Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Kati - jak ja ogladalam teleexpress to tez nie moglam uwierzyc i to w wypadku, tak jakos glupio... Super ze wszystko ok 14 luty to chyba dobry termin :))) Kamorek - jak tam przypiecozne plecy?? U mnie w sobote upal nie z tej ziemi - ponad 30 stopni, ale w nocy byly juz burze i wczoraj caly dzien, a jeden z moich psow sie boi i pcha sie na kolana jak tylko zagrzmi, albo do łóżka jak jest noc - i jak jest blisko mnie to jest juz bardziej spokojna :) A Tygrysek śietnie wygląda w piance - widziałam na żywo, bo nurkowała w krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Nie ma jak to w pracy ;) Ghanuś plecki już w porządku, do wczoraj dawały się we znaki ;) Też się wczoraj dowiedziałem z tv o tym wypadku. Ech. Ciekawe jak do tego doszło. Zasłabł? Szkoda... :( Dzisiaj na południu jest szaro, i siąpi od czasu do czasu. a od 4 sierpnia biorę 9 dni urlopu :) co by jeszcze wypocząć przed styczniem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!! to byl cudny weekend, spedzony na nurkowaniu na Zakrzowku (Krakow) :D ilez tam ciekawych rzeczy jest pod woda: samochody, pakamerka, autobus, komputer... pogoda rewelka, tylko wrcalismy baaardzo dlugo, bo w burzy i w wodzie po podwozie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik prackowy :) Musze dzis zrobic oferte, a tak mi sie nie chce :O Pogoda nadal beznadziejna - zimno i spore zachmurzenie. Ech tez mi lipiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik :) a wczoraj w autobusie kierowca zagrzał... ale mi lato. w Wiśle było wczoraj 10 C a dzisiaj rano 13 C. To mi wygląda na jesień... i to nie złotą polską ;) hihi Kati i jak się czujesz? A. ma nie przespane noce, nogi strasznie ją bolą... Tygrysku i to było wszystko pod wodą? Istne skarby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie syf na polu - siąpi od wczoraj non stop, i może dlatego czuję się całkiem bez sił... Urlop by się przydał a tu jeszcze przynajmniej 3 tygodnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie robi sie coraz ladniej i cieplej :) Kamorku -> tak, to wszystko jest pod woda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wstalam :D Poszlismy wczoraj z W na fantastyczny koncert jazzowy do kosciola sw. Jana w Gdansku (niesamowite miejsce) i polozylam sie troche pozniej niz normalnie i dzis nie moglam wstac :D Wlasciwie zaczelam zasypiac juz na koncercie o mojej \"normalnej porze zasypiania\" (czyli okolo 9.30 ;) Tylko ciaza mnie tlumaczy :P I jeszcze pochmurna, deszczowa i zimna pogoda ;) Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie cieplo i duszno... zwlaszcza w tramwaju z zamknietymi wszystkimi oknami i nie wlaczona klimatyzacja, bo pan motorniczy o tym zapomnial (ale okna zablkowal :O) Kati -> koncert jazzowy w kosciele? to musialo byc niesamowite! po prostu chodzisz spac jak grzeczna dziewczynka ;) Kamorek -> pod woda jest jeszcze busik, nyska, domek, tablica pamiatkowa (Jan Pawel II pracowal w tym kamieniolomie), drzewa, skaly i mnostwo innych rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ojej dzisa to chyba nic napisze, ale klikne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik prackowy :) Mam juz dosc- chce do domu!!!!!! Wszyscy mnie dzis denerwuja, wszystko ma byc zrobione na wczoraj i wszyscy maja pretensje o wszystko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej klik prackowy :) Słuchajcie dlaczego w wakacje, to już kompletnie nie ma nic w telewizji?? co prawda idą seriale kryminalne (Kryminane zagadki itp) które lubię no ale ile można, a filmy to idą przedpotopowe... dobrze, ze ja lubie ksiazki czytac... tak to bym sie zalamala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laaato, latooo wszedzie... (tylko nie tuta pfff). klik :) Ghanuś temu że w \"wakacje\" trzeba odpoczywać a nie siedzieć przed tv ;) Też mnie to wkurza, że to sezon martwy, same powtórki, żenada. Ale masz rację, są książki :D :D Co czytasz ostatnio? Ja skończyłem ostatnio książkę pt. \"Dobić wroga - Aparat represji wobec podziemia zbrojnego na Śląsku Cieszyńskim i Żywiecczyźnie (1945-1947)\". Muszę sobie coś innego zapodać do czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff nie ogladam TV, wiec zupelnie nie wiem o czym mowicie :P klik, klik i na kawe Tygrys znikl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wakacje i się rozluźniam - czytam serię kryminałów " Kot, który..." one są chyba w kioskach, ale fajnie napisane, szybciutko się czyta - akurat na wakacje w pracy :)) I zagadki pomagają rozwiązywać koty syjamskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak, jest taka seria w kioskach. Z kryminałów czytałem Holmsa, Poirota i trylogie kryminałów retro Lewandowskiego (Magnetyzer, Bogini z Labradoru, Elektryczne perły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kryminalow to oczywiscie Christie Agatka, lubie tez Gardnera i taka stara serie "z jamniczkiem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta seria jest lżejsza, ale trupów też jest sporo :)) Miałam dziś iść na ognisko, ale siąpi mrzawka okropna... więc chyba się skończy nagrillu, a już miałam obiecane zieniaki z ogniska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam ogorki malosolne!! ostatnio jadlam kiszone z ptasim mleczkiem (Ghana, pamietasz?? ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) W wychodzil do pracy i sie obudzilam :) No nic - najwyzej odkurze mieszkanie ;) Tajgerciu - ja nic nie chce mowic ;) :D Zartuje oczywiscie - moj tesc jada podobne \"zestawy\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, Kati o swicie buszuje ;) Kati, ja tak mam "od zawsze"... kiedys jadlam serek wiejski z ogorkiem kiszonym i miodem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×