Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Nieeee, to nie byl chlodnik! co nie zmienia faktow, ze taka bulgarska zupa tez jestem zainteresowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) fajna pogoda goraco, troche chmurek i delikatny wietrzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik niedzielny :) Dzis znowu upal. Wczoraj \"schronilam\" sie w takim malym parku nad jeziorkiem kolo domu- byl cien i wiaterek wiec calkiem przyjemnie :) A na dodatek malo ludzi wiec w spokoju poczytalam sobie ksiazke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis tez poodpoczywalam na laweczce nad stawikiem ;) Zabrala poduszke, recznik, ksiazke i wygodnie rozpozylam sie na lawce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klikam :) poniedziałek, jeszcze 5 dni i weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! zgadnijcie gdzie znalazlam przepis na zupe cytrynowa? w "Powrotach nad rozlewisko" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no proszę Tygrysku :) a zrobiłaś już ją? cieekawe jak smakuje... a ja od przyszłego poniedziałku zaczynam urlop 9 dniowy :D mam nadzieję, że się z A nie pozabijam :P Ale pięknie słoneczko świeci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze klik prackowy :) Umowilam sie na srode z kolezankami \"na kawke\" i na czwartek do fryzjera :D Trzeba sobie jakos nudne zycie urozmaicac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik domowy :) Czas zaczac sie przygotowywac do pracki, bo za jakas godzinke przyjada po mnie ;) Ech a w takie ciepelko to tak mi sie nie chce pracowac ;) Wolalabym pojsc do parku nad staw i polezec z kasiazeczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek!! :) Kati -> jakto przyjada po Ciebie? to teraz nawet szofera z samochodem masz? co za szal! :D Kamorek -> jeszcze jej nie robilam, generalnie do lekkiego rosolku (moze byc wegetarianski) dodajemy sok z cytryny, do tego ryz ugotowany na sypko, zageszczamy smietana i v'oila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik domowy :) Wczoraj bylam na zakupach - chcialam kupic sukienke lub spodniczke, ale nie bylo nic ciekawego wiec nabylam 5 bluzeczek :D Czas przecen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej klik z pracy :) jeszcze troche ponad tydzien i urlop :) juz nie moge sie doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Tajgerciu :D Ja dokupilam jeszcze buty (nic specjalnego - takie trampko-baletki ;) ), bo bylam dzis z kolezankami na zakupach i obiadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik domowy :) Ale jestem spiaca :) Wczoraj wpadla znajoma, a potem, po jej wyjsciu, zaczelismy jeszcze rozmawiac z W. o roznych \"bzdetach\" ;) i zasnelismy chyba grubo po 1. Dzis wybieram sie do fryzjera, a potem tesciowa zaprasza na obiad, ale nie wiem czy zdaze... W. mysli, ze zrobienie pasemek, nalozenie maseczki, sciecie i ulozenie wlosow trwa gora godzine :D :D Heh mezczyzni ;) :P Ale zeby nie bylo, ze jestem calkiem \"be\" i mysle tylko o sobie, to nabylam wczoraj W dwie fajne koszule na lato :) Ok, czas wziac prysznic i zaczac sie szykowac do pracki :) Milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ze słonecznego Krakowa :) Ja też dziś śpiąca, psy zafundowały mi fascynującą noc z pobódką o 4 rano :) no ale lepiej wstać wyjść z nimi niż później sprzątać. coś im zaszkodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik prackowy :) Ja jeszcze 5 tygodni do urlopu 😢 Co mi przypomina, ze slub juz za 1,5 miesiaca... Milego slonecznego piatku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz wyjezdzam na kolejny weekend nurkowy!! tym razem mazury i jezioro Piłakno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Tajgerek wyjezdza a ja zaczynam generalne porzadki w domku ;) Heh co robic... ;) Milej soboty 🖐️ Nie wiem jak u Was, ale u mnie leje od samego rana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Wczorajszy dzien byl bardzo pracowity, \"zajety\" i meczacy :) ale milo bylo :) Porzadki, zakupy, spotkanie ze znajomymi. Na koniec nie dalam rady tylko pojsc na koncert, bo bylam wykonczona :) Milej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×