Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Gość
Tygrysek - fajnie masz, że barek na miejscu i obiad można zjeść, ja mam wprawdzie kanapki i banana, ale zjadam to wszystko do 14 i potem jak po 17 wpadam do domu to się rzucam na jedzenie jak szalona :) Co do Dumbledora, to masz rację z tym portretem, on już nie wróci chyba. Jak ja wam dziękuję, że mnie zachęciłyście do czytania tej serii :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, że mi się pomylił szary-biały :) Co do Dumbledora to nie jestem przekonana....poczekamy-zobaczymy ;) Tygrys-dzięki za pomysł z obiadem. Ja lubię chińszczyzne, namówie mojego D. może zrobi, bo ja ostatnio uciekam z kuchni najdalej jak moge- te zapachy! Zrobiłam big pranie. Tym razem uzbierało się troche moich rzeczy, ktorych nie moge prać w pralce, więc namachałam się i naschylałam nad wanną- az mnie plecy bolą! dziś sobie zrobiłam wolne, od poniedziałku czeka mnie trudny tydzień w pracy, mnóstwo wyjazdów i spotkań- mam nadzieję, że będe się dobrze czuła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- a i owszem, lubie Harrego, wogole lubie czytac, odkad skonczylam studia to mam na to wiecej czasu, tylko teraz te podyplomowe ;) No a z tym D. to chyba macie racje, no ale moze sie pojawi jako duch... W koncu rodzice Harrego pojawili sie na chwile w Czarze Ognia jak nastapilo ta sprzezenie rożdżek... Air- ja to wlasnie przechodze przez faze checi na schabowego... A tu nawet do zwyklego sklepu jest kawalek... co dopiero barek... Ale moze to i lepiej bo bym wydawala jeszcze wiecej pienidzy na jedzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pada pada pada a ja nie mam parasola, ani kurtki. Mam nadzieję, że się wypada teraz i o 17 znowu wyjdzie słońce :) Widzę, że temat Harrego pociągnięty :P Nina - ty się módl, żeby Gio nie przeczytała o twoich porządkach i praniu, bo ci się dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super, że mogę wysłać, na pewno dostaniecie dziś wieczorem. Poczatkowo konsultowałam się z Ghana i robię własnie kosmetyczne poprawki.. ;) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina, takie pranie to samo wejdzie w ręce bezpośrednio przed porodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam tai-bo!!!! Ciosy i kopy jak w aeroboksie ale nie w powietrze a w partnera!! Oczywiscie jest on(a) zaslonieta specjalna tarcza - poducha ale i tak zupelnie inaczej w przestrzen machac ;) ... bo chyba nie mowilam, ze jednak klub zmienilam...?? Air -> tak, mamy barek i stolowke i naprawde pysznosci tam maja - salatki, drozdzowki i jedzonko sami na miejscu robia.. tylko ceny mogly by byc nizsze... ja w domu tez jem obiad, ale dzisiaj jechalam prosto na zajecia, wiec musialam cos porzadnego zjesc :) zmoklas?? u mnie sliczna pogoda :) Ghana -> o mysle, ze taka opcja ducha jest b. prawdopodobna!! ale wtedy jego rodzice \"wypyneli\" z rozdzki V. , bo on ich zabil, i bylo jakies sprzezenie zwrotne, pojawili sie ludzie usmierceni tą rozdzka Nina -> a w dupsko chcesz za to pranie??? nie mozesz tak!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spac mi sie chce😴 jak niemowle spac pojde:P ok, podwedze dziecku ksiazki - dzielna fanka przeczytala wszystko - jak tylko skoncze Krętke bladą Chmielewskiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokita, dostałaś maila? bo ja znowu go nie widzę ani w wysłanych ani w roboczych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa, ja tez przeczytalam wszystko, a wiekszosc nawet (co najmniej) dwa razy ;) Niestety \"kretki...\" jeszcze nie posiadam.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ankietę wysłałam :) ❤️ Poczytam co tam u Was jutro, buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow zle spalam.... dobrze, ze za 8h weekend :D Ktos ma ochote na herbate waniliowa ze skorka pomaranczowa i cynamonem?? Elles -> ktora ankiete mam dac dziewczynom do wypelnienia - te brakujace pytania, czy najnowsza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejho :) Za 8 h weekend jak powiedział pewnien Tygrys :) hehe Nie zmokłam, bo padało równo godzinę od 15 do 16, a o 17 było słońce i upał. Kupiłam sobie buty na wycieczkę, bo bym nawet nie miała w czym pojechać :D Wracając do Dumbledora :) Moim zdaniem nie wróci jako duch, bo przecież bycie duchem to namiastka życia (tak powiedział Harremu Prawie Bezgłowy Nick), poza tym Dumbledore mówił, że śmierć to nie jest najgorsze co się może przydarzyć człowiekowi. Ja myślę, że on nie wróci jako duch, coś innego musi wymyślić :D Elles - idę sprawdzić czy mi przysłałaś tą ankietę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air- tzn, ze musimy liczyc na inwencje Pani Rowling :) juz ona cos wymysli :) Isa- ja Chmielewskiej to najbardziej lubie te stare ksiazki, jak \"wszystcy jestesmy podejrzani\" itp, albo te o tych mlodych dziewczynach, ajk im tam.. Pestka i Tereska?? Nie pamietam- ale ksiazki ekstra :) Tygrys- to tai-bo, rzeczywiscie musi byc super! Bo mozna tak odreagowac, np. wyobrazasz sobie, ze kopiesz w jakiekog upierdliwego klienta :). Jak tylko odbije sie od finansowego dna to musze czegos takiego poszukac :) Elles- ankietki juz wysylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w barku na gorze i pani powiedziala, ze za godzinke bede swieze, gorace paczki - komus przyniesc?? zaraz ktos (pomaranczowy) przyczepi sie, ze ja tylko o jedzeniu i fitnesie moge rozmawiac :P Air -> alez Ci zazdroszcze tej Chorwacji.. ja nadal nie wiem gdzie by tu pojechac na majowy weekend... a na dodatek Przyjaciolka zaczyna mnie wqrza, stroi fochy, marudzi, ja sie staram wymyslam jakies miejsca a jej ciagle cos nie pasuje... sama jednak zadnej oferty nie szuka ... Ghana -> tak jest Okretka i Tereska :) Byli tez Janeczka i Pawelek z psem Chabrem :) ja to raczej szefostwo sobie wyobrazam... i buch z piesci a potem trach kopa.. hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju ja chce do domu!! taka pogoda a ja tu gnije!... a ja mam dzis zajecia do 21- zaraz popracy pedze i jutro do 14, i dopiero potem weekend... Tygrys- kazdy moze sobie wyobrazac kogos innego :). Ja na weekend majowy jade do Roznowa, bo mam tam ogrodzony teren, a musze z psami jechac. Wiec zapraszam jakby co- tylko z namiotem- bo tam warunki biwakowe :D Air- chorawcja... marzenie- slonce plaza... czegoz chciec wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, nie kuś, nie kuś...bo wiesz, że ja mam słabą silną wolę, jeśli chodzi o pyszności :) Pączek to tam jeszcze, ale te ciastka na f, co to az się boję napisać jak się nazywają, żeby mi znowu nie pociekła ślinka :) Pracuję do 14.30, biegnę zrobić sobie foto prawego profilu hyhy ( ząb), biegnę do domu cos zjeść i biegnę do dentysty...weekend zacznie się po 18stej, jak słońca juz pewnie nie będzie :o Całuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Dobrze, dobrze to specjalnie dla Was też jakieś zdjęcie wybiorę ;) Ekhm.. chciałam zauważyć, że tu nie wszyscy są na bieżąco z Poterem.. ;) no owszem, może nie jestem tak zorientowana, jak Wy.. ale czekam na Czarę Ognia w tv :) A Dumbledor, to króty to jest? ;) szef szkoły? :P Trochę mi się może myli, bo najpierw oglądałam 2część, potem dopiero 1, a niedawno 3. A teraz znów pierwsza ma lecieć w tv (wiecie kiedy?), bo naprawdę podobała mi się ;) Nina uważaj z tymi porządkami ;) O taka wieś, i ze wspomnieniami, to fajna rzecz ;) Tygrys nie wiem, czy mówiłaś, ale ja nie czytałam, więc napisz o zmianie klubu. Ja chcę herbatkę taką:) Chmielewską czytacie ;) a ta Krętka, to jest z tej serii, co Całe zdanie nieboszczyka, Wszyscy jesteśmy podejrzani i inne? Był czas, że czytałam je, ale stanęłam a teraz chcę do tego wrócić ;) Oj pamiętam, jak zaśmiewałam się nad nawiedzonym domem - od niej zaczęłam przygodę z Chmielewską :D Air to gdzie Ty się wybierasz na długi weekend?? Aaale jest pięknie na dworze, wczoraj na spacerze jak zrobiło mi się gorąco, to zaczęłam się zastanawiać, czy ja dziecka nie przegrzewam też ;) P.S. uważajcie na obcych ludzi na gg, którzy mówią, że Wasze zdjęcie jest na stronie, która ma w nazwie szkolnyalbum - to podpucha (i trojany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek- pierwsza czesc Harrego dzisiaj na TVNie. Ja wole ksiazki, ale w sumie to tak wogole wole ksiazki od ich ekraniizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek - \"Kamoień filozoficzny\" jest dzisiaj na TVN chyba 20:05. A ja jadę do Chorwacji i w jeden dzień ma być wypad do Słowenii :) dokładnie za tydzień, w piątek wyjeżdżam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzućcie mi proszę jakiś kontakt do Borewicza na maila, bo zwrotki przychodzą ze smyka... a mam do niego sprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
180 zl... to za naprawe samochodu... oczywiscie musialam pozyczyc, bo ja takich pieniedzy po 15 juz nigdy nie mam :) Naprawde zalamac sie mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pieknie sie zrobilo!!! rano czulo sie chlod, a teraz jest blekitne niebo i slonce :) Air -> jakie buty kupilas?? Ghana -> a gdzie to jest?? uwazaj, bo jeszcze przyjade (z psem :P) najwazniejsze, ze autko juz sprawne jest :) Kluseczko -> chwilowo ciastek na f. brak ale paczek byl mm rewelacja :D ja w srode robilam foto i u dentysty bylam, oczywiscie znow sie cos do roboty znalazlo... na szczescie tylko jeden zabek :) nie martw sie o 18: 00 jest jeszcze slonce :) Majorek -> HP polecam przeczytac, ksiazki sa tysiac razy lepsze od filmu!! w sumie nie mam co pisac... w moim poprzednim klubie podniesli ceny, jest tam stanowczo za drogo jak na moja kieszen, wiec znalazlam sobie inny klub tez blisko domu i z ciekawymi zajeciami :) tak \"kretka..\" jest z tej wlasnie serii... o nie, w zadne takie \"podpuchy\" nie wierze i w podejrzane linki nie klikam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrys - buty sportowe, takich ie miałam od wielu lat, w dodatku biało różowe :P takie coś pomiędzy adidasami a trampkami, do biegania i wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- Rożnów jest nad jeziorem Rożnowskim ;) to kolo N. Sącza, zapraszam, ja bede z 3 psami, a raczej sukami, wiec spoko :D No wiadomo, ze dobrze, ze dziala, ale jakos tak zle mi z tym, ze ja palce, bo komus sie nudzilo... Air- buciki musza byc piekne, prosimy o zdjecie ze zblizeniem na nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ghana - buciki jak buciki, trochę dla jaj je kupiłam, czuję się w nich jak postać z japońskiej kreskówki :) Ale są fajne, śmieszne i mam nadzieję, że mnie nie obetrą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dopiero dotarlam do kompa:O i to jeszcze takiego ze ankiety nie moge otworzyc:O ale zaraz ma przybyc slubny i mi pomoze i od razu odesle:) ta \"kretka\" cholernie wolno mi idzie:O moja ulubiona to \"wszystko czerwone\" ile razy bym jej nie czytala to placze ze smiechu:) szczegolnie jak policjant po polsku zaczyna mowic:D air ja chodze w seledynowych \"niewiadomoco\" bo to ani trampki ani adidasy ani tenisowki:D ale wlasnie bede miala takie wiosenne i juz:D oczywiscie jeszcze zostalam zagadana i nie pamietam co mialam napisac:D aha... o paczkach moge pomarzyc:P nie wlazlam dzis w swoje ulubione dzinsy😭 nie wiecie czy bedzie kolejna edycja \"chce byc piekna\"?:D:D:D:D:D jakies odsysanie tluszczu by sie przydalo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ladnie sie zrobilo, ze poszlam sie przejsc z psem i niejako przy okazji lub moze lepiej by powiedziec przez przypadek kupilam dwie pary butow... postanowilam zajrzec do takiego sklepu gdzie sa tanie a b. dobre buty i wyszlam z siatami... ech karta platnicza to super sprawa ale i przeklenstwo, w ogole sie ubytu pieniedzy nie czuje... ale badz co badz za te dwie pary zaplacilam mniej niz niektorzy za jedna daja ;) jedne to takie martensowe sa - ze skory, grubsza podeszwa, koloru... hmm... jasny bez?? \"piasek pustyni...\"?? w kazdym razie jasne... idealne na wiosenne czy jesienne pluchy a i na spacery po lesie tez sie nadaja drugie sa czarne, bardziej eleganckie - ale w sumie zwykle - wiazane, rowniez skora :) Baardzo nie lubie kupowania butow, a dzieki tym zakupom(ą??) nie musze sie tym martwic przez co najmniej rok... wierzcie lub nie ale ja naprawde nie mialam w czym chodzic, po tym gdy ostatnio rozpadly mi sie buty... do wybory zostaly mi adidady, buty za kostke jesienne lub sandaly... takze dzisiejsze zakupy byly niezbedne... Air -> jakto od lat takich nie miales?? u mnie sportowe to podstawa, w czym innym mozna by jezdzic rowerem chociazby...?? Ghana -> nie kus.... przegladalam dzisiaj oferty roznych kwater na dlugi weekend i nic na moja kieszen nie ma :( ja mam psa, wiec byloby wesolo jakby sie z Twoimi suczkami spotkal ;) Isa -> zadne operacje - masz kolo siebnie mnostwo tras rowerowych, zieleni wiec na spacery rowerowe czy piesze chodz a brzuszek sam zniknie :) \"Wszystko czerowne\" to rowniez moja ulubiona ksiazke, zawsze sie przy niej smieje i wlasnie policjant jest najlepszy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów nie czytałam i mam zaległości.... Duża buzia dla Was i podziękowania za ankiety 👄 Dostałam jeden nowy adres ........@ibdim.edu.pl --- to chyba od Kadarki? :) Dobrej nocki 🌻😴❤️ PS. do środy prześlę Wam wyniki w moim raporcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko czerwone jak najbardziej. na razie chyba jedyna pozycja babskiej literatury jaką mam za sobą. ekstra. faktycznie, możeby resztę Chmielewskiej też poczytac... oprócz ksiązki kucharskiej (której przepisy stosuję, szczególnie te które mają zaniechanie w sobie) Buty też, na razie jedna para, jeszcze jakaś jedna i do jesieni przeżyję Jadę na wieś psa wietrzy i dzieci, do jutra :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×