Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Kati - pracusiu! :) Jak tam noga?? Tygrys - ja na razie nie zamierzam nurkowac wyczynowo - cwicze sobie tylko pywanie pod woda na basenie :) Kamorek - gdzie ty się podziewasz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej klik w sloneczny poniedzialek :) jestem jestem, kapke zagoniony ale jestem. Nurkowanie uuu, ja jako na rasowa rybke zodiakalna to nie umiem plywac ;) jestem z tych latajacych hihi. U nas spokoj :) planujemy dzieciatko :) 🌻 Utrzyma sie ta pogoda? Nas juz korci aby porobic w ogrodku... przesyłam całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - oczywiscie, ze z pracy ;) Noga juz prawie dobrze - pomogl mi weekend w lozeczku z noga na poduszkach :D Jak tak dalej pojdzie, to za tydzien bede mogla pojsc na aerobik ;) 👄 dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, czesc i czolem :) alez ja nie nurkuje (jeszcze) wyczynowo a na razie hobbystycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ja ostatnio jestem zaspana... nie wiem co się dzieje, ale cały czas chce mi się spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zycze udanego dnia :) wczoraj byla burza :D sie blyskalo i grzmialo jak na burze przystalo hihi teraz widze ze nosi sie na deszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaarina Witt
Klik z pracy :) Dzis mam tyle roboty, ze na pewno nie wyjde normalnie... Milego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pada ale jest cieplo :) zreszta to wczorajszych zajeciach basenowych jestem pelna energii i tryskam entuzjazmem, chociaz malo spalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej :) chłodno, ale słonko świeci za to w nocy padało jak ta lala. Popołudniem zaczynamy weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik z domku :) Jestem wykonczona - rano bylam na silowni i saunie a potem caly dzien przewozilismy meble i rzeczy (czesc sprzedalismy ;) ) Teraz wreszcie odpoczywamy :D Zrobilam pyszny obiad i sie relaksujemy ;) Milej niedzieli i sobotniego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj przeszlam pol Warszawy, bo robilam za przewodnika :D i nawet deszcz nam humorow nie popsul :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu mamy poniedzialek ;) Jestem wykonczona po calym weekendzie sprzatania i przewozenia mebli i rzeczy... ech... Ale dzis ide wreszcie na aerobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie prześladuje pech - może jeszcze nie sięga gigantycznych rozmiarów i częściowo wynika z tego, że kompletnie nie mogę się skoncentrować - a to do mnie nie podobbne.. a tak poza tym troche pech poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuska mam podobnie z ta koncentracja - dzis bylam tak rozkojarzona, ze to cud, ze glowy nie zgubilam ;) Zaraz pedze na aerobik - pierwszy od 3 tygodni :) Zobaczymy jak moja kostka da sobie rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×