Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Ale fajnie, bedzie nowe bejbi :classic_cool: :D Nina prosimy o relacje z rozmowy :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam, och mialam taka cudowna fryzjerka, byla to tesciowa Szam. Niestety wyjechala z Warszawy a ja juz mialam dosyc dlugich wlosow... no a teraz mam krotkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina, eksta!!!!!!!!!!!!! Wózek (z kratką i homologacją), D szczęśliwy, pies zdziwiony, ale będzie.... :) Dziadek pewnie też się ucieszy... Mnie się o nic nie pytaj, bo ode mnie się dowiesz tylko że dzieci są mocne, te w brzuchu też :) .Do tego mam zaświadczenie, że najstarszego nie ma - zostawiłam sobie na pamiątkę ujemny wynik z próby ciążowej, z pieczątką laboratorium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍😍😍Ninka - to dla Was:D -🌻🌻🌻 ktoś chce czekoladki?-sie robi- URL=http://img393.imageshack.us/my.php?image=czekoladka6zd.jpg]http://img393.imageshack.us/img393/4446/czekoladka6zd.th.jpg Życzę udanego chrztu,zajefajnych fryzurek, bezproblemowego załatwienia paszportów,uśmiechów w nieuśmiechnięte dni :D:D:D, radości z dziecek,miłości -tej upragnionej,przyjaciół-na ktorych zawsze mozna liczyć-znaczy sie diablów wokół? :D Gio-wszystkiego najlepszego z okazji imienin 🌻 :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może...bajdełej, się dowiem jak Gio ma na imię ? :D Oczywiście spóźnione kwiaty w postaci żonkili doniczkowych stawiam na stoliku :D Do picia dziś tradycyjne kakałko, dla tych co mleka nie trawią, zielona z guaraną i pomarańczą :) Nowy wynalazek tetleya ;) Udanego dnia Ninuś, czekamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani!!! Teraz ja się popłakałam.....! Czytając te wszystkie ciepłe słowa od WAS..... Ja was uwielbiam! A wczorajszy wieczór oczywiście musiał byc \"Inny\" niż sobie zaplanowałam, bo jakże by to było inaczej u Niny :) Mój D. zadzwonił z pracy, że będzie dopiero wieczorem, bo mu jakiś serwis wpadł po drodze i zarobi parę złotych.... Czekałam cierpliwie....tak cierpliwie, że aż zasnęłam! Jak się obudziłam, to mój D. oglądał na dole TV i zajadał obiado-kolację. Chciałam wczesniej kupic takie miniaturowe, śliczne buciki dzieciece i mu je dać, ale pomyślałam sobie....że to nie w moim stylu, więc po prostu przytuliłam się do niego ściskając w dłoni test ciążowy i powiedziałam, że musze mu coś POWIEDZIEĆ..... Kurcze! Zaskoczył mnie, bo nawet nie dokończyłam, a on poderwał się do góry złapał mnie na ręce i jak szalony biegał po pokoju! Pies dostał świra, bo on lubi nasze wygłupy, nawet jak niedokońca wie o co nam chodzi, więc wyobraźcie sobie ten wir! Powiem szczerze- poryczałam się, bo takiego szczęścia, uśmiechu od ucha do ucha nie widziałam chyba jeszcze u mojego męża.... Zareagował tak jak każda kobieta marzy- z klasą :) Potem dłuuuugo gadaliśmy, mój D. powiedział, że już cos podejrzewał, bo ostatnio się zmieniłam, no i te moje zachcianki! Pamiętacie tę niesamowitą ochote na ciemne piwo? a ogórki? Ogórki zajadałam non stop przez tydzień! Nie wiedziałam, że tego typu \"atrakcje\" są już od takiego poczatku! Nie mam na razie mdłości, ale nie cieszę sie na zapas ;) Jestem zafascynowana, zaniepokojona, inna..... Wczoraj zaplanowaliśmy na lato mały remont, musimy sypialnię przenieśc na dół do małego pokoju , gdzie teraz stoi komputer i masa szaf, bo nie będe z brzuchem biegać po stromych schodach. Będzie malowanie, kupowanie zasłon i paneli.....Eh :) Trochę się boję, że \"zapeszę\", bo to dopiero pierwsze tygodnie, więc wszystko może się zdarzyć, ale wypytałam wczoraj mojego doktora o kilka spraw i mnie uspokoił.... Gio- kochana! Powiem szczerze, że wiem jak masz na imię, ale jestem tak skupiona na GIO, że ...... zapomniałam! Z ogromnym bukietem padam do nóżek i dziękuję za gotowośc do zasypywania mailami i smsami! na pewno bedę! mam milion pytań! Dobrze, że jesteś :D Buziaki dla wsiech i znikam do pracy, za jakiś czas zamierzam zwolnić tempo, wiem już jak wygląda ciąża u nas w firmie i w naszym zawodzie, bo niedawno koleżanka rodziła, teraz już drugi miesiąc pracuje po macierzyńskim- nawet czasem z malutką jeździ do klientów- podobno są wtedy zszokowani i godza się na każde warunki ;) Kurcze , a jak będzie z moimi wakacjami? Chyba mogę spokojnie jechać? To będzie dopiero 3 miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Wszyscy mi mowia, ze wygladam super, wiec czuje sie swietnie :D Ponadto wczoraj wieczorem zadzwonil A. (z Mediolanu!!), wiec tez mi milo, w sumie spotkalismy sie ot tak, ale on juz chce powtorki w ten weekend :) A najbardziej to mi humor poprawil post Niny ❤️ {serce] Nineczko ❤️ -> masz naprawde cudownego Aniola :D Chyba piekniejsze reakcji nie moglas sobie wymarzyc :) A pewnie, ze mozesz jechac na wakcje, wszakze ciaza to nie choroba a szczescie :) Ale do Wawy wpadniesz tez, co?? Kluseczka -> skad wiedzialas?? wlasnie ta herbate teraz pije, jest pyszna!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina, ależ się cieszę :D No to wszytsko super :):):) Resztę rodziny uświadamiacie teraz, czy przy okazji świąt może ? ;) Tygrysek, ha :D Się wie ;) Udanego dnia słoneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejka :D Nina - my baby to tak mamy, że teraz wszystkie płaczemy :) ja się właśnie poryczałam jak czytałam twojego posta o reakcji D. Cudownie, cudownie 👄 Tygrysek - może jakieś foto co? :D Ja uwielbiam eksperymenty z włosami i zawsze mam tak, że jak przez jakiś czas mam długie to potem na bardzo krótko ścinam, a jak mam krótkie to potem się męczę i zapuszczam. A fryzjerkę mam super i mogę jej się w ciemno poddać, bo ma kobitka talent i wie w czym mi dobrze. Co do paszportu to potrzeba: wniosek o paszport, 2 zdjęcie 5x4 cm, w Poznaniu znaczek skarbowy za 5 zł (to chyba wszędzie tak) i odcinek opłaty paszportowej 100 zł (no chyba, że komuś przysługuje zniżka) i stary paszport, który oni anulują i oddadzą na pamiątkę. Wniosek może ci ktoś inny odebrać, ale złożyć go trzeba osobiście, bo są różne takie tam podpisy i potem odebrać też trzeba osobiście z dowodem osobistym. Gio - kurde!!! ja przecież wiem jak masz na imię i oczywiście zapomniałam, o ja głupia, teraz za karę będę musiała przytrzasnąć sobie uszy piekarnikiem :P Dużo zdrowia, sił do działam Twoich wszelakich, cierpliwości do udzielania rad, czasami spokoju do naładowania akumulatorów, przyjaźni dających chęć do życia i czasu, żebyś mogła się poudzielać na kafeterii ❤️ 👄 Elles - ooooo! kto to tu zajrzał? i dlaczego tylko na sekundę i nic nie powiedział co słychać, hę? :D Rokita - mmmmmmm, ta czekolada wygląda/ła :P cudownie i te orzechy takie wielkie. A ja mam banana :D Isa - twój syn jest bezbłędny, jaki refleks i umiejętność szybkiej riposty, nawet mydło wytarł żeby zatrzeć ślady, niezły komandos :D Kakao przyjmuję i herbatę zieloną, czerwoną, czarną, owocową, co tam kto postawi :D ja jestem taki typ co się wszędzie przystosuje i wszystko wypiję, za to z jedzeniem sprawa przedstawia się zupełnie inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie super, bo wszyscy chwala nowa fryzurke, zatem warto czasem zaryzykowac i sie w obce rece oddac ;) Air -> a mozna za jednym zamachem odebrac i od razu wypelnic ten wniosek?? no bo ile razy ja tam jezdzic mam?? dwa na pewno, tak?? zlozyc i odebrac?? ech, stanowczo muszie sie za to zabrac... w Twoich wypowiedziach widze wplyw lektury HP ;) a co powiesz na pyszna drozdzowke z jablkiem i kruszonka?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli AIR nie lubi kruszonki, to ja obgryzę, a drożdżówkę oddam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - można za jednym razem. Ja wczoraj wniosek wypełniałam stojąc w kolejce :D pismo lekko koślawe, ale co tam :P Na miejscu jest kasa, można kupić znaczek skarbowy i uiścić opłatę paszportową, u was też tak na pewno jest. Zdjęcie 2. Przede mną dwie babki musiały iść do powtórnego zdjęcia, bo jedna miała w uchu kolczyk, a nie może być, a druga miała bardzo jasne włosy i powiedzieli jej, że jak zdjęcie zeskanują to się włosy zleją z tłem i będzie bez włosów w paszporcie, więc musiała iść i poprosić o zrobienie zdjęcia z większym kontrastem. Swoją drogą to fotograf powinien wiedzieć co robi. Ja też w kolczykach poszłam ale kazał mi zdjąć i ucho mocno odsłonić :D Nie kuś mnie tą drożdżówką, po poznańsku szneka z glancem (drożdżówka z lukrem) bo już czuję ten smak, a nie ma nigdzie w pobliżu piekarni, więc nie mogę wyskoczyć i kupić. Zjadłam banana, zaostrzył mój apetyt, mam jeszcze mandarynkę i bułkę, ale jeszcze dużo godzin przede mną i nie mogę zjeść wszystkiego od razu :P Wpływ HP był zamierzony :) skończyłam II część i teraz by się III przydała, ale już kosztuje ponad 35 zł, więc się jeszcze zastanowię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hehe Kluska bardzo śmieszne no naprawdę bardzo :D :D :D lubię kruszonkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam herbate pigwowa:) Nina ja bylam w trzecim miesiacu ciazy na Majorce:) tylko spytalam czy lekarza czy moge wsiasc do samolotu bo jakies straszne rzeczy mi ciotki-klotki mowily. Pozwolil to polecialam:) I spoko...:D z tym zapeszaniem to tez tylko glupi zabobon:D ja chyba powinnam wstawac tak kolo 14 to moze bym przespala swoje poranne zle humory:( a wieczorkiem sie wydawalo ze juz jest ok;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze gio 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ps ja o kwiaty prosze jutro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Słonko mi za oknem świecić zaczyna.. chyba na spacer się jednak wybierzemy ;) Nina! ❤️ GRATULACJE ! :D Dobrze będzie :) Mnie też napadały różne dziwne myśli, bo bez pracy, mieszkaliśmy jeszcze każdy u siebie i.. bałam się powiedzieć mamie (jak nastolatka.. ) :) ale w końcu stwierdziłam, że ile ja mam lat i powinnam wziąć odpowiedzialność za czyny ;) A o tych myślach już nie będziesz pamiętać za rok (albo tylko się uśmiechniesz na ich wspomnienie). Moje dziecię zaczyna gaworzyć dadada bebebu i inne takie i to jest takie cudowne ;) Taak te atrakcje właściwie są na początku a nie na końcu ;) W ciąży mówią, że najlepiej podróżować w drugim trymestrze, ale to wszystko zależy gdzie, kiedy, jak się będziesz czuła i co lekarz powie ;) Aż mi się łezka zakręciła na tą reakcję Twojego D. U mnie było tak, że ja zaraz po akcie ;) mogłam się domyślać ciąży, bo to był taki czas, chociaż myślałam, że nie ;) I raz czy dwa do okresu coś wspomniałam Aniołowi. Potem gdy okres zaczął się spóźniać (choć mogło tak być i bez ciąży) ja akurat byłam w domku u mamy, ale Aniołowi powiedziałam. Aż w końcu przyjechał do mnie (to czwartek nawet był chyba :) ) z.. testem ciążowym ;) Wynik nie był tak bardzo jednoznaczy, więc poszliśmy kupić drugi, który już jednoznacznie potwierdził ciążę. A potem usłyszałam od Anioła, że najlepiej wyskoczyłby przed blok i krzyczał ze szczęścia :D :D Oczywiście na mnie też możesz liczyć, w kwestii porad, chociaż ja nie jestem tak doświadczona jak szanowna Gio ;) ale jestem z tym na świeżo (chociaż ona ciążowo jeszcze świeżej ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś na raty ;) Oo ile doszło postów zanim odpisałam.. ;) Kluska sytuacja z pracą na razie ok, czyli możesz na chwilę odetchnąć :) Ja też jestem ciekawa, ale nie wiem, czy tak głośno mogę poweidzieć jak może mieć na imię.. ;) Och kakałko (ja też tak na nie mówię), ograniczyłam słodycze (akurat..), to mogę sobie golnąć kakałko, akurat mleko kupił ANioł świeże.. hihih - dzięki za pomysł ;) Obgryziesz kruszonkę ... dobre hahahahahahaha Tygrysek ja mam w Łasku swoją fryzjerkę i teraz też będę musiała szukać nowej.. Też chcę skrócić włosy trochę, myślałam, że uda mi się to zrobić do zdjęcia dowodowego, ale kasy nie wystarczyło ;) a mam teraz tak długie włosy, że mi przy zapinaniu stanika przeszkadzają (któraś o tym gdzieś wcześniej pisała). :) Ja chcę drożdżówkę! ;) A w którym miejscu widać u Air ten wpływ HP.. jestem ciekawa :D Isa dzieci mają naprawdę niesamowite umysły :D i instynkt samozachowawczy.. ;) ;) :D Musisz zaczynać dzień od kafe (np. przy śniadaniu ;) ) to humorek będzie lepszy od razu :D Z tym krzyżykiem to nie tylko na chrzciny, ale ogólnie nie powinno się komuś kupować krzyżyka (tylko samemu sobie), bo to tak jakby komuś oddać własny krzyż (czyli ten co się \"dźwiga\" przez życie - czyli trudny itp ;) ). Spojrzałam szybko na kalendarz, ale jutro Hilarego i Juliana u mnie.. to chyba nie Ty :D :P Elles oo na to, to się panna obudziła.. hihi Gio ja nie wiedziałam, jak masz na imię - teraz mogę się tylko domyślać hihi. Zatem 🌼 wszystkiego najlepsiejszego ;) dużo energii i czasu na wszystkie zamierzenia, pomoc i spełnianie marzeń i.. na leniuchowanie :D Spokojnych sąsiadów, niekłopotliwych pociech, i.. ;) ❤️ Oo dobrze jej radzisz z tym podnoszeniem. A Ty co wiesz o chrzcielnych zwyczajach? Saszka ja sobie zostawiłam na pamiątkę ten drugi test ciążowy :) chociaż teraz on już może nie jest taki ważny ;) Rokita czekolada z orzechami :D Dzięki za życzonka :D Air i oczywiście to zdjęcie, to nie jest tej wielkości, co do dowodu? ;) no i ta opłata.. echh, na szczęście, jak na razie to najdalej wybierzemy się pewnie nad polskie morze, ewentualnie do sąsiadów na dowód ;) Nina i dźwigać też nie, mnie mama nawet czajnika pełnego wody nie pozwalała brać. I jak pójdziesz na następną wizytę to zapytaj o witaminy (popatrz sobie najpierw na skład i ceny, zanim kupisz), bo mnie powiedziała gin za późno o witaminach, jak już miałam niedobory. noo teraz to się zacznie radzenie i biedna nie będziesz wiedziała czego słuchać ;) Hehe każde z Was trochę inaczej mówi o tych chrzcinach. Ja wiem w sumie tylko to, co dowiedziałam się od siostry i szwagra Anioła. Według nich szatkę i koszulkę i pamiątkę kupuje chcrzestna, chrzestny świecę i płaci za zdjęcia.. Do chrztu ubiera chrzestna (w sensie zakładania dziecku ciuszków). Wiem też, że kiedyś można było szatkę itp rzeczy kupić w kancelarii przy załatwianiu chrztu, więc to już rodzice wtedy.. Muszę to wszystko obgadać z Aniołem. W każdym razie ciuszki już mamy swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez jutro jest izabeli przecież:) Gio musi być bożenką albo krysią :D Witamin na samym poczatku ciąży chyba się nie wżera, tylko kwas foliowy ? :) nie jestem wredna, bo jak AIR lubi kruszonkę, to nie obgryzłam :D Chciałam tylko w razie czego pomóc w uzdatnieniu drożdżówki...jak mi się trafi z dżemem, to wywalam dżem :P Majorek, cmok dla małej :) poletłam coś robić, coby mnie czas szybciej zletł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska :D Witaminy można już wżerać jeszcze przed ciążą ;) ale to wszystko to są te specjalne witaminki dla kobiet w ciąży i karmiących - ja je do tej pory biorę. A nikt nie mówił, żeś wredna baba hihi a jeśli nawet to i tak to w pozytywnym oddźwięku ;) Ja tam Twój dżem mogę zjeść.. ;) Ty robisz coś dla zletania czasu ;) a ja mam tyyle do robienia i nie chce mi się ;) Kurcze.. słonko się chowa.. i słabiej świeci.. a chciałam na spacer.. ale.. chyba i tak pójdę ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam ze spotkanie w sprawie tego projektu unijnego, o ktorym kiedys wspominalam... nic ciekawego sie nie dowiedzialam :P Drozdzowka byla naprawde duza, wiec spokojnie 3 osoby moga sie nia podzielic, kruszonki tez duzo miala :) Air ->a nie udalo sie od nikogo HP pozyczyc?? ech czyli 2 wizyty w urzedzie sa obowiazkowe?? na szczescie zdjecia mam... kiedys, do mgr bodajze zrobilam sobie bardzo fajne i od tej pory do wszystkich dokumentow ich uzywam. Spoczywaja sobie w komputerze w zakladzie fotogarficznym i jak potrzebuje to mowie ile, jaki rozmiar i juz :) w ucho mam na nich odsloniete, wiec nie bedzie problemu :) Gio -> lapie Twoje slowo i trzymam Ciebie za nie ;) Isa -> pigwowa?? domowej roboty?? och jak ja dawno nic z pigwy nie jadlam.... mnie na szczescie wlosy b. szybko rosna, wiec stwierdzilam, ze jakby co to za miesiac bedzie juz lepiej :) Kluseczka -> Gio Irenka nie jest na pewno ;) drozdzowka byla bez dzemu za to z jablkiem :) Majorek -> widze, ze Ty tez masz cudownego Aniola, chyba duzo latwiej jest oswoic sie z wiadomoscia o takiej nieplanowanej ciazy, gdy facet tak wspaniale reaguje :) A Air\'ki wply HP widac po tym, ze chce sobie usyz piekarnikiem przytrzasnac ;) tak postepowal skrzat domowy - Zgredek, gdy cos zlego chcial zrobic lub juz zrobil... sam sie karal :) Prosze bardz :) oj o chrzscie jeszcze, chyab wzcesniej Ci zle powiedzialam, to wlasnie mama chrzestna kupuje ubranko (przeciez ja tak robilam) a tata swiece.... a jak jest ze zdjeciami to juz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się już w domku :) Ominął mnie dziś długi wyjazd, wymanewrowałam sprytnie tak, że wszystko dało się mailem załtwić ;) Gio- kwas foliowy brałam jeszcze przed ciążą, bo powoli się przymierzalismy do dzidziusia, a tu BĘC! sam się szkrab przymierzył ;) Lekarz mi też przepisał Folik, więc wykupiłam, do tego Luteina- mam brać 2 razy dziennie. Zero leków tylko Nospę, jeśli już mi naprawde będzie źle, bo ja bóle w dole brzucha miałam przez ostatnie 2 tygodnie, ale od kilku dni już nie mam :) Z podnoszeniem rąk to wiem....słyszałam...tyle tego wszystkiego do przeczytania, douczenia się! Mój D. dzwonił dziś do mnie rano z pracy i mówi, że konspiracyjnie czyta w internecie wszystko na temat ciąży , a musi nieźle się nagimnastykowac, bo ma bardzo wesołą ekipę w pokoju i jakby się dowiedzieli co on czyta...to byłby MŁYN :) dziś do szczęscia były mi NIEZBĘDNIE potrzebne pierogi ruskie! Opętało mnie dosłownie na ich widok w sklepie. Kupiłam cale kilo, zrobiłam sobie na ciepło , z cebulką, maggi i ..... tartą marchewką! Nie wiem dlaczego takie połączenie- mnie nie pytajcie ;) Po prostu MUSIAŁAM tak zjeść. Od słodyczy mnie odrzuca, serio! Nawet nie mogę patrzeć na czekoladki, które mój D. trzyma na stole w kuchni, żadnych słodkich smaków. Czy to oznacza, że będzie chłopiec ;) ? Oj , ale się porobiło. Tygrys- czekam na zdjęcie w krótkiej fryzurce. ja już ci kiedyś miałam nawet podpowiedzieć, że w krótkich byłoby ci super, bo raz mi podesłałaś zdjęcia, gdzie włosy ci się tak ułożyły jakbyś miała krótkie- i wygladałaś świetnie! AIR- nie płacz z mojego powodu :) dzięki za drzewko :) Majorek- będe pytać ciebie i Gio. prosze się przygotowac na maile ! Kluseczko- całuję 👄 rokita- dzięki za maila, dołączyłam cię do skrzynki adresowej- strzeż się ! A tak wogóle to musze zakupić aparat cyfrowy. Koniecznie. Idę się położyc, bo spanie mnie ostatnio dopada tak średnio około 14.00.... A wieczorem idziemy do kina na \"Dowód\" - podobno fajny, zakręcony, coś jak \"piekny umysła\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha- mam pytanko, chyba do Tygryska najbardziej, bo ona się zna, a jak nie wie, to się w klubie zorientuje : czy mi wolno coś ćwiczyc? Mam na mysli rowerek stacjonarny, ćwiczenia na ramiona, brzuch? Bo ja nie chce być sflaczałą mamą, już i tak za dużo przytyłam, nie chcę się teraz broń Boże odchudzać, ale chodzi mi o poprawienie kondycji i zadbanie bym nie stała się galaretowata piłeczką z kauczuku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Widzę, ze atmosera tu jak najbardziej rodzinna, bo wszyscy w ciązy, albo zaraz po :) diablątek będzie coraz więcej.... Ehh.. to znaczy, tyle się zorientowałam z ostatnich postów.. :) wszystkim świezo upieczonym mamom i tym, które mamami niedługo zostaną strasznie gratuluje i przesyłam ooogromne buziaki :* Aaaa tak poza tym, to domagam się zdjec od wszystkich! A szczególnie zdjęć dzieciaczków! :) Ostatnio nie miałam czasu siedziec na necie, więc chcę to w miarę nadrobic :) No to na razie tyle, może później cos więcej napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ninka - to były łzy radości i wzruszenia, a takie lubię :) za drzewko - plose baldzo :D Tygrysek - no dwa razy trzeba iść: złożyć i odebrać, inaczej się nie da :P No kurczę, nie udało się pożyczyć, niby te dzieci czytają, ale moi kuzyni tego nie mają, a mama się w pracy chyba wstydzi pytać :P Majorek - no, bo ja jak ten Zgredek o imieninach Gio zapomniałam, a ona była dla mnie taka dobra :) Asia - no dobrze trafiłaś, może byśmy tu tak co polali z okazji i bez okazji, czy czekamy do weekendu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istne wariactwo panuje w pokoju... glupawka pelna geba, smiejemy sie jak norki cmentarne :D nie pytajcie z czego, bo w sumie ze wszystkiego i z niczego ;) Airko -> nie ma czego sie Twoja mama wstydzic, ja wlasnie od kolezanki z pracy HP pozyczalam :) Asia -> 🖐️ witaj, gdzie sie podziewalas?? Nineczko -> na 100% mozesz plywac, jest to idealne rozwiazanie na ciaze do ostatnich tygodni :) Dzis w klubie jest najlepsza i najfajniejsza instruktorka, wiec sie dowiem jak to jest z cwiczeniem w ciazy :) alez pierogi ruskie z tarta marchewka sa pyszne!!! ale chyba calego kilograma to nie zjadlas ;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wydawalo ze nie mialam zachcianek w pierwszej ciazy.... a potem, tak pod sam koniec byla taka ankieta w Burger Kingu /bylo kiedys cos takiego;)/ jak czesto bywasz u nas: a/raz na miesiac, b/ raz na dwa tygodnie c/ raz w tygodniu... a ja zapytalam a gdzie jest d/ na sniadaniu , obiedzie i kolacji?? , no w nocy moj kkochany mąż jeżdzil po te hamburgery:D i fryki, koniecznie z majonezem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):) Co by tu powiedzieć no... Tez sie ciesze!! :D Tylko już nie gadajcie o płakaniu bo sie sama porycze! :P Czytałam bardzo pobieżnie, ale najważniejsze wiem. Nina przestrzegaj rad Gio, masz super faceta, dbaj o siebie, dowiedz się z tymi wakacjami i nie właź po tych schodach :):) Mam mało czasu i wiecej nie napisze, dopiero co weszłam do domu a tu tyle trzeba na jutro zrobić :O Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... z kwiatami!!! N I N A !!!!!!! GRATULUJE :D:D:D Ja tez sie pobeczalam, cholercia 😭!!! :D:D:D Cudowna, cudowna wiadomosc!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼❤️🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️🌼❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️🌼🌼❤️❤️🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️🌼🌼❤️❤️❤️🌼❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️🌼🌼❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️🌼🌼❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️🌼🌼❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Ach :) Super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam tylko 2 ostatnie strony :( na resztę nie mam czasu :( Ninka - gratulacje serdeczne! 🌻 Gio - ja nie mam różowego pojęcia, jak masz an imię :( życzenia Ci przesyłam najlepsiejsze na świecie :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Majorek - ja jak podawałam do chrztu mojego chrześniaka i chrześnicę, to zdałam się na gust matek chłopaka podawałam do chrztu w 17 roku życia, więc niewiele pieniążków na wyprawkę przeznaczyli moi rodzice... a z moją Siostrą pojechałam na zakupy i płaciłam za to, co chciała (stać mnie było :P) Tygrys - ja chcę zdjątko w nowej fryzurce resztę pozdrawiam serdecznie P.S. jutro proszę trzymać za mnie kciuki - mam lekcję pokazową i zaczyna mnie to niepokoić gdyby to był mój ukochany przedmiot (matematyka), to byłoby ok ale prowadzę lekcję przedsiębiorczości (od tego roku mam taki przedmiot) - może być róznie i w dodatku to całe 90 min napięcia :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaki! :D :D :D Z wrazenia wstawilam jakiegos hipopotama :D:D:D:D Mial byc piekny kwiat!!! :D:D:D:D Wybacz, Nina :D 🌻 🌻 🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️ ❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️ ❤️❤️🌼🌼❤️❤️🌼🌼🌼❤️❤️🌼🌼❤️❤️ ❤️🌼🌼🌼❤️❤️🌼🌼🌼❤️❤️🌼🌼🌼❤️ ❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️ ❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️ ❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️ ❤️🌼🌼❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️🌼🌼❤️ ❤️❤️🌼🌼❤️🌼🌼🌼🌼🌼❤️🌼🌼❤️❤️ ❤️❤️🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼❤️❤️ ❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Czlowiek glupieje z radosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×