Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

U nas dzis slonecznie (choc chmurki gdzies sie czaja ;) ), ale raczej chlodno. A ja mam juz dosc- dzis jest po prostu czyste szalenstwo w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Co tam słychać?? Kati, Kamorek - jak się czujecie - tzn Kamorek jak się czuje A. ? :) Bo ja ostatnio - od kilku dni - naprawde dobrze. Ale dziś pierwszy dzień w pracy i jestem trochę zmęczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Ghana :D :D opowiadaj jak bylo na urlopie!! Kati -> to musi byc niesamowite uczucie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ghanuś A się czuje wyśmienicie :) w piątek jedzie na 3D USG do Katowic. Więc może już zobaczymy czy będzie pestka czy strzelec :) tzn córeczka czy syn i wtedy będziemy myśleć o imieniu. Z dolegliwości to ino beka dalej jak faceci na budowie ;) Czeka na pierwsze ruchy ale jak na razie to nic nie czuje. Ponoć do tygodnia tak ma zacząć odczuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Ghanus jak tam urlopik? Mam nadzieje, ze udany :) Ja jeszcze 8 dni w pracy i... wolne :D Kamorciu 🖐️ Duzo zdrowka dla mamy i dziecka :) Tajgerciu tego sie boje, bo podobno potrafi kopnac naprawde mocno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati :D zapowiada się słoneczny dzionek :D 🌻 i faktycznie zrobił się temat ciążowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiny wiadomosci
Kundel nie umarl tym razem a znalazl nastepnego frajera i sie przeprowadza. Cztery lata to trwalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham lapka 🖐️, bo nie jutro rano pewnie juz nie zdaze napisac! wylatuje na tydzien do Egiptu, zeby zrobic kurs AOWD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik deszczowy. Znowu pada i pada... ech... Tajgerciu milego pobytu :) Ja dzis czuje sie tak podle, ze powinnam byla zostac w domu. Chyba wyjde wczesniej i pojade do domu polozyc sie, bo nic dzis ze mnie nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku miłego wczasowania :) może wrócisz z niespodzianką ;) Ghanuś 🌻 :) 🖐️ Kati a ty jak się czujesz? Brzuszek rośnie? 🌻 podeślę Ci trochę słonka, u mnie świeci od rana :D Dzisiaj będzie dobry dzień :D :D Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorciu brzuszek to rosnie w tempie ekspresowym :) Niektorzy to sie nawet pytaja czy nie bedzie blizniakow :D Dzieki za sloneczko, bo u nas leje deszcz co wprawia mnie w ponury nastroj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D hehe Anuli też trochę rośnie. Przed wczoraj powiedziała, że coś czuła w brzuszku, jakby bulkanie :) może to dzieciątko a może to po obiadku ;) Jutro dzień USG 🌻 ponoć full 3D ;) czekam z niecierpliwością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedzial, ze na lotnisku nie mozna kliknac i sie wpisac? mozna! (jak nalog, to nalog ;) ) Kati -> przesle Ci sporo slonca z Egiptu, bo dla mnie bedzie go tam az za duzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku 🖐️ :D :D to już tam jesteś na miejscu? Jak pogoda? Tutaj szaro ale przyjemnie chłodno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik prackowy :) Dzis czuje sie zdecydowanie lepiej :) Rano bylam na badaniach (ogolne) i poprosilam pielegniarke, zeby mi zmierzla cisnienie- wszystko ok :) Tajgerciu przesylaj to sloneczko bo u nas dzis rano to chyba oberwanie chmury bylo! Dopiero teraz sie przejasnilo troche :) Kamorciu jak tam usg?? Ja dopiero za miesiac ;) 👄 dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati właśnie już pojechała A na USG. Ma wizytę na godzinę piętnastą, ma mi potem od razu dać znać :) Trochę się boi aby co nie wyszło złego na badaniu. Wpierw sobie po kupiła ciuszki ciążowe do pracy. Cały dzień się chmurzy, wczoraj wieczorem u nas była burza i padało jak z wiadra :) przynajmniej kwiatki podlało ;) Ciekawe jaka będzie jesień... Chciałbym naszą złotą :D Acha mam wspaniałą wiadomość :D adoptowałem 8 letnią suczkę Sonię :D szkoda że na razie na odległość ale może to się zmieni i wezmę ją do siebie :D :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! urlop spoko - trochę nam dolało, ale co tam :) U mnie jest podejrzenie dziewczynki, ale jeszcze nic pewnego, w końcu to dopiero 13 tydzień. Na razie praca mnie męczy i jestem padnięta. Dobrze, że już weekend :) kamorek - ja będę się starać ujarzmić swoje dwa psy, bo boję się, że jak będę wieksza i jak się urodzi dziecko to sobie z nimi nie porazę, bo one czasami tak ciągną, że ręce mi urywają :) Kati - zazdroszczę ci urlopu i troszkę samej ceremonii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorciu ja to juz od 2 miesiaca chodzilam w spodniach ciazowych bo normalne cisnely i mnie bolalo :) Ghanuska ja koncze 16-ty a jeszcze nie wiem ;) Dowiem sie dopiero za miesiac, choc W woli niespodzianke :D Imiona mamy juz opracowane ;) A co do ceremonii to bedzie krociutka- 20 minut w kosciele, a potem obiad dla najblizszej rodziny i swiadkow w sympatycznej restauracji w Sopocie (troche zmienilismy pierwotne plany ;) ) Buziaki dla ciezarowek, mezow i wypoczywajacych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii to A jest w 21 tyg. Teraz to powinna już wchodzić na badanie. Hehe ino ona kupowała do pracy. Pfff idzie w poniedziałek po 2 miesiącach wakacji :P Aż jej współczuję :) Ghanuś zapanuj nad psiakami bo będziesz miała ręce jak koszykarz. jeszcze 30 minut i zaczynam weekend :D tra la la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda? w sloncu kolo 40 ale wiekszosc dnia spedzam na statku, wiec caly czas przyjemnie wieje i nie czuc tej temperatury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×