Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kwiatek74

WYSOKOŚĆ ALIMENTÓW CZ.II

Polecane posty

Gość no i widzisz mała znowu
pudło :P jestem szczęśliwa w przeciwieństie do ciebie:P ty nie masz męża nie masz rodziny tylko masz jakiegoś przydupasa co o dzieci nie dba i ma je w dupie bo matka wyprowadziła się daleko ! a co za problem raz do roku wsiąść w samolot i polecieć do synów??? tego swojego diabełka nie widzisz?? a o innych zle potrafisz się wypowiadać :P taka mądra jesteś ?:P Żal mi ciebie i tego faceta:P Masz to na co zasłużyłaś flądro :P:P:P Masz kochanka ,który ledwo na alimenty zarobi i ex który ma przy tobie biegac jak piesek, a jak sobie znalazł kobietę to już się o to postarałaś aby z nią nie był bo to zle wpływałao na córcię tak?? A zle nie wpływa na córcię jak ty się grzmocisz z kochankiem?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten ostatni krzyczący post
to po prostu śmieszne i żałosne. Całe szczęscie, że mała ma dystans... natomiast Ty za grosz ogłady, empatii i rozumu:) Gratuluję życia bezkręgowca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten ostatni krzyczący post
I jak mąż zmieni zdanie o Tobie i zobaczy jak obrażasz ludzi, to coś zrozumiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten ostatni krzyczący post
Mam wrażenie, że to mała jest zadowolona z tego, co ma a nie jakaś histeryczka rzucająca błotem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisska
tak gorsze sa te ciche, a jak cos to w domu rzucaja nie tylko blotem ale i jadem i bluzgami, zlorzeczeniami, chorobami na obecna, bo ona nie jets z nim! co za brak czlowieczenstwa!!! nie dosc, ze jestem sama chora to jeszcze jakas zycyzla mi zle i moim dzieciom!!! jak mozna byc tak podla, samej majac dzieci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobre wrazenie dlatego nie kąsam , nie jestem zgorzkniała ani zgryźliwa .Nie odgryzam ani na eks ,ani na innych zonach pierwszych czy drugich , ani na kochankach. Jestem szczesliwa i staram sie dzielic swoim szczesciem i spostrzezeniami i zawsze jasno wygłaszam swoje poglądy pod jednym tym samym czarnym Nickiem nikogo nie krzywdzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten ostatni krzyczący post
Jak widać bez wycieczek osobistych o tym, że nie ma się meza na te tematy nie da się dyskutować. Gratuluję podejścia.... i samooceny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumhumhum
ta zawistna osóbka to któraś z " On się rozwodzi........." bo bardzo dużo o tobie wie Mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten ostatni krzyczący post
chyba z cichoczytajek tamtego topiku...... po prostu nie rozumiem jak można wyciągać takie rzeczy i pisać takie posty jak ten z godziny 12:56 pomarańczowo anonimowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enolka
Ile ludzi tyle opinii:) Myslę ze nie mozna generalizować. Są i złepierwsze i niemiłe drugie żony. Tylko niektóre mają dystans do siebie i poprzednich związków. Myślę że dbanie o dzieci po rozwodzie jest najwazniejsze tak dla matki jak i ojca. I nie wiem dlaczego drugie zony/konkubiny/kochanki mają o to pretensje że mąż łozy nadziecko. dlaczego pierwsze są harpiami? A gdyby to były Wasze dzieci, czy nie postępowałybyście tak samo? _Mała odnaleziona_ tak trzymaj. Niestety do niektórych osób nie dociera że możan być szczęśliwą po rozwodzie, czy to będąc samą czy już z nowym partnerem. Przecież my ciągle czyhamy na tą kase naszyc ex:P Jesli ktoś sprowadza prolblem tylko do kwestii finansowej to nie należy do ludzi najmądrzzejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten ostatni krzyczący post
ja jestem z tamtego topiku i nie przeszkadza mi bronic małej i naśmiewać się z głupoty pomarańczowych obrażaczy. Kolejna teoria runęła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ale obrzucanie błotem przez kogos kto chyba siedzi w nim po uszy naprawde nie boli. Przykro tylko i zal tej osoby , która daje szanse na miłosc drugiej , kochance , zdradzaczowi ale nie daje szansy tej pierwszej , byłej czy tzw eks. My eks tylko sie tylko g...............cimy , my nie kochamy bo nas nie warto , w koncu zostałysmy zdradzone wiec na pewno jestesmy gorsze, zyjemy tylko złościa , straszymy dziecmi i spotykamy fagasów :D :D :D Nam szczescie nie jest dane bo jestesmy gorszym modelem ha ha ha Przeciez nie zniżę sie do poziomu głupka bo on na tym poziomie ma większa wprawę i doswiadczenie niz ja i wtedy zrobi ze mnie głupka majac tę przewagę. Dla mnie to katolickie podejscie moherowego beretu albo bojownika Młodzieży Wszechpolskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała:P olej to, ja tez jestem diablem, flądrą z tamtego topiku i nie watpie, że w moherowych oczach jeszcze większą niż Ty. I dobrze mi z tym. A Ciebie zapraszam na pyszna kawke z mleczkiem i korzenne ciasteczka:) Chodź, chodź..... :D Pyskatym paniom dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisska
My eks tylko sie tylko g...............cimy , my nie kochamy bo nas nie warto , w koncu zostałysmy zdradzone wiec na pewno jestesmy gorsze, zyjemy tylko złościa , straszymy dziecmi i spotykamy fagasów odp i tu wychodza kompleksy, fajnie zwalac wine na to, ze rozowod mas zpodly charakter fajnie mowic, nie to przez to, ze jestem rozwiedziona itp a czy wazny nik? wazne co pisze, bo tresc sie liczy, nie forma- nik:) eks sie grzmoca, to prawda, sa falszywe i tak pelen jadu, ze nic tylko złorzeczom i to komu nieiwnnym dzieciom, to szczyt chamstwa, gorsze to od pyskowania daje prawo kochankom? a ex nie daje? oto jak facet nie spi z kobieta a ma kochanke w snesnie kocha ja i ja uwaza za zone, ale rozowdu nie maja, zatem nie nazywaj jej kochanka!!! bo tak nie jest. robisz to ze zlosci, ze nie jets z toba. jak ty jestes eks i sie zakochasz to jestes z nim, zatem masz mlosc, ale czy kes pelne jadu i zlosic umieja kochac? nie wydaje mi sie. zawisc przeslania im serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mogę Wam tylko melissę zaproponować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliisska czy ty nie widzialas w tym ironii ?????????????????????????? Ja jestem rozwodka ale kim ty jestes to nie wiem 15.05] 13:17 elisska no własnie zycie takie krotkie.. a ja nawet nie patrzylam w jego oczy tak z odleglosci 5 buziakow a dziwka miala wszytsko, ma uklady, znajomosci, rodizne po swej stronie, jego znajomych, no i jeszcze wszyczna awantury o kase, spadki jak ja sie tych spadkow wyrzeklam!! kasy tez!!! wiec czego sie jeszcze czepia? zycyzla mi chorych dzieci, zatem dzieci miec nie bede, cala kasa i spadki jej, jak ja dzieci miec nie bede wiec nie bedzie musiala dzielic pomiedyz moje dzieci a tylko on ona i jej dzieci. to czego jeszcze ta dziwa chce? I twoj sposob pisania ,że jestes zła tylko na kim sie wyżywasz > Czytaj uwaznie to była ironia i to mnie ktos zarzucił ze ja sie grz,.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i słownik ortograficzny, bo na zaległości szkolne szybkiego sposobu nie znam. Ale mozna zwalać na Giertycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec kto saczy jad bo jak teraz sie wczytuje to boli ci to ,że wrocił do eks bo ona ma wszystko i rodzine za soba. To znaczy ze ciebie nie kochał i dlatego grzmisz na wszystkie byłe. w tym co piszesz nie ma składu i ladu a jest pełno goryczy i jadu. Ochłon Anouk proponuje Melisse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisska
wczytaj sie uwazniej gmrze na jedna! bo chciała go miec i najpierw probowała na ciąże, nie udalo sie nie chial byc jej, potem wziela sie za podrywnie rodizny na dziecko, udało sie. robili nacisk ze ma byc z nia.a potem posadzala obecna o granie, o zdrady, o lecenie na kase, odmierzla ja swoja miarka:) a jaka to miarka była? a no taka: posadzlala ja, ze ona jej nie lubi, bo to ona doznala zaszczytu i ma z nim dziecko, a tu sie ukazuje, ze w ciszy gdy nikt nic nie widzial bluzgała, zycyzla zlego, choro i to komu? jej i dzieicom, nieiwnnym dzieciom! i wlasnie tu mam zal, jak mozna robic z siebie zwieta, pokrzywdzona, a w srodku miec tyle jadu! nawet meza tak osoadz aon zly, ona dorba i okey. juz widac po tym czynie jaka to ona super i okey. jak jej o cos chodiz to gra, urabia na swoje i pokazuje siebie jako pokrzywdzona. czyli od 22 roku zycia gra. teraz robi anse o spadki, o alimenty1 ma placici na pol, bez cwaniactwa, dla idei, a nie dlatego, ze to kasa dla mnie. Nie bede miec dzieci, bo nigdy bym sobie nie wybaczyla jakby urodizly sie chore.. jakbym miala to bym lozyla na nie i maz, czyli tak ja ona ma to robic i ojciec dziecka. ale teraz niehc spi spokojnie, ma spadek kase jego dla siebie, dzieci moich nie bedzie, wiec bedzie sie dzielic z kasa, z nim, dzieckiem swoim i soba. i niehc w koncu sie odczepi. tylko ma placici na pol, dziwka nie bedzie sie wzbogacac. ten naddatek wole by mialy niewinne malutkie dzieci z domow dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo ranyyyy
Zajrzyj do słownika i napisz to jeszcze raz, bo nie wiadomo o co ci chodzi. Używaj kropek i przecinków. I popraw stylistykę. Wtedy będziesz mogła pisać i być moze ktoś cię zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elisska napisz spokonie bo ja nic z tego nie rozumiem. Roznosza cie emocje i tracisz watek. Napisz spokojnie jasno i po kolei kto to on, kto to ona , jakie dzieci , jaki spadek. Moze ktos ci cos poradzi ale jak piszesz tak chaotycznie to nie można cie zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I koniecznie z interpunkcją, chocby szczątkową. Bo rozumiem, że składnia poleciała na wakacje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki i jeszcze jedno co tam wyczytałam zarzucasz jakiejs kobiecie , że ona ci źle życzyła w samotności ? No a jak sama w swoich myslach złorzeczyła to skad ty o tym wiesz czy ty wierzysz w rzucanie uroków? Boże na jakim ty świece żyjesz tu nie ma stosów i czarownic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki i jeszcze jedno co tam wyczytałam zarzucasz jakiejs kobiecie , że ona ci źle życzyła w samotności ? - w jakiej samotnosci!!!!!!!!!!!!!! Ona złorzeczyła ze złosci!! Myslała, ze jak bedzie dziecko to on z nia bedzie!! On rzekl nie, szlag ja trafil! beczała, byla zlosliwa nawte dziecko ja wlasne wnerwiało!!!!! potem myslała ze jak rodizne na swa strone przekabaci to na nim wymusza bycie z nim!! udalo sie, ale jakos nie wymusili!!! i apogeum ja wzielo jak oswiadczyl ze jets i kocha inna!!! trfailo ja na maxa!!! krzyczala urodizlam mu dzieko!!! ma byc ze mna!!! kocham mnie!!! i zaczela bluzgi, zlorzeczenia, to z nienaiwsci, jadu!!! zobacz ile jadu trzeb amiec aby tyle zlego mowic i to nieiwnnym dzieicom!!!! No a jak sama w swoich myslach złorzeczyła to skad ty o tym wiesz czy ty wierzysz w rzucanie uroków? - przyznała sie jemu, niby przepraszala.. bo wie, ze ze mna nie przelewki. jak taka super i taka dojrzalala? to skad tyle niedojrzalsci w niej? ma czelnosc z ukrycia mi zlorzezyc a w oczy rzec? niedojrzala divka Boże na jakim ty świece żyjesz tu nie ma stosów i czarownic. - no własnie na siwecie zła i nienaiwsci, jak nie dostała co jej jak widzisz chwyta sie wsyztskiego, zostalo jej jeszcze zabojstwo!!! mam nadzieje, ze nie wie gdzie mieszkam. zlosc u niej przeslania rozum!!! do wlansych celow wykorzystuje wszytsko! nawet dzieci! niech wroci to do niej, i na drugi raz niehc nie zycyz komus co jej niemile!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież mała odnaleziona
zachowuje się jak kwiatek Buhahaha :D:D:D:D:D Moje dziecko piekne cudowne wszystko mu się należy , a dzieci partnera be , bo ex faceta była wredna i okropna :P Mała odnaleziona czy ty przypadkiem nie jesteś kwiatkiem??????????? Tak dużo tu zbieżności!!!!! I podobny tiok myslenia!!!!!!!! Tylko intrepunkcja jakby lepsza!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁEJ DALEKO DO KWIATKA
ale tobie nie podnoś dalej swoje topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę, że poprzez smiech i ironie można zmniejszać głupotę. A po tym poście śmieję się całą sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko byłoby ok
gdyby ex zechciały poczekac z wyegzekwowaniem części amjątku przypadającej na ich dzieci do śmierci obecnej żony. Wtedy podzielony byłby całyu zgromadzony przez małżeństwo majątek pomiędzyw szystkie ich wspólne i inne dzieci a druga żona - wdowa nie musiałaby rujnowac swojego życia , sprzedawać mieszkania, wyzbywac się oszczędności. Tylko która ex chciałaby poczekać . Tatuś kopnął w kalendarz - kasa na stół. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupota wasza powala
ty chyba żartujesz przecież one nie moga poczekac jednego miesiąca na alimenty (nawet ja facet ma problemy finansowe) a ty tutaj wyjezdżasz z taka propozycją?? oszalałaś, przecież ex by tego nie przeżyła :D:D:D prędzej by żonę swojego ex udusiła niz miałaby czekać na jej śmierć:P Przecież to harpie i hieny w czystej postaci, zakrywające się dobrem dziecka dla rozczulenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ale prawo jest jakie jest i otwarcie testamentu nastepuje z chwila smierci danej osoby. Jak ty sobie wyobrazasz przeciez według twojej logiki to mozna czekac az znikna całe rody. Pomysl moze tak ,ze z chwila smierci takiego malżonka nastepuje porzadkowanie wszystkich spraw i dopero potem kazda rodzina zyje zupelnie samodzilenym zyciem. A druga sprawa jaki interes ma taka druga zona w zabezpieczeniu nie swoich dzieci. Według tegoc co piszesz to mialaby samodzielnie dysponować majatkiem za dzieci swoich i nie swoich . przeciez moze go nawet przepic czy nie? A z drugiej strony wiedz ,ze jest tak samo w rodzinie pałnej. gdy umiera maz , są dzieci to matka tych dzieci faktycznie nie rozporządza ich czescia majatku tylko powołany jest kurator . Własna matka nie bedzie rozporzadzała w tym wypadku ani majatkiem dzieci swoich ani tych drugich. Majatek zostaj dla jednych i drugich dzieci zabezpieczony do osiągniecia ich pełnoletności. A wiesz dlaczego bo matka jest udziałowcem tego spadku i według prawa moze nie dbac nawet o interesy swoich dzieci. Tak tez sie zdaża i dlatego prawo chroni wszystkich nieletnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×