Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Gość
Szafirku - zdjęcia są śliczne, bije z nich takie ciepło miłość, dokładnie to samo, co z twoich opowieści. A mężczyźni z maleńkimi dziećmi mnie wzruszają. Co do tolerancji, to ja pomimo wszystko wierzę, że w naszym społeczeństwie jest już lepiej, coraz częściej widzi się osoby niepełnosprawne na ulicach, rodziny już ich nie ukrywają, dają im szanse na rozwój. Są oraganizacje wspierające rodziny osób chorych, są specjalne szkoły i zajęcia dla dzieci niepełnosprawnych, więc myślę, że Natalka będzie się dobrze rozwijać w waszej rodzinie i poza nią 👄 Tygrysek - czeka cię przekwalifikowanie? na akcje reklamowe? to by była woda na twój młyn :D Ja peeling z kawy robię z samej kawy (same fusy), nie dodaję żadnych oliwek, ani żeli, Gio dodaje chyba startego imbiru. Zaznaczam, że jest to czynność brudna i trzeba potem dokładnie sprzątać wannę, ale potwierdzam, że warto, skórka jest jak marzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuje za komplementy 👄 Ja normalnie nie moge sie na nia napatrzeć tak sie zmieniła , Tomek nadal sie troche \"fuczy\" bo go wsumie nie pytałam czy ja obciąc no ale jak juz poszłam z kamilka to od razu daśke obciachalam :) Ja chetnie pokaże moja bużke i moje dzieci reszcie Diabłów jeśli macie ochote to powiedzcie. Nie ukrywam ze też chętnie bym zobaczyła Was i Wasze pociechy :) Szafirku ja nie dostałam zdjec jeśli moge prosić to raz jeszcze podaje namiar : donia38@wp.pl :) Hanus -qurcze mi to sie wydaje ze nie powinno sie tak szybko wychodzić ze szpitala przy takiej chorobie Ściskam Cie mocno i trzymam za Was kciuki!! Niech te choroby pójda od Was w cholere!!!!! Brzusia no nie dziwie sie ze ta mała sie przed Tobą otworzyła bo ja odkad Cie poznałam to chc jestes tak dakeko to czuje to ciepło bijace od Ciebie!!!!!!! ❤️ A ja ogólnie znów mam jakiegoś dolka :-0 no qurcze dusze sie na tej wsi .. brakuje mi znajomych ,gwaru miasta i takiej swobody bo tu niby sami na górze ale z obstawa na dole :-0 ehh... T.pracuje dosłownie od rana do wieczora.. no i raz na czas moja wyrozumiałośc poprostu sie ulatnia .. ehh... A ja nie mam czasu na kino (musiala bym sie wybrać do krakowa lub Bielska B.) a juz wogóle nie mówiąc o książkach ... No ia wiedze ze Wy jesteście z ksiażkami bardziej zaprzyjaznione ... co polecacie na poczatek dla zagonionej mamuśki? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szfirowe Oczy=> Natalka jest cudowna. Gdybym nie wiedziała, nawet bym się nie domyśliła, że ma Z.D Napewno jest to w stopniu minimalnym jak napisała Gio. I właśnie jak się patrzy na Was to bije takie ciepło.... Natalka jest taka spokojna, bo ma wspaniałą rodzinę i czuje się kochana. Dermika=> to możemy sobie podać ręce. Tak jakbym czytała o sobie. Ja niby mieszkam w mieście, ale z dala od centrum. I gdziekolwiek się dostać to niestety muszę autobusem. A ztrójką dzieci to koszmar. Prawka nie mam :O I dzieci z kim zostawić też nie mam :O Brzusia=> podpisuję się pod słowami Dermiki. Nie dziwię się, że ta dziewczynka otworzyła się przed Tobą :) Gratki dla Hubcia 🌻 teraz to Karolinka zostaje w tyle, bo nie chodzi i tak szybko nie zacznie :O Gio=> jak Marcin? Hanuś=> odezwij się jak będziesz w domku. Z tego co czytałam to znowu jesteście w szpitalu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek - cos tam wymodzilam :) Dermika - ja teraz czytam \"autoprtret reportera\" Kapuścińskiego, mnie sie bardzo podoba, to byl niesamowity czlowiek, jego chec poznania swiata jest poprostu niesamowita! No ale fakt, ze mialam czas w pociagu i moglam sobie czytac jak tylko nie zasypialam - i wczoraj przeczytalam polowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> nie przekwalifikowanie a zmiana pracy ;) akcje reklamowe to tylka ewentualnie czesc, no zobaczymy.... ;) Ghana -> baaaaaaaaaaardzo dziekuje 🌻 Gio -> pamietaj, ze masz bezposredni autobus od siebie do szptala - 507!! na Nowy Swiat bezposrednio masz wlasnie 507 lub 8, ewentualnie 506 - przeciez Ci to mowie wyraznie :P 18:30 jest ok :) Gruby Mis -> to kiedy moge Wojtusia pozyczyc?? ;) ostatnio banana zmiksowalam z sokiem marchewkowym, juz nie probowalam soku wyciskac :P Szafirek -> podsiadlam kolezanke, zeby zdjecia obejrzec, na razie tylko kilka widzialam, reszte na spokojnie w domu poogladam ale Natalka jest naprawde sliczna dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim. Od rana slyszę o okrojeniu listy lektur szkolnych i krew mnie zalewa 😡. To juz nawet Teletubisie przebiło... Lecą akurat te lektury które najbardziej zapadły mi w pamięć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> ja nie jestem diagnostą, a już na pewno nie na odległość :), ale dzięki za zaufanie 😘. Myślę jednak, że taka diagnoza i przekazanie jej rodzicom to duża odpowiedzialność dla lekarzy, więc pomyłkę raczej wykluczam. Szfirek na pewno zwrociła uwagę na kilka cech zewnętrznych, których na takich zdjęciach trudno sie dopatrzeć (np. bruzda na dłoniach, zgrubienia na paliczkach paluszków). Pewnie one są, choć nie u wszystkich dzieci z ZD, nawet pełnym, są one tak ewidentne. A już zupełnie nie wiem, jak jest u takich maluszków, bo pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym (do 10r.ż.). 123Dorota=> jesteś Diabełkiem ze starej ekipy? :) 🖐️ Kachni=> coś się uwzięli na Witkacego :O Porąbało ich ostro 😡 A, niech cudują, może do następnych wyborów pójdzie więcej ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dermika - mój adres jest pod nikiem, czekam na twoje zdjęcia, wyślę swoję, jedyną pociechą jaką posiadam jest mój kot, więc jeżeli chcesz to jego zdjęcia też ci wyślę :D Tygrysek - czyli co? mam trzymać znowu kciuki? Brzusia - to jest jak promyk słońca, gdy takie zamknięte dziecko się w końcu przed tobą otwiera, to pewnie jednen z głównych pozytywów bycia nauczycielem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis ostatni dzień m-ca...jestem ściurana jak koń po westernie... Plany do dupy, wszystko do dupy... TRUDNO :) Jutro o 6.00 jade do Warszawy po auto i zaraz wracam do domku, do Julki....zrobię TYLKO ponad 1000 km w jeden dzień....taaaaa.... szafirku- i ja poprosze o fotki dorbug@interia.pl Pozdrawiam diabełki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje dowartosciowana i piekna :D najpierw w pracy jedna Pani powiedziala mi, ze powinnam czesciej nosic sukienki, bo wtedy widac, ze jestem chuda jak patyk :D (tak, tak mam swiadomosci, ze NIE jest chuda ale milo to uslyszec), a potem po treningu gdy gawedzilam z instruktorami (moja wiedza na temat co i kiedy jesc znacznie wzrosla) uslyszalam, ze wygladam najwyzej na 60 kg :D fajnie, ze chociaz stwarzam pozory ;) Air -> niee, na razie nie trzeba trzymac kciukow, musze to zadania wykonac, co dzieki pomocy Ghana bedzie duzooo prostsze :) Kachni -> no comment 😡 Ninka -> bedziesz w Wawie?? ale od razu wracasz :( zatem bede cierpliwie czekac na lipiec :D Szafirek -> obejrzalam wszystkie zdjecia - alez Natalka robi slodkie minki :) piekne sa te zdjecia gdy Ty lub Twoje coreczki sa z nia :) a Aniol - fiu, fiu ale przystojniak :D no i oczywiscie na 14 corke nie wygladasz, nic a nic!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek=> 0glądałam twoja stronkę - super zdjęcia. Rumunia rzeczywiście piękna. Kilka zdjęć mnie powalilo (np. \"droga przez góry\"). A przy tych prysznicach to były pisuary??!! :D Nie dziwię się, ze nie skorzystałaś ;):D Wyobrażałam sobie ciebie podobnie...tylko z blond włosami :D No i wasz ścigacz... :) A, no i narobiłaś nam ochoty na Ukrainę :O:D Jeśli lubisz Hiszpanię, to moge ci masznąć parę fajnych (tak myślę) fotek ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być "machnąć", chyba jestem zmęczona :) A jutro pierwszy (od półtora roku) dzień w pracy :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam, a tu Gio :D Ja też chcę numer 😠;):D Podam ci ten moj na maila (a nie masz tych starych? ) To wypadek zaliczany do tych \"przy pracy\" - tylko jak cos to jechał najkrótszą i najprostszą drogą, bo to ważne. i wtedy się jak najbardziej nalezy odszkodowanie z PZU. http://www.pip.gov.pl/html/pl/html/88200000.htm Dobra, teraz papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wczoraj nie miałam netu, ale widzę że nie było specjalnie ruchu. Gio, teraz nie ma czegoś takiego jak wypadek w drodze do pracy, czy z pracy. Byłam ostatnio na szkoleniu BHP, i są zmiany w przepisach. Ale należy się odszkodowanie z tytułu uybezpieczenia NW (od nieszczęśliwych wypadków). Po zakończonym leczeniu, lekarz prowadzący powinien wystawić wniosek, tylko Marcin musi się upomnieć, bo lekarze o tym zapominają (nie chcą pamiętać?) który trzeba złożyć u swojego ubezpieczyciela, potm jest komisja, która ustala stopień uszczerbku na zdrowiu i wg tabeli przyznaje ubezpieczenie. Powinien dostać jakąś kaskę. Ale to dopiero jak skończy leczenie. Gosiikka, to trzymam kciuki, mnie na początku było bardzo ciężko jak wróciłam do pracy, nie mogłam się skupić, cały czas myślałam o Maksiu i dzwoniłam co chwilę, chociaż zostawiłam go z osobą do której mam 100% zaufanie, czyli moją mamą. Teraz juz jest OK. Buziole dla wszystkich, spadam się szykować do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry i w koncu sloneczny :D jest znacznie cieplej, wczorajsze komplementy jeszcze mnie napedzaja, do tego mam nowa spodniczke (za 3,60 ;-) ), popoludniu spotykam sie z Gio, a weekend spedzam na re-intergracji z klasa z podstawowki :D la vita bella!!! :D Gio -> zastrzyki dostaje na opuchlizne? ja dostalam specjalne tabletki i bylo ok, ale w koncu noga to duzo wieksza powierzchnia niz reka... a czy ja dostane nowey numer?? mam nadzieje, ze to ten orange\'owy to bede miec darmowe minuty i smsy do Ciebie :D Gosikka -> pewnie, ze chce fotki z Hiszpani :D droga przez gory byla niesamowita!! mielismy ochote stawac na kazdym zakrecie... cudowne widoki :) nie, przy prysznicach to byly poleczki na mydlo, ale w pierwszej chwili tez myslalam, ze to pisuary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - oczywiscie ze sie nalezy odszkodowanie! I dodatkowo moze walczyc z roznych ubezpieczen. Moze ma np grupowe ubezpieczenie w pracy?? a moze np ma w ubezpieczeniu mieszkania wykupione NW? ja tak mam- bo jezeli jest ubezpieczony kilka razy to moze kilka razy dostac odszkodowanie :) Tygyrs - alez cie wczoraj dowartosciowali :) Az milo! A swoja droga wazysz wiecej niz 60?? bo naprawde nie wygladasz... Nina- pewnie juz w trasie! Caly dzien w samochodzie... kiepsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Dzieci od lat 0 do 100 :D 🌻🌻🌻🌻🌻 Dermika - dziękuję za zdjęcia, bardzo są do ciebie podobne twoje córki, a już ta malutka jest taki słodziak, a ta minka przy zdmuchiwaniu świeczki na torcie i ta girka wystająca z łóżeczka, sama słodycz :) Moje zdjęcia dostaniesz wieczorem :) + bonus zdjęcia kota :P Gio - ja tak z lenistwa nie dodaję oliwki, bo wtedy łatwiej umyć wannę :P ale skoro zalecane jest jej dodawanie, to będę dodawać :) Śwetny wynik 2,5 kg przez same ograniczenia w jedzeniu, a w jakim czasie? miesiąc? Ja wczoraj sobie postanowiłam nie jeść znowu słodyczy i ograniczyć żółty ser, cały tydzień, jakby diabeł :P we mnie wstąpił, wpierdzielałam żółty ser plasterek po plasterku i czekoladki, wafelki... brrrr a potem mega wyrzuty sumienia, od dzisiaj żadnych słodyczy, jak będę miała na nie ochotę, to wypiję szklankę wody :P Nr telefona wysyłam na maila, tylko mam na dzieję, że na właściwy adres, bo ja już zgłupiałam z tymi twoimi adresami :) Tygrysek - jakby się człowiek nie starał, zawsze ta próżność wyjdzie na jaw :P :) :D cudownie jest usłyszeć taki miły komplement :) mi ostatnio znajoma powiedziała, że wyglądam na rozmiar 38 :) hehehehe, chyba jak im się rozmiarówka pomyli :P Ninka - 1000 km?! o mój Boże, ale masakra! jak będziesz to czytać, to już będziesz na szczęście w domku. Ale pech, że to akurat w pierwszy Dzień Dziecka Julki przypadło. A ja idę dzisiaj do Filharmonii :D zaraz po pracy, więc jestem bardzo elegancko ubrana, już widzę jak się będą w pracy dziwić co to za okazja, a ja będę mówić, że z okazji Dnia Dziecka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Tylko trochę poczytałam, potem dokończę :) Fajnie mi się tu siedzi, ale muszę dzieciu zrobić śniadanko drugie ;) Dziś naleśniki :D Może już to ktoś rozsyłał, ale dziś dopiero czytałam i nieźle się uśmiałam :D http://img128.imageshack.us/my.php?image=znakiup4.jpg Małgosia odkąd zaczęła 3-sylabować :) to słyszę: gagusia (na kolanku gaga), podusia ;) I mówi już mamusia :D:D (do tej pory było mamuś ;) ) Dostała nowe duże zabawki na kółkach - jeszcze trochę miejsca nie będzie na nic, w przedpokoju Anioł każe mi parking założyć i opłaty pobierać hahaha :D:D Air ja tam napisałam \"(bo w zasadzie to dla mnie znaczy cywilny ślub)\" bo to bardziej dla mnie znaczy, ja nie chciałam tego cywilnego brać i dla mnie ten \"najważniejszy moment\" to w kościele. Chociaż trochę bardziej na tak nastawiłam się na ten \"cywil\", ale sama mu tego nie powiem :P (zwłaszcza w takiej chwili, jak tutaj kiedyś pisałam, że nie dzwonił, późno wrócił do domu i zastanawiałam się już czy się coś nie stało (tfu tfu :) ) Z drugiej strony jakoś nie umiem pociągnąć tematu, jak on już zacznie :) A on z kolei kombinuje za moimi plecami :) (tzn. obmyśla itp). On najbardziej chce go wziąć ze względów finansowych (pity, \"gruszka\" z pracy itd) i prawnych. Wczoraj za sprawą Pawła byłam u fryzjera ;) bo zaproponował, że pojedziemy do Tesco, bo tam jest fryzjer. Niestety tutaj w pobliżu był kocioł - zazwyczaj trzeba się wcześniej umówić (a on też akurat sam był się ostrzyc, więc widział). W zasadzie jestem obcięta jak ostatnio (rok temu ;) ). Mam grzywkę i włosy do.. stanika ;)ochę pocieniowane. Najlepsza była rekacja Gosi - najpierw wdomu, gdy tata przyszedł, to nie chciała do niego iśc (przytulić się), chociaż się uśmiechała, a potem nie chciała do mnie :) A w powrotnej w drodze, gdy odwracałam się do niej, to schylała główkę usmiechała się, ale odwracała ją jeszcze w bok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomnialam dzis u nas na rynku Riubik - ja nie ide choćby mnie wołami ciągneli nie mój klimat... Ale zbieram ekipę na niedzielę - Noc Jazzu Tomasz Stańka z Sistars, Emade- może być ciekaie - może ktoś chętny ?? MAjorek -az tak się zmieniłas, ze córcia cię nie oznawała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek - jak byłam mała to moja mama miała dlugie włosy, najczęściej zaplatała warkocz, a kiedyś wróciłam z przedszkola, a zamiast mamy w domu była jakaś pani w krótkich włosach z grzywką :P miałam może 5-6 lat, ale dokładnie pamiętam, że weszłam do kuchni, po czym z rykiem poleciałam do taty. Ale się musiała ta moja biedna mama poczuć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienie od Ninki - dzisiaj to ja z nia rozmawialam :D jest juz prawie w Wawie, ale chce szybko wracac do Juleczki, wiec sie nie spotkamy... :( Air -> tak, powiedz, ze ta elegancja to z okazji dnia dziecka :D i koniecznie opowiedz wrazenia po wizycie w filharmonii!! dla mnie to Ty i tak jestes szczuplatka i jestem moim wzorem, ze przy takim wzroscie mozna tak superowo wygladac (modelki do zadne wzory!!) wyobraz sobie, ze mam jedne spodnie 38 i sa dobre na dlugosc!! bo normalnie to za krotkie, a bluzki za male w biuscie :P ale czasem sukienka lub spodnica jest dobra z 38 :) Ghana -> ano wiecej :P bo ja jestem grubokoscista istota ;) oj ja pewnie w ndz nie bede w stanie nigdzie jechac :P Majorek -> nalesniki?? to ja poprosze tak kolo 14 ze dwie sztuki ;) hihihi to musialas sie mocno zmienic - poprosze o zdjecia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio - ujjj! pajączki? to ja już na pewno będę używać oliwki :) Tygrysku - ależ się zapłoniłam :P dziękuję :D postanowiłam wznowić moje ćwiczenia na brzuch, bo mi się ostatnio trochę \"zakurzył\" :P Ja też mam bluzkę i spódnicę rozmiar 38, ale to jest duże 38 :P A co do wzrostu, to w moich nowych butach na koturnie mam 188 cm :P nieźle co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam problem bo czasami 34 jest za duze... I to nie jest smieszne, bo nie moge kupic spodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Airku -dziekuje 👄 Ghana dobrze kojarze jestes z Krakowa? A powiedz mi czy w związku z tym koncertem to mocno miasto \"poblokowane \" ma być? I o której sie to zaczyna? Czy orientujesz sie gdzie najlepiej samochód zostawić? Krakow znamy dobrze tylko na pewno nie wszędzie bedzie mozna parkować.. Cholercia tak bym chciała zabrać Kamilke na ten koncert a tu akurat kilka spraw sie nałozyło na siebie i nie wiem czy sie T. wyrobi z czasem ale tak na wszelki wypadek pytam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szafirku 👄 dziekuje pieknie sie ogladalo zdjęcia od Ciebie !!!! Śliczna rodzinke stworzyliście :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermika - koncert zaczyna sie o 21:10 co do samochodow to nie mam pojecia, na pewno nie mozna juz parkowac na placu szczepanskim, bo tam tez jest scena! ja bym zostawiala na kopernika, abo na łobzowskiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×