Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Klik poranny :) Tajgerciu zostalo nam \"najgorsze\" czyli ksiadz... mamy rozne wyznania wiec jest to troche skomplikowane jak sie wczoraj okazalo i ogolnie malo przyjemne :O No ale nic - damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ klik :) Krótka relacja z wizyty: widziałem rączki, nóżki, kręgosłup i żeberka, głowę, bijące serduszko. Wpierw się dzieciątko nie ruszało, ale potem stało się ruchliwe bardzo :) tu się \"podrapało\" po rączkach, trzymało za główkę, nóżkami ruszało. Czy to będzie syn czy córeczka to dopiero będzie można wiedzieć za półtora miesiąca. Uczucie niesamowite jak się to zobaczy :D Wot technika... :) Kati a jak u ciebie? Moja żona też ma podwójne nazwisko. Co do wyznania, to też mieliśmy różne, ja przestąpiłem na wyznanie żony (nie było to dla mnie problemem gdyż mam kapke inne podejście do religii ;) To już teraz będziesz miała z górki na pazurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Kamorciu :) Ja mam usg w poniedzialek i juz sie nie moge doczekac :) U nas jest tak, ze zadne z nas nie chce zmieniac wyznania... trudno - trzeba sobie jakos z tym poradzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowite musi byc takie usg... Kati -> a koniecznie chcecie slub koscielny? nie da sie tego jakos "obejsc" (w sensie ksiedza?)... kompletnie sie nie znam ale jakie sa alternatywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Tajgerciu - W chce slub koscielny (w moim kosciele zreszta). Niestety po wczorajszej rozmowie z ksiedzem kat. (W jest katolikiem i byl porozmawiac) jestem negatywnie nastawiona... moze widze same problemy... ale albo ten ksiadz jest takim ignorantem w sprawach wyznania ewangelickiego albo mial jakis dziwny cel (chcial mnie zdenerwowac? sprawic przykrosc? wysmiac?). Tak, da sie to obejsc. Slub bedzie tylko ewangelicki i tyle ;) pewnie na tym sie skonczy, ze W nie bedzie sie staral o dyspense (musialby wystapic o taka dyspense do swojego biskupa w zwiazku z tym, ze slub jest w kosciele ewangelickim i razem musielibysmy podpisac protokol malzenstwa, ktorego ja nie podpisze bo jest dla mnie dyskryminujacy). Na szczescie W jest pozytywnie nastawiony i uwaza, ze wszystko bedzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati masz rację to księża kat. robią straszny raban o Bóg wie co, jakby sami byli ważniejsi od Boga... Mam kilka przykładów rodzinnych z tego powodu.... pfff Ania jest ewangeliczką i ja też przestąpiłem na to wyznanie. Poszedłem do Księdza ewan. i powiedziałem, że chce przestąpić i było bezproblemów :D Tak więc życzę powodzenia i nie daj sie!!!!! Trzymam kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze, na pewno! :) no prosze, prosze ile podobienstw u Was jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez nadal goraco... w weekend organizujemy zlot, takze znow zobacze sie z Ghana (ja wyjezdzam juz dzis, prosto po pracy :D), wiec zycze sobie w slaskim ladna pogode!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mokro, ale juz jutro ladnie :) I tego sie bede trzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Balam sie, ze dzis bedzie padac, ale pogoda na razie piekna :) Zycze Wszystkim milego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylysmy (Z Ghana) w kopalni 600 metrow pod ziemia!!!!! zmeczona jestem okrutnie, wiec klikam i znikam do lozeczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati jak to domowy? Czemu nie w pracy sie pytam?? Trzymam kciuki za ciebie na USG :D Tygrysku i to żeście fedrowali tam? I jaka atmosfera tam była? :) U mnie sie zachmurzyło okropecznie. ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pracy dopiero sie wybieram ;) Niestety usg mi przesuneli na czwartek, bo lekarka wziela 1 dzien urlopu :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopalnie tylko zwiedzalysmy ale ogladalysmy rowniez wielkie i niesamowite maszyny parowe - wow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorciu czuję się całkiem nieźle :) Wreszcie mam troche energii, bo miałam okresy, gdy tylko leżałam i spałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze :D A ma okres ustawicznego bekania... pff Hardcore na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorciu ja tez caly czas bekam :D Buahaha a oprocz tego jestem ciagle tak wzdeta jakbym juz conajmniej w 6 miesiacu byla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorciu ja tez caly czas bekam :D Buahaha a oprocz tego jestem ciagle tak wzdeta jakbym juz conajmniej w 6 miesiacu byla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi siara na maksa A. tez wzdymało, cokolwiek zjadła to już ją rozdemało :) hehe Jak byliśmy ostatnio na USG zapytała lekarza czy to już brzuszek ciążowy, a lekarz odpowiedział, że jeszcze nie i że to ma \"tłuszczyk\" :P Jak na razie zapowiada się wychowywanie dziecka hardcorowo. Teściu i A. są zafascynowani sportem. Nic tylko w domu teściów albo sport albo jedzenie. Pfff Se nie dam wleść w mój \"ogródek\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×