Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

a ja znow wczoraj imprezowalam... tym razem bylo to spotkanie z kolezankami z poprzedniej pracy :) Kati -> trzymam kciuki za pomyslne wyniki badania :) Kamorek -> 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik prackowy : Juz jestem po badaniach - wyniki jutro (oprocz grupy krwi, bo to musze zrobic gdzie indziej; jutro pojade), ale wizyta dopiero w piatek :) Jakos wytrzymam :) Tajgerciu dziekuje za kciuki - na pewno sie przydadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! wreszcie jestem! Z Tygryskiem byłyśmy na super imprezce - dwudniowej! Było poprostu ekstra na maksa i wogole! A teraz klikam i zabieram się do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik domowy :) Wlasnie wrocilam z badan (grupa krwi) i zaraz sie zbieram do pracy - mam umowione spotkanie w sadzie za godzinke :) Jutro popoludniu mam usg i juz sie nie moge doczekac :) Oczywiscie mam w glowie cala mase glupot, bo naczytalam sie ostatnio o poronieniach itp i mam glowe nabita tym wszystkim... ech - cala ja :D W to juz sluchac nie moze tych moich kolejnych \"pomylow\" - wychodzi z zalozenia, ze wszystko jest dobrze i bedzie dobrze, bo niby czemu mialoby byc zle ;) ech mezczyzni ;) :P Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati -> alez oczywiscie, ze bedzie dobrze! prosze nie czytac takich "glupot"... to chyba podobny syndrom jak u studentow medycyny, ktorzy uczac sie o roznych dziwnych chorobach znajduja ich objawy u siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! trztymam kciuki za jutrzejsze usg! A powiedzcie w ramach takich różnych dziwnych rzeczy - dlaczego w ciąży nie można się opalać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej a nie mozna? Przesadzac ze sloncem to pewnie nie mozna, ale tak calkiem? My jakis czas temu bylismy na plazy, ale lezalam pod parasolem (chronilam w sumie tylko glowe ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiem, ale siostra w wakacje lezala pod parasolem... i wodzie, a wogole se nie opalala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam nie można... A. sie pytała lekarza i powiedział, że by za bardzo nie wystawiać się na słońce a to dlatego by nie doprowadzać do przegrzania organizmu. Więc trochę (z rozsądkiem, tego roczne słońce strasznie pali - tak mówią mi koleżanki) na słoneczku można być ale za to solarium odpada definitywnie. Więc zapewne Ghana słyszałaś że nie można bo ktoś z "ostrożności" tak powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i teraz już wiem :) Dzięki Kamorek - poprostu mnie to zaintrygowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati :) Czy u was tez taka fajna ogoda - sloneczko, ale nie za goraco?? Tak jakos bardzo przyjemnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, u mnie nie ma takowej pogody ;( właśnie się chmurzy pfff ech ech znacie ten kawał czym się różni nauczyciel od nauczycielki? (nie pamiętam czy wam już go opowiadałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik domowy :) Bylam na usg!! Malenstwo ma 9 tygodni i 2,5 cm :D Termin - 9 lutego :) Normalnie niesamowite uczucie obserwowac takie malenstwo na ekranie monitora :) Jutro mam wizyte u lekarza :) Milego wieczoru 🖐️ PS.Kamorciu ja nie pamietam tego dowcipu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam, Kamorku opowiedz! Kati -> to musi byc rzeczywiscie niesamowite i wspaniale przezycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Dzis ide na kontrole :) Wszystko ok wiec sie nie denerwuje zbytnio ;) Jeszcze tylko musze odebrac wyniki grupy krwi i mam komplet :) Milego piatku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati gratuluje!!!! a dostalas tez zdjecie? :D Tygrysku tak przeżycie niesamowite. Dla ojca a co dopiero dla mamy dziecka :D to już opowiadam: Nauczyciel drapie się po dzwonku a nauczycielka po przerwie. ;) klik piątkowy przed weekendowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzis urlop :D a w weekend znow bede nurkowac :D Kati -> ❤️ ciesze sie, ze wszystko dobrze z Wami jest ❤️ Kamorek -> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oficjalnie potwiedzam, ze wszystko jest ok :) Bylam na kontroli i wszystko jest dobrze! I oby tak dalej ;) Milego piatkowego popoludnia i wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wczesnoporanny :) Tak to jest jak sie zasypia o godzinie 9 :D Nie wiem jak u Was, ale w Trojmiescie wczoraj caly dzien strasznie lalo (z przerwami). Mam nadzieje, ze dzis bedzie lepiej, bo chcialam isc na spacerek z ksiazka (odwiedzilam wczoraj antykwariat i wynioslam 3 \"lupy\" ;) ) Milej soboty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko się cieszyć z takich informacji :D w walentynki? hihi ale prezent akurat dla zakochanych :D :D fjuu wczoraj w nocy była burza a wcześniej słońce prażyło (malowałem deski na balustradę i kapke mnie przypiekło) a przed godziną jak nie przyszła zawierucha, jak nie zaczeło lać, zacinać, grzmieć etc. że fju fju. Teraz przestało. Poza tym nadal parno :/ klik popołudniowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny domowy :) My wczoraj pojechalismy (rowerami) na plaze, ale pogoda byla malo \"plazowa\" ;) Caly czas bylo zachmurzenie, slonko tylko co jakis czas przebijalo zza chmurek. Ale zjedlismy pyszna jajecznice w knajpie goralskiej nad samiutkim morzem :D Na szczescie zdazylismy przed wielka ulewa ;) PS.wczoraj myslalam, ze to jakis kiepski zart, gdy W powiedzial, ze profesor Geremek nie zyje :( Wciaz nie moge uwierzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×