Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kwiatek74

WYSOKOŚĆ ALIMENTÓW CZ.II

Polecane posty

twoj ex powinien miec adwokata to ty bys nic nie uzyskala a z 2-giej strony nie rozumiem co ci sprawia taka radosc 250 zl ? zart jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiu ty mi wyglądasz
na taką co za te 250 zł wściekłaby się i poruszyła niebo z ziemią by je wydrzeć dziecku swojego gacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalawalam alimenty w wysokosci 150 zl..ale to gowno jedynie wystarczalo na 2-3 podreczniki....dlatego teraz dostaje 350 ...ale co z tego skoro wszystko jest tak drgoei....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groosiu
350 od ojca to razem z tym co ty powinnac wyłożyć daje 700 złotych na dziecko - MAŁO ?!?! wYDAWAŁABYŚ NA DZIECKO WIĘCEJ MIESIĘCZNIE GDYBYŚCIE BYLI RAZEM,?! OCZYWIŚCIE, ŻE NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorele111
do hehehehe ja uzyskałam----"Drżyjcie drugie harpie...nie żony"--ale z ciebie głupia pinda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheha ja uzyskalam
do trelemorele111 Głupia pinda bo ptrafiłam o własne dziecko zadbac? O którym tatuś zapomniał? Nie kochana. Nie głupia pinda tylko zaradna kobieta. Dobrze zarabiam tatko też. I będzie płacil finansowo jezeli nie chce dac z siebie nic uczuciowo. Cos za cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysienka-pysienka
hehehe ja uzyskałam zgadzam się z tym, że głupia pinda a wiesz czemu??? bo piszesz ze wredne sa drugie harpie a jestes slepa na ta sama ceche u siebie i wcale nie jestem druga, ani pierwsza ale jak czytam takie baby jak ty, inni be , a ja cacy.... spojrz w lustro jestes taka jak te wredne , ktorymi gardzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorele111
do hehehehe ja uzyskałam---wiesz co teraz napisałas?.Skoro nie dajesz mi uczucia to płac.Boze jaka ty jestes płytka!!!"Coś za coś"??niezła nauka dla dziecka.Winszuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to ja ejstem tym dzieckiem :P i wiem,ze te 350 zl to malo..bo tylko na podreczniki do skozly mi wystarczalo..... na zadne ciuchy;/ ani buty..tylko zawsze te gorsze rzeczy......ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheha ja uzyskalam
I wlasnie to was zabolało. Pieniadze!!!! To ze eksio zaplaci. A byl fajnym tatą nawet po rozwodzie.Dopoki nie poznal takiej "gosi". Moze cie sie wsciekac, mozecie pluc - on zaplaci. A 'gosia' musi to zniesc. Nie ma taty dziecko ma "gosia" zawładnela to przynajmniej ma szmal. I rzucajcie sie drugie ile wlezie.Z radoscia to poczytam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorele111
do heheheha ja uzyskalam --- No i sie zdziwisz jestem eks która jest next.Ale jako eks mam zasady od których nie odstąpie.Napewno nie bede latac po sadach i podwyzszac alimentów, tylko dlatego ze sie rozwiodłam i mam dzika wrecz ochote jaką ty masz na zemste, która zowie sie kasa,mamona jak wolisz.!!!Jestes żałosna z tymi swoimi zapedami dzikiej rozjuszonej baby ,ktora nie potarfi odróznic normy od ponad norme(Czytaj-chwyty ponizej pasa).I co sie poxniej dziwic ze drugie nie zostawiaja suchej nitki na pierwszych ,kiedy ja jako matka i eks mam dosc takiego pieprzenia jak twoje.Wiesz jest takie brzydkie powiedzenie ale zacytuje"zesraj sie nie daj sie" idealnie do ciebie pasuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheha ja uzyskalam
Stac tatusia - bedzie bulil :D:D I szlag z takimi "gosiami" - od takiej to sie zaczelo. Ona mi dziecka do meza nie pozwalala wpuszczac, ona kazala dawac tyle "co alimenty" bo eks dawal prezenty. Teraz ma!!!! A ja mam was w nosie! A moje dziecko ma zabezpieczenie bo alimenty na konto ida. W tylku je mam. Zarabiam i stac mnie na utrzymanie dziecka. I plujcie sie ile wlezie.Uwaga na monitory :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorele111
No coments!!!dlaczego bo to dnooooooooooooo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheha ja uzyskalam
Zapomnialam.Do tych wszystkich plujacych :D:D Mnie adwokat radzil aby o wiecej wystapic bo eksa i na 2000 stac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorele111
No coments!!!dlaczego bo to dnooooooooooooo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheha ja uzyskalam
No dnooooooooo.Ale moja corka ma!!!!!! HEHEHEHE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groosiu
to drugie 350 wyklada na ciebie drugi rodzic, tak? co miesiąc kupujesz książki za 350 zł?! nooo, ja pracuję i rzadko mnie stac na to żeby kupić sobie książkę za 30 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...ale opalta za szkoly,zasrane wycieczki(przymusowe) zdarzalo sie z etrzeba bylo co miejsac jakies podreczniki kupowac...poza tym...jest jeszcze drugie dziecko....ech skzoda slow.. dlaczego rodzice sie rozwodza a potem musza mie cna glowie wlasnie takie rzeczy jak alimenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groosiu
masa dzieci , młodzieży chodzi do szkoł publicznych , bezpłatnych i źle na tym nie wychodzą , może nawet lepiej bo tam sie trzeba uczyć i zaliczać, tam nikogo na siłę nie trzymają żeby tylko płacił czesne, a do wyjazdu na wycieczkę nikt cie zmusić nie może - dzieci moich sąsiadów (wcale nie rozwiedzionych) nie jeżdżą na zielone szkoły ani wycieczki i nie są jedyne w klasie - i nikt sie nad nimi nie użala, no ale ich rodzice są razem to już nic innego im nie jest widac potrzbne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde jestescie smieszne zostawione , rozwiedzione ex zony tyle dyskusji o 300 200 zl boze czy wy nie macie innych problemow .NIE jestem harpiem kiedys wydawalam na to dziecko kupe kasy ale zachowanie calej tamtej rodzinki mamy , babci i coreczki doprowadzilo do tego ze teraz dostaja tylko alimenty prawnie nalezne i nic tego nie zmieni . I NIE xcodzi tutaj o kwoty tylko o fakt traktowania nas jak skarbonke . I USILUJE TO WAM WYTLUMACZYC ale widze nic z tego bo te pare nedznych stow przeslania wam swiat. Jezeli chca miec tyle co moje dziecko to niech sie biora do roboty a nie zebraja a alimenty w smiesznych kwotach i tak nic nie zmieniajacych w ich zyciu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno aby bylo jasne kwota 300 zl nic nie zmienia w naszym budzecie nikt tego nie odczuwa wiec nie walcze o nia mam ja w glebokim powazaniu a nie tak jak pisza ex walczymy o kazdy grosz o grosze sie nie walczy groszy sie nie odczuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheha ja uzyskalam
W moim budżecie te śmieszne alimenty też niczego nie zmieniają gosiu. Odkładam je na konto i tyle. Ale ta harpia druga żonka jest wściekła o to podwyższenie. A ponieważ zarobki eksa pozwalają na płacenie większych kwot mój adwokat namawia mnie do złożenia pozwu o następne podwyższenie. I może to zrobię. Niech się durne babsko wścieka. :D Tak jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjj ty ex
ty chyba nie z pobudek dobr DZIECKA, ALE Z POWODU POLEPSZENIA WLASNEGO SAMOPOCZUCIA DZIALSZ smutne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w stanie zrozumiec i ex i te drugie, że walczą o pieniądze dla swoich dzieci. Nie rozumiem natomiast ojcow, który cały swój majątek przepisują na dziecko z drugiego małżeństwa. Czy to pierwsze dziecko jest gorsze? Bo rodzicom się nie ułożyło? Ono i tak jest pokrzywdzone, bo musi wychowywać się w rozbitej rodzinie. Dla mnie taki facet jest obrzydliwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorele111
Do heheheha ja uzyskalam ---myśle że powinien oddac ci 80% swoich zarobkw.I pewnie tak zrobi,wtedy bedzie mial spokój,ty zaspokoisz swoja chec zemsty( albo i nie ruszysz na kase nowej żony).Biedna druga--weszła w jego życie.Przemyciłas takie stwierdzenie ze jak był sam to był tatuś ok.Czyli wychodzi na jedno-mozemy sie rozwiesc ale co to to nie,nie bedziesz mial żadnej baby koło siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheha ja uzyskalam
do trelemorele111 Nie znasz sytuacji wiec to co napisałaś brzmi śmiesznie. Ale mozesz sobie popisac tu co chcesz o mnie i o innych. Tyle twojego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hahahah
i tyle twojego i tylej twojej zlości spójrz w lustro masz falszywa swiadomosc, samej siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorele111
Ech życie, życie!!!!hehehe--pewnie że nie znam od środka nawet nie chce poznac.O innych nie musze.Nikt tutaj nie epatuje taką zajadłoscia jak ty kochaniutka.Wybijasz sie na tle innych----zrobilas z alimentów środek na zaspokojenie swoich skalanych ambicji.Przy tobie czuje sie jak szara mysia,która uwaza ze alimenty to środek płatniczy,u ciebie to cała filozofia zyciowa.Dla ciebie kazda"gosia"bedzie powodem do takiego działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheha ja uzyskalam
Zgadza się jedno.Każdą taką gosię będę tępić jak tylko się da. A najlepiej jej własną bronią. Czyli kasą!!! Bawcie się dalej, analizujcie sobie swoje życie i życie innych. Ja jestem szczęśliwa! I na pewno żadne wpisy humoru mi nie zepsują. Beę robić to co chcę. Jak i wy? Prawda? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hahahah
nooo to grytuluje poczucua wartosci siebie takze widzenia twojej osoby w oczach innych na glupote ludzka nic nie da sie poradzic a ty droga ex żona jesteś głupia, po prostu głupia i zła dno człowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×