Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Wszystko czerwone jest THE BEST :D Do tego dochodzi Lesio, Wszyscy jesteśmy podejżani i Całe zdanie nieboszczyka. To perły polskiej literatury współczesnej. Pożyczyłam i nie zostały mi zwrócone :( :( :( . Ale sie odkuję, szefowa mówi o premii......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - no wiesz, ja mam na rower stare trampki, one się do chodzenia nie nadają, ale na rower jak najbardziej. Poza tym to ja zawsze anty jasne butki adidaskowe byłam :) na zimę glany, na lato klapki albo sandały, koniecznie czarne, albo jakieś ciemne, na pewno nie różowe :P a teraz już mi wsio rawno :) i mam takie ładne jasne i wisi mi to :D \"Zakupom\" :) fajne takie butki dwie pary w cenie jednej :P czyli w stolicy też nie musi być drogo, dla chcącego nic trudnego :) Ja dzisiaj idę do kina na \"Wszyscy jesteśmy Chrystusami\". W \"Dniu Świra\" się mocno z Adasiem Miauczyńskim utożsamiłam, ciekawe jaki będzie ten film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Krowa niebiańska Chmielewskiej ? Buty - też by mi się przydały, ale wybrałam chwilowo wyjazd na dlugi weekend :) Idę do fryzjera :) Miłego weekendu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda jest wredna!! dlaczego na weekend sie psuje?? nic to ja i tak pojde (z P.) na festiwal szant :) co za noc dzisiaj mialam... trzy razy musialam z psem na spacer wychodzic 0 :30, 1: 40, 3:20, a potem od rana sasiad sobie remont rozpoczal... 😠 Air -> czas na zmiany nadszedl w Twoim zyciu -> praca, nowy styl butow... ;) Koniecznie opowiedz wrazenia po filmie!! Ka -> masz racje!! ja bym jeszcze do tych tytulow dorzucila \"romans wszechczasow\" - tez uwielbiam!! Saszka -> a czemu Chmielewska do babskiej literatury zaliczasz?? znam sporo facetrw, ktorzy ja uwielbiaja!! Ksiazka kucharska moim zdaniem jest genialna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D melduję,ze u mnie bezchmurne niebo,temp.24 st.C i ..dalej rosnie! Lesio-rządzi:D buty-TYLKO sportowe, sandałki Scholla :o Tygrysku-trzeba ci z Saszką jechać psa wywietrzyć co by Cie nie budził ;) Air- moze ty zrezygnuj z tego filmu :D też jestem ciekawa wrażeń Ninuś-jak Cię czytam to młodość do mnie wraca -miałam identycznie (syn) Wszystkie Diabołki pozdrawowuję-mało mam czasu pod łózko zaglądać a tu tak sympatycznie 🌻 aha-🌻 i fiołek dla Isy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie nie było... zmogła mnie jakaś grypa czy coś :( właściwie to tylko kaszel był - ale taki suchy, krtaniowy no i niewiele mówiłam - krtań mi też zaatakowało poza tym nic - ani gorączki, ani kataru, ani bólu głowy... w końcu wylądowałam wczoraj u lekarza (bo w nocy się strasznie dusiłam) dostałam leki zastosowałam też kurację Anioła i ... dzisiaj o niebo lepiej :) a teraz czytam i odpowiadam :) Pasji nie oglądałam - ani wtedy ani teraz - w kościele byłam... Gio - Kopalnio Wiedzy - fajne to, o tym schalniu :) Majorek - cieszę się, że się wszystko udało - ucałuj Małgolkę od cioci Małej :D i co z tymi zdjęciami? ja nie dostałam... Ghana - no współczuję samochodu serdecznie - pewnie to małolaty niestety... Tygrys - ja dostałam przepis na super sałatkę brokułową - brokuły posiekać (ja mrożone wrzucam do wrzątku na kilka chwil i gotuję), dodać ser feta, czosnek i płatki migdałowe, doprawić do smaku - super smak :D Ty to potrafisz zakupy robić - zazdroszczę bardzo - ja też nie mam butów i takie zakupy mnie czekają, a szczerze ich nie lubię :( A jeśli chodzi o HP, to czytam oczywiscie i fanką jestem tylko coś tych wszystkich szczegółów nie pamiętam chyba czas na ponowne przyjrzenie sie tej historii ;) Chmielewska to też moja ukochana autorka i też trzeba odświeżyć biblioteczkę pod tym względem od \"Wszystko czerwone\' zaczęła sie moja z Nią przygoda miałam te książeczkę oi ktos mi buchnął :( zaraz idę spakować coś dla koleżanki, która przyjeżdża po mnie za pół godziny jedziemy pooglądać działkę, którą chcę sprzedać... weekend majowy spędzamy z Aniołem w górach chyba, tam gdzie Sylwestra - znajomi mają tam domek i zjeżdża się ich ekipa (w czasach studenckich łazili po górach lub spływali :D) w dodatku gitara będzie już nie mogę się doczekać uwielbiam śpiewać :) Ninuś - dziewczyny już mówiły, ale ja jeszcze powtórzę - uważaj z tymi porządkami, jeszcze zdążysz :) Rokita - Ty mnie nie denerwuj z tą temperaturą :P no dobra - spadam - spakuję kilka najpotrzebniejszych rzeczy i zmywam się :) Anioł w Krakowie to ja też mogę poszaleć dobrego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :) Bożesz jak fajnie na tej wsi, wiosce, wsi zabitej :) W dodatku kuzyn ma przecudną córeczke 1,5 roku, blondasek- na początku płakała na nasz widok i kurczowo trzymała się mamy, a dziś.... wsiadła z nami do autka, zrobiła pa,pa rodzicom i .... ujechała z nami do połowy drogi wyjazdowej z podwórza, bo mama spanikowana za nami biegła i wołała, że dziecko zwariowało :) Ale słowa mamy \" zostawisz mnie? a kto ci cyca da?\" poskutkowały i dzidzia słodko nas ucalowała i poszła w objęcia stęsknionej rodzicielki :) Ale słodka jest ! Ja chcę taką dzidzię :) Pospacerowaliśmy wczoraj do późnego wieczora po lasach iglastych, po łąkach, nagadaliśmy się . Jestem niewyspana , bo noc spędziliśmy na mega koszmarnym łózku- trzeszczało okropnie przy najlżejszym ruchu i budziłam się non stop podczas przewracania z boku na bok! Koszmar ;) dziś sobie odbijemy, kłade się wcześnie spać. Do dyskusji o Chmielewskiej dodam tylko tyle, że ja oszlalam na pukcie \"Lesia\", w głos zaśmiewam się do tej pory podczas opisu akcji pogoni garbatego Lesia z pochodniami przed pociągiem i podstepnego hodowania salmonelli w teczce z roztopionymi lodami bambino :) Ekstra! Robię się powoli gruba- to nie za wcześnie? Znaczy brzucha już nie da się wciagnąc, kulka mi wyskoczyła pod pępkiem i twarda taka, okrągła... :) To tak ma być? To podobno dopiero 12 tydzień... czuję się troche jak pszczólka Maja...taka ...pękata... :) Idę czytac \"cień wiatru\", a potem mam w planach odświeżenie całej \"Jeżycjady\" Musierowicz- sporo ksiązek, tych nowszych nie mam, ale może poszperam w bibliotece, albo na allegro :) Pozdrawiam was słodko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej :D wszystkim :) Byłam wczoraj na \"Wszyscy jesteśmy Chrystusami\", miałam napisać jakie wrażenia. Jeżeli oglądaliście \"Nic śmiesznego\", \"Dzień Świra\" to znacie konwencję tragi komedii, niby się śmiejemy, ale potem się okazuje, że raczej należy płakać. No a \"Wszyscy jesteśmy Chrystusami\" to film smutny, jakby nie było, mimo że kilka scen skłania do śmiechu, ogólnie bardziej film tragiczny, do przemyślenia, ale z optymistycznym zakończeniem. Andrzej Chyra bardzo dobrze gra, mogę go wam polecić, ale raczej nie jest to film rozrywkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie w koncu moge zameldowac!! Wczoraj byl super dzien, tylko czemu taki zimny?? Pod koniec nie to juz mna telapalo, wiec stwierdzilismy, ze starczy tego dobrego - czas ruszyc gdzies gdzie jest cieplo... w lokalu przykleilam sie do kaloryfera i nie chcialam puscic ;) A tak bardziej szczegolowo to najpierw bylismy na insenizacji jakies walki na Starowce, potem na szantach - wszystko na swiezym powietzru, dobrze, ze muszla koncertowa chociaz dach miala, to nie zmoklismy (mocno lało)... ale festiwal byl super!! swietne zespoly, np po raz pierwszy slyszalam szanty w wykonaniu metalowo - rockowym z perkusja i elektrycznymi gitarami... swietne to bylo!!! a dzisiaj zdazylam juz byc na zajeciach fitness, saunie i przejazdzce rowerowej. Zaraz cos zjem i znow ruszam pojezdzic - szkoda marnowac pogody!! Ajesli chodzi o Chmielewska, to jeszcze "Ladowanie w Garwonilnie" ubostwiam :D Air -> dzieki za recenzje... tak mi sie wydawalo, ze raczej komedia to z tego nie jest... Mala -> grrr a prosilam,. uwazaj na siebie i dbaj o wlasne zdrowie!! brzmi b. smakowicie!! koniecznie bede musiala kiedys zrobic taka salatke!! Ninka -> uwielbiam Jezycjady - sa doskonale na dolki i smutki!! tez bym chciala na taka wies wyjechac... nic sie nie martw, juz nie dlugo tez bedziesz miec takie slodkie dzieciatko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no - wróciłam byłam z rodzicami na zakupach ogrodowych no i zastanawiamy sie nad urządzeniem anszej własnej działki w dodatku ona na takiej Ninkowej wsi jest :D już nie mogę sie doczekać a jak się domek postawi, to Was tam ściągnę :D zrobimy mega ognicho i pośpiewamy :) las blisko do ludzi daleko :D Tygrysek - nie denerwuj się tak na mnie ja się nie poddaję :D już lepiej mówię i bardzo dobrze się czuję :D pewnie jutro będzie gorzej ;) wracam do pracy :D:D:D zaczęłam smarować moją bliznę - nieładnie wygląda :( chyba czas na konsultację u chirurga tylko trzeba się chyba pomodlić o jakiś normalny termin ... dobrego niedzielnego wieczorku ja czekam na sprawozdanko mojego Aniołka z Krakowa :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała, może laserowe wygładzanie blizny ? mi pomogło :) Smaruj smaruj, maść też dużo daje :) Ninka, jak mi się to Twoje niedowierzanie podoba - \"ponoć\" 12sty tydzień ;) u mnie burza :) mniodzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa dni na swiezym powietrzu, przy malej ilosci snu (ostatnio fatalnie sypiam) robia swoje - oczka mi sie kleja... :) cos czuje, ze zaraz wyjde z psem a potem wskocze do lozka z ksiazka :) Mala -> alez ja jestem baardzo spokojna :D Kluseczka -> burza?? ooo lubie burze!! u mnie nadal ladnie, a wczoraj po prostu lało, bez efektow specjalnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry!!!!!! Pogoda zmnienna, jak kobieta. Dzisiaj mgłą tajemnicy pieści mokre powierzchnie wąskiej ulicy, Temperatura rośnie z każdą chwilą jej czułego dotyku, A póki dotyk ten trwa... opadów nie przewidujemy ;) Wasza gazetka ścienna \"Dzień Dobry\" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! wróciłam z lasu, Tośka się wybiegała, dzieci też, ja sobie w ziem i pogmyrałam, wszyscy zadowoleni, zapaliliśmy ognisko (śpiewac niestety nie było kim). Pszczoły nie przetrzymały zimy, tata miał 6 rojów,ale jak nam to naukowo wytłumaczył, pszczoły muszą zimą jeden dzień z ula wylecie zeby się wysrac a tej zimy nie było takiego cieplejszego dnia, żeby mogły wyleciec - za długa zima była i padły... w okolicy też mało pszczół, u sąsiadów popadały. Drzewka objedzone, ciekawe czy chociaz te zające przetrzymały :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy skoro swit wstaja?? a ja bym z checia nadal w lozku sie wylegiwala... ;) herbaty, kawy komus?? Ide dzis po pracy z P. na scianke wspinaczkowa, o ile ten pan zdazy sobie buty kupic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze, ze wiekszosc aktywnie spedzila weekend :) Mala- nie wiem czy anil ci dal sprawozdania, w kazdym razie w Krakowie weekend piekny :D Nina- \"cien wiatru\" to wspaniala ksiazka! Tylko niebezpieczna, jak zaczelam czytac, to nie moglam sie oderwac ;) A co do Chmielewskiej- to tez uwazam, ze Lesio jest super - i lody Bambino :D, ale \"wszystko czerwone\" i \"wszystcy jestesmy podejrzani\" i \"krokodyl z kraju karoliny\" to wg mnie jej najlepsze ksiazki :) A nowej Musierowicz jeszcze nie czytalam. A teraz czeka na mnie \"Imprimatur\", ale na razie grzecznie czytam \"strategie produktu\" bo mam do napisania prace dyplomowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) No rzeczywiście, wstajecie wcześnie, ale jaki potem dzień długi :) Ja się dzisiaj spóźniłam do pracy i byłam wściekła, bo zazwyczaj jestem punktualna i nawet pięciominutowa obsuwa mnie wyprowadza z równowagi, a to co się dzisiaj stało to mnie dobiło :P najpierw autobus się spóźnił 15 minut i już byłam zła bo bym była na styk, tylko że ten @#$%^&* autobus się w połowie drogi zepsuł i dojechałam 20 minut później. Ale już jestem na stanowisku i zaczynam nowy tydzień, na szczęście dla mnie tym razem krótki, tylko do czwartku. Jeszcze tylko cztery dni, jeszcze cztery dni.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A wczoraj wybyliśmy na spacer po Łagiewnikach, Małgosia sobie las pooglądała, a potem pospała na tym świeżym powietrzu :) Zdjęć jeszcze nie wysłałam, więc się nie martwcie, że nie macie. Wydaje się, że z tymi zdjęciami chwila, ale jednak.. trzeba wybrać zmniejszyć.. i na stronkę wrzucić - bo nie będę mailem wysyłać :) Ghana ja też wolę książki i to wydane zanim ma się pojawić ekranizacja (bo potem robią jakieś durne wydania i czasami mam wrażenie, że trochę zmieniają pod kątem filmu.. ;) ); ale akurat do Harego nie mam dojścia na razie ;) Film obejrzałam, dzięki za info :) Tylko wiecie.. strasznie mnie niektóre głosy dabingowane denerwowały.. Niby polski dabing (a będę po polsku to słowo pisać ;) ) jest świetny, np. Shrek, czy Asterixy.. ale.. niektóre filmy tak zrobione mnie drażnią.. np. w nowych Gwiezdnych wojnach w ogóle nie pasowały mi głosy Amidali i Anakina (w Ataku klonów dabingował aktor z Klanu :o). Tygrysek jednak podnieśli ceny, ale dobrze, że inny fajny klub znalazłaś ;) Air ja mam teraz biało niebieskie, ale w ogóle to mam Vansy jeszcze kupione chyba w 3 klasie liceum ;) i nadal wyglądają dobrze (bo teraz w sumei używam ich pod domem, typu spacer z psem itp) - to były moje pierwsze buty firmówki ;) Ghana tak, to jest wkurzające, Aniołowi do poprzedniego samochodu włamali się ze 2 razy i ukradli.. fajny bezrękawnik albo płytownik, bo nic innego nie było, a potem musiał szybę naprawiać i zamek.. :o nie wiem, czego się spodziewali.. Isa i ślubny pomógł? :) Wiesz, wiosna idzie, jakiś rowerek spacerki.. i spodnie znów będą dobre :D A swoją drogą, to chciał tą polską wersję obejrzeć, ale o tej porze przeważnie jestem w pokoju i karmię.. albo nie chce mi się w kuchni siedzieć :) Elles ja z ankietą nie zdążyłam, ale .. to już Ci w mailu napisałam ;) A na co masz te ankiety? :) Ka ja w sumie też miałam już jedną swoją Chmielewską, ale pożyczyłam kuzynce.. i też przepadła.. ale.. ja za to jej książkę komuś pozyczyłam.. i to samo ;) Na święta pomyślałam sobie, że mogę kolekcję zrobić, gdy Anioł nie mógł innej książki dla mnie zdobyć, ale w końcu nie kupił mi żadnej (oprócz Zup ;) ). Mała dobrze, że masz tego Anioła :D:D niech o Ciebie dba :) Małgosia w piątek zwróciła zupkę brokułową .. :) A nie masz czasem bliznowca? (mam nadzieję, że nie), bo u mojej kuzynki wyszło to po wyrostku.. i niestety nic się nie da z tym zrobić.. Nina 1,5 roku i jeszcze cycek.. :D My ostatnio do uroków wsi (gdzie Anioła rodzice) mamy jeszcze \"cudny zapach\".. obornika, który najczęściej w sobotę (kiedy my jeździmy) rozlewają ciągle rolnicy Z tą grubością jużw sumie może tak być, że zaczynasz lekko ciałka dostawać i brzuszka :) to też jeszcze zależy od figury. I już go nie wciągaj ani nie ściskaj :) Dzień Dobry wrócił ze swoim kwiecistą mową :D (gazetka ścienna.. ? ;) :D ) Saszka w ziemi pogmyrałaś.. ? znaczy, co.. dżdżownic szukałaś? :D :P Kluska jak fryzjer? (a ja Wam w końcu mówiłam, jak moja wizyta? ;) ) Rokita, u mnie tyle jest w słońcu i rośnie.. :D Z wymienionych przez Was Chmielewskich to nie czytałam Czerwonego, Lesia, Krowy i już nie pamiętam czy krokodyla (ale chyba jednak tak.. :) ) Ja nie wiedziałam, że Dzień świra i Nic śmiesznego to jakaś wspólna seria jest.. A Małgosia właśnie szaleje w łóżeczku, chociaz chciałam, żeby na pleckach poleżała (bo po jedzonku jest :) ). Już zdążyła sobie postać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air- ale wkurzajace, szczegolnie, ze spoznienie nie od ciebie zalezy! Majorek - tez uwazam, ze tu akurat dabing ;) nieszczegolny, ale czlowik sie przyzwyczaja :) Wlasnie odwiozlam malucha znowu do mechanika, bo okazalo sie, ze zepsute jest tez ogrzewanie- wyrwali prawdopodobnie wajche, i teraz caly czas grzeje- mogli zepsuc tak zeby wogole nie grzalo - to bym nawet nie zauwazyla ;) Zamierzam sprzedac malucha- moze ktos kupi?? Ma nowa stacyjke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dzisiaj pracy... co mnie cieszy, bo czas szybko leci i do wspinaczki coraz blizej :D Najgorsze jest to, ze jakies wiertary, mloty itp urzadzenia mamy pod oknem.... strasznie glosno halasuja, nie da sie wytrzymac, wiec zamykamy okno, a wtedy robi sie goraco i duszno... ech, nie ma idealnego rozwiazania... Air -> tak to juz czasem bywa, ze sie wszystko na zlosc uklada... oj tak do weekendu odliczania czas zaczac :D (chociaz ja chyba nigdzie nie pojade :( ) Ghana -> przerobili Ci autko na saune?? ;) ech wiem, wiem nic smiesznego... ale szkoda Twoich nerwowo, zebys sie jeszcze bardziej miala denerwowac... Majorek -> tak, niestety podniesli... licze na to, ze na wakacje znow opuszcza ;) na zdjecia zerknelam na razie tak \"na szybko\", w domu dokladnie poogladam, ale powiem Ci, ze z Malgosia rosnie jak na drozdzach :) sliczna jest ❤️ Saszka -> co Wy tutaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tutaj czasami urzędujemy. Czasami, bo dzieciaki mnie wyciągają ale ostatnio odkryły że mogą już jechać same... zmierzch autorytetów... będę sobie musiała bardziej cenić że chcą jeszcze gdzieś z mamą :) :) :) Zastanawiam się, czy młodych nie zapisać do sekcji, bo za dużo czasu spędzają przed kompem :) :). A już niedługo w skałeczki, tralalala, sucho się już powoli robi :) Cieszę się, bo znienacka niespodzieanie miła rzecz mnie dzisiaj spotkkała, mała rzecz a ogromnie cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto mieszka w Warszwie ma obowiazek znalezc amstaffa, ktory pogryzl jednego z moich szczenikaow, chwycil za pysk i wyrwal kawalek skory i kosc przebil klem!! Tak strasznie mi przykro, bo caly czas czuje jakby to byly moje psy, mimo, ze ona jest w tej warszawie juz od grudnia u nowych wlascicieli... Majorek- Gosia jest piekna i widze, ze zapowiada sie na kierowce rajdowego! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek - Ty to masz dar uspokajania :P wrzuciłam sobie tego bliznowca do netu i wypisz wymaluj moja blizna zgrubienie, zaróżowienie itp muszę do chirurga koniecznie!!! a poza tym - Małgolka cudna :) bolą mnie nogi mam dość tego chorowania no ile można?? jak nie urok to ... przemarsz wojsk :( no to spadam Diabełki mam nowe hobby (nie wiem, czy już Wam mówiłam) byłam na kursie podstaw HTML i teraz robię strony www a Anioł pokazał mi FrontPage\'a i jestem zachwycona :D na razie takie proste rzeczy robie, ale na pewno się nauczę wiecej :D aha wakacje spędzam w Skandynawii zaraz podpisuję umowę i wpłacam zaliczkę nie będzie mnie w I połowie licpa nie mogę sie już doczekać :D pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w wawie i jak tylko zobacze jakiegokolwiek amstaffa to doniose;) kurcze, chcialam czynnie spedzic weekend, pojechalam na rower i... od soboty cierpie i dzis opieprz od rehabilitanta:O nie wolno mi! bo bark niestety nie moze byc w zaden sposob obciazany:O slubny pomogl przy kompie:) zreszta w domu juz nie bylo problemu, na tamtym kompie nie mialam worda i stad jakies tam klopoty a i znowu nie wiem co chcialam napisac:D wlasnie bliskosc lasu dala sie we znaki:D znow na ogrodku mamy jeża:D i musialam isc komisyjnie go obejrzec:P w zeszlym roku to nawet obfotografowac trzeba bylo:D a i jeszcze dzis moj syn powiedzial nam ze na kanale sto u Nikolasa to jest program tylko dla doroslych, i ze to nieprawda /bo oczywiscie tych rewelacji sie od niego nasluchal/ bo u nas jak on wciska 1-0-0 to u nas nic nie ma:P .... swoja droga postanowilismy sprawdzic co mamy w tv i ewentualnie programy niedobre dla 6 latka zablokowac:D do tego podejrzal nas jak sie calujemy i puscl komentarz, ale wstydze sie napisac:D a moja cud blondyneczka jak miala 3 lata /rany to bylo wieki temu/ postanowila ze nie bedzie jesc kurczaka z rozna bo on wyglada jak ptak.... o , reszty nie pamietam co mialam pisac:D pozdrowienia dla wszystkich:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała, spokojnie, każda blizna ma prawo tak wyglądać ! moja dochodziła az do koloru bordowego - a teraz jest bledziutka :) Skonsultować zawsze możesz :) Isa :) saszka, co miłego się zdarzyło ? Majorek - fajne zdjęcia :) ghana, szczeniaczek wyzdrowieje ? Tygrysek, Air - 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgła dzisiaj u mnie nadal. Tak w źrenicach jak i na ulicach. Jakby kto miał jakieś podstawy prawne o \"leasing, factoring i franchising\" byłbym niewdzięcznym dłuznikiem. Budźcie się Diabbelskie kwiaty!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZień dobry - w necie znajdziesz sporo informacji na ten temat :) U mnie tez mgła :) miłego dnia wsiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuuuuuu przed wczoraj jakieś kudłate stworzenie poturbowało mojego psiaka :(. Co prawda mój jest zadzior straszliwy i po prostu trafił na takiego, który od warczeń przeszedł do czynów. No i mamy rekonwalestencję. Witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×