Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

:D Cześć Kati!! ale wilgotno się zrobiło ;D klikam i idę zrobić gorącej herbatki, ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym prosila o kawe... bylam w sobote w kinie pod gwiazdami na "Apocalypto" i sama nie wiem co myslec o tym filmie... pomijajac koncowke nie byl taki zly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorciu ja chce herbatke! Najlepiej waniliowa :) Tajgerciu Apocalypto to ten o Majach? Bylismy na tym w kinie i raczej srednio nam sie podobal ;) Totalny misz-masz (jak ktos sie toche zna, a ja kocham historie i kulture Indian i kiedys troche sie tym interesowalam ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej - u mnie też pada! Kati - nie znasz jakiegoś miejsca nad morze, gdzie jest mało ludzi (mało popularne) i można wynająć domek na 4 ludzi i 3 psy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) \' Dzis postanowilam zostac w domku :) Umowilam sie z kolezanka (wpadnie do mnie na herbatke przed poludniem), posprzatam troche mieszkanko i zrobie pyszna pomidorowke ;) Ghanuska niestety nie znam - ja jak szukam miejsca do odpoczynku, to raczej nie nad morzem ;) Na pewno sympatycznie jest w Rewie, ale nie wiem czy mozna tam wynajac domek. My tam jezdzimy czasem na plaze, bo jest mniej ludzi niz w Trojmiescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAti - dzieki sprawdze, my myślę największy kłopot mamy z psami... Dziś świeci słońce, mimo, że miało padać... Byłam rano na budowie swojego mieszkania - za niecały rok będą oddawać, a myśmy oglądali instalacje. I mamy całkiem fajny widok z okna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przywitam się i znikam w odmęty pracy :) klik Ghanuś u mnie także Słoń`ce świeci :) Kati 👄 jak brzuszek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuska mysle, ze w Rewie sa fajne tereny do \"biegania\" :) Ale nie wiem jakie sa mozliwosci wynajecia calego domku :) Kamorciu rosnie rosnie :) A Wasz brzuszek? Tajgerciu u nas tez wreszcie slonecznie :D PS.zrobilam tak pyszna pomidorowke, ze powinnam dostac za nia Nobla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati hm na razie się traci w fałdkach tłuszczykowych ;) jak to mówi A. Pooglądam może jutro bo od niedzieli nie byłem z A. Wakacjuje się u siostry. 🌻 oo lubię pomidoroffkę :D Do tego makaronik i listki pietruszki :D mniam... Ghanuś sam bym wylizał też hihi... Pogoda ładna się utrzymuje hurra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik z ochydnego Krakowa! blleeee.... chcialabym pojsc spac, a tu jeszcze ponad 7 godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, moge wpasc do Ciebie na pomidorowke? akurat nie mam nic na obiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik prackowy :) Tajgerciu wpadaj! :) Zrobilam caly garnek gestej pysznej pomidoroweczki wiec jeszcze dam Ci w sloiczku do domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ziewam... ale ciemno na polu - jak późną jesienią - no poprostu smutno!! Kati - pilnuj tam nad morzem mojego anioła - pojechał wczoraj :) na razie jest u ciebie w trójmieście, później się przemieszcza na zachód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w temcie zup, to wczoraj zrobilam kremowa z cukinii, calkiem nie zla wyszla, ale na nobla to by sie nie zalapala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik domowy piatkowy :) A nie dosc, ze jest piatek to na dokladke jest piekna sloneczna pogoda :D Dzis wieczorkiem jedziemy na koncert jazzowy w lesie na Kaszubach, a potem do znajomych (maja niedaleko domek i sie umowilismy, ze wpadniemy) :) Milego poranka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kati jakbym włączył kompa to byłbym szybciejszy od ciebie :) już po 3 rano wstałem :D A propos zup ;D to jedliście może kiedyś zupę paprykową? zajefajna jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio jestem faem zupy z fasolki szparagowej - tej żóltej - PYCHA! :) A teraz mam zapiekanke z makaronem, cukinią i szynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to przybywam na obiadek do ciebie :D akurat A z swoja siostrą jada do Krakowa w poniedziałek ;) one pójdą na sklepy a ja fik do ciem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie papryki, wiec taka zupa jest nie dla mnie... ale jakby ktos znal przepis na zupe ze swiezych ogorkow (kiedys taka widzialam!) albo cytrynowa, bylabym wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, musiałbym popytać się A. Ona to jest fachman jeśli chodzi o gotowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek - chłodnik z ogórków - Tarator - taka bułgarska zupa - boska :) Zaraz ci zeskanuję, bo wczoraj kupiłam książeczkę kuchnia Bułgrska i prześlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×