Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

A co my sie tam będziemy pomarańczowym tałatajstwm przejmować !? to NASZE diabełkowe forum i wara jak komuś sie nie podoba! Wrrrrr! Poza tym ja właśnie za to uwielbiam ten topik- można tu gadac naokrągło o wszystkim , a i tak ktos zawsze się dołączy i miła dyskusja się wywiąże :) Pomogła mi jak na \"teraz\" czarna zwykła herbata i tost s serem białym :) Za oknem tak pieknie! Pootwierałam okna, niech wiosna wpada do domu :) Zaraz się wybiorę chyba na spacerek- to mi dobrze zrobi. Uśmiałam się dziś z mojego taty- dzwoni do mnie przejęty rano i pyta jak się czuję, czy nadal tkwię w łazience, a ja mu na to : poproś bardzo w moim imieniu Panią Elę (taty znajoma), żeby zrobiła dla ciężarnej fajtłapy taki dobry bigosik jaki ostatnio był u ciebie na imieninach! Bo ja bym sobie zjadła go np. z ziemniaczkami, ale ugotowac to nie dam rady......bo mnie zapachy zabiją..... Tato podjął temat i doszły mnie słuchy, że jutro będzie bigos! Kochany tatulek! Ale jestem gwiazda- nie? Ale co ja poradze? No co ;) Na jednym temacie \"okołociązowym\" dziewczyny non stop o młodych ziemniaczkach piszą, o truskawkach itp.....ślina się leje jak nic! dzwonił do mnie wczoraj po 19.00 ten dyrektor , co na wieśc o ciązy \"O Jezu!\" zawołał. Pytał co i jak, jak się czuje, czy można mi w czymś pomóc itp. Niby miłe to było, ale takie jakieś..... sztuczne.... Ja go znam z kilku niemiłych sytuacji i nie umiem sobie nagle wbić do głowy, że jego obchodzi to co jest ze mną , tylko raczej to, czy i kiedy wrócę do pracy! Bo tak podpytywał mało subtelnie, co będzie w kwietniu itp. No to dowaliłam z grubej rury, że to, iz aktualnie jestem na L4 nie oznacza, że mam gdzieś pracę, wręcz przeciwnie- jestem w stałym kontakcie z klientami, plan mam zamknięty w marcu na ponad 100%, więc myślę, że OK :) I ...... rozmowa się skończyła :) Majorek- dzięki za wytłumaczenie \"darmówek\". ja mam zapewnioną dostawę z Berlina, od siostry mojego D., bo ona na położniczym ma dyżur, więc takie wyprawki przywozi nam co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluseczko kochana- ty to mnie potrafisz ubawić w pięc sekund :D Ważyłam się rano i jest na plusie 0,5 kg! Więc ok. To chyba po tych wczorajszych frytkach ;) No i pamiętajcie, że w pamięci mam jeszcze bigos od jutra :) Majorek- a ja tak strrrrasznie chciałabym dziewczynkę! Ale po tym co jem, to wychodzi, że chyba facet.... Zresztą to dopiero sie okazę w 4-5 m-cu. Ale taka mała blondyneczka jak by mi tu biegała po domu..iiiiiiiii...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
O ja pierdziu!!! Tygrysa nazwać \"panienką co tylko o fittnesie potrafi gadać\", hehehe dobre, dobre, ale głupie niestety. Wiosny czar czuję za oknem :D na przystanku tak mocno świecilo słonce i grzało, że się zaczęłam zastanawiać czy się za ciepło nie ubrałam, ale nie, w cieniu nadal zimnota. Nina - no to już tak chyba normalnie, że będzie ci niedobrze, ale to podobno przez pierwsze 3 miesiące tak, a potem już lepiej, tak słyszałam od tych, co już to przechodziły. Saszka - mnie możesz na listę wpisać wirtualnie :D będę duchem we Włoszech na nartach :) Majorek - no patrz, to może jakbyś Małgosię trochę pogłodziła to by się szybciej nauczyła mówić :P (to jest oczywiście żart, iście w moim stylu, o którym babcia mówi, że jestem bez serca\" :) Pozdrawiam wszystkich słonecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez pięknie słońce świeci, wczoraj też tak pięknie świeciło.. dopóki nie zaczęłam wybierać sięna spacer... wtedy zaczęło zachodzić co jakiś czas za chmury, a jak wyszłam, to już potem go nie było.. tylko brzydkie chmury.. ;) Dziś muszę się sprężyć i wyjść wcześniej, ale Małgoś akurat będzie jadła.. wtedy.. więc nie wiem, jak to wyjdzie ;) Dziś pan od pogody na jedynce powiedział, że dziś jest zimno (czy jakoś tak), bo tylko do +6 - on chyba zwariował - to nie jest zimno, ale cieplej!! :D Kluska :D Rozbawiłaś mnie tym fittnesem i staniem pod blokiem :D Nina a potem przez te darmówki dzwonią do mnie różni ludzie i wciskają rzeczy, a jak odmawiam, bo kasa to \"to tak tanio\" no ale nawet to 10zł miesięcznie ja wolę wydać na coś innego.. :P \"miły\" ten dyrektor :o A możesz być sobie gwiazda, ważne, że masz na coś ochotę, zresztą czasem też w ten sposób organizm dopomaga się składników odżywczych (nie tylko w ciąży) ;) Idź na spacer, świeże powietrze jest Ci teraz potrzwebne i słonko.. i.. ;) Moja ciocia w ostatniej ciąży miała zachcianki na chłopca i się wszyscy cieszyli, ale po 7 miesiącu jej się odwróciły na dziewczynkę i urodziła się dziewczynka ;) Zresztą jak się urodzi to już Ci będzie wszystko jedno jaka płeć :) Air no Ty pierdziu :D:D Taa to ten szaleńczy humor ;) spoko rozumiem kobieto bez serca ;) :P ale ona i bez tego już nawija :D od jakiś dwóch tygodniu jest dadadadada i różne odmiany i inne spółgłoski ;) Isa może poszukaj nienormalnego gg i tlenu na apple ;) swoją drogą apple w pracy.. ciekawe.. ;) Tygrysek trzy złote?!!! skandal.. ;) A jaką herbatką dziś? ;) Ja do śniadania miętkę piłam ;) bo ostatnio w jelitach mi za bardzo buzuje.. ;) Saszka ogórek przesmarowany miodem.. ;) ;) haha Ja chętnie zabiorę się.. kiedysw dzieciństwie na osiedlowej górce nieźle śmigałam na nartach... plastikowych.. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humor mam bardzo dobry, wszystko dzieki slonu i... Wam :) Pomaranczowy wpis bardzo mnie ubawil, dawno nikt mnie \"panienka\" nie nazwal :P Air -> twierdzisz, ze sie nie nadaje na \"panienke\"?? hihi ojejq przez ten wpis jestem w centrum zainteresowa ;) Kluska -> nie, nie pod blokiem stojka blokersi a nie takie panienki jak my :P hyhy mozemy za to sie pod lozkiem powylegiwac :D Majorek -> dzisiaj jest herbata irish cream ewentualnie owocowa moze byc :) no pewnie +6 to cieplo a nie zimno jest!! Nina ❤️ -> alez nikt sie nie przejmuje pomaranczowym tatajastwem, mnie to bawi :D ech z checia by, sie i ja wybrala na spacerek, jest tak cudnie :) A Tate masz wspanialego!! Jestes nasza Gwiazda, a jakże!! :) hihi truskawki?? ja chce truskawki!! mniam!! na dyrektora nerwow nie trac, Ty jestes w pozradku, wiec niech sie buc schowa!! alez maly blondynek tez jest wspanialy ;) Saszka -> dziekuje za super filmik :) A ogorkiem z miodem, to jednak dziekuje... z ato kanapka z miodem a potem ogorek, z checia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maudzenia ciąg dalszy.... ciągle nie umiem tego diabelstwa obsługiwac😭 a komp jest z promocji:D a z tym gg i tlenem to dłuższa historia i nie na forum;) Nina ja ZAWSZE w ciąźy jadłam tylko ostre rzeczy , takie małodziewczęce a mam parke:) no przy chlopaku mialam dodatkowe poranne atrakcje takie jak Ty i to przez... 5 miesiecy😭 ha, mam nadzieje ze Cie nie nastraszylam;) a te 0,5 kg to pewnie ze strachu przed kroplowka;) i chetnie poslucham panienki co potrafi gadac tylko o fittnesie:P bo przez ten moj kregoslup nie moge nawet na basen chodzic:D /a ja tylko o chorobach;)/ co do glupiego humoru:D... cieszcie sie ze nie mozecie mnie sluchac:) na pewno ktoras bym obrazila nie majac nawet tej swiadomosci:P bo lubie wyjechac z glupim tekstem pod czyims adresem a potem okazuje sie ze trafiam z czyms idealnie /na zasadzie opowiedzenia kuzynowi o starszym panu po 40tce a kuzyn 42 lata;)/ ide rozpaczac, ja naprawde trace humor przez tego kompa a taki piekny dzien sie zapowiadal... chyba zloze podanie o bycie tylko i wylacznie kura domowa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no.. chyba Wam coś wkleję.. bo tego sie opisać chyba nie da ;) Facet się odzywa od miesiaca co parę dni (raz jeszcze w styczniu) i zawsze to samo, jakby wcześniej nie zaczynał.. i nigdy się nie mogę dowiedziećo co chodzi, czasem to po prostu olewam. A dziś.. przeszedł samego siebie :) (dałam mu szansę i się odezwałam) 11:42:19 (1210550) Dzień dobry 11:43:50 majorek Dzień dobry 11:44:22 (1210550) Nazywam sie Adam Debski i jestem studentem III roku psychologii Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Zbieram informacje do mojej pracy zliczeniowej i w zwiazku z tym chcialbym zadac pani kilka pytan - jest Pani zainteresowana ? 11:47:37 majorek przecież już mówiłam, że nie 11:47:49 majorek a Pan wciąż to samo 11:48:15 (1210550) zablokuj 11:48:45 majorek chyba będę musiała 11:48:56 (1210550) dzieki !! 11:48:58 (1210550) :) 11:49:04 majorek a tego to nie rozumiem 11:49:30 (1210550) za zablokowanie 11:49:40 (1210550) dzieki - mowie teraz bo pozniej nie bede mogl 11:49:59 majorek a to nie może się Pan przestać odzywać po prostu? 11:50:10 (1210550) nie 11:50:18 (1210550) a nie moze mnie Pani zablokowac ? 11:50:19 majorek dlaczego? 11:50:24 (1210550) poproatu ? 11:50:47 majorek przeciez to nie jest trudne 11:51:13 (1210550) no wlasnie 11:51:17 (1210550) klik zablokuj Już się wczesniej zastanawiałam, czy te babdania to nie z dziedziny bezpruderyjności tylko.. cierpliwości itp ;) tygrysek.. dzięki czemu.. ? słoniu słonemu.. hmm ;) no nie wiem :P A już wiem słońcu! :D no tak :) jak ten irish cream smakuje? :) Isa z promocji? haha pewnie jeszcze z media markt? ;) niezły ten Twój głupi humor :D haha A może wpisz w google po prostu: jak obsługiwać apple - i już ;) A ja idę nakarmić Malutką a potem śmigamy na spacer, póki słonko tak pięknie wali za oknem :D (no bo wali jasnością :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to hop pod blok :) Nina, się cieszę :) Jedz co się tylko da :) Ugotowałabym Ci ogórkową, ale chyba poczta nie będzie chciała doręczyć :) Majorek, ale fajnie masz, mnie to nie chca zaczepiać, a ja się lubię podroczyć czasem, oj lubię :) isa, nie daj się :) 🌼 Tygrysku, napisz coś o fittnesie, bo jakoś tak mało dziś ;) AIR, u mnie też grzeje, oj grzeje :) Od razu mam lepszy nastrój. Siedzę sobie z rolką papieru w motylki i smarkam radosnie i wiosennie :D buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluska wpisz sobie dane w gg i bedziesz ciagle zaczepiana:D ja sobie poblokowalam wszystko zeby nikt obcy sie mi nie wbil bo potem musialam sie przed mezem tlumaczyc kto to:D a to on mi wpisal w ankiecie kobieta , 30 lat:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcecie o fitnesie?? alez prosze bardzo :D wiec..... dzis ide na aeroboks :P Koniec... a 10 i 11 kwietnia jade na szkolenie, blisko bo pod Wawa ale i co tam, moze bedzie ciekawie. Najbardziej sie ciesze, ze jedzie tez kilka fajnych osob, wiec bede mogla sie zintegrowac ;) Ja juz mam dosyc tych zaczepiaczy na GG, ostatnimi czays same gupki :P sie odzywaja, wiec wchodze niewidzialna i jak widze znajomych to sama zagaduje :) Isa -> a nie ma nikogo, kto moglby Cie nauczyc obslugi?? to bez marudzenia prosze sie w tym tygodniu wybrac na basen, pomoze!! e tam, ja bym tam nie miala nic przeciwko sluchaniu Ciebie :) Kluska -> posun sie troche, bo sie pod blokiem nie zmieszcze ;) specjalnie dla Ciebie napisalam o fitnesie :D Majorek -> hmmm dziwna ta rozmowa... ja bym chyba w koncu z ciekawosci sie spytala o czym maja byc te pytania?? zablokowalas go w koncu?? Irish cream smakuje hm.. troche jak karmelowa herbata i ma suuper slodki zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A mi się kondycja poprawia od samego czytania Tygrysich opowieści o fitnessie :P i już sama nie muszę ćwiczyć :D Ja też wchodzę ukryta na gg i tlen i też zagaduję znajomych. A Michu jest cały czas widoczny i czasami pęknąć można ze śmiechu z tych tekstów, głównie jakiś młodych dziewczynek, gdyby ich rodzice wiedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały dzien coś jem :) Malutkie porcyjki, ale zawsze ;) A to suchar, a to serek wiejski, a to .....suchar :D Dzwonił mój niezrównany tatulo- jest BIGOS! Mój D. zaraz po pracy przywiezie, do tego ziemniaczki...mniam. No tak, a ja też tylko CIĄGLE o jedzeniu. Czytam sobie Harrego, a zaraz potem czeka na mnie ksiązka \"Wyznania gejszy\". Mam straszną chrapkę na film, bo zapowiada się bosko, ale lubię sobie przed ekranizacją przeczytać ksiązkę, bo potem to mam juz narzucone twarze aktorów. Za tydzień w piątek ide na USG. Może będzie już słychać bicie serduszka? A jutro mam babskie spotkanie u mojej kumpeli- zjadą się "czarownice" ze średniej szkoły! Ale będzie ubaw! Mój D. znowu robi za kierowcę, ale sam się zgłosił! Nic nie kazałam. Zresztą ja teraz nic nie ruszę, co ma alkohol w składzie :) Więc prowadzić moge , no problem! A u koleżanki jest piekna półka do pokazania mojemu męzowi- taka podświetlana, z bajerami świata ;) Osobiście przez pana domu wykonana. Mieliśmy taką robić w planowanej jadalni, ale...... zamiast jadalni będzie sypialnia, a potem pokój dla dzidzi ;) Jak to się człowiekowi priorytety zmieniaja, no kto by pomyslał......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Właśnie miałam dopisac do AIR, że coś przycichła ;) I że chyba za dużo pracy ma. A jak z ta pracą w kancelarii? Coś już wiadomo? Normalnie będziesz sobie pracowała jak w \"Magdzie M.\" , jak tacy przystojni adwokaci tam będą jak Paweł Małaszyński................. to ja do ciebie przyjadę ! Nawet z mega-brzuchem! Zarzuce go za kratę w aucie i heya! Nach Poznań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jak strasznie strasznie żałuje ze nie mam jak czesciej zaglądać. potem tyle nadrabiania...co zreszta jest niemożliwe... nie wiem co to sie dzieje ale na wiosne mnożą się ciąże :D Nina...no gratulacje !!!! Obawy zawsze będą ale radości znacznie wiecej ;) teraz dbaj o siebie i fasolka tez.... Tygrysku...skąd bierzesz energie i pomysły na ćwiczenia?! zazdroszcze wytwałosci. fryzurka juz pisalałam...super! Majorku...rosnie ci maleństwo aż miło czytać :) Roitka...nie no, zapomniałam napisac, ale może jutro przy kawusi...;) ty tu takie wiersze piekne strzelasz a ja nie mam nawet czasu ich poczytać no... Mój piesio umarł niecały tydzien temu na stole operacyjnym , pusto bez niego w domu...przez 14 lat nie sposób sie nie przywiązac do psa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kasiek - przykro mi z powodu twojego pieska :( ja wiem, że zwierzę jest jak dziecko, ja mojego kota traktuję jak synka i też tak do niego mówię. Chcesz wziąść nowego pieska? Nina - hehe no przycichłam bo dzisiaj jakoś miałam co robić :) miałam małego stresa, bo mi klient próbował wmówić, że dwa plakaty zamawiał a ja cały czas myślałam, że jeden i na gwałt musiałam błagać grafika, żeby zrobił jeszcze jeden i to wszystko do Łodzi wysłałam i modlę się żeby już to dostali i byli zadowoleni. A co do kancelarii to jednak czeka mnie rozmowa, tylko nie wiem kiedy, ale już miałam telefon od nich, że są zainteresowani moją ofertą. Ale do końca marca chyba się jeszcze nie wyjaśni, a tam gdzie staż kończę to chcą mnie do pracy przyjąć, więc na razie podpiszę tu umowę, a potem najwyżej się zwolnię i pójdę do nowej pracy :D hehe ja się taką optymistką zrobiłam, wcale nie dopuszczam do siebie myśli, że mnie mogą nie przyjąć :P Nie wiem czy będą przystojni, mogą być, nie obrażę się :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aha Tygrysek - kupiłam tą czekoladę bananową. Jaaaaaaka pyszna :P dzięki, że o niej napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga bede pisac o .... ...fitnesie :P hyhyhy dzis na aeroboksie trenowalysmy z workiem!! :D kopalysmy go i ciosy rekami zadawalysmy!! suuuper bylo! chociaz oczywiscie troche sobie reke rozwalilam, tzn staralam skore na kostkach dloni... za to zle wiesci sa takie, ze rozmawialam dlugo z Kuba (wlasciciel klubu) i dowiedzialam sie, ze chca zmienic ceny... nie podoba mi sie, bo tyle co sobie wymyslil to ja na pewno nie zaplace!! opci jest klika, jesli wykupie kolejny karnet jeszcze w marcu, policzy mi po starej cenie, ewentualnie zmiana klubu, lub karnetu (z open na 4xna tydzien), zobaczymy... Air -> a nie mowilam, ze jest pyszna?? mnie jeszcze bardzo smakuje dark chocolate z tej serii. Pistacja tez jest nie zla, za to pomranczowa to jakas wodnista jest.... trzeba optymistycznie patrzec!! zrob tak jak napisalas, podpisz umowe w tej firmie, a najwyzej zrezygnujesz i sie do kancelarii przeniesiesz. Bedziesz mogla porownac wszystkie wady i zalety obu firm i zobaczyc , ktora jest wg Ciebie lepsza. Kasiek -> bardzo mi przykro, 14 lat to bardzo dlugo ❤️ pomysly to nie ja biore a instruktorki a energie po prostu mam ;) Ninka -> zatem: smacznego :) ja tez wole najpierw ksiazke a potem film, ale tym razem bedzie na odwrot, bo jutro ide do kina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Czytalam po lebkach bo padam ze zmeczenia i zdołowana jestem na max :( Chcialam tylko powiedziec, ze przedwczoraj zaczelam czytac \"Wyznania Gejszy\" i zapowiada sie calkiem fajna lektura. Poki co niestety czytam ja tylko w autobusie, w drodze do i z pracy :( Do kina pojde po lekturze, jak zwykle. (Jesli znajde czas :P:P:P) W przyszlym tygodniu ma byc cieplo (tak slyszalam). Dobranoc 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekolada bananowa taka biała w słoiczku? dżem czekoladowy bananowy? fuuujjjj, niedobre. :) :) :) Ale jest jeszcze wiśniowe i truskawkowe, z czrną czekoladą, pyyycha :) Dziecko najstarsze skręciło nogęw kostce na wf-ie, tak jak w zeszłym roku o tej porze (wtedy najpierw lewą, 2 tyg w domu, miesiąc zwolnienia z wf i na pierwszej sali prawą i znowu zwolnienie). W związku z tym że dostał zwolnienie ze szkoły pojechał z dziadkiem na wieś i z dziewczyną i z Tośka. Alucha miała przedwczoraj przedstawienie i jutro znowu grją bo przeszli dalej, Bartek miał urodziny więc młyn i koledzy w domu , w sobotę mają zawody - a ja spadam, zostawiam ten cały ba.....jłagan i dezerteruję :) :) Duzi są sobie poradzą ;) A, gdyby ktoś pod moją nieobecność widział muchę to uprzejmie proszę zameldować o tym fakcie na starych diałach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam cudowny humor :D Wysmienity i bardzo dobry :D Jak nie wiele czlowiekowi do szczescie potrzeba - wystarczy sie wyspac, obudzic sie rano, bo slonce swieci w oczy, a nastepnie w pracy miec bardzo naslonecznione biurko :) Ciekawie zapowiada sie tez piatkowe popoludnie, najpierw jade ze specem rowerowym ogladac rowery do sklepu, jak okaze sie, ze sa cos warte to w przyszlym tygodniu kupuje. A na zakonczenie dnia idziemy z Przyjaciolka na \"Wyznanie gejszy\" :D Pelen wybor herbat i kaw stawiam na stol :) Saszka -> nie, nie to jest czekolada w saszetkach firmy La Festa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Nie moge cos spać...za oknem przepiekne, błękitne niebo!!!! Idę jeszcze chwilke poleniuchowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Widze, że \"Wyznania gejszy\" robią furorę :) Tygrys- opowiedz później wrażenia z filmu! Też się cieszę, że się cieszysz :D Miłego dnia ! P.S Mimo -7 stopni za oknem czuję, po prostu CZUJĘ, że to wiosna idzie! A wiecie, że podobno w ten weekend krócej śpimy o godzinę? Zmiana czasu- nie lubię, ale za to dłuższy dzień będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej :D Saszka - fajny filmik \"Tośka i szybki gupek\" :) to Tośka teraz ma ferie? :D u dziadków :P hehe Tygrysek - ja też mam fajny wieczór dziś zaplanowany, tylko, że my idziemy na \"Czerwonego Kapturka, prawdziwa historia\" :) słońce też świeci, ale moje biurko jest nasłonecznione dopiero od 14 :) Zaczynam się rozglądać za \"Czarą ognia\" i już się martwię, że tylko 3 tomy mi zostały a już się przyzwyczaiłam do Harrego :) Nina - u mnie też niby minus jest, ale rzeczywiście czuć wiosnę :D Fajnie jest się wylegiwać, ja planuję jutro, sobota to cudowny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Już po poniedziałku chciałam Wam napisać, ale zawsze zapominam :) Jak chodzę na te spacery, to.. normalnie powinnam kalosze zakładać.. :( albo wieelkie kałuże, albo strumienie płyna po chodnikach itp.. i to nic nie znika.. Wczoraj słonko świeciło mocno, ale powietrze było takie mroźnawe.. jak jesienią już na zimę.. ;) ale.. czuję, że wiosna się zbliża.. ptaszki śpiewają itp.. :D Kluska ja nie wiem, czy fajnie, ja przez takie zaczepki ustawiłam sobie opcję Tylko dla znajomych, ale tutaj po przeprowadzce na ten komp nie miałam listy, więc odznaczyłam, ale dziś z powrotem do niej wróciłam ;) Chcesz się podroczyć? to bierz jego nr gg i zagadaj tak jak on czyli: 11:51:55 GG# 1210550 Dzeń dobry 11:52:09 GG# 1210550 Robie pewien eksperyment i mial bym do Pani pare pytan - jest Pani zainteresowana ? A potem dodaj to, że jesteś studentką.. hehe :D Isa najgorsi to są Ci chcący gadać o seksie.. prawda? :) Tygrysek ja pytałam na jaki temat ta ankieta i albo wcale nie odpowiadał albo tak: \"na samym początku chciałbym Panią przeprosic i zapytać sie czy jest Pani osoba otwartą na roznego rodzaju kontrowersyjne tematy oraz czy jest Pani w stanie o nich rozmawiac ? \" odpowiadałam raczej nie - i koniec rozmowy, niby zawsze łądnie zagajał, a potem nawet papa nie było ;) aaa.. jak smakuje karmelowa herbata... ? ;) ;) :P Air i co bardzo chcą romans zawiązać? :D Ja do swojej suni też czasem dzidziuś mówiłam, a przy Małgosi musiałam się poprzestawiać i z innych pieszczot również, bo do tej pory tak słodko tylko do Brysi mówiłam i na poczatku myliło mi się :D uważaj tylko przy podpisywaniu umowy, żeby tam nic nie było o nie zwalnianiu się przez jakiś okres (ja się nie znam na tym ;) ). Nina i dobrze, pogryzaj sobie, ważne, żebyś miałą z czego siłę brać i maleństwo rosło ;) U mnie na usg nie było dźwięków :o ;) No właśnie - szkoda, że w nocy jeszcze tak zimno.. ;) Kasiek a co u Ciebie? Wystarczy kilka lat żeby się przywiązać, trzym się 🌼 Oj rośnie :D A jak fajnie się rusza :) ale najlepiej tylko wtedy, gdy sama dojrzy coś ciekawego :) Kachni ja tak myślę, że zimniej nie może być :D Saszka ;) a ja myślałam na opczątku, że Tigrys mówi o czekoladzie tej w papierku do jedzenia, nie do picia ;) Urwanie głowy widze masz z rodzinką :) Ogarniasz to jeszcze? :) Dziś przyjeżdża mama ANioła poopłacać rachunki itp.. a w domu taki burdel ;) Miałam wczoraj zrobić część porządków, ale.. pojechaliśmy do sklepu, w sumie po prezent dla mojego brata, ale.. zapomniałam o tym bardzo szybko, a przypomnialąm już w domu hihi. Chciałam kupić jakieś słoiczki dla Małgosi (byliśmy w selgrosie, więc pakowane po 10 itp).. ale.. zdenerwowały mnie te dodatki.. np. ziemnaik z kukurydzą, patrzę skład a tam jeszcze groszek i coś tam, zupka jarzynowa (to akurat przydałoby się w większej ilości) a w składzie mleko pełne (nawet nie, że modyfikowane..) i coś tam jeszcze dziwnego.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzięki Majorku, będę uważać na umowę. Jeszcze co prawda o szczegółach nie rozmawialiśmy, tylko się spytał, czy chcę zostać, ja że raczej tak, on też chce, więc wszystko do dogadania, tylko ostatnio nie ma szefa w biurze, lata, jeździ i nie ma kiedy pogadać. Ale dzięki temu ja mam spokój :) chociaż już bym chciała wiedzieć na szym stoję. A te dziewczynki co zaczepiają Michała na gg to śmieszne są. Począwszy od jakiś wulgarnych tekstów, po takie bardzo dziecinne, a jak spojrzysz w opis to jest napisane 9 lat, wierzyć się nie chce. A faceci też tak śmiesznie zagadują \"Cześć, masz chłopaka?\", a raz mnie jeden zapytał jak jestem ubrana. Internet tańszy od telefonu erotycznego, a jakaś głupia laska zawsze się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry humor stal sie jeszcze lepszy, za sprawa maila ;) Air -> na \"kapturka...\" ide za tydzien z P. :D oj znam to uczucie gdy coraz mniej tomow przed Toba.. za to Cie pociesze \"Cara ognia\" jest dwa razy grubsza od poprzednich czesci :) jako text na zagdywanie najbardziej \"lubie\' 😠 \"Cze, skad klikasz?\" czasme pisane \"klikash\" wrrrrrrr od razu blokuje numer.. :P Majorek -> a gdzie spacerujsz?? tutaj woda i bloto jest tylko w parku, lub na jakis malutki uliczkach, a tak to nawet (o dziwo) da sie przejsc sucha noga... karmelowa herbata smakuje pysznie hihi nie da sie opisac, trzeba sprobowac ;) powodzenia w porzadkach!! 🌻 Ninka -> blekitne niebo a na nim zolte slonce, jak na dzieciecym rysunku :) Oczywiscie, ze opowiem, ale dopiero jutro, bo nie mam pojecia o ktorej dzisiaj dotre do domu :P Niestey wiem, z soboty na niedziele, spimy krocej - straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hehehe dzisiaj nikt nie powie, że zamilkłam :P już zaczynam weekend, na razie w pracy, ale co tam? wszystko zaległe zrobiłam, na razie nic bieżącego nie ma, więc świętuję :) Śpimy krócej, mama mi dziś powiedziała, bo nawet nie wiedziałam, dobrze, że zmiany czasu są zawsze w weekendy, wtedy nie ma to większego znaczenia. W Rossmanie kupiłam herbatę czerwoną z karmelem i ananasem, w środku są kawałki anansana i kosteczki karmelu, które się rozpuszczają gdy herbata się zaparza. Bardzo jest dobra i cudnie pachnie. U mnie sucho, nie ma wody na ulicach, kałuże też zniknęły. Tylko ziemia jest taka miękka i czasami jak idę na skróty przez trawnik to mi się stopy zapadają :D jutro albo w niedzielę bym chciała się przejść na jakąś łąkę albo pole, czuję, że potrzebuję zalanej słońcem przestrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×