Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Gio, i tego drugiego się okropnie boję, tego zapalenia, bo ono się najczęściej kończy wyrwaniem zęba :( trochę mniej boli...wyrabiam bez tabletek, ale w nocy dał popalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to slwetne sloneczko dojdzie w koncu i do mnie?? dzis mam dzien leniwca, tj spedzam pol dnia w szlafroku :D oczywiscie rano sie ubralam, wyszlam z psem, swieza buleczke kupilam i ponownie szlafrok (na pizame) przywdzialam ;) Gio -> oj to nie bedzie dobry lokal, ten \"nasz\"... ciezko bedzie wytlumaczyc dziewczynom jak dojechac... cos zawsze znajdziemy :) Kluska -> bol zeba to straszna sprawa... idz do jakiegos porzadnego dentysty, koniecznie... Saszka -> to jest b. dobry pomysl!! ale wszystko zalezy od Niny i jej pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Z niesmialoscia lekka sie wpisuje, niepewna, czy mnie nie pogonicie za zaniedbania ;) Dzisiaj w ramach akcji \"za cholere nie chce mi sie pracowac\" od dwoch godzin czytam stary i nowy topik diablow i bawie sie przy tym swietnie. Niestety (stety?), u mnie po staremu - czasu brak permanentnie, roboty full permanentnie, etat w szkole, drugi etat w college\'u (oprocz normalnego praktycznego angielskiego ucze literaturoznawstwa! Wreszcie sie jakos rozwijam!), jak skoncze tlumaczenie ksiazki to mi zlosliwie ;) przysylaja nastepna, w zyciu osobistym zawirowania minely, na szczescie, zmienilam mieszkanie (w zasadzie tez zadna nowosc, jak co roku lub co dwa ;)) i pomalutku sie urzadzamy, ale kartony z papierami wciaz stoja dumnie na srodku, no i wreszcie: kupilismy drugi samochod! Jupi! Wypasiony, wielgachny Renault Megane Scenic :) Pozdrawiam wszystkich bez wyjatku, a szczegolnie goraco stara, wierna ekipe. A pozdrowienia szczegolne (z racji osobistej schizy na tle: czasem tez mnie korci ;)) dla: Majorka - gratulacje i niech duza rosnie Mala Gosia 🌻 Szamki - tez niech duza rosnie dzidzia, poki co niewidoczna! Super hiper i ekstra ;) 🌻 No i wreszcie pozdrowienia najszczegolniejsze dla wredoty Borewicza (Elles nie obwiniam ;)): jak nastepnym razem sie u mnie nie pojawicie, to nogi wiadomo skad powyrywam :P Aha, i jeszcze jedno z nowosci osobistych - pomalu, pomalu, dojrzewam do zmiany stanu cywilnego ;) Ale to jeszcze dluuuuga droga, z rok przynajmniej sie bede opierac, chociaz naciski coraz wieksze ;) Poza tym zawiadamiam, ze padl mi system i reinstalowalam, przy czym oczywiscie poszly w proznie wszystkie adresy mailowe. Niby i tak nie odpisywalam z reguly na zabawne obrazeczki i dowcipy i zdjecia, ale fajnie bylo miec je w skrzynce (tej interiowej, na tlenie mam problem z otwieraniem zalacznikow)... Tak mi sie smutno jakos zrobilo, no i stad glownie moj wpis ;) Wredna maupa jestem, wiem, ale nie moge obiecac, ze bede pisac czesciej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff :D Znaczy, to dobry momet na powtorny debiut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to zawsze muszę trafić na jakieś newsy:D ...chorera jasna Kai!;) Witaj!! Najszczególniejsze podziękowania i przeprosiny🌻 a czy aby Tobie się po tej przeprowadzce szuflady nie poprzestawiały??;);):D nie mam na myśli że wlazłas pod wyrko:) ale już myśleć o zmianie statusu?! ździebko bym jeszcze poczekał z tym;) bo Ty juz światło w tunelu widzisz:) ech ...widzę że szykuje się spotkanie w Wawce..niestety moje plany nie wypaliły i nie prędko wypala, są takie jak i budowa autostrady .... kiedyś dojadę:) idę dalej mieszkać ..w tym tyg wyśle wam foty:) pozdrowienia dla wszystkich z listy płac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Bore :) No przeciez mowie, ze nie wczesniej, niz za rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dopiero miałam leniwą niedzielę! Już dawno nie pamiętam takiego NICNIEROBIENIA :) Aż się zmęczyłam....lenistwem.... Poczytałam za to, połaziłam z psem, pospałam, pooglądałam durnoty w TV... Jutro kolejny tydzien pracy. Tygrysku- dam ci znac jak tylko będe coś wiedziała o wyjeździe! Saszka- ale byłoby super!!! Jeszcze jak Gio dołączy to nam się niezla imprezka szykuje ;) jak ja wróce do hotelu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kai :D :D :D helloł 👄 Borek -> ech szkoda, ze nie bedziesz w okolicach Wawy... nic sie na przyszlosc nie szykuje?? zadna wyprawa do stolicy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No, nadrobiłam te kilka postów :) Ja jednak muszę spokojnie siedzieć i Was czytać, bo potem mi się myli jeden z drugim i cała taka zakręcona jestem :) Kai - cześć cieszę się, że u ciebie wszystko na dobrej drodze :D Może teraz jak już trafiłaś to będziesz częściej zahaczać. Ale dobra to chyba dla ciebie za krótka co? :) Nina - a nie jedziesz przypadkiem do tej Warszawy przez Poznań? Jak się dowiem, że tu byłaś i nic nie powiedziałaś to łeb ukręcę :D Borewicz - jak już pisałam w mailu, mieszkanie miodzio :D dobrze mieć taką robitną kobitkę do pomocy :) Elles - 👄 Kluska - myśli wspierające w sprawie zęba, szybkiego wyleczenia życzę :) Dla wszystkich niewymienionych całusy i imadła (czytaj: uściski).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hehehe a ja jak zwykle, najpierw wysłałam, potem czytałam :) tak samo dzisiaj CV i list pisałam, najpierw na kompie napisałam, potem wydrukowałam, przeczytałam, błędy były, więc podarłam, wydrukowałam poprawione, po czym znowu był błąd...... hehehehe dużo papieru dziś poszło Kai - dobra, dobra, ale to doba za krótka jest zazwyczaj :) A Borewicz ma kobitę robotną, z tego co się orientuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc! :) I po cichutku, na paluszkach... gaszę światło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej diabołki :D Borewicz- dzieki za zdjęcia! Boskie mieszkanko, cudne! I te świeczki mnie urzekły, że ho, ho! LUBIEM ;) AIR- przez Poznań to nie jadę, ale kiedys na pewno i ciebie odwiedzę. Zobaczysz nadejdzie wiosna, dni będa długie to wsiądę w autko i hop- do Poznania. Tym bardziej, że teraz tam studiuje moja kuzynka :) 2w1 zrobię :) Zabieram się powoli za życie, sporo spraw dziś do załatwienia, sporo kilometrów do przejechania. Kluseczko- jak ząb? Wylecz diabelstwo, bo ja miałam nie tak dawno tylko zapalenie dziąsła i myślałam, że sfiksuję, a co dopiero ząb!! Pozdrowienia dla nocnych \"gaszaczy światła\" i rannych ptaszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, wstawać, gdzie reszta diabłów? :P AIR - spoko, ja wszystko rozumiem, w szkole w koncu pracuje :D Pozdrow ode mnie Poznan, i przekaz, ze tesknie za nim ;) A doba, no, moglaby miec tak z 72 godziny :D Marze o tym, zeby sie wyspac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ropne zapalenie miazgi zębowej...czyszczenie, płukanie korzeni, leczenie antybiotykami, prześwietlenia, i inne atrakcje. Ale jak mi ściagnęła igłą to co się tam nazbierało, od razu jest lepiej i drastycznie chce mi się spać... dzięki za troskę, buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! :D Kai, moglabys sobie o siodmej rano darowac paradowanie w obcasach! :D Tupiesz jak stado słoni :P Spac sie nie da :D Zrozum, niektorzy potrzebuja wiecej snu :classic_cool: Kluska - moje serdeczne wspolczucia, wiem cos o leczeniu kanalowym. Miedzy innymi w chwili obecnej takie przechodze, i co ciekawe - po raz drugi! Otoz okazlo sie, ze moj poprzedni denstysta (jakies 4-5 lat temu) tak \"wyleczyl\" tego zeba, ze teraz trzeba bylo wszystko rozwiercac i na nowo czyscic. A jeden kanal mialam kompletnie niewypelniony! Jesli masz tylko mozliwosc, idz do dobrego dentysty i przypilnuj (dopytuj i drąż temat), czy aby na pewno zrobil wszysytko jak nalezy... Po co sie meczyc (i wydawac kase) dwa razy...? Powodzenia! Badz dzielna :D Boewiczu - a kiedy ja zobacze fotki mieszkanka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni....mój ząb był zatruty jakieś siedem lat temu, ale nie były kanały doczyszczone, więc zrobiło mi się to resztkowe zapalenie miazgi i okostnej i cholera wie czego jeszcze. I drugi raz mam wszytsko czyszczone, leczone, płukane itd. Co do kasy, pani zaproponowała mi koronkę za 800 zl, chyba zbiórkę musiałabym przeprowadzić na to ;) więc chyba się nie skuszę ;) Dzięki, jestem dzielna, te igiełki w korzeniu nie ruszają mnie za grosz, bałam się tylko że trza będzie rwać...a tak to niech sobie robią co chcą, na martwym zębie ;) spaaaaaaaaaaaaać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska, ja mam tego zeba juz dawno zatrutego i pozbawionego nerwa, a jednak teraz, przy drugim leczeniu, zawsze mnie lekarz znieczula. Na moje pytanie, czy martwy zab moze boleć odpowiedział że oczywiście... (na przyklad lekarz twierdzi, ze zatrul zeba i uśmiercil, a pozniej sie okazuje, ze jeden kanal nadal sobie żyje wlasnym życiem :) )poza tym dziąsło dookola jest żywe i wrażliwe na wszelkie \"akcje\". I faktycznie. Niestety, takie sa ceny uslug stomatologicznych :D Ale panstwowo zebow juz nigdy nie bede leczyc 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej :D Kluska - cieszę się, że już się lepiej czujesz :) Ból zęba to najgorsze co może być. Nina - no to jest dużo powodów do odwiedzenia Poznania, już nawet wiem gdzie pójdziemy :D A ja odebrałam dzisiaj dyplom :) A jutro składam dokumenty do urzędu miasta i zobaczymy co z tego wyniknie. A jak nic to po praktykach zaczynam prawdziwą kampanię o pracę, wg książkowych zaleceń. Dzisiaj idę do teatru na sztukę w której gra moja przyjaciółka. Kumplujemy się od podstawówki ale od tej artystycznej strony jej nie znałam, to dopiero jej drugi występ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni...mój był leczony i spieprzony prywatnie. Nie ma reguły. Teraz chodzę państwowo, jak coś się dzieje, to dzownię do dentystki i się umawiamy, dentystka dzwoni zapytać jak się czuję, a dziś siedzialam na fotelu godzinę i 15 min i mi polerowała korzonki... Przesymaptyczna, mloda, bardzo zaangażowana...jestem super zadowolona. mój ząb nie reaguje za bardzo na szczęście, zreszta ja jeszcze nigdy nie znieczulałam się u dentysty :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zabieram głosu, temat mi nie leży, zaciskam zęby (ale nie za mocno ) i spadam. Powiem tylko,że mój mąż w zartach wszystkim radzi, żeby narzeczonej przed slubem zajżeli w zęby bo... może się okazac, że będzie kosztowna :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszka - darowanemu koniowi... :D Temat smutny, ale zyciowy :D Pozdrow meza :) Dobry wieczor wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bylam dzis u dentysty... w koncu zakonczylam leczenie kanalowe..... jak i u Was poprzednia dentystka mi zab sp******... takze byl zatruty, ale okazalo sie, ze w kanalach cos sie porobilo... no w kazdym razie od jakiegos pol roku co miesiac mialam kanaly czyszone, lekarstwo w nie pakowane... a dzis w koncu zab zostal zakniety :) no za tydzien jeszcze plomba porzadna bedzie, na razie jest lekarstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla krojcoków: (tekst z internetu - za błędy nie odpowiadam) Gelynder blues Teroz bydzie śpiywka napisano na kawie ogródków działkowych imieniym \"Różyn Gardyn\" i stawianych nowoczesnego osiedla wieżowców pt. \"Rożanka Gelynder Blues\". Dlo niezorientowanych, co gelynder: je to taki dinks kierego się trza trzymać co by ze schodów na zbity pysk niy slecieć. Jo sie miyszkom na krojcoku, Kole gruby wedle hałd. W trzy-sztokowym familoku Mój rodzinny dom Tam jo se ze szlojdra trzaskoł Jakech jeszcze bajtlym boł Z trzeciego sztoku po gelyndrze Sjyżdżoł na som dół. ref: Jo wom godom idźcie do dom Jakeście gorole som A jak niy to posłuchejcie Mój gelynder, gelynder blus ( pa pa pa ) Gelynder fajn, maj biutiful Jak se ponim sjada na dół Czuja się jak król Niech się inksze chopcy gapcą Baby niych klachają durś Trzecie - parter po gelyndrze Tam a nazod durch Na banchowie w Katowicach Elektryczne schody są We wieżowcach szwedzkie windy Automatik full Ani mnie to ziębi, parzy Jo mom w rzici te wygody Styknie mi gelynder własny Trzeci sztok i chuzia na som dół Przyjechali sam chachary Mój familok zbulić chcą I padają na tym placu Stanie komfortowy dom I zarozki kupa larma I po wszystkim koniec, szlus Skuli tego mi się łostoł Ino tyn gelynder blus ref: Jo wom godom jakeście gorole są ( Stop! Gorole się mogą łostoć byle byli oswojone ) A jak niy to posłuchejcie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSSSTRYK!!! I nastała ciemność :D Dobranoc Diabelki, niech Wam się aniołki przyśnią! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodził za mną ten blusik od kilku dni, po filmie w TV1, film pt. Angelus, w zapowiedziach - aż żałuję, że sobie nie zapisałam - o sekcie działającej na przełomie lat 50/60 na terenie śląska - z zapowiedzi wynikałoże to coś na kształt dokumentu/reortazu będzie. A to bardzo melacholijne i nastrojowe było. Ciekawe, czy ktoś z was widział? i czy dialogi dla ludzi spoza Śląska były na tyle zrozumiałe, żeby oddać treść filmu? Więc ten blusik został napisany przez jednego z naszych znajomych , co go sto lat nie widziałam i zobaczyłam na tym filmie, dlatego mi się przypomniał. Tekst ściągnęłam z netu i nie bardzo mi pasuje do tego co znałakm kedyś, ale jak się ma taką sklerozę to trzeba się zadowolić wspomaganiem z internetu a nie marudzić :) I jeszcze gościu miał fajnązagadkę: w zdaniu "miłe złego początki lecz koniec żałosny" znależć podmiot i orzeczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×