Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

dlaczego tu nie ma mojego posta, ktorego pisalam kilka godzin temu?? dziwne :O do tego od 3h nad wawa burza szaleje... caly czas blyska, grzmi, leje i nie chce sie uspokoic... chyba mi pranie na balkonie jednak przez noc nie wyschnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik domowy :) W trojmiescie tez od wczoraj leje choc na razie bez burzy. Na dodatek robi sie zimniej :O Jestem zalamana ta pogoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Wreszcie przestalo lac. Wczoraj popoludniu jak zaczelo to myslalam, ze to potop. Na dodatek (glownie tej koszmarnej pogodzie) mielismy wczoraj wypadek samochodowy :( Na szczescie niegrozny, ale najadlam sie strachu, bo to moj pierwszy... Milej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, brrr nawet nie grozny wypadek to nic milego... tutaj pogoda zmienna... teraz znow sie chmurzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny poniedzialkowy :) Koniec dlugiego weekendu, wiec sloneczko sie wreszcie pojawilo ;) Nic mi sie nie chce- najchetniej polozylabym sie do lozeczka z jakas fajna ksiazka :) Milego dnia i calego tygodnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerciu dzis byl piekny sloneczny dzien :) Wreszcie ;) Co prawda teraz sie troszke zachmurzylo, ale mysle, ze nie bedzie padac :) Popijam sobie pyszna zielona herbatke jasminowa i czekam az sie ryz ugotuje :) Zrobilam pomidorowke z makaronem i gulasz sojowy z warzywami i brazowym ryzem :) Milego wieczorku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, co za pysznosci! kusisz, moja droga, kusisz ;) mam nadzieje, ze pogoda sie utrzymala i caly dzien byl ladny, bo tutaj jest bardzo cieplo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziesz tak nadal kusic to jeszcze wpadne kiedy z niezapowiedziana wizyta na obiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby byla pierwsza? przed Kati? niemozliwe ;) jesli kanapki robisz tak pyszne jak obiady nie ma problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerciu udalo nam sie dzis troche pospac dluzej, choc Marmolad robil wszystko, zebysmy wstali ;) Kanapeczki robie tez calkiem niezle ;) ale polecam pomidorowke, zupe - krem z groszku zielonego, kurczaczka z grilla i gulasz sojowy :) Milej, choc megadeszczowej, soboty zycze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! i znow jestem pierwsza ;) dzisiaj, zamierzam sie wybrac do pizzeria,otworzyli kolo mnie moja ukochana DaGrasso :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×