ja nadal nie wiem jaka muzyke gra ta stacja... dobrze Air\'ka mowi... szczurki na pewno sobie poradza... ale, ale, czyzbys miala ochote je przygarnac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow... ten powyzej to byl moj SZCZEŚCIO TYSIĘCZNY POSTT :D z tej okazji stawiam na stol wino :D a co...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6000! aleś się załapała :) ja nie widzę numerków bo wchodzę przez ulubione, normalnie ta kafeteria to.... brrrr, przejść przez ten spis treści to praedziwe bohaterstwo - trzeba wziąć głęboki oddech, zatkać nos... Szczurków z ulicy raczej nie, strach że coś mają Rokowe radio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No faktycznie to Nina o teledysku Madonny pisała :) ale Tygrysek też teledysku nie widziałaś nie? tylko piosenkę słyszałaś :D Przeczytałam 4 rozdziały książki, bardzo dobrze napisana, sama się czyta. Piszą tam żeby starać się dotrzeć bezpośrednio do pracodawcy, bo w dziale kadr nie wybierają pracowników, tylko ich przesiewają, nawet nie dadzą szansy na autoprezentację, poza tym należy konkretnie skupić się na jednym stanowisku, a nie szukać wielu różnych, bo rozmydli się nam cel i nie będziemy silni. No i oczywiście nie zapominajmy o sile pozytywnego nastawienia i świadomości swoich mocnych stron, które pomogą nam przedstawić siebie jako najlepszego \"towaru\". Nie należy pisać i mówić o cechach i umiejętnościach, które nie mają bezpośredniego związku ze stanowiskiem, o które się ubiegamy, trzeba operować konkretami. To by było na tyle mojej dzisiejszej lektury, ale jeszcze się napewno wielu ciekawych rzeczy dowiem. Gratuluję Tygrysie 6000 wpisów :D ja mam dopiero trochę ponad 2700 :) jak to się dzieje, sama nie wiem, bo mi się wydaje, że tak często tu bywam i zawsze coś napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio - ja chcę oczywiście :) sama mam tylko, jak Bóg przykazał, po jednej dziurce w uszach :D ale mi to tam wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio - a to ty przekłułaś takiej małej dzidzi uszka? A mogę spytać po co? bo tego nigdy nie mogłam zrozumieć :) Fajne to drugie zdjęcie z mamusią :) podoba mi się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mam ostatnio maaaało czasu na wszystko, nawet ostatnie trzy noce spalam srednio po 4h :) Ale juz jest troszkę spokojniej. Dzieki za kciuki, przydały się na kole, czekam na 5 :) Znow jestem wyjazdowa, przed chwilą tez oglądaliśmy Harrego Pottera a przedtem bylismy na malych zakupach :) Od jakiegos czasu weekend bez wyjścia do sklepu to weekend stracony, ale mysle ze się opłacilo :) Ostatnio jak bylam to na trzy dni zostalam sama u Borewicza, załatwiałam pewne sprawki dla niego, bylam z jego tatą i bratową w parku i pstrykałam zdjęcia :) trochę sprzątałam, tzn. na suficie są panele, nie zdejmowaliśmy ich już bo nie wiadomo jak to pod tym by wyglądało, wiec Borewicz umyl połowe a ja połowe mialam umyc po nim reszte (no, troche wiecej niz połowe;)) I kiedy już umylam to sie okazało ze moja część jest czystsza :D i trzeba bylo poprawiac Borewiczowske partactwo :P:D Ale przynajmniej nie nudzilam sie a jak sie nudziłam to sie uczyłam ang :) Poza tym to wszystko w porządku tylko mam niestety zaległości i nie wiem kiedy je nadrobię. Ale w pierwszej kolejności jest moj pies, chyba też sie ostatnio czuje zaniedbywany bo tyle wyjeżdżam.. a jak jeszcze z nim nie wyszlam na spacer to wył za mną ;) Pozdrowienia dla wszystkich, niedługo wyslemy nowe zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapalam swiatlo, bo jest tak obrzydliwie za oknem, deszczowo, szaro, chmurzascie... albo wiem co zrobie!! napale w kominku :D Elles -> witaj sloneczko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejeczka! A u nas słoneczko, błyszczy że aż po oczach bije. Pozdrowionka z pracy. Młody dalej ma gorączkę i nic więcej. Przypomniało mi się że isnieje takie coś nazywa się gorączka trzydniowa, chyba odmiana różyczki :) więc czekam cierpliwie dzisiaj do wieczora a od jutra zaczynam się martwić :( Lecę sporawdzać sklrzynkę, a jak tam od was nic nie bdzie, to będzie mi bardzo smutno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej diabołki :) U mnie tez przepiekne slonce, zaliczylam juz maraton po miescie, a za moment ruszam z psem na big spacer :) Tygrys- no coś ty? Pałasz chęcią zobaczenia mnie? Ja cie nie moge! Umówmy się tak: na pewno będe w pierwszych dniach grudnia w okolicach W-wy, tylko dam ci znac tak na 2-3 dni wcześniej, bo ja sama się dowiaduję z takim wyprzedzeniem. Wyjadę sobie rano z jeleniej to po południu już zajadę do Piaseczna a potem umówimy się gdzieś w Warszawce na piwko. co ty na to? Tylko ja się boję, że się pogubię w stolicy, bo nie wjeżdżam nigdy do samego miasta....Ale może jakoś się odnajdziemy ;) No, to wstępnie jesteśmy umówione, ja dam znac co i jak. Gio- znajdziesz tez czas? ja tez chcę zdjęcia! Ja też! elles- no nareszcie! Pewnie, że twoje pucowanie paneli musiało być lepsze! Faceci już tak mają ;) Na zdjęcia tez się zapisuję! AIR- fajna ta ksiązka o szukaniu pracy. Ja czasem to bym chciała cofnąc czas i szukać mojej pierwszej pracy...eh....fajnie było :) Oglądałam Harrego, mam słabośc do historii o nim. Druga częśc bardziej mroczna i te obrzydliwe pająki- brrrr! Jak to moga oglądać dzieci? Trzecia częśc jest świetna, a czekam na tę najnowszą- CZARA OGNIA- jestem ciekawa jak pokazali turniej międzyszkolny. Potem oglądałam kolejny film, bo nasz wypad do klubu nie wypalil....zrobilam sobie nasiadowe przed TV . Juz od dawna polowalam na film \"GRA\" z M.Douglasem i musze powiedzieć, że mnie nie rozczarował. Fajna fabuła, niezła schiza, ogólnie 5- :D Lubię do końca nie wiedziec jak się historia skończy. Pamiętam jak mi opadła szczęka po słynnym \"Szóstym zmyśle\" z Brusem, potem oglądałam \"Inni\" z Nocole i też mi się podobał pomysł, \"Gotika\" też była Ok....jak znacie filmy w podobnym klimacie to polecajcie mi śmiało, bo ja mam spore tyły w oglądaniu nowości na bierząco a mam głód kinowy ;) Idę sobie pochrupać marchewkę :) A na obiad będzie spagetti bolonese...lalalala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przekor ponurej pogodzie, jak ostatnio co weekend udalam sie na mega spacerek :D 4 godzinny lazenia niby po Warszawie, a przyrody mnostwo... jutro powinnam miec foty to sie pochwale :) tym razem w spacerze uczestniczyl takze Dzeki. Szalal tak bardzo, ze pod koniec pil wode z kazdej kaluzy... teraz napity i najedzony padl na poslaniu i spi :) Gio -> musisz znalesc czas na spotkanie z Nina!! Nina -> a pewnie, ze chce!! dobra, pasuje mi jak dostane cynk kilka dni wczesniej :) znajde takie miejsce, ze na pewno trafisz, znajde dobry dojazd z Piaseczna :) o i tak, zeby jakby co Gio tez miala jak dojechac :) a jesli chodzi o wczorajczego Potter\'a to dzieciaki ogladaly ponoc i wcale sie nie baly... ja tez lubie takie klimaty filmowe... :) Saszka -> moglas podrzucic troche slonca.... u mnie ani promyczka nie bylo ale co tam... i trzymam kciuki za Mlodego, zeby goraczka spadla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka, Tygrysku, dajcie znać, może ja w ramach prezentu na Mikołaja zafunduję małm wyjazd do kuzynostwa w Warszawie... wtedy miałabym popoludnie wolne (jak ich kuzynce sprzedam) i samochód... I poznałabym tych, którzy od roku podrzucaja mi slońca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od tygodnia walczę z zębem....martwy, ukruszył się, ale ... oczyścili, zalepili na razie gipsem, to gips mi wypadł, a ząb zaczął boleć...jak już martwy boli, to znaczy że nie jest dobrze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×