Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Nie bylo juz :( za to po schodach sobie pobiegalam, bo zapomnialam identyfikatora, ktory otwiera drzwi na dole i musialam sie wracac, a pokoj mam na 5 pietrze ;) Majorku -> a moglabys jakies zdjecia Malgosi podeslac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - daj znać jak do końca dnia nie dostaniesz tej Wyborczej, to ci w domu zeskanuję :) Wyborcza teraz tańsza, 1,50 zł kosztuje :P Majorek - to aż dziwne, że Mała taka spokojna była, bo na wszystkich chrzcinach, na których byłam, to się dzieciaki darły jak antychrysty :D dubluję pytanie Tygryska, też bym chciała zobaczyć jakieś nowe zdjęcia Niuni :) Kachni - [leń, leń, wielki leń] też tak dzisiaj mam, bo święta są bardzo męczące :D to w pracy można po nich odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Air\'ku jednak udalo mi sie GW zdobyc :) A wczesniej i tak sie w Necie naczytalam i tej ewenageli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na 100 stronie to musze się znaleźć, wiec sie wpisuje i ide 😴 ;) Jutro baaaaaardzo długi dzień. Poczytam pewnie później 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz pora wstac Oczka otworzyc I pod lozko wczlogac sie!! :D Witajcie Diabelki Najwspanialsze 👄 alez mialam dzisiaj dziwne, zakrecone sny.... cala karuzela ich byla.. mocna kawa i mocna herbata na stol - dzien czas rozpoczac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poswiatecznie! Tygrys to juz wie, ale reszcie sie pożale... wczoraj ukradli mi samochod- malucha! Co prawda okazalo sie, ze oddali go blok dalej, ale zepsutego... Jutro go scholuje do mechanika i sie okaze, czy tylko stacyjke trzeba wymieniac, czy jeszcze cos zepsuli... no bo jezeli wyjdzie mi duzo za naprawy, to sie nawet nie oplaca... I teraz jestem uziemiona i nawet z pieskami nie moge pojechac na spacer zeby sie wybiegaly, wiec szaleja w domu... Ech... co za swiat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla wszystkich 🌻 ghana dla Ciebie dwa🌻🌻 chociaz wiem ze to niewielka pociecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop-hop.... - \"op-op\" odpowiedzialo echo odbijajac sie od pustych scian pod lozkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana 🌻 niech ich drzwi ścisną, ech. Dobra Diabły, wpadam tak szybko, bo chce iść dalej spać ;) Mogę Wam wysłać ankietę?? 28 pytań na temat kosmetyków, potrzebne mi są odpowiedzi, najlepiej żeby ich trochę było więc się rzucam tu do Was ;) Jak mogę, to wyślę jutro :) Buziaki i znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, dobra Tygrys słyszałem;):D no Ghana ..nie będzier to pocieszeniem ale Gio też ukradli malucha z działki, i niestety nie znalazł sie. pozdrawiam i oddalam sie w kierunku poduszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fatalnie spalam, za wczesnie wtalam, wiec Was kawa z guarana poczestuje... Borek -> moje nawolywania slyszales?? Elles -> 🖐️ do mnie mozesz smialo ankiete slac :) Dzien -> spac nie mozesz?? o 5 rano juz sie meldowac pod lozkiem... no, no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę ankietę :D Idę po drugą kawę. Główka mnie boli. Chyba coś sobie dzis kupię na lepszy humor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej :) Jestem :D nie wrzeszczeć na tej małej przestrzeni proszę :) Wczoraj był dzień diabelski w pracy i nawet nie miałam kiedy zajrzeć tutaj, ale dzisiaj jestem cała i zdrowa :) Czy u was też się tak ciepło zrobiło, dzisiaj ma być 20 stopni, szok termiczny :D Pozdrawiam wszystkich, Elles czekam na ankietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka - ciastko francuskie polecam :) ja to jak się czegoś czepię, to już koniec :) ale wczoraj znowu zeżarłam jedno...ech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! dzieki za wsparcie! Ech nic nie pomoge, wiec nie ma sie co zamrtwiac :)) Borewicz- rzeczywiscie, pamietam, ze Gio mowila o tym... Ech widocznie wszedzie sa takie dziwne jednoostki co to maluchy kradna... Elles- odeslalam :) Ja tez ide po druga kawe! tzn najpierw ja musze zrobic :)- moze komus przy okazji tez podac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco, auto nagrzane, duszno, piachem wieje, fuuuuj... ptaki się drą że uszy puchną, okropieństwo. żatrowałam :) A pamiętacie moje auto z wchodzeniem przez bagażnik? Teraz by się nie udało, bo od miesiąca bagażnik nie chce się otworzyć :) dobrze że już drzwi nie zamarzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to juz w sumie mam 3 kawy za soba.. jedna w domu i dwie w prayc.. cos ciezki dzien jest... ale za to jak ladnie i cieplo!! :) Kluseczka -> poczestowalabys tym ciastkiem francuskim, w sam raz do kawy bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja się czekolada objadam od świąt, te wszystkie jajka i zające trzeba unicestwić, ale jestem za to szczęśliwa. Tygrysek - skończyłam ostatnią część Harrego :( czuję taką pustkę :P hehe i wcale nie uważam, że ta ostatnia część była słaba, kto tak mówił, ty czy Ninka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Wiecie.. jeszcze nie pootwierałam kartek mailowych światecznych ani życzeń.. ;) Hmm coś dziwnego, zauważył ktoś? Przedwczoraj Kachni jeszcze była na tej stronie, a dziś widzę, że jeszcze na poprzedniej.. Teraz mam więcej czasu (no powiedzmy, bo spacery itp ;) ), to wrzucę w net więcej zdjęć Gosi, bo akurat mam nowe śliczne. Anioł kupił gazetę, ale jeszcze nie przeczytałam tekstu :) Air owszem były dwie, trzy sztuki strasznie wyjące prawie przez całą mszę (jedna za nami), inne mniej albo wcale. A Małgosia jak to ona, musiała sobie popatrzeć, wszyscy byli koło niej, tata trzymał.. więc.. i nawet się nie nudziła, żeby pomarudzić ;) A dzieci było 19. Elles hmm zdaje się, że miałaś urodzinki (ups), więc 🌼 wszystkiego najlepszego, duużo czasu wolnego, dla siebie i ukochanego (żeby grzeczny był i Cię słuchał (i pod pantoflem siedział..) :) ). Samych radości i spełnienia marzeń ;) ❤️ Ja też chcę ankietę ;) Ghana to chamstwo.. daleko nie dojechali.. może tak się włamali, że zepsuli.. Isa :) Kluska bo się ciepło zrobiło :) Oj tak pyszne są te francuskie ;) Bore hehe ale ją pocieszyłeś.. ;) Dzień Dobry 🖐️ ! w końcu i Ty się pojawiłeś :) Saszka hehe można i tak ;) a skąd tym piachem Ci wieje? z Chin? :D Ka otwórz okno i świeżego powietrza trochę wciągnij, może pomoże na główkę ;) :P Tak ja teraz cały czas podżeram ;) ciasto, słodycze czekoladowe itp ze świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! Ledwo zipie, ale .... zipię :) Dopadło mnie od przedwczoraj złe samopoczucie, głowa pęka, zimne okłady nie pomagaja, mdli mnie non stop....Eh..... Z tego co pytałam w aptece to moge brać tylko Apap i to też bez przesady. U mnie wogóle tabletki to zło koniezne, ale jeśli mnie tak i dziś głowa będzie bolec to chyba zmieknę i łyknę procha. Ciastko francuskie? A chętnie :) Może mi przejdzie złe samopoczucie. Jutro wyjeżdżam z moim Aniołem do rodzinki na dwa dni- pod Kalisz. Tam jest mój brat cioteczny i siostra cioteczna- obydwoje mają małe dzieciaczki, czas je obejrzeć i zapoznać z ciocią i wujkiem ;) To taka wiocha zabita dechami, ale spędzalam tam najpiękniejsze wakacje ! Pełne słońca, zapachu siana, biegałam po krowy na łąke , pomagałam w żniwach....fajna sprawa! Święta minęly za szybko, nawet nie odpoczęłam. AIR- mnie się tam ostatni Harry podobał. Tylko zryczałam się na końcu, ale ja tak ostatnio mam.... Nie wiem co zrobic na obiad....zero inwencji, zero ochoty na cokolwiek.... Od rana sprzątam, tym razem zadekowałam się w częsci mieszkania, która jest jeszcze w stanie surowym , probowałam trochę ogarnąc walające się tam rzeczy, kartony, bo za miesiąc rozpoczynamy remont i trzeba mieć miejsce....zasapałam się i po 1,5 godzinie dałam spokój....To trzeba robić w dwie osoby, bo mi samej cięzko przewalac cięzkie kartony. Poczekam jak D. będzie mial wolne. Idę poszaleć w inetrnecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nina - ja też się zryczałam :( i nadal nie mogę uwierzyć w to, co się stało 😭 ciekawa jestem jaki los pani Rowling zgotuje Harremu w kolejnej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha- ja też prosze o ankietę :) Ghana- współczucia z powodu auta, ale cud, że tuż obok się znalazł! Majorek- też chcę zdjęcia :) Kluseczko- 👄 jestem , jestem :) Tylko taka jakaś....rozmemłana.. Ale w radio lecą jakieś włoskie przeboje i już mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air- a mnie się coś tak wydaje, że to podpucha jest i wszystko się wyjaśni w ostatniej częsci. Pamiętacie Gandalfa białego z \"Władcy Pierścieni\"? Tam tez był taki myk , a potem pojawił się Gandalf Szary :) Coś mi się widzi , że i tu tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina- z tym Gandalfem to bylo na odwrot, najpierw szary, pozniej bialy :). Mnie sie tez podobala ostatnia czesc harrego i czekam na nastepna! :D Strasznie jestem ciekawa jak to sie skonczy! Acha a wiecie czyj jest list, te inicjaly?? Bo ja wyczytalam na jakims formu, ze to brat Syriusza, ktory podobno byl wymieniony w innej czesci... przekonamy sie! Majorek- Ja tez chce zdjecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba przeczytam Harrego zebym wiedziala o czym mowicie;) jakos po przeczytaniu 3 reszcie dalam spokoj.... elles, moj adres gdzies pod nickiem wiec ankiete slij nina przerzucanie kartonow w ciazy?? obowiazkowo czekaj na D.:) majorek ja tez sie po zdjecia zglaszam:) i ide pracowac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nina - no właśnie z szarego na białego, byłoby fajnie, w końcu to był wielki czarodziej :) Ghana - no pamiętam wzminakę o bracie Syriusza, ale on zginął nie? Zawsze te zakończenia są najlepszymi częściami jej książek i człowiek nie może się doczekać dalszego ciągu :D Isa - ja po 3 części nabrałam apetytu na więcej. Elles - ankietę chcę, pomogę, w końcu jakichś tam kosmetyków używam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam zjadlam pyszna salatke brokulowa - w bufecie robia naprawde super rzeczy!! A jesli chodzi o HP, to ja nie wierze, ze Dumbledore sie odrodzi... co prawda tez od razu pomyslalam o Gandalfie, ale nie... przeciez on (D.) pojawil sie juz na obrazie w gabinecie... Aha, ja na oficjalnej stronie o HP przeczytalam, ze pani Rwoling zamierza jeszcze kogos usmiercic (ale nie wiem czy ta wiadomosc ukazala sie przed, czy po ostatniej czesci). Air -> to ze Syriusz zaginal, nie znaczy, ze nie moze sie odnalesc!! aha, ja mowilam, ze mi ostatnia czesc najmniejpodobala... Ghana -> o to Ty tez jestes fanka HP?? Isa -> czytaj, czytaj!! Majorek -> z niecierpliwoscia czekam na zdjecia :) Ninka -> mysle, ze jak masz cierpiec i sie meczyc to lepiej wez jednego procha, przeciez nie robisz tego nalogowo, wiec malenstwu nie powinno zaszkodzic:) na takiej wsi to sie najlepiej odpoczywa!! zrob chinszczyzne na obiad - latwe, szybki w wykonaniu i smaczne. Ryz, kurczak w paseczki i wazywa - v\'oila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×