Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

To sobie pogadam sama ze soba ;) Wlasnie wrocilismy z Jarmarku Dominikanskiego- jak zwykle masa ludzi i pelno wszystkiego ;) Nakupowalam sobie jakis drobiazgow jak zwykle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam naprawde mily weekend - grill, pogaduchy itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poniedzialkowy :) Dzis mam wolne- bylam rano na badaniach, a potem jade pozalatwiac rozne sprawy (trzeba poogladac w koncu sukienki i obraczki ;) ) Milego poczatku tygodnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu pusto... co się dzieje! Klikać :) Wreszcie trochę niższa temperatura, mam dość upałów, ale mam nadzieję, że na mój urlop będzie jakaś znośna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik prackowy :) Pogoda jakby ciut lepsza- tzn. już tak nie leje. Dziś ide poogladać sukienki... może coś mi wpadnie w oko ;) Miłęgo czwartku 🖐️ Tajgerciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - wysłalam maila :) z newsem :) dziś ostatni dzien w pracy, więc mnie nie będzie do 25 sierpnia - zaslużony urlop, na którym będę wypoczywać i dbać o siebie :) Klikajcie za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Wczoraj kupila sliczny garnitur na 2 sluby (w ciagu miesiaca po naszym slubie idziemy jeszcze na dwa: mojej przyjaciolki, u ktorej bede swiadkiem, i brata W, u ktorego on bedzie swiadkiem :D ) szykuje sie slubne 5 tygodni :D Do garnituru kupilam 2 eleganckie bluzki i fajniutkie buty :) Tylko sukienki na moj wlasny slub brak.... buu 😢 nic mi sie nie podoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati a te garmitury to dla W. kupilas, czy tez Ty zamierzasz w spodniach wystapic?? ale bedzie miec slubny czas :) sukienka sie znajdzie, na pewno gdzies tam na Ciebie czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerciu garniturek dla mnie na wesele przyjaciolki i brata W :) A tak swoja droga to musze w koncu W zaciagnac do sklepu, zeby kupil sobie nowy garnitur i buty ;) Moze w weekend wybierzemy sie na jakies zakupy. Pogoda niestety znowu sie popsula- jest duszno a do tego zaczal padac deszcz :O A na dzisiejszy wieczor zaplanowalam spotkanie z kolezankami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny sobotni :) Pogoda piekna i mam nadzieje, ze utrzyma sie przez caly dzien ;) W dzis pracuje wiec spokojnie ogarne mieszkanko i pojde na male zakupy ;) Wczoraj zrobilam 2-daniowy obiad na 2 dni wiec mam swiety spokoj od gotowania ;) Milego weekendu zycze Wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie pogoda sie popsula... rano slonce, a pozniej sie rozpadalo... bylam na zajeciach ze sztanga (magic bar) i chyba ciutke przesadzilam z obciazeniem, wiec pewnie jutro z lozka nie wstane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik niedzielny poranny :) Mam sukienke na wesele!! Swoje wlasne ;) A poszlismy po garnitur dla W :D nawet buty (\"stare\" baaardzo wygodne) do niej mam i torebke :) Jeszcze jakis szal lub bolerko i gotowe :) Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Dzis mam wolne :) Jutro zreszta tez :D Musze troche odpoczac po weekendowych poszukiwaniach (caly weekend spedzilismy na zakupach), bo jutro powtorka z rozrywki. Umowilam sie z kolezanka, ktora tez musi sobie kupic sukienke na swoj slub :D Tajgerciu poprosze W, zeby strzelil fotke sukience :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Dzis trzeba (w koncu :P ) kupic zaproszenia i zawiadomienia. No i je wypisac i rozeslac bo slub juz za miesiac :D Milego wtorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrr a ja znow nie mialam netu!! 😠 Kati -> to czeka Cie sporo pracy! a chcesz kupowac zaproszenia, czy sama robic? kolezanka miala taki pomysl i wyszlo super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Tajgerciu zaproszenia i zawiadomienia juz kupilam, wypisalam i czesciowo rozdalam :) Musze jeszcze powysylac kilka i spotkac sie z kolezankami, ktorym wrecze osobiscie ;) Mam duzo czasu na wypisywanie i kombinowanie, bo wczoraj bylam u lekarza (cos mi sie na gardle robilo) i okazalo sie, ze to jakies (niegrozne na szczescie) zapalenie gardla, ale mam polezec w lozku, bo mi nawet aspiryny polknac nie wolno... Milej deszczowej srody ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie Kati wystraszylas... czytam, ze bylas u lekarza i zanim doczytalam, ze to tylko gardlo to sie przestraszylam, ze cos z malenstwem... ufff ❤️ zatem zdrowia zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny :) Tajgerciu ❤️ wszystko ok. Tylko jakies male zapalenie gardla zlapalam i lekarka nie chciala ryzykowac wiec kazala mi sie do lozka polozyc :) Ogolnie czuje sie calkiem niezle tylko jestem troszke bardziej zmeczona i senna. Ale odpoczywam i pije duzo herbatki :) Dzis musze wyjsc na godzinke, zeby pozalatwiac pare spraw :) Na szczescie jest ladna pogoda ;) Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj spalil mi sie komputer, wiec od dzis mam laptopa... i tak odwlekalam ten zakup od roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×