Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Ale hipopotam tez ladny, co? :classic_cool: (Glupawa :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięęęęęękny :) Dobry hipopotam zawsze przynosi szczęście :D buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pieknie kolorwo!! skad sie bierze hipopotamy??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety zdjec nadal nie mam, bo komora miala dzis ledwie 1 kreske baterii a nie moglam jej podlaczyc, bo czekalam na wazny telefon, wiec musialam ja miec ciagle przy sobie... pomimo krotkich wlosow po ostrym TBC u Sylwii, byly one mokre :P ❤️ Ninka -> dowiadywalam sie o cwiczenia i w pierwszym trymestrze musisz najbardziej uwazac i dbac o siebie. Mozesz jezdzic na rowerku ale SPOKOJNIE, kontrolujac tetno, nie moze byc za szybkie. Oczywiscie nie wolno Ci robic zadnych cwiczen na miesnie brzucha, ani takich gdzie rece ida do gory. Jednak dziewczyny radzily skonsultowac to z lekarzem. A ja Ci raz jeszcze mowie - plywanie!!!! jest super!! :-) Elles -> 🖐️ a co u Ciebie slychac?? Isa -> ojej, tak nie zdrowo?? Kachni -> sliczny hipcio :) zdolna jestes nieslychanie :) Mala -> znajac Ciebie lekcja wypadnie rewelacyjnie!! jednak nie ma problemu, kciuki bede trzymac 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd się bierze hipopotamy? Isa, no wiesz, musi być mama hipopota i tata hipopotam... a swoją drogą to kurcze, mają te hipopotamy psyche, takie wielkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, buszujesz po nocach...a jak latorośl ? się zagoiło wsio piknie ? Isa, bukiet a. szafirków b. tulipanów c. żonkilków d. hiacynt w doniczce ? Nie wiem które lubisz, ale weź w kółeczko czy coś ;) Wsiego naj naj naj weselszego, szybkiej wiosny i uśmiechniętych poranków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja chyba odpuszczę sobie jakikolwiek sport, bo jestem taka senna ...zmęczona i półprzytomna, że szok! Kładę się spać z pomrukiem zadowolenia, że cudnie miękka poducha, że dłuuuugi sen mnie czeka- budzę się po 8-9 godzinach i ..... dalej bym spała! Totalnie NIC mi się nie chce! I to mnie- wiecznie zabieganej, gdzieś pędzacej, ciągle coś robiącej kobitce! Jutro mam koszmarny dzień, bo muszę wstać o 5.00, by na 8.00 dojechac do hali targowej, gdzie odbywaja się targi mojej branży. Co mnie podkusiło, zeby zgłosić tam swoja obecność?! To jest koszmarna nuda: siedzi się od 9.00 do 22.00, przewijaja się ludziska, trzeba się uśmiechac i opowiadać o produktach- brrrr! Może uda mi się tam zwinąc cichutko w kącik i zasnąć? Nikt chyba nie zauważy?! ;) Mam tam zaraz obok zarezerwowany pokój w hotelu, by nie tłuc się do domu nocą, więc najwyżej jak już będę miała dośc to sobie pójdę spać! A co! Tygrys- dzięki, że się doiformowałas w mojej sprawie u instruktorki. Ja faktycznie poczekam te 2-3 m-ce jak Gio radzi. Karnet na basen mamy, więc pewnie z raz pójdę :) Czy znacie jakieś metody by przegonic mega lenia? Bo aż mi samej głupio, że taka rozmemłana jestem...... Aha- Gio. Chciałam nanieśc poprawki do swojej teczki. Tu zawsze o rozmiar stanika pytali: ja od kilku dni nie mieszczę się w prawie żaden mój stary stanik!! To co to będzie za kilka m-cy? Najpier cyc i brzuch a potem.... NINA :) Dobrze, że w czerwcu remont nas czeka i przenoszenie sypialni na dół, bo inaczej mogłabym piętro zarwac ;) Buziak dla wsiech i uciekam! mała- trzmam kciuki za \"pokazową\" lekcję. To musi być okropny stres- nie lubię takich sytuacji. asia- witaj! isa- Burger King? No ładnie ;) elles- pozdrowienia Kachni- 👄, piękny hipcio i buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja teraz juz tylko mega długie posty będe wystukiwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dla odmiany bez udziwnien, zwykla czarna herbata :) ewentualnie mleko do niej moge zaoferowac :) Gio -> 🖐️ Kluseczka -> witaj z rana Kluseczko :) jakie samopoczucie?? {serce] Ninka -> toz przeciez ja tez Ci przekazalam, ze przez pierwsyz trymestr musisz najbardziej na siebie, nie na WAS, uwazac i dbac :) A z tym lenistwem iz wolnieniem obrotow, to pewnie Twoj organizm wie czego Ci trzeba... nie mozesz przeciez wiecznie gdzies pedzic, ciagle w biegu i ruchu... hihihi zaloz okulaty na nos i zanisj z usmiechem na ustach, moze nikt nie zauwazy (na targach)... jakto \"z raz\" na basen?? zachecam do czestszych wizyt, nie musisz przeciez plywac jak na wyscigach, mozna spokojnie :) Lubie Twoje posty, wiec moga byc zawsze b. dlugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha- jeszcze cos z nowych niusów : moja sunia Tina od kilku dni jest megaczuła, megapieszczotliwa i przytulaśna :) Śmiejemy się z D. że może ona teraz będzie się integrowała ze mną i przechodziła ciążę urojoną ;) Nie wiem co jej jest, ale taka przylepa już dawno nie była. Teraz jak siadam do komputera to układa mi pysk na kolanach i wpatruje się swoimi oczkami w panią :) Słodka jest! Tygrysku- napisałam \"z raz\" bo znam siebie- leniwy leniwiec! A z tymi okularami fajna sprawa- może wypróbuję. Odezwę się do was najwcześniej w sobotę, pozdrawiam już prawie weekendowo. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wiedziałam, że u Wqas dowiem się więcej o chrzcie - i dziękuję za wszystkie odpowiedzi. W sumie, to ja i tak chyba wybiorę się do tego sklepu z tymi rzeczami religijnymi i zobaczę, co i jak i za ile :) Tygrysek ach no tak.. ten piekarnik hihi Mój Anioł chyba lepiej zareagował ode mnie :D ;) Nina tak, w necie dużo informacji znajdziesz o ciąży - ja korzystałam z http://babyboom.pl - tam jest też kalendarz ciąży, czyli co w którym tygodniu się dzieje ;) - ale są też takie na innych stronach. Polecam też Tv Style, jeśli masz - tam jest parę programów o ciąży i dzieciach (m.in. ćwiczenia, które pomagają nawet na codzień funkcjonować z brzuszkiem). Tak kup aparat, przyda się :) my nawet brzuszek co jakiś czas dokumentowaliśmy ;) Jak Ci się chce spać, to śpij właśnie, tego potrzebuje Twój organizm, ale tez nie wstawaj za wcześnie rano, ani nie chodź późno spać. I wiesz, że w pracy nie powinnaś zostawać po godzinach itp (to jest prawnie uregulowane), ani przy kompie za długo siedzieć (promieniowanie monitora!!), nawet przy lcd mniej czasu masz siedzieć ;) :P Jeśli coś ćwiczyłaś przed ciążą, to w zasadzie możesz i w trakcie, o ile nie jest to coś z zakazanej listy :) Jak Tygrysek napisała można spokojnie ćwiczyć, jak poczujesz, że się męczysz, to przestajesz. Potem są specjalne ćwiczenia dla kobiet w ciąży, pomagające przy porodzie. Powinnaś już chyba unikać sportów drużynowych. A leń sięteraz ile wlezie. Mnie się spodobało to powiększenie biustu :D to w sumie był jeden z pierwszych objawów ciążowych, ale ja myślałam, że to tak jak zwykle przed okresem ;) A potem.. jeszcze troszkę urósł, a po porodzie też jeszcze trochę :D Moja sunia tez ciągle na kolanach u mnie leżała przytulona do brzuszka, ja się śmiałam, że mi go pilnuje :D Asia :) dziękuję :D Z pokazywaniem zdjęć też mam zaległości ;) Air :D Isa 🌼 wszystkiego najcudowniejszego, bardzo ukochanego męża, grzecznych, mądrych dzieciaczków, wieczne pozytywnego nastroju i duuzo czasu na Kafe :) 👄 ja miałam gdzieś od połowy ciąży chęć na słodycze.. ;) i loody :D Elles a co tam takiego miałaś do zrobienia? ;) :P Kachni jakie piękne.. coś :) hipcio mówisz.. zastanawiałam sięwłaśnie, co to może być za stworzenie.. :) Mała życzę powodzenia na lekcji - na pewno uda Ci się, bo wszystko na pewno dopięłaś na ostatnio guzik :D Kluska hipopotam też? ;) Saszka haha doobre.. I one takie duże.. jak im się to udaje.. ;) Żmija 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - no w końcu stawiasz coś z czym mogę się połączyć, bo akurat czarną herbatę w pracy mam :) a w domu całymi kubkami piję czerwoną aromatyzowaną chińską wiśnią :D Ja też bym chciała na basen :P w sumie Poznań duże miasto a ja nie mogę znaleźć basenu dla siebie, na osiedlu mamy jeden, ale jest przeznaczony dla szkół i zajęć grupowych, samemu sobie pływać nie można. Gio - zgadnij w co jestem dzisiaj ubrana :D 👄 Isa - wszystkiego najlepszego, zdrowia, słodyczy, radości :D 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 Mała - trzymam kciuki, trzymam mocno :D Nina - ja myślę jak Tygrysek, lenistwo to ochrona organizmu, żebyś za dużo nie latała i dała się jaju płodowemu zagnieździć :P A sunia po prostu czuje, że jesteś teraz pod specjalnym nadzorem i się opiekuje tobą, zwierzęta czują takie rzeczy :D Powodzenia na targach i zaszycia się w kącie :) Elles - pozdrawiam, uporaj się szybko ze wszystkim i wracaj do nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam, wiedzialam, ze o czyms zapomnialam!! ech.. Isa, wszystkiego najwspanialszego, samych dobrych rzeczy, usmiechu i slonca na niebie i w sercu 👄 👄 👄 🌻 {serce] Ninka, sunia pewnie najpierwsza wyczula sytuacje... zwierzaki sa niesamowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina, na topikach ciążowych dziewczyny piszą, że strasznie chce im się spać i są zmęczone. To normalne, więc raczej na razie myśl o poduszce niż ćwiczeniach ;) a może jakas fajna szkoła rodzenia, tam są instruktorzy do ćwiczeń ciążowych :) a remont to masz robic palcem: to tutaj, to tam, a tutaj chcę mieć na morelowo ;) Tygrysku, czuję się...kluskowato jakoś :) Ale jutro piątek, jak zaliczę dentystę, to się zacznie weekend ;) A czytałaś na onecie, że wiosny na razie nie ma ?:( stawiam na stoliku kubek ze słońcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D wiecie jak fajnie sie czyta zyczonka:D dziekuje👄 kwiatki biore wszystkie:) zachlanna jestem:) a co do burger kinga to go odreagowalam w drugiej ciazy: byly tylko rzodkiewka i pomidory, na inne zarcie reagowalam startem do lazienki:) przytylam przez 8 miesiecy 1,5 kg:O a z okazji imienin zafundowalam sobie wizyty u lekarzy roznych specjalnoscie:D i ... wcale nei mam chorego barku! to kregoslup w odcinku szyjnym zamiast lordozy ma kefoze czy jakos tak.... swoja droga na ten kregoslup sie uparlam przez ktoras z Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwile, czytałam jednego posta Niny i nic wiecej ;) Zaraz jeszcze przelece szybko i odpisze, co bede pamietać. normalnie mało casu, mało casu. Ja nie wiem kiedy nadrobie, chyba w święta jak dobrze pójdzie i zwolnią mnie z egzaminu :) Nina, psy to mądre stworzenia, widzą ze sie dużo zmieniło :D Majorek a widzisz, nasz pan od angielskiego zaprasza teraz jakąs babke na nasze zajęcia i udaje że jest bardzo ambitny więc dowala nam materiału, i jeszcze sie chwali że dla nas to przygotowywał tyle a tyle hahahh :D Trzeba sie było przygotować troche ;) Tygrysek 🌻 ja ostatnio mam krótsze dni i nie wiem jak to sie dzieje... ;) Isa dzień dobry bardzo. ;) I wszystkiego naj 🌻 Żmijka 🖐️ :) A ja od wczoraj mam smaka na pierogi ruskie, a że farsz miałam w zamrażalniku, to dziś sobie zrobie :) A rano jade do Borewicza dać mu w ciry za taki jeden tekst jaki dziś zapodał, oczywiście nie jestem bez winy, ale on dostanie pierwszy! :P:D Buziaki, tesknie za Wami też 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :classic_cool: Widze, ze hipopotamek zostal przyjety pozytywnie :D Ciesze sie bardzo :D Isa - :) 🌻 Najlepsze zyczonka 🌻 :) Majorek - dopiero doczytalam Twoje wczesniejsze pytanie - wspolpracownicy na moj upadek zareagowali wzorcowo :D Najpierw zapadla grobowa cisza :classic_cool: nastepnie zaczeli mnie zbierac, a jak zobaczyli ze nic mi sie nie stalo, to rykneli smiechem :P Boze, co za wstyd :D I w dodatku pracuje w firmie zlozonej w 95% z meskiego personelu :P Elles :) Gio :classic_cool: A ja wiem jak masz na imie :) I obchodzisz imieniny razem z moją Babcią (ale nie macie na imie tak samo ;) ) Nina - to fakt, psy (w ogole zwierzeta) wuczywają zmiany - moj pies np. zawsze wie, kiedy cos dolega mnie czy mojej mamie i stosuje oklady z wlasnego cieplego cielska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciocia Maria Wpisane w Pejzaż Dam ci letni blask księżyca, Dam ci niebo pod stopami. Słońcem ciebie opromienię. Dam ci gwiazdy w noc majową, Dam paletę z kolorami. Dam ci ciepło mego serca, Dam marzenia, które wrócą Dam ci moje sny zielone. I rozjaśnię ciemne noce, Które mnie bez ciebie smucą. Dam ci ogród pełen róż. Dam wiosenny wiatr majowy, Zapach sadów w pełni lata, Radość życia wśród motyli, Dam ci obłok lazurowy. Dam ci wiarę w dobra świata. Dam wspomnienia zapomniane, Strumyk rzeki leśnej ciszy, Dam ci całe szczęście moje, Dam ci oczy roześmiane. Dam pierwiosnki w środku zimy. Dam spokojne, ciepłe dni, Zieleń lasu, śpiew słowika, Kubek mleka późną nocą. Wracaj do mnie jeśli możesz, Bo bez ciebie smutno mi. ciocia Maria, to ciocia jednej z forumowiczek,ponad 80-letnia,pisze wiresze, które strasznie lubię i kopiuje jeden z nich dla was kochane diablice,diably i diablęta obecne i przyszłe :) znów wybywam-tym razem do Poznania-reperować resztkę komórek- jak na razie najlepiej funguje ta na baterie :o do zobaczenia...wiosną? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rokita piękny wiersz:)🌻mam nadzieję ze jutro moge go ukochanemu z okazji imienin przeslac? oczywiscie nie powiem ze to moj bo zna mnie tyle lat ze wie to byloby niemozliwe;) a wiecie co robią kucyki na łące?? ja od dziś wiem:) : łąkują:D a do kina idziemy na epokę dolowcową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D było cudnie :D wiecie - chyba wychowałam sobie fajną klasę na takie pokazy :) nie jestem ich wychowawcą, ale te zajęcia z przedsiębiorczości dały im radość z bycia na lekcji :) no o wszem - specyficzna ona jest - ale cieszę się, że mogę5 nastawiać i 6 :D no i dyrekcja była super zadowolona wszystkie maxy zebrałam :D teraz idęodpoczywać! należy mi się :D a co:) a jutro... a jutro wskakuję w zieleń i idę z kumpelami do pubu :P na Patryka piwo w \'Dublinie\' stawiają :D:D:D Isa - jeszcze raz wszystkiego naj :) 🌻 ❤️ Ninka - fajna jest taka Sunia, ta mojego Anioła zawsze jest przytulaśna :D czasami nawet za bardzo ;) życzę Wam cudnego piątku i wspaniałego weekendu - ja jade do Rodziców, moja Mama ma urodzinki i imieninki :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio :classic_cool: To masz piekny seks w chalupie ;) Dobranoc wszystkim! Aha! Wiersz fajny... Znam wielu artystow w tym wieku... Niesamowici są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wieczorem nie mialam Netu w domu :( cale szczescie, ze w pracy jest :D wybor herbat na stol i odliczanie do weekendu rozpoczete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - ja też się przyłączam do odliczania, do mojego weekendu 7,5 godziny :o Gio - no ty masz w domu chyba kryształową kulę, cóż za przenikliwość :P A w domu masz po prostu niekończące się walentynki :) Mała - to super, że masz taką satysfakcję z wykonywanej pracy. Ale ty chyba jesteś nauczycielem z powołania, lubisz uczyć prawda? Ja się niestety do tego nie nadaję, ale cieszę się, że są tacy nauczyciele jak ty, którzy to robią z jakąś pasją, a nie z przymusu, bo wtedy męczą się wszyscy. Rokita - wiersz faktycznie świetny, taki w stylu księdza Twardowskiego, prosty i bardzo pozytywny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:D dzis ma imieniny moj kochany mąż:) a te kucyki to sie nie łąkują tylko łąkają:D syn mnie dziś poprawił:P nauczycielką bym nie mogła być, chyba bym rozerwała wszystkie dzieci bez względu na wiek;) mam cierpliwość tylko do własnych:D do obcych tyko przez godzine:) pozdrowionka i wracam do roboty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam wam zameldować, że padł mi kilka dni temu kompik w pracy razem z ulubionymi i zanim doczłapię tutaj przez kafeterię to szlag mnie jasny trafia i nie umre zdrowsza. Z rugiej strony myślę sobie, że człowiek wchodzący od razu na diabły izlowany od świata.... też niedobrze. Tygrysku - jaki makijaz masz na basen, jaki na rowwer, a jaki na siłkę? Bo to okazuje się bardzo ważne jest. Do zobaczenia jak odzyskam kompa, więcej się denerwować nie bedę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Odliczanie do weekendu: 3 godziny. Ale mi się dzisiaj potwornie dłuży.............bleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1,5h do weekendu :) czas mi dzisiaj bardzo szybko leci, bo mialam co robic... A teraz czas na relaks :) Air -> znajdz sobie cos ciekawego do roboty, chociazby jakis ciekawy artykul do czytania w Necie, a czas od razu przyspieszy :) Gio -> alez ja i tak nie moge wczesniej niz o 18... zerkne w domu w grafik zajec w klubie, to jakos moze uda nam sie dograc :) Isa -> a ja wlasnie cudze dzieci lubie, najbardziej te do wieku 6 lat ;) fajne sa, bo wiem, ze wczesniej niz pozniej znow je oddam pod opieke rodzicow, wiec nie ma sie co denerowowac ;) Kluska -> 🖐️ Kluseńko :) Mala -> wiedzialam, ze lekcja wypadnie swietnie :) Gratuluje!! Saszka -> tez czytalam ten artykul :P przed basen i silka makijaz zmywam :P na rower najczesniej nie robie hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×