Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Co za piekny sloneczny dzien :D Az sie cos chce zrobic ;) Wczoraj bylam na aerobiku i poszlo mi calkiem niezle :) MUsze uwazac na noge, ale wszystko zmierza do szczesliwego konca ;) Potem sobie poszlam na saune i zrelaksowalam sie calkowicie :) Milego wtorku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik domowy ze slonecznego Sopotu :) Heh a ja dzien zaczelam swietnie, potem byl zgrzyt (energia tak mi spadla, ze nawet nie mialam sily sie zdenerwowac), nastepnie sie rozluznilam tylko po to by zaliczyc kolejny zgrzyt (ech ta moja praca...) Teraz jestem juz w domku, zjem jakis obiadek i na 8 lece na aerobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki klik pracowy! Ja wczoraj mialam kryzys, ale moze jednak cos wyjdzie z tego wyjazdu majowego! Ale to bedzie ostry spontan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z domu, bo tym razem to ja jestem chora, wiec chociaz rano poszlam do pracy, to po kilku godzinach wrocilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygyrsek - ty się nie wygłupiaj!! Ty szybko zdrowiej, oceany czekają! ty jedziesz w następnym tygodniu?? bo ja będę przejeżdzac rzez Chorwację - całe wybrzeże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik ze slonecznego choc chlodnego Trojmiasta :) Ostatnie dni to po prostu masakra w pracy - jestem wykonczona. Na dodatek W zachorowal wiec w ogole jest \"fajnie\" :O Jedyna dobra wiadomosc, to dlugi weekend :) Nawet ja mam wolne w piatek 2 maja ;) Milego czwartku :) Tajgerciu nie choruj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati nawet Ty a ja mam dyżur w pracy pfff Tygrysku kuruj się bo słonko świeci mocno i co tak bedziesz lezec w domu!!! Ghana 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wolny tydzien ! :) nie moge sie doczkeac, szczegolnie, ze akurat teraz mam bardzo meczacy cxzas w pracy :) A jutro raniutko powazna rozmowa z szefeem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamierzam chorowac! mam odpowiedni zestaw lekow i bedzie dobrze! wyjezdzam juz jutro ale dojedziemy dopiero na sobotnie pozne popoludnie, wiec nurkowac bedziemy w ndz lub w pon. do tego czasu nie zamierzam miec najmniejszego sladu po katarze :) najwazniejsze, ze goraczki juz nie mam, najgorsze, ze mam katar :O nie mozna nurkowac z katarem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerciu a dokad wyjezdzasz?? Kamorciu biedaku :) W polowie maja bede w Twoich okolicach ;) Ghanuska wow :D Milego wieczorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mily, bo za 8h wyjezdzam :D i jest sloneczny :D zycze Wam wspanialego dlugiego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam na wakcje :) Trzymajcie się tu, mnie i Tygryska nie będzie to Kati i Kamorek musicie trzymać poziom na naszym topiku i klikać dużo!! Trzymajcie się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hohoho niektorzy juz zaczeli dlugi weekend, a ja sie cieszylam, ze mam wolny piatek :D Mam nadzieje, ze wojaze beda udane i dostane pare fotek ;) Milego weekendu zycze Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik i na odpoczynek znik :) Porzadnie sie dzis zmeczylam na silowni i saunie :) Choc moze czesc tego zmeczenia, to slabsza forma spowodowana wczorajsza imprezka ;) Milej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak będziemy trzymać fason :) hihi klikamy zatem piękna pogoda jest weekend także się udał a wczoraj mieliśmy 6 miesięcznice ślubu fjuuu ale to zleciało jak ta lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. sprzedałem swój fonik (N73 ME), czy macie jakies informacje rzetelne od znajomych odnosnie telefonikow LG KE850 Prada albo iPhone? Sie zastanawiam czy warto sie w nie pakowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS.ale za to zapraszam na przepyszny rosolek ;) W mowi, ze mam niesamowity talent do gotowania (pomimo iz uwazam, ze jestem slaba kucharka i niezbyt lubie gotowac :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik prackowy megazajety ;) Przygotowuje prezentacje na polowe maja, a na dodatek jutro znowu prowadze szkolenie... Milego slonecznego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo lubię rosołek :D mniam ja też się nie znam na telefonach heh. jutro dzień wolny :D klik i do pracy mik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×